ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Соревнования молодыми голубями. - Страница 5 - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • Разговоры обо всём насвете. (229)
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (149)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  • ПОМОЖЕМ УСТРОИТЬ НАЙДЕННЫХ ГОЛУБЕЙ (34)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 29.03.2024, 00:04

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 5 из 5
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Соревнования молодыми голубями.
    Соревнования молодыми голубями.
    BorispolДата: Среда, 11.12.2013, 12:36 | Сообщение # 61
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 21
    Статус: Offline
    Makarenkoof,Чесно кажучи коли я Вам телефонував,як Ви мені сказали:" Женя я буду тебе критикувати постійно".Я Вас запитав чому така до мене увага.Відповідь на питання наступне,що я як старший Борисполя повів людей не в той клуб.Я говорив і говоритиму ми робили спільний вибір!!
    З вашого клубу є люди я залишають таких голубів,людей не буду називать.
    Також приведу приклад,зі своєї голубятні на рахунок змагань річними голубами цього року,молодими на заганнях летіли погано,цього року полетіли ліпше,їх не безліч,але факт є факт.
    На рахунок чемпіонів, подивіться фільм секрети чемпіонів в ютуб,там не багато сказано та зрозуміло,скільки чемпіонів з'являється від випадкових пар голубів.
    Деяки підуть і на базар,це відбір.
    Скільки голубів примаєте Ви?Скільки залишили молодих?Скільки пізняків?
     
    Aleksandr-KievДата: Среда, 11.12.2013, 13:00 | Сообщение # 62
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Цитата Borispol ()
    Відповідь на питання наступне,що я як старший Борисполя повів людей не в той клуб.
    smile happy roll


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!
     
    MakarenkoofДата: Среда, 11.12.2013, 21:09 | Сообщение # 63
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Borispol)
    Чесно кажучи, коли я Вам телефонував, як Ви мені сказали:"Женя

    Євгене, чесність і порядність повина завжди бути в людині. Якщо ти викладаєш для загалу нашу телефону конфіденційну розмову, то будь ласка притримуйся отих огнак людської гідності наведених мною. Не потрібно викидати з розмови слова, бо її змістовність дуже змінюється.

    Якщо тобі вже так закортіло, щоб весь загал про це знав, то я можу розказати правду такою, якою вона є і про це я й говорив з тобою. Але це мені позитиву не додасть.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    ВячеславДата: Среда, 11.12.2013, 21:21 | Сообщение # 64
    Голубевод-фанат
    Группа: Друзья
    Сообщений: 7
    Статус: Offline
    Я ще докладаю багато зусиль до тренувань молодих голубів . Останні 2-3 роки мої молоді голуби пролітають перед сезоном до 10 разів по 100км. Під час
    перших чотирьох призових польотів протягом тижня вони повині пролетіти ще 2 тренувальні польоти по 60км завжди при загальному старті. Мій ранній
    молодняк пройшов у 1999р повну програму для молодих голубів включно з Новим Орлеаном 640км.
    Що стосується літніх молодих голубів, які почяли вилітати найпізніше в кінці травня, то тут мої вимоги звичяйно ж не такі високі. Вони ще надто молоді і їх
    не можна перенавантажувати. Вони беруть учясть лише у 5-ти польотах до 300км. Якщо серед цого молодняка знаходиться птах,що не досягає певних успіхів,то за умови хорошого походження він все ще має шанс. Але тоді у віці одного року він повинен проявити те що в нього закладено.(Герард Копман)

    Що стосовно випаткових чемпіонів це повна несемітниця. Випаткові парування це друге діло але теж серед кращих голубів. А не базарний варіант.
     
    Aleksandr-KievДата: Среда, 11.12.2013, 21:32 | Сообщение # 65
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Цитата Вячеслав ()
    Що стосовно випаткових чемпіонів це повна несемітниця.Випаткові парування це друге діло але теж серед кращих голубів. А не базарний варіант.
    good


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!
     
    MakarenkoofДата: Среда, 11.12.2013, 23:44 | Сообщение # 66
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Вячеслав)
    Що стосовно випаткових чемпіонів це повна несемітниця. Випаткові парування це друге діло але теж серед кращих голубів. А не базарний варіант.

    Не в бровь, а в глаз. А можливо так його повчають в клубі? Ну, як оце всеж таки йому розтлумачити, що про поштово-спортивне голубівництво, це все одно, як і про секс треба черпати інформацію і дізнаватися з достовірних джерел, а не від випадкових "знатоків" в черзі біля бочки з пивом


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    BorispolДата: Четверг, 12.12.2013, 13:03 | Сообщение # 67
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 21
    Статус: Offline
    Makarenkoof,а не від випадкових "знатоків" в черзі біля бочки з пивом.Це у Вас із власного досвіду?

    Добавлено (12.12.2013, 11:34)
    ---------------------------------------------
    А можливо так його повчають в клубі? Ну, як оце всеж таки йому розтлумачити, що про поштово-спортивне голубівництво, це все одно, як і про секс треба черпати інформацію і дізнаватися з достовірних джерел.
    Не треба нікого повчати, у кожного своя думка.Висновки кожен для себе зробить сам!Всім успіхів!!

    Добавлено (12.12.2013, 12:03)
    ---------------------------------------------
    Мужикі балачки балачками,треба займатись та робити підготовку птахів до наступного сезону!

     
    MakarenkoofДата: Четверг, 19.12.2013, 21:06 | Сообщение # 68
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Borispol)
    Не треба нікого повчати, у кожного своя думка. Висновки кожен для себе зробить сам!

    Євгене, слабачок ти. Ось Vika була на форумі, ото сила. Vika, а-у-у! Де ти? Ну і скукотище!!! Немає Viku, немає й з ким погомоніти про нагальні справи, в даному разі, про змагання молодими голубами


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    BorispolДата: Пятница, 20.12.2013, 19:28 | Сообщение # 69
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 21
    Статус: Offline
    Я молодий,досвіду менше ніж у Вас звісно.Та Вам робити себе найрозумнішим,я думаю не варто!

    Добавлено (20.12.2013, 18:28)
    ---------------------------------------------
    Makarenkoof Євгене, слабачок ти
    У спорті я дійсно слабачок, рік у змаганнях це мало.Досвід приходить з роками.

     
    MakarenkoofДата: Воскресенье, 22.12.2013, 20:43 | Сообщение # 70
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Borispol)
    Я молодий, досвіду менше ніж у Вас звісно. Та Вам робити себе найрозумнішим, я думаю не варто! У спорті я дійсно слабачок, рік у змаганнях це мало. Досвід приходить з роками.

    Абсолютно вірно ти говориш. Тільки ти Євгене, не пересмикуй. Ніде немає акценту щодо твого розуму, досвіду, чи результатів змагань. І ніколи не буде. Там я маю на увазі тебе лише, як апонента в Інтернет і, лише в порівнянні з Vika, і не більше.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Соревнования молодыми голубями.
    • Страница 5 из 5
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz