ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Подсчеты результатов соревнований 2013 года в клубах Украины - Страница 4 - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (155)
  • Разговоры обо всём насвете. (229)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  • ПОМОЖЕМ УСТРОИТЬ НАЙДЕННЫХ ГОЛУБЕЙ (34)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 25.04.2024, 19:07

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Подсчеты результатов соревнований 2013 года в клубах Украины
    Подсчеты результатов соревнований 2013 года в клубах Украины
    MakarenkoofДата: Воскресенье, 17.11.2013, 13:28 | Сообщение # 46
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (vika)
    но неужели вы думаете, что из 57 участников соревнований, дочка или сын, пусть даже жена в первый год участия в соревнованиях занимает призовые места, а остальные пусть 40 оставшихся участников нигде так и не проявились?

    Згідно з правилами нашої Асоціації, з однієї коодинатної точки може приймати участь в змаганнях три голубовода незалежно хто це, донька, син, дружина, чи ще будь-хто з рідних, близьких, чи друзів за умови, що в клубі приймають участь в змаганнях більше 10 голубоводів і на перше змагання повинно бути не тільки заявлено, але й надано не менше 10 голубів кожним учасником. Ви не згодні? Доведіть свою правоту конкретними доводами. Або вкажіть конкретно, який пункт і чіко, якого документу порушено.

    Якщо в вашій оргпнізації є така заборона, то це недалекоглядність ваших керівників і членів організації. Така норма притирічить чинному законодавству щодо ПРАВ ЛЮДИНИ. Я знаю, що у вашій організації така норма є, але вона з"явилася попри здоровий глузд, і лише з однією метою, задавити Київський клуб і не пустити Кошиля, Свердела і Медведенка на Олімпіаду.

    Цитата (vika)
    Или вы думаете, что это голуби не из одной и той же голубятни? Так давайте и я своих детей запишу, плюсов много, но главное не надо платить ни за леты, ни членские.

    А, що тут думати. Так, дійсно, це голуби з однієї й тієї голуб"ятні, якщо вказана одна й таж координатна точка. А з чиєї кишені гроші, то це нікого не повинно хвилювати. Головне здай і не гріши. Як проплачувати льоти, який розмір членських внесків тощо, це окрема справа кожного клубу. Будь-чиє втручання в цей процес клубу зайве.

    Цитата (vika)
    Но самое интерестное не то, а тот факт, что на первый лет заявляют голубей 26 участников, а на пятнадцатую дистанцию уже заявляют своих птиц 57 участников! Ну нехотели просто люди принимать участие в первых десяти летах! Правда интерестный факт? Хотя во всех клубах первые леты это, как праздник и в первых соревнованиях принимает участие наибольшое количество участников! А дальше начинаются потери и участников все меньше и меньше. Разве я не права?

    Я вам давно радив аналізуйте, не поспішайте з висновками, не пересмикуйте факти. Так, дійсно в травні місяці на першу дистанцію, це початок змагань сезону 2013 року, нашим клубом було заявлено 26 учасників. Кворум щодо кількості учасників є? Так, є. А щодо кількості голубів є? Так, теж є. Змагання легітимні? Звичайно ж легітимні. Так розпочалися змагання дорослими голубами.

    В липні місяці до дорослих в змагання долучилися молоді голуби. Дехто з членів клубу не летів дорослими, а полетів лише молодими. Крім того, разом з клубом літали молоді голуби з Київського тестувально-селекційного центру. Звідси й 57 учасників. За кількістю учасників у нас проблем не має, тому й липувати ніхто не буде, це зайве.

    Знову галас вами здійнято марно. Знову за своєї неосвідченності попали пальцем в небо. Вбачаєте в цьому порушення? То, вкажіть, який пункт і якого документу нами порушено!

    Цитата (vika)
    вы знаете, что такое 57 участников в соревнованиях? Подскажу, это более 1000 голубей на старте! Если мне кто-нибудь покажет хотя бы в одном клубе большее количество голубей в 10-15 лете, чем в первом, я еще возьму под сомнение свои предположения, но увы, так не бывает! Возьмите хотя бы Донецкие результаты, первый лёт - 25 участников, 823 голубя! 12 лёт - 23 участника, 420 голубей! Да и если взять все результаты Донецкого клуба все идет по убывающей, так как в каждом клубе, в каждом лете есть потери голубей и участников становится все меньше и меньше.

    Не впадайте в істерику, це вам затуманює очі і заважає все проаналізувати, хоча я весь час вам раджу аналізуйте. В нас є окремі підрахунки результатів змагань кожного льоту дорослими і молодим і окремо підрахонок дорослих з молодими. Уважно придивіться, там такаж картина, теж все зменшується. Не вводьте в оману своєю брехнею голубоводчеське суспільство

    Цитата (vika)
    Сергей, что меня возмущяет, я написала, думаю понятно всем. А то, где летают ваши голуби, это лично ваше дело, заметте голуби, но не вы как тренер принимающий участие.

    Все вірно, літають голуби, а тренер присутній в тому клубі де змагаються його голуби. Все решта то справи клубу.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Воскресенье, 17.11.2013, 14:48 | Сообщение # 47
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (vika)
    Равшан, вы сколько лет соревнуетесь?

    А навіщо вам такая інформація? Що вона вам дасть, тим паче від особи, яка ніколи і ніде не змагалась? Це ваша ж первинна інформація. Ви хочете повчити Равшана уму-розуму. Не варто, бо у вас немає будь-якого досвіду.

    Цитата (vika)
    А сплю я хорошо, просто столько роздувалось о честности проведения соревнований, а тут раз и ... ни один клуб не придумывает велосипедов, как уже кем то из участников форума было сказано.

    Змагання в Київському клубі проводяться чесно і прозоро. Ніякого "лісапету" тут немає, просто ви не крокуєте в ногу з часом і наздогнати упущений час вже ніколи не зможете. Тому вам важко дається усвідомлювати все нове, передове. ви заангажовані на заборонах. Вийдіть з рабства своїх чорних думок, як знищити Київський клуб. Чому ви боїтеся приїхати в наш клуб і подивитися на власні очі, тому, що це вам завадить пускати плітки та брехати. Але для вас це не буде перешкодою, змінете цю маску на іншу.

    Цитата (vika)
    Не говорю уже о посреднических голубятнях, это полный капец. Давайте и я надарю голубей голубеводам всей Украины, а принимать участие они будут под моей фамилией, а чем плохо? Попадут они к хорошему тренеру и полетят, во мне реклама будет, а да и количество членов клуба добавится, ничего что там у меня будут летать 2-3 голубя.

    Ніякого капеца і піпеца немає. Для вас ми готові відкрити лікбез (ліквідація безграмотності) навіть безкоштовно. Урок перший - "посередницькі голуб'ятні". За рекомендацією FCI для проведення Европейских льотів з Берліну, Лондону тощо під егідою цієї поважної організації дистанція не повина перевищувати 1200 км. Біль обширно можу розповісти окремо.

    Урок другий: "правовий статус змагань з голуб'ятеть розташованих в інших регіонах". Так, Ви маєте повне право дарувати голубів голубівникам всієї України. Змагатися вони будуть під вашим прізвищем, це теж ваше право і поганого в цьому немає нічого ви вірно підмітили. Обирайте найкращих тренерів, створюйте собі рекламу. Це все ваше ПРАВО. Ми вас в ваших прагненнях тільки підтримаємо.

    ГОЛОВНИЙ НАШ ПРИНЦИП: ВСЕ, ЩО НЕ ЗАБОРОНЕНО, ВСЕ ДОЗВОЛЕНО, а не навпаки.

    Цитата (vika)
    Ребятки мне кажется, что для таких целей существуют голубедромы. Кто-нибудь видел чтоб Копман, или другой какой-нибудь голубевод Бельгии купил, или получил в подарок голубей и выставлял его на соревнованиях под чужой фамилией? Куда катитесь?

    Для якої мети створюються голубодроми ми чудово знаємо. Бажаючі користуються ними. Але всіх заганяти на голубодроми не розумно. Знову ж це ПРАВО кожного голубівника.

    Щодо Копмана та інших голубоводів Бельгії, Голландії, Німеччини вони самодостатні люди, там зовсім інші задачі тощо. Ми від них відстали з таким мишленням, як у вас, та колишніми керівниками, не на рік-два, а на все життя. Вони не знають такого раболепия такого попрання ПРАВА ЛЮДИНИ, яке пропонуєте ви.

    Куди ми катимося? Ми не катимося, а крокуємо до Європейських цінностей


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Воскресенье, 17.11.2013, 23:33 | Сообщение # 48
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (vika)
    Никого я не пытаюсь дезоринтировать! Это мое мнение! Или я не вправе писать то, что на мой взгляд обман?

    Написати можна один раз, а не систематично навмисне писати брехню, плести плітки, безпідстано обливати брудом при цьому не маючи ніяких підстав та документів, що б підтверджували ваші домисли Намагаєтеся створити негативну суспільну думку навколо нашого клубу. Це просто ганебно. Якщо людина хоче дійсно щиро отримати відповіді на свої запитання вона це зробить в толерантній формі.

    Ми усвідомлюємо, що ви виконуєте чиєсь замовлення, тому навмисно ігноруєте наші запрошення ознайомитися з офіційною документацією.

    Цитата (vika)
    Докажите обратное, что это не так, а то как мыши сидите тихо, мужик не баба, фото другому покажи, может еще семейное положение выложить? Есть тема, есть сомнения с моей стороны, раз это не так, и я не права переубедите меня в конце концов, раз не можите ответить достойно!

    Та врешті-решт, скільки ще можна доказувати, пояснювати, розповідати, переконувати коли все, як об стінку горохом. З якого такого дива, ви намагаєтесь зробити нас без вини винуватими? З якого такого дива, ви переобрали на себе право і намагаєтеся поставити нас в положення "партер" і зобов'язуєте виправдовуватися перед тією дурнею, що пишете?

    Добре. Я приймаю ваш виклик. Тільки тепер і я перейду на "гру" за вашими ж правилами. Я надам вам всі випрадальні документи, але тільки в тому разі, якщо ви офіційним документом скасуєте інформацію, що надійшла до мене, що ви не хворі на ШИЗОФРЕНІЮ.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    ИгорьДата: Вторник, 19.11.2013, 22:59 | Сообщение # 49
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 56
    Статус: Offline
    Добрий вечір ,шановні голубоводи .Національна колекція спортивних голубів України зарезультатами 2012-2013 р. Категорія  «Е»  ,понад 700 км., 4 конкурси , 50 голубоводів , 250 голубів. До колекції  голубів України даної категорії потрапив голубUA 070205235-10,  голубовода  Крицького В. – Чернівецький ОО .Переглянувши протоколи прильоту голубів Криворізьського РО ФСГУ ( п’ять голубоводів
    учасників та 7 проведених льотів в 2013 році ) та протоколи спільних прильотів  Чернівецьких ОО та РО ФСГУ  де кілька   голубів даного голубовода приймала участь взмаганнях,   не побачив жодного разу потрапляння голуба доконкурсів , лише голуб Крицького за схожим № 070205234-10 декілька разів
    потрапляв до конкурсу. Виправте помилку !!!!
     
    vikaДата: Четверг, 21.11.2013, 08:23 | Сообщение # 50
    Новичек со стажем
    Группа: Заблокированные
    Сообщений: 57
    Статус: Offline
    [quote=Makarenkoof;11377] Доведіть свою правоту конкретними доводами. Або вкажіть конкретно, який пункт і чіко, якого документу порушено. [/quote]

    Много пишете ,о том как летают в Бельгии,Польше,стараетесь оскорбить нарушая правила форума.

    Но на вопрос почему нарушаете правила так и не ответили.а именно

    2.2. Всі зміни та доповнення до Правил та Положень в клубах та об'єднаннях повинні вноситися і затверджуватися до 01 травня.

    2.3. Учасники змагань подають у клубну суддівську комісію до 01 квітня заявки на голубів, що беруть участь у змаганнях поточного року встановленої форми. Заявлені голуби вносяться до бази даних клубних програм. Дозаявки голубів можлива до 15 квітня. Дозаявки голубів після 01 травня і під час змагань заборонені.

    Так кто из нас больной?

    У меня нет желания читать вашу эрунду, простой вопрос и хотелось бы услышать простой ответ,почему нарушаете правила, в создании которых сами же как вы говорите принимали участие?

    Или вы не видите нарушений,может шезофрения??

    Добавлено (21.11.2013, 07:21)
    ---------------------------------------------
    Тут сразу и нарисовывается кактина кто розрозняет клубы Украины.

    И просьба не пишите всякой эрунды , просто ответтье если можете. почему были нарушены эти пункты ,без всяких кто и как летает.У нас в стране есть правила и почему вы их не придерживаетесь в отличии от других клубов?

    Добавлено (21.11.2013, 07:23)
    ---------------------------------------------
    Я думаю ответа так и не будет,так что уважаемые больше вас беспокоить не буду.

    В чужом глазу видите песчинку,а в своем бревна не замечаете!

     
    GabikДата: Четверг, 21.11.2013, 10:27 | Сообщение # 51
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 80
    Статус: Offline
    Цитата vika ()
    2.3. Учасники змагань подають у клубну суддівську комісію до 01 квітня заявки на голубів, що беруть участь у змаганнях поточного року встановленої форми. Заявлені голуби вносяться до бази даних клубних програм. Дозаявки голубів можлива до 15 квітня. Дозаявки голубів після 01 травня і під час змагань заборонені.

    Заявки на голубей были сданы и даже сразу на молодых.

    А лучше расскажите как собираетесь выставлять голубей с вашей федерации киевский клуб?
    Ведь у них разрешено для избранных фиксировать голубей на электронную систему дома и спокойно потом отправлять на лёт.А ЭТО ЗАПРЕЩЕНО!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Отправляют данные прилёта неизвестно когда и вообще их кто то отправлял????????А ЭТО ЗАПРЕЩЕНО!!!!!!!!!!

    ВОТ ЗДЕСЬ НАДО ИСКАТЬ И УСТРАНЯТЬ ПРОБЛЕМЫ!!!!!!!!
    Цитата vika ()
    В чужом глазу видите песчинку,а в своем бревна не замечаете!

    Я ТАК ПОНИМАЮ НАШЕ БРЕВНО ЧУВСТВУЕТЕ ВЫ ХОРОШО !!!!!!!!!!!!!! smile
     
    vikaДата: Четверг, 21.11.2013, 15:04 | Сообщение # 52
    Новичек со стажем
    Группа: Заблокированные
    Сообщений: 57
    Статус: Offline
    [quote=Gabik;11398]Заявки на голубей были сданы и даже сразу на молодых. [/quote]

    На каких молодых?? тех которых ище нет даже в яйцах?? смешно! ведь до 1 травня в каждой голубятне не больше 30 процентов молодняка который будет кольцеватся в текущем году.

    Gabik что запрещено а что нет я сожелению обсуждать не могу.попробуйте вы ,меня интересует всего один лишь вопрос,почему есть нарушения в проведении соревнований только в одном клубе с Украины,и почему им все сходит с рук? выходит избранные да? ведь если посмотреть повнимательнее то голуби добавились не только с номирацыей колец 2013года.

    Добавлено (21.11.2013, 14:01)
    ---------------------------------------------
    [quote=Makarenkoof;11380]Написати можна один раз, а не систематично навмисне писати брехню, плести плітки, безпідстано обливати брудом при цьому не маючи ніяких підстав та документів, що б підтверджували ваші домисли Намагаєтеся створити негативну суспільну думку навколо нашого клубу. Це просто ганебно. Якщо людина хоче дійсно щиро отримати відповіді на свої запитання вона це зробить в толерантній формі. [/quote]

    пишу вторично только потому что нет ясного ответа.а все кругами .вот в бельгии уже давно так летают, то что там так летают многие знают давным давно,а вот почему нарушены правила ответа нет досих пор.одни оскорбления.что с вашей стороны не очень то и красиво.нужен один ясный ответ вот и все,без всяких оскорблений,

    например----пункт правил

    2.3. Учасники змагань подають у клубну суддівську комісію до 01 квітня заявки на голубів, що беруть участь у змаганнях поточного року встановленої форми. Заявлені голуби вносяться до бази даних клубних програм. Дозаявки голубів можлива до 15 квітня. Дозаявки голубів після 01 травня і під час змагань заборонені.

    нарушен не умышленно ,хотели как лутше для нашего клуба,а получилось как всегда,а вы что творите?

    Добавлено (21.11.2013, 14:04)
    ---------------------------------------------
    [quote=Gabik;11398]Заявки на голубей были сданы и даже сразу на молодых.[/quote]

    если вы соревновались в этом году то должны знать что есть и такое правило которое запрещяло регистрацию молодых голубей текущего года,в регистрационном листе.

     
    EvgenДата: Вторник, 26.11.2013, 21:55 | Сообщение # 53
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 12
    Статус: Offline
    Я зараз відкрив результати змагання за 2013 рік,може я не компетентний,чому беруться результати голубів із клубів,які загались та зробили одні 12 льотів,інші 18-19,це правильні підрахунки?
     
    ЧерноморДата: Вторник, 26.11.2013, 23:07 | Сообщение # 54
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 290
    Статус: Offline
    Цитата vika ()
    !Было на что посмотреть

    А где можно посмотреть на результаты олимпийской коллекции от УНФ?


    "Несказанного слова ты хозяин, а сказанному слову ты слуга "
     
    GabikДата: Вторник, 26.11.2013, 23:08 | Сообщение # 55
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 80
    Статус: Offline
    Цитата Evgen ()
    Я зараз відкрив результати змагання за 2013 рік,може я не компетентний,чому беруться результати голубів із клубів,які загались та зробили одні 12 льотів,інші 18-19,це правильні підрахунки?

    А что удивительного????????????????? wacko
    Одни только говорят а другие делают.
     
    EvgenДата: Вторник, 26.11.2013, 23:17 | Сообщение # 56
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 12
    Статус: Offline
    Трохи не справедливо,шансів трошки менше з 12 змагань,менше шансів на конкурси і т.д !
     
    GabikДата: Вторник, 26.11.2013, 23:26 | Сообщение # 57
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 80
    Статус: Offline
    Цитата Черномор ()
    А где можно посмотреть на результаты олимпийской коллекции от УНФ?

    http://unf-pigeons.com/

    там очень много интересного: клубы летающие по телефону, члены одного клуба расстояние между которыми составляет 150- 200км я не говорю уже о кидалове в Киевском(частном)клубе под руководством В.Фармагея и они рассказывают как у них всё хорошо. Посмотрев результаты голубевод спортивщик  (не голубятник) всё сам поймёт.
     
    GabikДата: Вторник, 26.11.2013, 23:30 | Сообщение # 58
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 80
    Статус: Offline
    Evgen,  а что мешает вам докинуть ещё по 1000 гривень к той сумме что сдавали????????????????????
     
    EvgenДата: Вторник, 26.11.2013, 23:45 | Сообщение # 59
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 12
    Статус: Offline
    Виходить не тільки мені,а багатьом клубам України,щоб зробити старими 18-19 змагань!
     
    EvgenДата: Среда, 27.11.2013, 00:00 | Сообщение # 60
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 12
    Статус: Offline
    А конкретніше,яке кидалово??

    Добавлено (26.11.2013, 23:00)
    ---------------------------------------------
    Дійсно а де результати Київського клубу в УНФ ???

     
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Подсчеты результатов соревнований 2013 года в клубах Украины
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz