ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Новый голубедром в Польше - Страница 7 - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (153)
  • Разговоры обо всём насвете. (229)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  • ПОМОЖЕМ УСТРОИТЬ НАЙДЕННЫХ ГОЛУБЕЙ (34)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 20.04.2024, 11:56

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 7 из 9
    • «
    • 1
    • 2
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9
    • »
    Форум » Голубедромы » Голубедромы 2013 г. » Новый голубедром в Польше
    Новый голубедром в Польше
    МатросДата: Воскресенье, 18.08.2013, 22:45 | Сообщение # 91
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 77
    Статус: Offline
    Вот и до копались и это верная версия и я с ней согласен на 100% по принципу меньше народа больше кислорода и проводя сравнительные иследования в этом можно легко убедиться. У меня еще подкрадываеть ся мысль, если розорвать растояние между пусками ну скажем с разницей в 100км потерь было бы на много меньше ... (домыслами делюсь из наблюдений)
     
    MakarenkoofДата: Понедельник, 19.08.2013, 14:20 | Сообщение # 92
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Матрос)
    Вот и докопались, и это верная версия, и я с ней согласен

    Це лише моє припущення і воно може бути далеким від істини. На таке припущення мене наштовхнув експеремант в нашому клубі з пізніми молодими голубенятами, які мають в крилі лише по одній новій пір"їні.

    Володимир Кошиль та Анатолій Якімечко (він же Чорний) на п"ятому етапі змагань молодими голубами, коли відстань вже сягала понад 240 км (м.Корець) підключили до змагань, саме до змагань, а не до льотів, пізніх голубенят, в яких в крилі вилиняла лише одна пір"їна, перед цим двічі потренував їх на 15 і 30 км.

    Результат наступний, в Кошиля В. із 39 таких голубенят вдома в той же дань було 34 шт. Не відстали в показниках і голубенята Якімечка А.

    Хто прилітав з запізненням були втомлені, деякі навіть в прильотці пересувалися за допомогою крил, але ж вони вдома. Я думаю, що це результат того, що вони щоранку в невеликій кількості понад півтори години літають над голуб"ятнею. Далі не відємною складовою частиною цього результату є батьківська генетика, якість харчування, профілактика захворювань тощо.

    Цим експерементом вони не претендують на українське "ноу-хау". Можливо в Україні всі так літають, а я про це нічого не знаю.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    МатросДата: Понедельник, 19.08.2013, 18:42 | Сообщение # 93
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 77
    Статус: Offline
    Не верю своим глазам. на 240 км , 50 дневных птенцов после двух тренеровок ..?

    Добавлено (19.08.2013, 17:42)
    ---------------------------------------------
    Хороших результатов от них можно больше не ждать! Хотя если кто -то докажет обратное это будет разрыв всех моих конечностей! nocomp

     
    Aleksandr-KievДата: Вторник, 20.08.2013, 00:13 | Сообщение # 94
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Цитата (Матрос)
    Не верю своим глазам. на 240 км , 50 дневных птенцов после двух тренеровок ..?

    Дней по 60 - 70 этим голубям.

     
    Цитата (Матрос)
    Хороших результатов от них можно больше не ждать! Хотя если кто -то докажет обратное это будет разрыв всех моих конечностей!

    А вот это преждевременные выводы.

    Что Вы подразумеваете под "хорошим результатом"?
    Поверьте, никто Вам ничего доказывать не будет.
    Но если Вам будет интересно, Вы узнайте результаты этих голубей в конце сезона! У нас еще впереди 3 лета, на 240 км, 535 км. и 240 км.
    А если совсем будет интересно, запомните наш диалог и узнайте результаты этих голубей в 2014 году.

    Надеюсь, что даже в случае хороших результатов у этих голубей, никаких "разрывов у Вас нигде не будет" smile
    Украине нужны молодые и перспективные голубеводы! biggrin


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!
     
    чорнийДата: Вторник, 20.08.2013, 09:30 | Сообщение # 95
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 74
    Статус: Offline
    Пан Макаренко чуть чуть помилився. Я своїх молодих (три штуки)  навіть на 100 метрів не прокидував . Вони у мене зразу пішли на 240 км. Скажу  більше. На наступному льоті із Бродів ( 370 км) одне взагалі прийшло у першій двійці. Тобто якби було зачіповане було б чемпіоном на голубятні. На наступний льот обовязково зачіпую. А щодо польського голубодрому то там однозначно голуби не в формі. Пройшло три дні, а голубів підтягнулося аж три. Про що це говорить? Про те, що фіз. підготовка на нулю. Наші (київські) якщо деякі  не прийшли у день льоту то на наступний день  підтягуються практично усі. Ми летіли молодими уже 6 разів (від 120 до 370 км). У мене з усіх льотів з 50-ти молодих п"ять не повернулося. Тобто 10%.
    В Польщі при коротших дистанціях немає 60% голубів в т.ч.відсутні голуби голубоводів із світовим іменем. Собівартість відправки на польський голубодром одного голуба становить 125 - 150 Євро. Якщо люди платили такі гроші то я не повірю, що віддавали туди найгірших. Думаю навпаки. Віддавали кращих. Але, як казав ще живий класик, маємо те що маємо. А маємо те, що голуби НЕ ТРЕНОВАНІ. І не реально якісно тренувати 2000 голубів + слідкувати за всіма болячками. І ще забув сказати. В минулому році я пропустив (був у відпустці) перші три льоти молодими. Приїхав з відпуски і перший раз віддав на 300 км. (здається з Дубно). Не пам"ятаю скільки тоді не прийшло, але пам"ятаю, що втрати були мізерні. Але поки мене не було вдома, голуби день і ніч були відкриті і літали скільки їм заманеться. Тобто були у формі і їм було пофіг звідки летіти, а тим більше коли є башка на плечах. В Польщі усі голуби башковиті, а летіти не можуть. Ще раз повторюся. Фіз. підготовка в Польщі відсутня. Тому такий результат.
     
    fedorДата: Вторник, 20.08.2013, 10:56 | Сообщение # 96
    Новичек
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 34
    Статус: Offline
    Цитата (чорний)
    Пан Макаренко чуть чуть помилився. Я своїх молодих (три штуки)  навіть на 100 метрів не прокидував . Вони у мене зразу пішли на 240 км. Скажу  більше. На наступному льоті із Бродів ( 370 км) одне взагалі прийшло у першій двійці. Тобто якби було зачіповане було б чемпіоном на голубятні.

    Цитата (чорний)
    А щодо польського голубодрому то там однозначно голуби не в формі. Пройшло три дні, а голубів підтягнулося аж три. Про що це говорить? Про те, що фіз. підготовка на нулю.


    В чем тогда причина ??????????
    wacko
    дома без тренировки летят !!!!!!!!
    в Польше на голубедроме не летят из-за слабой подготовки !!!!!!!!!
    где собака порылась ?????????
     
    чорнийДата: Вторник, 20.08.2013, 11:04 | Сообщение # 97
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 74
    Статус: Offline
    Цитата (fedor)
    дома без тренировки летят !!!!!!!!  в Польше на голубедроме не летят из-за слабой подготовки !!!!!!!!!  где собака порылась ?????????


    Дома малось на увазі без тренувань на дистанціях. А над голубятнею вони літають постійно. Тобто фізична нагрузка у голубів є, а немає досвіду льотів на дистанціях. А в Польщі вони і над голубятнею не літають (на мою думку) + напевно все таки болячки. І ще. Ви усі знаєте, що якщо молодий голуб здоровий то його і ганяти не потрібно. Він сам по 20 разів знімається і балдіє в повітрі. Тут собака і зарита.
     
    GudzДата: Вторник, 20.08.2013, 11:20 | Сообщение # 98
    Голубевод
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 276
    Статус: Offline
    Wanovnuj pane "чорний" vu nerivniajte Ykrainy do Pl 4u De, ce vse vuhliadaje poinwomy. Na Ykraini jak idyt liotu to y nebi malo ptuci, i ne miwajytsia tak jak y PL.,De i tomy menwi stratu. Najbilwy kilkist holybiv y Evropi majyt Poliaku. I vse zalezut vid rostawyvannia trasu. Ja litajy y De z 2004 roky. i vid ostannih 4 rokiv y nas y klybi ta bobluznih klybah dyze veluki stratu tilku v munylomy roci vdalos zrobutu 3 liotu bo nebylo holybiv stratu ponad 60% I NIHTO NEMOZE DOVESTU 4OMY???Kozen zajmaetsia sam svoimu holybamu i povirte na byd jak, y ciomy roci malu 1-uj liot na 110km 17.08 tak z 1500wt. na ve4ir nahvatalo bluzko 400wt. I nema rozymnoho 40my??? zaraz y syboty byde 2-uj liot.jakwo bydyt znovy stratu bila 40% byde po liotah. I majy tyt bahato znajomuh y riznuh regionah, ta sama kartuna... Tak i  y PL takoz klybni liotu prohodiat katastrofalno!!! Takwo neradzy robutu riskuh vusnovkiv. A danuj holybodrom robut yse na vusokomy rivni, wob matu takoz holybiv na majbytni roku, i povirte holybu y formi i trenovani vidpovidno. Moja teoria, z nevidomuh pru4un pohana orientacia. i kolu holyb letut ne v ty storony to vin dovho nepotiahne, letut doku moze, potim padaje, i ide piwkom, az joho htos znajde, abo pomuraje abo zaluwajetsia zidzenum. Ja y 2010 izduv zburatu nawuh klybnuh holybiv z lioty 130km. 70% nevidijwlo z miscia Starty, i tak litalu v radiysi 30km, jaka pru4una??? Tak tam bylu taki wo poku pruihav do domy to vze ne zuv, zaluwuvsia odun skelet, i ce tilku za 2 dni! Holyb ho4e letitu do domy ale neznaje kydu, i blykae az vtratut sulu, i ridko kydas zahodut y holybiatni, perevezno liydu znahodiat na stadionah .,skverah itd...
     
    МатросДата: Вторник, 20.08.2013, 18:15 | Сообщение # 99
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 77
    Статус: Offline
    от прочитанного волосы встают дыбом Дллбаная сотовая связь,спутники,микроволновки и прочая хрень. В Украине меньше этого мусора вот и голуби летят  suspect
     
    GudzДата: Вторник, 20.08.2013, 18:33 | Сообщение # 100
    Голубевод
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 276
    Статус: Offline
    Na mojy dymky tak mew-bilw vuhliadaje. 4um bilwe novwoi tehniku, (a je taka pro jaky mu we neznaemo), tum vaw4e nawum holybam, ta vsahali prurodi!!!
     
    fedorДата: Вторник, 20.08.2013, 21:16 | Сообщение # 101
    Новичек
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 34
    Статус: Offline
    Цитата (Матрос)
    сотовая связь,спутники,микроволновки и прочая хрень. В Украине меньше этого мусора вот и голуби летят 

    Цитата (Gudz)
    Na mojy dymky tak mew-bilw vuhliadaje. 4um bilwe novwoi tehniku, (a je taka pro jaky mu we neznaemo), tum vaw4e nawum holybam, ta vsahali prurodi!!!

    wacko
    сказки венского леса
    surprised
    sad

    Добавлено (20.08.2013, 20:16)
    ---------------------------------------------
    в России и Украине в одной только армии сколько стоит всяческих радаров, сонаров и другой техники что Европе и не снилось

     
    MakarenkoofДата: Вторник, 20.08.2013, 22:23 | Сообщение # 102
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Матрос)
    Не верю своим глазам. на 240 км, 50 дневных птенцов после двух тренеровок ..?Хороших результатов от них можно больше не ждать! Хотя если кто-то докажет обратное это будет разрыв всех моих конечностей!

    Навпаки, результати в цю неділю вони показали гарні, пролетів дистанцію 375 км. Із 33 голубенят в той же день вдома було 31, одне з яких, як і з попередньої дистанції, прилетіло в першій четвірці. Більше того, ця група "немовлят" показала кращі результати ніж їх трохи старші сородичі.

    Доказувати тобі щось ніхто не збирається. Голубенятам залишилося пройти три етапи змагань на дистанціях 240 (м.Корець), потім 540 (м.Мостиська) і знову 240 (м.Корець). Якщо у вас шановний пене Матросе є бажання, то можете бути присутнім на прильоті голубів і на власні очі переконатися в наведеному вище. І це буде весь доказ.



    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    МатросДата: Вторник, 20.08.2013, 22:46 | Сообщение # 103
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 77
    Статус: Offline
    Какого числа 540км ... хотя отвечу сам себе 31.08.13 Я думаю что встретимся,  очень хочеться прочувствовать этот кураж...
     
    GudzДата: Среда, 21.08.2013, 01:29 | Сообщение # 104
    Голубевод
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 276
    Статус: Offline
    • 
      Цитата
      сказки венского леса



    Ja dymajy wo vu nemaete jakuhos porivnian, trydnosti liotiv.Ja napevno triwku mozy wos porivniatu, bo litav y 90-uh na Ykraini, i litajy vze ponad 10 rokiv y Nime4uni, i spilkyjys z bahatma liydmu z PL. ta inwuh krain, a takoz bery y4ast y bahatioh Krainah na Holybodromah! A na rahynok tehniku, to jak bu vono nebylo, ale vse na Ykrainy tiahnyt zza kordony!
     
    vikaДата: Среда, 21.08.2013, 09:38 | Сообщение # 105
    Новичек со стажем
    Группа: Заблокированные
    Сообщений: 57
    Статус: Offline
    [quote=fedor]сказки венского леса [/quote]И я так думаю.
    [quote=Makarenkoof]Більше того, ця група "немовлят" показала кращі результати ніж їх трохи старші сородичі.[/quote]
    Линька.и состояние пера и младших лутше
     
    Форум » Голубедромы » Голубедромы 2013 г. » Новый голубедром в Польше
    • Страница 7 из 9
    • «
    • 1
    • 2
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9
    • »
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz