ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Звернення Президента ВАЛПСГ. - Страница 2 - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (153)
  • Разговоры обо всём насвете. (229)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  • ПОМОЖЕМ УСТРОИТЬ НАЙДЕННЫХ ГОЛУБЕЙ (34)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 19.04.2024, 17:38

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 2 из 6
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • »
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Звернення Президента ВАЛПСГ.
    Звернення Президента ВАЛПСГ.
    чорнийДата: Пятница, 01.03.2013, 12:23 | Сообщение # 16
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 74
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    Я розумію ,що це дуже незручні для Вас запитання,але відповідь на них,нам би багато,чого відкрила про Ваші реальні плани

    Чим не зручні запитання?????????????
     
    Viktor_Дата: Пятница, 01.03.2013, 12:24 | Сообщение # 17
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Вихід тоді один Ви самі до нього доходите----Об'єднання і робити хватить всім і Руслану,і мені і Вам головне ,аби було б бажання!!!!
     
    чорнийДата: Пятница, 01.03.2013, 12:31 | Сообщение # 18
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 74
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    Вихід тоді один Ви самі до нього доходите----Об'єднання і робити хватить всім і Руслану,і мені і Вам головне ,аби було б бажання!!!!

    М"яч на вашій стороні. Ми запропонували трьохсторонню зустріч для вирішення та зняття всіх питань. Тепер відповідь за вами.
     
    Viktor_Дата: Пятница, 01.03.2013, 13:50 | Сообщение # 19
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Звернення Руслана:"Я запрошую Тебе сісти за круглий стіл перемов,предметом яких має бути
    підписання трьохсторонньої угоди ,про співпрацю в організації і проведення прозорих змагань в Національній першості України.......я розумію,що
    це помилка скоріше всього ,але не таке ми пішли б можливо.....


    Сообщение отредактировал Viktor_ - Пятница, 01.03.2013, 13:54
     
    чорнийДата: Пятница, 01.03.2013, 13:57 | Сообщение # 20
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 74
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    Звернення Руслана:"Я запрошую Тебе сісти за круглий стіл перемов,предметом яких має бути підписання трьохсторонньої угоди ,про співпрацю в організації і проведення прозорих змагань в Національній першості України.......я розумію,що це помилка скоріше всього ,але не таке ми пішли б можливо.....

    На яке? Нічого не зрозумів......
     
    Viktor_Дата: Пятница, 01.03.2013, 14:10 | Сообщение # 21
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (чорний)
    На яке? Нічого не зрозумів...
    Про одну організацію!
     
    чорнийДата: Пятница, 01.03.2013, 15:13 | Сообщение # 22
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 74
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    Про одну організацію!
     
    AlexMakДата: Пятница, 01.03.2013, 16:13 | Сообщение # 23
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 468
    Статус: Offline
    Aleksandr-Kiev,  Руслан, молодцы, отлично, первый шаг (понимаю, что он далеко не первый), но первый официальный, сделан. И это очень хорошо! biggrin applause
     
    MakarenkoofДата: Пятница, 01.03.2013, 19:40 | Сообщение # 24
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    про співпрацю в організації і проведення прозорих змагань в Національній першості України.......я розумію,що це помилка скоріше всього

            Прокоментую, під словами "в організації і проведенні прозорих змагань", варто  підрозумівати, що спочатку йде організація, або можна по іншому назвати, підготовка змагань. Організація змагань складається з щорічного затвердження в обласних федераціях (клубах) суддівської і годинникової комісій, подання до облікового центру заявок від учасників тощо. Організація - це підготовка.

    Добавлено (01.03.2013, 18:40)
    ---------------------------------------------

    Цитата (Viktor_)
    як Ви дивитесь,щоб кільця в Україну закупались через одну фірму і одну особу

            Я забув Вас дещо поінформувати про кільця. За рішенням ФСІ, починаючи з 2014 року всі кільця Республіканські федерації будуть отримувати безпосередньо в ФСІ. Розроблено і затверджено макет цих кілець, один із зразків знаходиться у Р.Свердела. Тепер буде гостро стояти питання про їх вартість. На мій погляд вартість повина виходити із потреб федерації на відповідний рік. В кошторис витрат входитимють витрати на виставки, олімпіади, нагороди тощо


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    ТерешовДата: Пятница, 01.03.2013, 21:19 | Сообщение # 25
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 5
    Статус: Offline
    Такого противостояния в Украине еще не было. Как бы не розрешился этот спор, все одно какой-то позитив с этого извлечется. Все варианты по своему интересные. И объединение в единую федерацию хорошо, если послушать одних и иметь три равноценных федерации, тоже будто-бы неплохо.
     
    MakarenkoofДата: Воскресенье, 03.03.2013, 14:25 | Сообщение # 26
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    Звернення Руслана:"Я запрошую Тебе сісти за круглий стіл перемов,предметом яких має бути підписання трьохсторонньої угоди ,про співпрацю в організації і проведення прозорих змагань в Національній першості України


            Пройшло достатньо часу, щоб мати змогу впевнено поставити запитання до Вас пане Viktor, по-перше, як прореагувало ваше керівництво на звернення Р.Свердела щодо проведення переговорів за круглим столом? По-друге, якщо не є таємницею, то поінформуйте суспільство, чи прийняли ви пропозицію про переговори? І останнє, чи відбудуться переговори? Якщо так, то коли? Якщо ні, то чому? Які аргументи у вас їх не проводити?


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Viktor_Дата: Воскресенье, 03.03.2013, 14:44 | Сообщение # 27
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (Makarenkoof)
    Пройшло достатньо часу, щоб мати змогу впевнено поставити запитання до Вас пане Viktor, по-перше, як прореагувало ваше керівництво на звернення Р.Свердела щодо проведення переговорів за круглим столом? По-друге, якщо не є таємницею, то поінформуйте суспільство, чи прийняли ви пропозицію про переговори? І останнє, чи відбудуться переговори? Якщо так, то коли? Якщо ні, то чому? Які аргументи у вас їх не проводити?
    Дякую за запитання.Але ми трішки знову випередили Вас-і Сверделу Р.- запропонували свої більш вигідні пропозиції,які він як "керівник який не тримається за посаду" -я думаю мав би прийняти.Але зразу скажу наперед ,що основою цих пропозицій є одна Федерація в Україні!!!
     
    AlexMakДата: Воскресенье, 03.03.2013, 15:22 | Сообщение # 28
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 468
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    Але ми трішки знову випередили Вас-і Сверделу Р.- запропонували свої більш вигідні пропозиції,які він як "керівник який не тримається за посаду" -я думаю мав би прийняти.Але зразу скажу наперед ,що основою цих пропозицій є одна Федерація в Україні!!!
    shock
    Письмо Свердела с предложением проведения круглого стола выложено на этом сайте.
    И все предложения уже должны предлагаться и рассматриваться за круглым столом руководителями!
    У вас спрашивают:

    Цитата (Makarenkoof)
    як прореагувало ваше керівництво на звернення Р.Свердела щодо проведення переговорів за круглим столом?
    Цитата (Makarenkoof)
    якщо не є таємницею, то поінформуйте суспільство, чи прийняли ви пропозицію про переговори? І останнє, чи відбудуться переговори? Якщо так, то коли? Якщо ні, то чому? Які аргументи у вас їх не проводити?

    А вы
    Цитата (Viktor_)
    Але ми трішки знову випередили Вас
    moonw

    Из вашего ответа понимаю, что вы уже сидите за круглым столом, а Свердел Р.П. задерживается? wink
     
    Viktor_Дата: Воскресенье, 03.03.2013, 15:26 | Сообщение # 29
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (AlexMak)
    Из вашего ответа понимаю, что вы уже сидите за круглым столом, а Свердел Р.П. задерживается?
    и правильно Вы понимаете
     
    AlexMakДата: Воскресенье, 03.03.2013, 15:49 | Сообщение # 30
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 468
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    и правильно Вы понимаете

    А зачем вы сами сели за стол??? За стол нужно садиться вместе, руководителям трех организаций (федераций) и не вставать пока не решат все вопросы вместе!
    Цитата (Viktor_)
    Але ми трішки знову випередили Вас

    Торопиться не нужно! Вы сами ничего не решите, посидите за столом и все, а нужен результат!
    Viktor_
    Цитата (Makarenkoof)
    то поінформуйте суспільство, чи прийняли ви пропозицію про переговори?
    wink
     
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Звернення Президента ВАЛПСГ.
    • Страница 2 из 6
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • »
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz