ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Звернення Президента ВАЛПСГ. - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (153)
  • Разговоры обо всём насвете. (229)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  • ПОМОЖЕМ УСТРОИТЬ НАЙДЕННЫХ ГОЛУБЕЙ (34)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 20.04.2024, 15:37

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 1 из 6
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • »
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Звернення Президента ВАЛПСГ.
    Звернення Президента ВАЛПСГ.
    Aleksandr-KievДата: Четверг, 28.02.2013, 20:50 | Сообщение # 1
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!
     
    МатросДата: Четверг, 28.02.2013, 21:17 | Сообщение # 2
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 77
    Статус: Offline
    Даёшь единую Всеукраинскую с правилами FCI и президента Р.П.Свердела ! Я за !
     
    Viktor_Дата: Четверг, 28.02.2013, 21:37 | Сообщение # 3
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Шановний Пане Руслан!
    -а як Ви дивитесь ,щоб всі результати після провірки нами і Вами-йшли в "Єдиний Центр підрахунку результатів "-наприклад  в Львів.
    --а як Ви дивитесь,щоб кільця в Україну закупались через одну фірму і одну особу???
    ---а як Ви дивитесь,щоб ми всі рахували на одній програмі????
    ----і як Ви дивитесь,що Правила Вами запропоновані і Нами поставляться на обговорення і голосування всіма клубами України---де буде більшість і по тих будем змагатись.......................................
    Я розумію ,що це дуже незручні для Вас запитання,але відповідь на них,нам би багато,чого відкрила про Ваші реальні плани


    Сообщение отредактировал Viktor_ - Четверг, 28.02.2013, 21:56
     
    Gennadiy_PuzdryaДата: Четверг, 28.02.2013, 21:40 | Сообщение # 4
    Заслуженый голубевод
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 1915
    Статус: Offline
    Вот это действительно реальный шаг по выходу из сложившейся ситуации. applause
    Поддерживаю applause
    Настоящий мужской поступок good


    «Жизнь, как езда на велосипеде. Чтобы сохранить равновесие, необходимо продолжать двигаться». — Альберт Эйнштейн
     
    Gennadiy_PuzdryaДата: Четверг, 28.02.2013, 21:43 | Сообщение # 5
    Заслуженый голубевод
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 1915
    Статус: Offline
    Цитата (Матрос)
    Даёшь единую Всеукраинскую с правилами FCI и президента Р.П.Свердела ! Я за !

    Я так думаю в будущей коалиции важные решения будут приниматься сообща, а не кем то одним.


    «Жизнь, как езда на велосипеде. Чтобы сохранить равновесие, необходимо продолжать двигаться». — Альберт Эйнштейн
     
    ФранцузДата: Пятница, 01.03.2013, 08:13 | Сообщение # 6
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 10
    Статус: Offline
    Предупреждение ! Нарушение пункта 2-11 правил общения на форуме.

    С ув. Суровый Модератор.
     
    MakarenkoofДата: Пятница, 01.03.2013, 10:50 | Сообщение # 7
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    Я розумію ,що це дуже незручні для Вас запитання,але відповідь на них,нам би багато,чого відкрила про Ваші реальні плани

            Ви, Viktor, як завжди дуже помиляєтеся. То занадто меркантильно для Р.Свердела, щоб на таке розмінюватися. В свій час в нього були гарні стосунки з теперішніми вашими "сірими кардиналами". Тільки заради того, щоб спортивне гоубівництво в Україні підняти до Європейського рівеня, він цими стосунками знехтував. На всі три питання Свердел Р. відповість тільки ЗА! Тому, що він цього добивався не один рік, з першого дня, як став у М.Бойка віце-президентом.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Viktor_Дата: Пятница, 01.03.2013, 10:58 | Сообщение # 8
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (Makarenkoof)
    Ви, Viktor, як завжди дуже помиляєтеся. То занадто меркантильно для Р.Свердела, щоб на таке розмінюватися. В свій час в нього були гарні стосунки з теперішніми вашими "сірими кардиналами". Тільки заради того, щоб спортивне гоубівництво в Україні підняти до Європейського рівеня, він цими стосунками знехтував. На всі три питання Свердел Р. відповість тільки ЗА! Тому, що він цього добивався не один рік, з першого дня, як став у М.Бойка віце-президентом.
    Ну ,що я зроблю ,що я все "так завжди помиляюсь" ,але дай Бог ,щоб Вашими словами говорила правда,але Ви ще напевно забули про свого нового компаньйона-я його відповідь  знаю наперед:(


    Сообщение отредактировал Viktor_ - Пятница, 01.03.2013, 11:00
     
    MakarenkoofДата: Пятница, 01.03.2013, 11:22 | Сообщение # 9
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    а як Ви дивитесь,щоб кільця в Україну закупались через одну фірму і одну особу???

           Виходячи з того, Viktor, якщо ви на кінці речення поставили навіть три знаки запитання, то треба рахувати, що це питання особисто для вас Viktor, дуже важливе. Питання про кільця стосується в більшій мірі комерсантів при голубівництві і може впливати на хід переговорів. Але для Р.Свердела, повірте, це питання не є принциповим. Моя особиста думка така, що всі три організації повинні за щось існувати і розвиватися. А де брати кошти? Звичайно з продажу кілець членам цих організацій і стороннім голубівникам. Прибуток розподіляти в рівних пропорціях, тобто, на три рівні частини. Інформативно, в Республіці Польща статутний фонд в федерації голубівників спортивщиків становить біля 4,5 млн. доларів США. Надходження до фонду в переважній більшості від продажу кілець.

    Добавлено (01.03.2013, 10:22)
    ---------------------------------------------

    Цитата (Viktor_)
    а як Ви дивитесь,щоб ми всі рахували на одній програмі????

            Це буде супер! І мови не повинно бути про інше! Прозорості підрахунків результатів змагань можна досягти тільки при конкуренції, при організованому чіткому контролі зацікавлених в цьому людей. Але конкуренція повинна бути доброзичливою і спортивною.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Viktor_Дата: Пятница, 01.03.2013, 11:26 | Сообщение # 10
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (Makarenkoof)
    Виходячи з того, Viktor, якщо ви на кінці речення поставили навіть три знаки запитання, то треба рахувати, що це питання особисто для вас Viktor, дуже важливе. Питання про кільця стосується в більшій мірі комерсантів при голубівництві і може впливати на хід переговорів. Але для Р.Свердела, повірте, це питання не є принциповим.
    Для мене навпаки особисто це питання зовсім неважливе- мені всерівно де купити 70 кілець(головне доброї якості)але важливо друге,де та надбавка за кільця піде далі і як вона використається в майбутньоиу.Але я знаю ,що ті люди які за цим стоять- не підуть ні на які переговори і поступки.Хочете знати мою особисту думку- нічого з цього і так невийде!-це все "дешеві понти"
     
    РавшанДата: Пятница, 01.03.2013, 11:54 | Сообщение # 11
    Новичек
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 30
    Статус: Offline
    Руслан респект и уважение! Нормальная позиция по сближению украинских федераций, не на словах а на деле. good
     
    MakarenkoofДата: Пятница, 01.03.2013, 12:05 | Сообщение # 12
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    як Ви дивитесь,що Правила Вами запропоновані і Нами поставляться на обговорення і голосування всіма клубами України---де буде більшість і по тих будем змагатись

            Тільки, як на позитив. Ми, за наполяганням Р.Свердела проект своїх правил виставили в Інтернет. Читайте, критикуйте, пропонуйте! Ми врахуємо всі поправки, зауваження тощо. Від цього виграють лише голубівники України. Ми нічого не приховуємо. Мені, як автору Положень про судівську і годинникову комісії, було б цікаво ознайомитися з вашими правилами. І, якщо в них є те, чого немає в наших проектах, ми обов"язково запозичимо. Не скривайте їх від людського ока. Треба думати і про майбутнє покоління. Якщо в нас не вистачить розуму знайти спільну мову і об"єднатися, то може ВОНИ прийдуть консунсусу і в них буде основа Правил.
            Якщо ВАША ласка Viktor, надіщліть ваші правила на мою адресу makarenkoof@mail.ru Завчасно дякую.

    Добавлено (01.03.2013, 11:05)
    ---------------------------------------------

    Цитата (Viktor_)
    але Ви ще напевно забули про свого нового компаньйона-я його відповідь знаю наперед

    Про нового компаньона будь ласка детальніше. Кого ви маєте на увазі? То ви вважаєте себе провідцем, оракулом, читаєте думки на відстані. Якщо у вас всі так можуть і так налаштовані, то для українських голубівників-спортивщиків це патова ситуація.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Viktor_Дата: Пятница, 01.03.2013, 12:09 | Сообщение # 13
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    На сайті Федерації
    http://unf-pigeons.com/galery.htmвони не ідеальні(в мене також є  запитання до них) але основа є
     
    ХМДата: Пятница, 01.03.2013, 12:09 | Сообщение # 14
    Любитель голубей
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 142
    Статус: Offline
    Цитата (Makarenkoof)
    На всі три питання Свердел Р. відповість тільки ЗА!


    Цитата (Makarenkoof)
    Цитата (Viktor_)
    а як Ви дивитесь,щоб ми всі рахували на одній програмі????

            Це буде супер! І мови не повинно бути про інше! Прозорості підрахунків результатів змагань можна досягти тільки при конкуренції, при організованому чіткому контролі зацікавлених в цьому людей. Але конкуренція повинна бути доброзичливою і спортивною.


    Цитата (Makarenkoof)
    Цитата (Viktor_)
    як Ви дивитесь,що Правила Вами запропоновані і Нами поставляться на обговорення і голосування всіма клубами України---де буде більшість і по тих будем змагатись

            Тільки, як на позитив. Ми, за наполяганням Р.Свердела проект своїх правил виставили в Інтернет. Читайте, критикуйте, пропонуйте! Ми врахуємо всі поправки, зауваження тощо.


    Цитата (Makarenkoof)
    Мені, як автору Положень про судівську і годинникову комісії, було б цікаво ознайомитися з вашими правилами. І, якщо в них є те, чого немає в наших проектах, ми обов"язково запозичимо.


    Цікаво яка відповідь буде на все це.


    З повагою Михайло Хмара.
     
    MakarenkoofДата: Пятница, 01.03.2013, 12:21 | Сообщение # 15
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    але важливо друге,де та надбавка за кільця піде далі і як вона використається в майбутньоиу

            В любому випадку не треба стояти на місці, а розвиватися. Для розвитку, а тим паче такого амбітного, як досягнення Європейського рівня, потрібні гроші і не малі. Їх використання контролює контрольно-ревізійна комісія на чолі з першим віце-президентом-головою комісії, який підпорядкований лише Конференції (З"їзду) і може вчасно накладати табу на будь-чиї дії. Інше це тупік.

    Добавлено (01.03.2013, 11:21)
    ---------------------------------------------

    Цитата (Viktor_)
    вони не ідеальні(в мене також є запитання до них) але основа є

            Ідеального досягнути не можливо, але треба прагнути. Проект, це глина, на те він і проект, щоб з нього зробити щось людське.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Звернення Президента ВАЛПСГ.
    • Страница 1 из 6
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • »
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz