ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Аналіз факт.ситуації яка склалась в спортив.-голуб.України - Страница 3 - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (155)
  • Разговоры обо всём насвете. (229)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  • ПОМОЖЕМ УСТРОИТЬ НАЙДЕННЫХ ГОЛУБЕЙ (34)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 25.04.2024, 14:15

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Аналіз факт.ситуації яка склалась в спортив.-голуб.України
    Аналіз факт.ситуації яка склалась в спортив.-голуб.України
    Aleksandr-KievДата: Среда, 27.02.2013, 11:12 | Сообщение # 31
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    Ви не не згадуєте- вони тільки допомагають і хочуть ,щоб все йшло в правильному руслі ,бо їм нічого не треба,ні тих "кілець",ні "внесків" і т.д. Я розумію, що в ваших "патронів" були якісь конфлікти з ними раніше...але якщо "Ви" займаєте конструктивну позицію , я ще раз пишу минуле "забуте"- ми далі працюємо і змагаємось разом. А я можу стати тим мостом .
    Вікторе, скільки років Ви знаєте тих людей? Скільки разів Ви взагалі їх бачили?

    Добавлено (27.02.2013, 10:11)
    ---------------------------------------------

    Цитата (Aleksandr-Kiev)
    А я можу стати тим мостом .
    Дивіться Вікторе, щоб у Вашого моста спинка не зламалася!

    Добавлено (27.02.2013, 10:12)
    ---------------------------------------------

    Цитата (Aleksandr-Kiev)
    вони тільки допомагають і хочуть ,щоб все йшло в правильному руслі ,бо їм нічого не треба,ні тих "кілець",ні "внесків" і т.д.
    Дай Боже щоб я помилявся, і щоби вони "чудесным образом" змінилися задля людей.


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!
     
    Viktor_Дата: Среда, 27.02.2013, 11:51 | Сообщение # 32
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (Aleksandr-Kiev)
    Дивіться Вікторе, щоб у Вашого моста спинка не зламалася!
    Трішки по акуратніше з висловлюваннями.Домовились
     
    Aleksandr-KievДата: Среда, 27.02.2013, 12:18 | Сообщение # 33
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    Домовились
    Домовились!


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!

    Сообщение отредактировал Aleksandr-Kiev - Среда, 27.02.2013, 12:20
     
    чорнийДата: Среда, 27.02.2013, 12:58 | Сообщение # 34
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 74
    Статус: Offline
    Доброго ранку "страна". В суботу (02 березня) відбудеться конференція Асоціації. В порядку денному є питання щодо співпраці з Федерацією. Може є сенс керівництву Федерації надати на розгляд свої конкретні пропозиції щодо подальшої співпраці цих двох організацій? Якщо Федерація готова все забути (в т.ч. і злочин століття Ковалика), то може дійсно вартує спробувати домовитися? Я звичайно не уповноважений робити такі пропозиції, але мені здається, що пропозиція слушна. Ну і звичайно я на всі сто впевнений, що я за свою пропозицію не буду дискваліфікований Асоціацією. Що скажете панове?
     
    Viktor_Дата: Среда, 27.02.2013, 13:10 | Сообщение # 35
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (чорний)
    В порядку денному є питання щодо співпраці з Федерацією.
    Там буде вирішуватись співпраця з другою Федерацією (маленькою)Ви трішки не так зрозуміли.Але домовитись ми маємо це однозначно.Але має бути тільки одна організація-і ми всі там.
     
    чорнийДата: Среда, 27.02.2013, 13:36 | Сообщение # 36
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 74
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    Там буде вирішуватись співпраця з другою Федерацією (маленькою)Ви трішки не так зрозуміли.Але домовитись ми маємо це однозначно.Але має бути тільки одна організація-і ми всі т


    Там ще є питання № 4 "Різне". І в "Різному" само собою розуміється буде обговорюватися (можливо і прийматися рішення) щодо Федерації (великої..... як ви її величаєте...). Тому пропонуйте щось хлопці...
     
    Viktor_Дата: Среда, 27.02.2013, 13:44 | Сообщение # 37
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (чорний)
    Тому пропонуйте щось хлопці...
    Одна організація- а ми всі там!
     
    чорнийДата: Среда, 27.02.2013, 14:00 | Сообщение # 38
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 74
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    Одна організація- а ми всі там!

    Тоді "мілості просім" в Асоціацію. Приймемо усіх....
     
    Viktor_Дата: Среда, 27.02.2013, 14:21 | Сообщение # 39
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (чорний)
    Тоді "мілості просім" в Асоціацію. Приймемо усіх....
    Дякую за запрошення ,але давайте там де вже майже Всі клуби в УНФ(гуртом буде цікавіше) як кажуть семеро "одного не чекають"---але ми зробили виняток і Вас почекали і забираєм з собою------беріть всю свою Асоціацію і приходіть-двері відкриті.
     
    чорнийДата: Среда, 27.02.2013, 14:45 | Сообщение # 40
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 74
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    Дякую за запрошення ,але давайте там де вже майже Всі клуби в УНФ(гуртом буде цікавіше) як кажуть семеро "одного не чекають"---але ми зробили виняток і Вас почекали і забираєм з собою------беріть всю свою Асоціацію і приходіть-двері відкриті.

    Боже упасі.... Кошіль, Свердел, Ковалик та Медведенко який з ними дружить, уже визнані вами (вашими з"їздами.... конференціями та сходками)  "врагамі народу". Я мабудь теж у чорному списку. Краще ви до нас. У нас усе демократично, весело, азартно,дружелюбно. Так, що ми до вас "на Колиму" ні ні. А якщо серйозно, то давайте серйозно. Дорога в ФЦІ для Федерації закрита. Це факт. Ми розуміємо, що ви робите якісь кроки для реабілітації Федерації в очах ФСІ, але....але....але. Поїзд пішов і пішов швидко. Ми хочемо змагатися і розвинути голубиний спорт в Україні до рівня бельгійців, голандців, тих же поляків. Федерація себе ВИЧЕРПАЛА!!! Хто винен? Хрен його знає хто винен. Але маємо те, що маємо. І ще. У багатьох темах, Вас пане Вікторе просять опублікувати списки учасників з"їзду. Чому ви так наполегливо шифруєте ці списки? Відбулася чергова фальсифікація? Чи не було фальсифікацій? А то ми тут граємося як кішка з мишкою, а толку від цього маловато. Розвійте наші сумніви.... приведіть у відповідність вашу табличку....Може там когось потрібно викреслити, а когось добавити... Чому все робиться знову не прозоро?
     
    AlexMakДата: Среда, 27.02.2013, 14:51 | Сообщение # 41
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 468
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    вступайте в ту Федерацію де вже майже всі клуби

    Цитата (Aleksandr-Kiev)
    Табличка яку Ви склали є дуже некорректна (це Ви самі знаєте!!!) і неправдива.Вам це підтвердили вже не раз, а Ви все своє,
    cool

    Виктор, назовите наконец-то фамилии  присутствующих делегатов на Вашем собрании, скажите наконец правду, какой бы горькой она для Вас ни была! И Вы  сами, и другие голубеводы увидят, что присоединяться нужно к прогрессивной, инновационной организации, с руководителем не раз вывозившим голубей на международные соревнования. К организации, официально зарегистрированной в FCI, к Ассоциации! biggrin


    Сообщение отредактировал AlexMak - Среда, 27.02.2013, 15:02
     
    GabikДата: Среда, 27.02.2013, 15:19 | Сообщение # 42
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 80
    Статус: Offline
    Мужики вы название темы читали настоящий " АНАЛИЗ " 
    ВИКТОР а зачем вам понадобилась организация МАЗАЯ ???????????
    У вас же была своя федерация??????????????
    Как вы говорите за честность и порядочность?????????
     
    Viktor_Дата: Среда, 27.02.2013, 15:45 | Сообщение # 43
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (чорний)
    Дорога в ФЦІ для Федерації закрита. Це факт. Ми розуміємо, що ви робите якісь кроки для реабілітації Федерації в очах ФСІ, але....але....але. Поїзд пішов і пішов швидко. Ми хочемо змагатися і розвинути голубиний спорт в Україні до рівня бельгійців, голандців, тих же поляків. Федерація себе ВИЧЕРПАЛА!!! Хто винен? Хрен його знає хто винен. Але маємо те, що маємо. І ще. У багатьох темах, Вас пане Вікторе просять опублікувати списки учасників з"їзду. Чому ви так наполегливо шифруєте ці списки? Відбулася чергова фальсифікація? Чи не було фальсифікацій? А то ми тут граємося як кішка з мишкою, а толку від цього маловато. Розвійте наші сумніви.... приведіть у відповідність вашу табличку....Може там когось потрібно викреслити, а когось добавити... Чому все робиться знову не прозоро?
    Ви тут я бачу один представник який реально настроєний "на конструктивну роботу----
    давайте так по перше)яке мав,право Свердел подавати документи в ФЦІ-коли за ним ніхто не стоїть (пока знаю Київ 18 чол,І Мелітополь-10 чол.)---я розумію "шустрий"--але треба мати і честь Тебе не підтримують зараз,піди в обозицію,буде робитись не в тому руслі тут і через 2 роки вже його виберуть призидентом. Я не розумію чи Ви не "розумієте" цього всього,чи просто нехочете розуміти.
     
    GabikДата: Среда, 27.02.2013, 16:07 | Сообщение # 44
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 80
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    я розумію "шустрий"
    applause

    Цитата (Viktor_)
    але треба мати і честь
    СУПЕР !!!! Я приветствую самокриттику
     
    Aleksandr-KievДата: Среда, 27.02.2013, 18:46 | Сообщение # 45
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    яке мав,право Свердел подавати документи в ФЦІ-коли за ним ніхто не стоїть

    Вікторе, вибачте, але Ви впевнені що те що Ви написали це адекватна річ?!

    Яке мав право МАЗАЙ продавати організацію? Ми що, голубоводи-раби????????????
    Нас продали як бидло, як скотину!!!!!!!!! Нас ніхто, нічого не спитав!!!
    Жодних зборів не було!!! Просто люди з грошима вирішили побавити себе ціною наших з Вами нервів, емоцій, ціною нашого з Вами життя, яке проходить!!! А Ви "хаваєте" це і другим розказуєте як Вам классно і як все гарно!!! Якщо Ви дійсно вірите в це що пишете, то мене Вас жаль!

    Доколи нас, УКРАЇНЦІВ  будуть продавати, принижувати, а ми будемо казати "Божа роса", до того, часу ми будемо мати те що маємо як в країні, так і в голубиному спорті!!!!


    Але вважайте на те, що голубоводи це не скотина, яку можна продати разом з колгоспом (печаткою)!!!

    Більшість клубів (за виключенням 3-5-ти з Вашого списку) дійсно були в тій організації, якою фактично керував Свердел Р.
    Після того, як тих людей ПРОДАЛИ, так сказати нові власники "примазали" до своєї, абсолютно іншої організації ті клуби, що були раніше зі Сверделом Р. Мазаю доклали грошей (тих яких не додали раніше) і воно заспівало зовсім іншу пісню!
    Ви склали таблицю - брехню! Ви відмовляєтеся викласти інформацію про збори - це теж нонсенс!!!
    Замість того, даєте посилання на ролик - брехню!!!

    Хочу щоб Ви зрозуміли, ми не агресори, ми хочемо справедливості. Готові на багато поступок з усіма, але ми ніколи не поступимося честю, гідністю, правдою та справедливістю!!!
    І будьте певні - правда переможе!!!

    Можливо є сенс почати думати про майбутні змагання (а не чубитися тут простим голубоводам), думати як організувати спільні випуски (незалежно хто в якій організації), думати про голубів.
    Власне моя справа, це літати (впевнений, для більшості це головне), ненавиджу політику в спортивному голубівництві!
    Але разом з тим ми повинні зрозуміти, що деякі особи не можуть навіть близько підходити до голубиного спорту, а не те що бути в керівних
    органах якоїсь з організацій!!!
    Хай наше керівництво думає як зробити так, щоб був мир!


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!

    Сообщение отредактировал Aleksandr-Kiev - Среда, 27.02.2013, 18:51
     
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Аналіз факт.ситуації яка склалась в спортив.-голуб.України
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz