ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Аналіз факт.ситуації яка склалась в спортив.-голуб.України - Страница 2 - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • Разговоры обо всём насвете. (229)
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (149)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  • ПОМОЖЕМ УСТРОИТЬ НАЙДЕННЫХ ГОЛУБЕЙ (34)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 29.03.2024, 04:14

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 2 из 7
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 6
    • 7
    • »
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Аналіз факт.ситуації яка склалась в спортив.-голуб.України
    Аналіз факт.ситуації яка склалась в спортив.-голуб.України
    Сергей_АдаменкоДата: Вторник, 26.02.2013, 18:36 | Сообщение # 16
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 663
    Статус: Offline
    Уважаемый Viktor_
    Давайте поступим законным и правильным образом. Создадим три темы на форуме:
    1. Всеукраинская Национальная Федерация аматоров почтово-спортивного голубеводства. (Когут)
    2. Всеукраинская ассоциация  любителей почтово-спортивного голубеводства. (Свердал)
    3. Федерация голубиного спорта Украины. (Баднараш)

    И каждый клуб спортивного голубеводства напишет заявление о вступлении в одну из федераций и выставит скан копию заявления в надлежащей теме форума.
     
    ХМДата: Вторник, 26.02.2013, 18:47 | Сообщение # 17
    Любитель голубей
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 142
    Статус: Offline
    Цитата (Сергей_Адаменко)
    Давайте поступим законным и правильным образом. Создадим три темы на форуме:
    1. Всеукраинская Национальная Федерация аматоров почтово-спортивного голубеводства. (Когут)
    2. Всеукраинская ассоциация  любителей почтово-спортивного голубеводства. (Свердал)
    3. Федерация голубиного спорта Украины. (Баднараш)

    И каждый клуб спортивного голубеводства напишет заявление о вступлении в одну из федераций и выставит скан копию заявления в надлежащей теме форума.

    Підтримую applause


    З повагою Михайло Хмара.
     
    Сергей_АдаменкоДата: Вторник, 26.02.2013, 18:59 | Сообщение # 18
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 663
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    http://eratv.com.ua/output/5769Ще кіно Вам на сьогодні останій сюжет

    А за данный сюжет можно и в суд подать за фальсификацию информации. Это мое мнение.
     
    MakarenkoofДата: Вторник, 26.02.2013, 19:50 | Сообщение # 19
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    але поміняли машиніста і провідників і він їде вже

    Ну машиніста скажімо ви поміняли, провідників теж. Але це не ключові фігури для голубинного спорту. А чим вам не сподобався машиніст Коцур? А колію ж то ви не поміняли, а вона ж то згнила і не пидатна для руху потяга і стопкран увімкнений. Ви краще змініть свою свідомість, а ще краще своїх "сірих кардиналів", які стоять в тіні. І тоді змінетесь ви, змінете свій світогляд і серед голубівників України настане злагода, спокій і порозуміння.

    Добавлено (26.02.2013, 18:50)
    ---------------------------------------------

    Цитата (Viktor_)
    і ми нікуда не виходили" і нікуди Вони не входили

            На даний час в Україні зареєстровано три окремі структури, але одного напрямку діяльності "спортивне голубівництво". То треба сідати за круглий стіл переговорів, зняти краватки і обговорити всі питання і укласти тристоронній взаємовигідний договір про сумісну співпрацю. Від цього виграє все суспільство. Свердел Р. до цього готовий і наполягає на цьому. Єдина його умова, це прозорість змагань і підрахунків результатів, безумовне дотримання вимог правил ФСІ. Ці його вимоги розкололи наше суспільство голубівників-спортивщиків навпіл ще три роки тому.
            Віктор, я розумію, що вашим "сірим кардиналам" водночас стати чесними і прозорими неймовірно важко, але можливо, якщо це зрозуміє нове ваше керівництво і захоче цього. В іншому разі це шлях в безодню.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Viktor_Дата: Вторник, 26.02.2013, 20:04 | Сообщение # 20
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline

    Цитата (Makarenkoof)
    А чим вам не сподобався машиніст Коцур?
    Коцура ніхто не міняв ,Павло подав в відставку сам,або точніше Ви йому "допомогли " своїми діями-("сфальсифікованими листами" і т.д. (я не маю на увазі Вас)
    Цитата (Makarenkoof)
    Ви краще змініть свою свідомість, а ще краще своїх "сірих кардиналів", які стоять в тіні. І тоді змінетесь ви, змінете свій світогляд і серед голубівників України настане злагода, спокій і порозуміння.
    А Ви також подивіться трішки "навкруги " яка ситуація на даний момент , і можливо зміниться і Ваш світогляд- вже небагато лишилось нам для обєднання,а "сірі кардинали"-це тільки з Вашої сторони---хочуть керувати і не поступляться ні на крок.

    Добавлено (26.02.2013, 19:04)
    ---------------------------------------------

    Цитата (Makarenkoof)
    На даний час в Україні зареєстровано три окремі структури, але одного напрямку діяльності "спортивне голубівництво". То треба сідати за круглий стіл переговорів, зняти краватки і обговорити всі питання і укласти тристоронній взаємовигідний договір про сумісну співпрацю. Від цього виграє все суспільство.
    Чому в всіх країнах одна Федерація а в нас три????
     
    Gennadiy_PuzdryaДата: Вторник, 26.02.2013, 20:16 | Сообщение # 21
    Заслуженый голубевод
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 1915
    Статус: Offline
    Цитата (Makarenkoof)
         На даний час в Україні зареєстровано три окремі структури, але одного напрямку діяльності "спортивне голубівництво". То треба сідати за круглий стіл переговорів, зняти краватки і обговорити всі питання і укласти тристоронній взаємовигідний договір про сумісну співпрацю. Від цього виграє все суспільство. Свердел Р. до цього готовий і наполягає на цьому. Єдина його умова, це прозорість змагань і підрахунків результатів, безумовне дотримання вимог правил ФСІ. Ці його вимоги розкололи наше суспільство голубівників-спортивщиків навпіл ще три роки тому.


    Готов подписаться под каждым словом, как и большинство голубеводов Украины. До боли, всем надоели склоки и политические разборки между федерациями. Лучше бы все эти силы и энергию направили на решение вопросов спорта и на переговоры чем на выяснение отношений.


    «Жизнь, как езда на велосипеде. Чтобы сохранить равновесие, необходимо продолжать двигаться». — Альберт Эйнштейн
     
    MakarenkoofДата: Вторник, 26.02.2013, 21:22 | Сообщение # 22
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    Чому в всіх країнах одна Федерація а в нас три

            Не переймайтесь цим питанням і нехай воно вас не бентежить. Я не маю інформації скільки федерацій в якій країні, але в ФСІ зареєстрована одна. І від України теж - одна. Але я впевнений, що в жодній країні немає токого безладу в спортивному голубівництві, як у нас.
            А причина абсолютно банальна. Просто напросто нашою свідомістю моніпулюють ті, кому це вигідно. А ми заковтуємо гачок і, як безмозгла риба, тягнемо, що є сили. Ця тяганина виникла дещо закономірно, дощо випадково.
            Сьогодні на моє прохання зателефонував Шерхан і багато чого розповів, що просвітлює всю ситуацію. Якби ви його не боялися і не вимагали від Модератора знімати його пости, то він готовий викласти всю ситуацію, щоб люди читали і робили висновки самі.
            В чиїй він команді, мені сказати важко, бо не спортивщик.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    AlexMakДата: Вторник, 26.02.2013, 22:44 | Сообщение # 23
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 468
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    Ще кіно Вам на сьогодні останій сюжет


    Ключевое слово большинства выступающих в этом сюжете, Честные, честные результаты Честные полёты, честные, честные .....
    Остальная часть выступающих тут же говорит, что они о честности, мягко говоря, ничего не знают! Красиво, прямо в камеру, говорят неправду. И о количестве голубеводов и о первенстве в Украине (о единой Всеукраинской).
    Это кино, Виктор, художественное и называется киноКомедия. biggrin
    Цитата (Viktor_)
    поміняли машиніста і провідників і він їде вже в правильному напрямку можете не сумніватись.

    Автомобилисты видели, наверное, вдоль дорог машины Гаишников стоят, картонные (муляжи). Так и большая часть голубеводов в в Вашей федерации такие же муляжи картонные! Потому, что их нет! Вы, Виктор, их приписали. Поэтому и в поезде Вашем есть пустые вагоны.
    Цитата (ХМ)
    машиніста та провідників змінили тільки везти вже майже нікого, більшість зійшла на попедній зупинці.

    Как бы помягче Вам сказать, такой поезд называется ПОРОЖНЯК! happy

    Добавлено (26.02.2013, 21:44)
    ---------------------------------------------
    Цитата (Makarenkoof)
    То треба сідати за круглий стіл переговорів, зняти краватки і обговорити всі питання і укласти тристоронній взаємовигідний договір про сумісну співпрацю. Від цього виграє все суспільство.

    Цитата (Gennadiy_Puzdrya)
    Готов подписаться под каждым словом, как и большинство голубеводов Украины. До боли, всем надоели склоки и политические разборки между федерациями. Лучше бы все эти силы и энергию направили на решение вопросов спорта и на переговоры чем на выяснение отношений.

    biggrin :D biggrin

    Ваши слова, Виктор:"саме перше і головне-це бажання і розуміння всіх голубівників,що тільки ми самі, своїми руками наведемо порядок вдома ,бо за нас ніхто це не зробить...."


    Сообщение отредактировал AlexMak - Вторник, 26.02.2013, 22:48
     
    Viktor_Дата: Вторник, 26.02.2013, 23:27 | Сообщение # 24
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (Makarenkoof)
    Просто напросто нашою свідомістю моніпулюють ті, кому це вигідно. А ми заковтуємо гачок і, як безмозгла риба, тягнемо, що є сили. Ця тяганина виникла дещо закономірно, дощо випадково.         Сьогодні на моє прохання зателефонував Шерхан і багато чого розповів, що просвітлює всю ситуацію. Якби ви його не боялися і не вимагали від Модератора знімати його пости, то він готовий викласти всю ситуацію, щоб люди читали і робили висновки самі.
    Я хочу дещо підсумувати :нам дуже шкода ,що ми зараз не можемо використати потенціал і досвід :таких голубоводів як Крицький В.,Медведенко О.Свердел Р.,Пуздря Г.,Адаменко С.,Лавреньтєва В. того ж Боднараша І.Д і інш.....
    А що нам заважає об'єднатись ?Якщо люди хочуть працювати і чесно як Ви наголошуєте літати нам нічого не заважає робити спільну справу.Але тут діло не в президентстві,навіть і не амбіціях великих ,а тут замішані інші "меркантильні інтереси " деяких людей (ця справа стала вже "бізнесом" для них - і вони не хочуть його втрачати)забери це в них і завтра їм це Все стане нецікаво.
    Хочете контролювати льотний процес --Ваші представники будуть в судійській комісії, хочете керувати будь-ласка ---будете в керівному органі, контролюючому органу, двері відкриті для всіх , але тільки не розказуйте байки, що Ваші представники- за правду і чесність.
    Ви мене на другому форумі  " упрекнули ",що я секретар який видавав мандати-з тим натяком,що я не маю посади---я Вам скажу мені пропонували різні високі посади ,але мені це не потрібно-мені приємніше зробити якусь конкретну роботу,чим всім розказувати,що я якийсь там віце-президент і т.д.
    І ще я правила знаю FCI дуже добре-я головний суддя в області,а той уривок ,що я скопіював,це так поляки розігрують свій чемпіонат річний Польші,і ту нальотку вони скоротили для себе для свого чемпіонату тільки,щоб голубів якщо пустив 4 рази на 300 км. і вони мають чотири конкурси для кат."B"- вже їм хватало нальотки, А нам би не хватало для малої(річної) кат." B" нам треба 1400 км і 4 конкурси(тре робити вже 4 дистанції на 350 км),або 3 по 300км і одну 500км.(це просто їхнє внутрішнє правило) http://www.pzhgp.pl/index.php?kat=regulaminy&pokaz=588
    І не боюсь я ніякого Шерхана,хай пише далі свої мультіки-мені самому їх смішно читати,і той,що скидав,хай ще розмістить----Ви кажете "він дуже тонко володіє ситуацією"---хай люди читають


    Сообщение отредактировал Viktor_ - Вторник, 26.02.2013, 23:52
     
    fedorДата: Среда, 27.02.2013, 06:01 | Сообщение # 25
    Новичек
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 34
    Статус: Offline
    Цитата (Makarenkoof)
            Сьогодні на моє прохання зателефонував Шерхан і багато чого розповів, що просвітлює всю ситуацію. Якби ви його не боялися і не вимагали від Модератора знімати його пости, то він готовий викласти всю ситуацію, щоб люди читали і робили висновки самі.


    Цитата (Viktor_)
    І не боюсь я ніякого Шерхана,хай пише далі свої мультіки-мені самому їх смішно читати,і той,що скидав,хай ще розмістить----Ви кажете "він дуже тонко володіє ситуацією"---хай люди читають


    Былобы интересно почитать произведения шерхана. Если в этой теме нельзя то почему не разместить в общалке
     
    Суровый_МодераторДата: Среда, 27.02.2013, 08:25 | Сообщение # 26
    Голубевод-профи
    Группа: Модераторы
    Сообщений: 45
    Статус: Offline
    Цитата (fedor)
    Былобы интересно почитать произведения шерхана. Если в этой теме нельзя то почему не разместить в общалке


    Если в юмористической форме. без других нарушений в разделе "Общалка" - без проблем.


    Мои сообщения могут быть грубыми или обидными, но я никому не желаю зла. Я просто могу долбануть правдой.
     
    Aleksandr-KievДата: Среда, 27.02.2013, 09:47 | Сообщение # 27
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    Я хочу дещо підсумувати :нам дуже шкода ,що ми зараз не можемо використати потенціал і досвід :таких голубоводів як Крицький В.,Медведенко О.Свердел Р.,Пуздря Г.,Адаменко С.,Лавреньтєва В. того ж Боднараша І.Д і інш.....

    Пусті, голослівні слова які направлені на те, щоби люди які заходять на цей форум і не орієнтуються в фактичній ситуації, "схавали" те що Ви зараз пишете.
    Дійсно, кусок роботи Ви робите серйозний (я про табличку). Але также прекрасно Ви знаєте:
    1. Що табличка зовсім некорректна.
    2. Що більшість клубів писали заяви на вступ тоді, коли нею керувала зовсім інша людина. А зараз вийшло так, що Бойко продав (я це не секрет ні для кого) данну організацію, і людей як скотину (Господи Прости, інших слів немає) передали новому власнику. При цьому, ніхто людей (клуби) про це не питав та не інформував! А Ви їх продовжуєте приписувати до Вашої організації.
    Тому Вас і просили викласти інф. з прізвищами, тел. тих людей, які представляли інтереси клубів на Вашій зустрічі. Це розвіяло би багато пліток.


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!

    Сообщение отредактировал Aleksandr-Kiev - Среда, 27.02.2013, 09:52
     
    Viktor_Дата: Среда, 27.02.2013, 10:13 | Сообщение # 28
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline

    Цитата (Aleksandr-Kiev)
    При цьому, ніхто людей (клуби) про це не питав та не інформував! А Ви їх продовжуєте приписувати до Вашої організації.
    Навпаки всіх голів клубів спитали,про їхню позицію і вони чітко відповіли  (а заяви є і будуть всі )ну не переживайте так Олександр.А краще по  табличці зробіть вже логічний висновок .Досить вже людям заважати працювати і ділити владу-вступайте в ту Федерацію де вже майже всі клуби-  про минулі перепитії  "забули"- працюєм і змагаємось далі разом.
     
    Aleksandr-KievДата: Среда, 27.02.2013, 10:24 | Сообщение # 29
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    вступайте в ту Федерацію де вже майже всі клуби- про минулі перепитії "забули"- працюєм і змагаємось далі разом.
    Вибачте Вікторе, але Ви, здається неадекватно сприймаєете те, що Вам тут більшість пише!!!

    Я НІКОЛИ не буду в тій організації, в якій голуби відбираються в коллекцію по принципу: друг керівництва їде на змагання! По меншій мірі, так було раніше. Я про це вже писав, а Ви так скромно "не помітили" того поста, і не прокоментували його, а тихесенько так перевели тему розмови на інше.
    Доречі, на всі "неудобные" для Вас питання Ви НЕ ВІДПОВІДАЄТЕ!
    Поясніть будь-ласка чому Ви так себе поводите?

    Табличка яку Ви склали є дуже некорректна (це Ви самі знаєте!!!) і неправдива.
    Вам це підтвердили вже не раз, а Ви все своє, "вижу цель - не вижу препятствий".
    Є ще одна приказка, але думаю, якщо її напишу, мене посварять модератори.

    Хочу додати, що я, да і не тільки я (запевняю Вас) нічого немаємо проти Вас та проти Когута І.
    Ми розуміємо, що Ви нормальні люди, і в принципі ні в чому не винні.
    Але Ваші власники (Ви дуже добре знаєте про що я) ніколи недопустять того, щоби Ви "звільнилися від їхнього керівництва".
    Інакше не було би тих дій, які ними зараз проводяться в "кулуарах".

    Дай Боже, щоби на данний момент я помилявся. Але все, вказує на те, що хотять співпраці тільки на словах, а не на ділі.


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!

    Сообщение отредактировал Aleksandr-Kiev - Среда, 27.02.2013, 10:41
     
    Viktor_Дата: Среда, 27.02.2013, 11:03 | Сообщение # 30
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (Aleksandr-Kiev)
    Але Ваші власники (Ви дуже добре знаєте про що я) ніколи недопустять того, щоби Ви "звільнилися від їхнього керівництва".Інакше не було би тих дій, які ними зараз проводяться в "кулуарах".

    Дай Боже, щоби на данний момент я помилявся. Але все, вказує на те, що хотять співпраці тільки на словах, а не на ділі.
    Олександр я знаю про,що ви натякаєте, Ви собі вбили голову-що нами тум манипулюють,керують- Ви мене смішите, ці поважні люди про яких Ви не не згадуєте- вони тільки допомагають і хочуть ,щоб все йшло в правильному руслі ,бо їм нічого не треба,ні тих "кілець",ні  "внесків" і т.д. Я розумію, що в ваших "патронів" були якісь конфлікти з ними раніше...але якщо "Ви" займаєте конструктивну позицію , я ще раз пишу минуле  "забуте"- ми далі працюємо і змагаємось разом. А я можу стати тим мостом .


    Сообщение отредактировал Viktor_ - Среда, 27.02.2013, 11:07
     
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Аналіз факт.ситуації яка склалась в спортив.-голуб.України
    • Страница 2 из 7
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 6
    • 7
    • »
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz