ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Вопросы касающиеся ФГСУ - Страница 6 - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (153)
  • Разговоры обо всём насвете. (229)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  • ПОМОЖЕМ УСТРОИТЬ НАЙДЕННЫХ ГОЛУБЕЙ (34)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 25.04.2024, 01:23

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 6 из 7
    • «
    • 1
    • 2
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7
    • »
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Вопросы касающиеся ФГСУ (Устав, состав учредителей , президиума и тд.)
    Вопросы касающиеся ФГСУ
    IvanOnyskoДата: Суббота, 04.12.2010, 17:33 | Сообщение # 76
    Голубевод-фанат
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 557
    Статус: Offline
    Quote (mike)
    У руля чего ??? "Автомобиля с пробитыми колесами и застучавшим движком ???"

    Все прикрасно понимают о чом идет речь.
     
    GennadiyДата: Суббота, 04.12.2010, 17:43 | Сообщение # 77
    00 "ФГСД"
    Группа: Друзья
    Сообщений: 803
    Статус: Offline
    Quote (peyger23)
    а куда Гена Пуздря пропал??

    Сегёга я уже дома. biggrin Отлучался на несколько дней по работе, пришлось ощутить первые, в этом году, морозы до минус 15-ти, гололёды и снегопады с метровыми сугробами.
     
    GennadiyДата: Суббота, 04.12.2010, 18:31 | Сообщение # 78
    00 "ФГСД"
    Группа: Друзья
    Сообщений: 803
    Статус: Offline
    Quote (vladimir)
    Сначала вопросы к Пуздре Г.:

    Quote (vladimir)
    а мы подождём ответы Пуздри Г.

    Польщён таким вниманием к моей скромной персоне!
    Крицкий В., причина создания вашего тестирования мне абсолютно понятна, но с очередной раз заниматься бесполезным словесным ананизмом нет особого желания, более того, не хочется в очередной раз делать кому-то дешёвый бесплатный PR. На вашем месте я был бы более последовательным и для начала ответил бы на массу вопросов заданых голубеводами, адрессованых вам и руководству ФГСУ. Среди всей этой информационной эпидемии чётко прослеживается основной вопрос - это будущее голубинного спорта а так же судьба обеих ныне существующих федераций и то как ответят на ваши вопросы Адаменко Сергей и Пуздря Геннадий особеного значения не имеет. В данной ситуации есть ещё реальный шанс спасти от полного краха ФГСУ и ВНФАПСГ и большинство активных голубеводов готовы протянуть руку помощи и как уже писалось, существует несколько вариантов наработок выхода из нынешнего дерьмового состояния, а руководствам федераций уж самим решать идти на сотрудничество с голубеводами и качественно решать все вопросы сообща либо отказаться и ждать неизбежного логического завершения. cool
    Повторюсь, в очередной раз, что ни у меня лично ни у кого из моих друзей голубеводов нет самоцели кого либо свергнуть в руководстве федераций, а есть огромное непреодолимое желание заниматься своим любимым делом - спортивным голубеводством, чесно соревноваться, и быть членами легитимной Национальной федерации.
    Обратите особое внимание на источники поступающей информации и сделайте выводы.
    Извиняюсь за излишнюю резкость, но уж больно надоела безсмысленная болтовня и писанина.
    С вашего позволения hello .
     
    luganskiyДата: Суббота, 04.12.2010, 20:23 | Сообщение # 79
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 11
    Статус: Offline
    Quote (Gennadiy)
    руководствам федераций уж самим решать идти на сотрудничество с голубеводами и качественно решать все вопросы сообща либо отказаться и ждать неизбежного логического завершения.

    Quote (Gennadiy)
    есть огромное непреодолимое желание заниматься своим любимым делом - спортивным голубеводством, чесно соревноваться, и быть членами легитимной Национальной федерации.

    Quote (Gennadiy)
    но уж больно надоела безсмысленная болтовня и писанина.

    Блин,не 100% и даже не 200% ,а все 1000% !!! Сколько можно из пустого в порожнее?
     
    ivan_voznyДата: Воскресенье, 05.12.2010, 14:55 | Сообщение # 80
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 20
    Статус: Offline
    Усім привіт! Мене радує що в житті правда, як у казці добро ставить на місце зло. Хочу розставити крапки над І. Хто такий Бондараш І - 5 років назад ми з ним познайомились ближче завдяки тому що працював в компанії Астел керівником Західного регіону, і часто їздив у відрядження, в чернівцях по при роботу ми зконтактували з Іваном Бондарашом та поділились як на той час мені здавалось інформацією без підвохів, та коли я побував у знаменитому інтернаціональному голубодромі І Бондараша в мене почали підкрадатись сумніви що до сказаного, у приміщенні 2 х 3 у повному срачі надмірна кількість голубів в кінці сезону практично у повному складі на виставці у м. Києві чекали розпродажу. Теж саме на голубодромі у Києві на перше вересня голубів загрузили з вечора на випуск школярів, голуби накриті шматою у духоті із знятими скальпами так і не всі повернулись за пару км на голубодром, після чого одразу були загружені на гран прі не залежно від травмованості. І щось подібне повторювалось не одноразово. Та до суті. На той час Іван був головою Чернівецького осередку партії Зелентих, я був на той час головою Львівського обласного осередку Партії Нова Сила і на далі ним є, до чого я веду, у хороших стосунках з працівниками осередку Івана дізнався багато чого про його афери, за віддану роботу та відмову брати участь у аферах люди летіли з роботи, думаю що Партія Зелених не заслужила такої кари як Бондараш І. Окрім цього моя відмова спілкуватись на форумі була не безпідставною, позроза розправи Івана зі мною за те що пхаю носа не в свої справи була чітко зформована та скрита на той час від загалу, думаю Генадій в курсі, в зустрічну я запропонував Бондарашу не зявлятись на заході взагалі разом з Кріцким що вони й робили до тепер , з Балагушом я вже розібрався раз і назавжди цей рік для нього був кінцевим в голубиному аферизмі, Лаврентєв коли хоче хай підстроюється під нормальних голубівників.
    Та й взагалі забагато честі щоб спілкуватись з цими аферистами будь де та будь коли, просто ігноруйте їх, живіть своєю свідомістю і не давайте втягати себе у їхні афери.
    Думаю тією зсилкою на фото Все Української виставки у Львові все сказано.
    http://goluby-dnepr.ucoz.ua/forum/4-235-1
    З повагою та найкращими побажаннями Іван Возний.


    Сообщение отредактировал ivan_vozny - Воскресенье, 05.12.2010, 15:02
     
    tarasДата: Воскресенье, 05.12.2010, 17:27 | Сообщение # 81
    Голубевод-фанат
    Группа: Заблокированные
    Сообщений: 511
    Статус: Offline
    Quote (ivan_vozny)
    до чого я веду, у хороших стосунках з працівниками осередку Івана дізнався багато чого про його афери,

    Я после первого общения с Боднарашом по телефону понял что это афер,и столько гадости и матов об голубеводах которые не имеют к нему отношения я не слышал никогда ни от одного голубевода!!!!!Это при том что он не знал кто ему звонил,я кольца хотел заказать,после общения с ним у меня пропало всякое желание заказывать у него кольца!!!
    Quote (ivan_vozny)
    та коли я побував у знаменитому інтернаціональному голубодромі І Бондараша в мене почали підкрадатись сумніви що до сказаного, у приміщенні 2 х 3 у повному срачі надмірна кількість голубів в кінці сезону практично у повному складі на виставці у м. Києві чекали розпродажу. Теж саме на голубодромі у Києві на перше вересня голубів загрузили з вечора на випуск школярів, голуби накриті шматою у духоті із знятими скальпами так і не всі повернулись за пару км на голубодром, після чого одразу були загружені на гран прі не залежно від травмованості. І щось подібне повторювалось не одноразово.

    А как вы думали?? главное БИЗНЕС ,а что с голубями, и как ему на срать.Люди капусту дали ,а там чем больше потерь тем лутше!
    Quote (ivan_vozny)
    Та й взагалі забагато честі щоб спілкуватись з цими аферистами будь де та будь коли, просто ігноруйте їх, живіть своєю свідомістю і не давайте втягати себе у їхні афери.

    applause applause applause Наконец то нашолся человек который непобоялся и написал правду,короткую ,и понятную думаю всем!
     
    ivanДата: Воскресенье, 05.12.2010, 20:17 | Сообщение # 82
    Пользователь сайта
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 1
    Статус: Offline
    Возний, як же ти повернувся на цей сайт, коли ти обізвав його гім..ом!
    Для початку, Возний, навчися писати вірно призвіща - моє і Крицького, цим ти вже ображаєш. Я не пишу твоє призвіще, як Навозний, або ще як ...
    По-друге, ти як був брехуном, так ним і лишився. А брехня твоя в тому, що в Чернівцях ми с тобою ніколи не зустрічалися і на голубодромі у мене ти не був. Ми с тобою спілкувалися у Івано-Франківську, на голубодромі у Марії.
    Те, що ти наклепуєш за київський голубодром, так на той час, там керували Ковальов і Фармагей - всі питання до них.
    Далі, щодо моєї партійної діяльності. Я в партії Зелених з 1998 року, а з 2005 року керую Чернівецьким обласним осередком партії Зелених і таких пройдисвітів, як ти гнав поганою мітлою і буду гнать. Ти порахуй, скільки ти вже змінив клубів і партій, з яких тебе гнали. І у політику ти подався заради дивідентів. Ти поносиш своїх вчителів і наставників, які тебе вчили і давали тобі і твоїм голубам пристанище у важкі для тебе часи, Балагуша і Лаврентєва.
    Ти точно є той тип, які зустрічаються, що і батька продасть і у церкві перд..е.
    Для всіх голубоводів: будьте пильними у спілкуванні з Возним, бо в любу хвилину він може використати все сказане вами проти вас!


    Сообщение отредактировал ivan - Воскресенье, 05.12.2010, 20:20
     
    SokolДата: Воскресенье, 05.12.2010, 20:32 | Сообщение # 83
    Любитель голубей
    Группа: Модераторы
    Сообщений: 190
    Статус: Offline
    Уважаемые голубеводы давайте будем общаться без взаимных оскорблений, просьба вести себя коректно по отношению друг к другу. cool

    Лучше сокол на руке чем "УТКА" под кроватью.
    (ремикс поговорки про синицу и журавля)
     
    ivan_voznyДата: Понедельник, 06.12.2010, 17:28 | Сообщение # 84
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 20
    Статус: Offline
    Quote (ivan)
    По-друге, ти як був брехуном, так ним і лишився. А брехня твоя в тому, що в Чернівцях ми с тобою ніколи не зустрічалися і на голубодромі у мене ти не був.

    Ті хто зі мною спілкуються знають який я брехун і скільки я на них нагріваю, коли такі постраждавші є хай відізвуться. Твоя колишня секретарша Наталя може підтвердити який ти хороший Чапай, твій голубодром на тереторії якогось будинку чи юнатів чи ще чогось по драбині на другий поверх, як заходиш то виліт на ліво, хто був там той в курсі, можу тобі ще нагадати як пили пиво в парку біля звіринця.
    Quote (ivan)
    Ти порахуй, скільки ти вже змінив клубів і партій, з яких тебе гнали. І у політику ти подався заради дивідентів.

    Ти добре уточнив, змінив клуби де керуючі аферисти та нелегали, в партії в котрій був у тій і є, а мої девіденди партійні це то що ми відстояли вже не один дитячий заклад котрий хотіли ліквідувати хороші люди.
    Що до вчителів та наставників в відповідний час належне їм віддав, ніхто з них за мене не чистив після голубів, та не купляв кормів.
    Quote (ivan)
    Для всіх голубоводів: будьте пильними у спілкуванні з Возним, бо в любу хвилину він може використати все сказане вами проти вас!
    Бідненький-постраждав як від мене! Не преживай при зустрічі компенсую.
    Тримай горішки в холоді.
     
    miscaДата: Вторник, 07.12.2010, 08:05 | Сообщение # 85
    Пользователь сайта
    Группа: Заблокированные
    Сообщений: 14
    Статус: Offline
    Quote (ivan_vozny)
    м привіт! Мене радує що в житті правда, як у казці добро ставить на місце зло. Хочу розставити крапки над І. Хто такий Бондараш І - 5 років назад ми з ним познайомились ближче завдяки тому що працював в компанії Астел керівником Західного регіону, і часто їздив у відрядження, в чернівцях по при роботу ми зконтактували з Іваном Бондарашом та поділились як на той час мені здавалось інформацією без підвохів, та коли я побував у знаменитому інтернаціональному голубодромі І Бондараша в мене почали підкрадатись сумніви що до сказаного, у приміщенні 2 х 3 у повному срачі надмірна кількість голубів в кінці сезону практично у повному складі на виставці у м. Києві чекали розпродажу. Теж саме на голубодромі у Києві на перше вересня голубів загрузили з вечора на випуск школярів, голуби накриті шматою у духоті із знятими скальпами так і не всі повернулись за пару км на голубодром, після чого одразу були загружені на гран прі не залежно від травмованості. І щось подібне повторювалось не одноразово. Та до суті. На той час Іван був головою Чернівецького осередку партії Зелентих, я був на той час головою Львівського обласного осередку Партії Нова Сила і на далі ним є, до чого я веду, у хороших стосунках з працівниками осередку Івана дізнався багато чого про його афери, за віддану роботу та відмову брати участь у аферах люди летіли з роботи, думаю що Партія Зелених не заслужила такої кари як Бондараш І. Окрім цього моя відмова спілкуватись на форумі була не безпідставною, позроза розправи Івана зі мною за те що пхаю носа не в свої справи була чітко зформована та скрита на той час від загалу, думаю Генадій в курсі, в зустрічну я запропонував Бондарашу не зявлятись на заході взагалі разом з Кріцким що вони й робили до тепер , з Балагушом я вже розібрався раз і назавжди цей рік для нього був кінцевим в голубиному аферизмі, Лаврентєв коли хоче хай підстроюється під нормальних голубівників.
    Та й взагалі забагато честі щоб спілкуватись з цими аферистами будь де та будь коли, просто ігноруйте їх, живіть своєю свідомістю і не давайте втягати себе у їхні афери.

    applause applause applause applause applause
     
    peyger23Дата: Вторник, 07.12.2010, 20:29 | Сообщение # 86
    Любитель голубей
    Группа: Друзья
    Сообщений: 155
    Статус: Offline
    Quote (ivan_vozny)
    Тримай горішки в холоді.

    happy happy happy happy happy ржу нимагу!! smile
     
    ivan_voznyДата: Пятница, 04.03.2011, 00:15 | Сообщение # 87
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 20
    Статус: Offline
    Для чого тут усі напрягаються, хай все залишається як є, (кому потрібні конкуренти).
     
    BaroДата: Пятница, 04.03.2011, 17:18 | Сообщение # 88
    Новичек
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 31
    Статус: Offline
    с этого момента поподробнее пожалуста. cool
     
    ivan_voznyДата: Пятница, 04.03.2011, 23:18 | Сообщение # 89
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 20
    Статус: Offline
    0974332371
    Іван Возний.
     
    SolomonДата: Пятница, 04.03.2011, 23:45 | Сообщение # 90
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 1
    Статус: Offline
    Аналізуючи ситуацію , яка склалась у голубиному спорті України, з впевненістю можна констатувати той факт ,що об'єднання клубів голубоводів України в єдину легітимну федерацію, яку визнає FCI є найбільш болючим для таких пройдисвітів як Бондараш І.Д, який поширює неправдиву інформацію та наклепи, що призводять до непорозумінь багатьох голубоводів...
     
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Вопросы касающиеся ФГСУ (Устав, состав учредителей , президиума и тд.)
    • Страница 6 из 7
    • «
    • 1
    • 2
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7
    • »
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz