ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Подсчеты результатов соревнований 2013 года в клубах Украины - Страница 8 - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (153)
  • Разговоры обо всём насвете. (229)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  • ПОМОЖЕМ УСТРОИТЬ НАЙДЕННЫХ ГОЛУБЕЙ (34)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 24.04.2024, 09:16

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 8 из 8
    • «
    • 1
    • 2
    • 6
    • 7
    • 8
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Подсчеты результатов соревнований 2013 года в клубах Украины
    Подсчеты результатов соревнований 2013 года в клубах Украины
    MakarenkoofДата: Пятница, 17.01.2014, 23:01 | Сообщение # 106
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Borispol)
    Доброго дня. Makarenkoof, на Вашу думку, що треба зробить, щоб змагатись однією спільною Київською командою?

    Доброго вечора пане Євгене! Дякую за запитання. Я висловлю лише свою точку зору, вона може не співпадати з думкою моїх колег, але я завжди кажу те, що думаю, бо не засну.

    Цього ще довго не буде, не буде поки існує антагонізм між Фармагеєм і Кошилем. Не буде поки існують амбіції в деяких голубоводів вашого клубу, за будь-якої ціни бути першим, щоб потім торгувати своїм "сміттям" на базарі видаючи їх за асів.

    У нас таке не можливо. Правильно працюєш з голубами - виграєш. На тяп-ляп - пасеш задніх. Тому то ти Євгене й злякався і повернув з переляку свої оглоблі, хоча ти сам за власної ініціативи мене питав, як вступити до нашого клубу.

    Може не всі в Україні знають, шо в м.Києві з 2010 року є два клуби спортивно-поштового голубівництва, один з яких очолює Віктор Фармагей. До цього був один клуб, який очолював Сергій Возненко.

    Розділу клубу передували деякі визначні події. На них зупинятися не буду, бо ти про них не питаєш. Зацікавишся, розповім в детелях.

    На мій погляд, об'єднувати ці два клуби в один не варто. Нехай буде, як є. Але випуск голубів треба робити разом і підрахунки проводити спільні. Від цього виграють всі, абсолютно всі голубоводи обох клубів.

    З такою пропозицією неодноразово Свердел Р. звертався до всіх абсолютно всіх голубоводів вашого клубу, як в приватних бесідах, так і офіційно на зборах вашого клубу. І знаєш, яка була відповідь? - А ми, що будемо своїми голубами налітувати вам результати ?!

    Ну і кінцевий результат переговорів про спільні випуски? В цьому році Фармагей розвернув напрямок льоту голубів під час змагань з заходу (Львів) на південь (Одесу). Цей напрямок вже був опробований раніше, вам Бориспільцям там вдачі не бачити. А там, як знати, може я помиляюсь? Запитайте у Марківа В., може він щось позитивного скаже з цього приводу.

    Тепер остаточна відповідь на твоє запитання. Передусім знати, чого ти хочеш, чи розвиватися в цьому напрямку, набувати досвіду, чи жевріти, ще посидіти так років з 10-12 в дитсадочку під вербами. Мати гідність, мати свою думку і вимагати від своїх керівників робити так, щоб це було дійсно схоже на розвиток голубиного спорту.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    BorispolДата: Суббота, 18.01.2014, 18:17 | Сообщение # 107
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 21
    Статус: Offline
    На рахунок питань про клуб я Вам задавав, не заперечую.На рахунок напрямку з Одеси,ще нічого не вирішено остаточно.Також про спільні випуски голубів двома київськими клубами:
    1.Графік змагань відрізняється
    2.Змагання ми не проводимо одночасно старими та молодими.
    3.У Вас у клубі беруть участь у змаганнях разом з клубом,голуби з голубедрому
    Марків В з Одеси проводим декілька випусків,конкретно нічого не вирішиш за декілька змагань.
    На рахунок злякався чи не злякався я нічого коментувать не буду.Тому що було проведено спільне зібрання Бориспільського осередку(з Фармагеєм В від одного клубу та Макаренком О від іншого клубу).В результаті було вирішено(на зборах) змагання проводить у клубі Фармагея.
     
    MakarenkoofДата: Суббота, 18.01.2014, 20:12 | Сообщение # 108
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Borispol)
    Також про спільні випуски голубів двома київськими клубами: 1. Графік змагань відрізняється. 2. Змагання ми не проводимо одночасно старими та молодими. 3. У Вас у клубі беруть участь у змаганнях разом з клубом, голуби з голубодрому. Марків В. з Одеси проводив декілька випусків, конкретно нічого не вирішиш за декілька змагань.

    Женя, не "парся", все буде добре в майбутньому. Я притримуюсь такого вислову: - "Все, що не робиться в житті, то все робиться на краще".

    А в цій ситуації виходить, що ти спочатку задав запитання, а потім сам на нього й відповів. Тобто, написане тобою свідчить, що ти ще заздалегідь підготував відповідь на своє запитання, а потім задав його. Так би мовити, промоніторив ситуацію. Ай, да молодець!


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Суббота, 18.01.2014, 21:11 | Сообщение # 109
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Borispol)
    На рахунок злякався, чи не злякався, я нічого коментувать не буду. Тому, що було проведено спільне зібрання Бориспільського осередку (з Фармагеєм В від одного клубу та Макаренком О від іншого клубу). В результаті було вирішено (на зборах) змагання проводить у клубі Фармагея.

    Євгене, ти вдруге з власної ініціативи в Інтернет висвітлюєш це питання. Не добиру, навіщо це тобі? Тільки навіщо навмисне перекручуєш перебіг подій? Хочеш бути біленьким і пухнастим в моїх очах? Та ради бога, будь таким.

    Але мені відомо з першого джерела, як тебе "обробляли", як залякували тим, що в нашому клубі дуже сильні голубоводи, всі мають високоякісних іноземних голубів, що ви весь час будете, як масовка в хвості ..., ну, а про деякі непристойності я писати вже не буду. Ти повірив їм? Звичайно ж повірив.

    Скажи мені, чому тоді на тій виставці ти на моє запитання, чи не поміняв бажання вступити до нашого клубу ти відповів, що "НІ". А ті два твої односельці Олексій і Василь? То що ти сказав: - "А ці два барани, підуть туди де я скажу". То про яке рішення і яких зборів осередку ти говориш? То якби не оці твої слова, то ні на яку зустріч я до вас би не приїздив.

    Де тобі літати, це не моя проблема, а твоя. То й вирішуй будь ласка її сам. Мені абсолютно байдуже.

    Євгене, давай закінчимо цю тему, бо вона мені не цікава.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Подсчеты результатов соревнований 2013 года в клубах Украины
    • Страница 8 из 8
    • «
    • 1
    • 2
    • 6
    • 7
    • 8
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz