ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Голубедром "Киев Дерби Клуб" 2013 г. - Страница 3 - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (155)
  • Разговоры обо всём насвете. (229)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  • ПОМОЖЕМ УСТРОИТЬ НАЙДЕННЫХ ГОЛУБЕЙ (34)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 25.04.2024, 06:01

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 3 из 4
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • »
    Форум » Голубедромы » Голубедромы 2013 г. » Голубедром "Киев Дерби Клуб" 2013 г.
    Голубедром "Киев Дерби Клуб" 2013 г.
    Alex1991Дата: Вторник, 10.09.2013, 19:31 | Сообщение # 31
    Новичек
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 30
    Статус: Offline
    Саня не порть нервы, они не знаю что такое родословная!не говоря уже о бизнесе.

    Вам бы лиж-бы писать всякие сплетни под влиянием дурной компании,у меня была такая ситуация с Захаровым.

    Vika сидеть не хрена не делать и говорить о бизнесе это (АПСУРД).

    Ребята стараются развивать спорт!Как говорится хоть немного приблизится к Европе,и европейским стандартам и технологиям разведения спортивных голубей.
     
    vikaДата: Вторник, 10.09.2013, 21:53 | Сообщение # 32
    Новичек со стажем
    Группа: Заблокированные
    Сообщений: 57
    Статус: Offline
    [quote=Aleksandr-Kiev]Бизнес, это когда из 700 сданных голубей после 3-х коротких соревнований остается 120 штук!
    Вот это да - это красиво! [/quote]

    Вот и я об этом

    А когда здатут 140 штук,и надо катать все дистанции,это не рентабельно. вот по этому и дружу с математикой!
    другой розговор когда здадут 450-500 голубей это ище куда ни шло призы,корма,вакцыны,и дистанции,катать то всеравно надо што140 што 500,бензин то не дешевле если голубей меньше.

    Добавлено (10.09.2013, 20:49)
    ---------------------------------------------
    [quote=Alex1991]у меня была такая ситуация с Захаровым[/quote]

    вас просто обманули

    [quote=Alex1991]Ребята стараются развивать спорт!Как говорится хоть немного приблизится к Европе[/quote]

    это хорошо,никто не говорит что то против,но есть одно но в Европе голубедромы это бизнес.

    Добавлено (10.09.2013, 20:52)
    ---------------------------------------------
    И у нас каждый кто вложил в голубедром,старается вернуть потраченное и заработать,так что это не абсурд уважаемый.

    Добавлено (10.09.2013, 20:53)
    ---------------------------------------------
    [quote=Alex1991]они не знаю что такое родословная[/quote]

    Как говорится в фильме секреты чемпионов----результаты наша библия,а не родословная!

     
    Alex1991Дата: Вторник, 10.09.2013, 22:19 | Сообщение # 33
    Новичек
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 30
    Статус: Offline
    Причем тут бизнес.
    Я еще раз повторюсь все делается для развития голубиного спорта в Украине.
     
    vikaДата: Среда, 11.09.2013, 18:39 | Сообщение # 34
    Новичек со стажем
    Группа: Заблокированные
    Сообщений: 57
    Статус: Offline
    Alex1991 Вы наверное ище очень молодой.и в голубинном спорте недавно.
     
    MakarenkoofДата: Четверг, 19.09.2013, 17:13 | Сообщение # 35
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (mikro_b)
    Правда, что Дерби Клуб больше работать не будет? Если да, то с чем это связано? Спасибо.

    Остаточне рішення щодо подальшого фунціонування чи припинення діяльності тестувально-селекційного центру буде прийняте весною 2014 року безпосередньо його власником. На даний час Руслан Свердел лише ВИСЛОВИВ свій НАМІР про припинення діяльності центру.

    З чим це пов"язано? В першу чергу з тим, що не досягнута мета за для якої він створений. Руслан Свердел за власний кошт і власноруч збудував цей центр з метою:
    а) розвитку голубиного спорту в Україні в цілому та приближення його до європейського рівня;
    б) надання можливості всім голубоводам України та насамперед міст і містечок, де клуби малочисельні, щорічно тестувати своїх голубів і давати принципову оцінку тому племеному матеріалу з яким вони працюють;
    в) використовувати голубоводами України можливостей центру в якості голубятні-посередника в марафонах з Європейських міст, що проводяться під егідою FCI.

    Для досягнення цієї мети Руслан С., як фанат-голубовод збудував приміщення за найновітнішими европейськими технологіями, використовуючи при цьому лише природні матаріали. Виховання голубів здійснювалося грамотно з використанням високоякісного зерна, мінералів тощо. А чистота в приміщеннях була така, що не в усіх господарок є на кухні.

    Але, на ПРИВЕЛИКИЙ ЖАЛЬ, це все для голубівників України не цікаво. Для великої частки з них краще роздувати склоки, плести плітки, радіти чужим невдачам і таке інше. Наше спортивне голубівництво понад 40 років тупцюється на місці і продовжує знаходитися в зачаточному стані, тому, що керували ним функціонери та пройдохи. Ми майже ще всі не готові до такого розвитку подій.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    sergiyДата: Четверг, 19.09.2013, 19:56 | Сообщение # 36
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 12
    Статус: Offline
    правду кажеш
     
    MakarenkoofДата: Четверг, 19.09.2013, 20:13 | Сообщение # 37
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (vika)
    Наверное не рентабельно, бизнес как ни как

    Хоч і прикро, але треба визнати, що у вас Vika, не аналітичний склад розуму, ви думаєте прямолінійно, шаблонно і в більшості все приміряєте на себе. Це тому, що у вас особисто і ваших консультантів відсутні знання справи і практикум.

    Постом вище я пояснив в чому полягає головна мета створення цього центру, не буду повторюватися. А ось в чому принципова різниця в діяльності голубодромів і центру можу ще раз пояснити, хоча це видно і не "озброєним" оком.

    Так, дійсно, голубодроми це бізнес в чистому виді, але для його процвітання теж необхідно мати знання теми і професіональний підхід, чесність, порядність. Але там де гроші чесність і порядність "відпочивають" на задворках. На мій погляд цей вид діяльності великого поширення і авторитету не набуде. Є об"єктивні причини.

    Там все досить примітивно, чотирі контрольних льоти на відстань 300-350 км, призи і допобачення.

    В тестувально-селекційному центрі по-іншому. В перший рік свого життя голубенята нарощують м"язи в наслідок значного фізичного навантаження під час постійних тренувань, набувають здатність швидко орієнтування на чужій місцевості і вірно вибирати напрямок повернення додому. Після чого проводяться вісім контрольних випробувань (змагань) на дистанціях, які сягають понад 500 км. Це все робиться, шоб відвіяти слабких.

    Кращі залишаються в центрі на другий, третій роки. Їх перебування в центрі супроводжується випробуваннями на різних дистанціях, але вже не менше ніж в двадцяти змаганнях щороку. Йде цілеспрямована їх підготовка до участі в міжнародних випусках з Берліну та інших міст Європи. Таке є на голубодромах??

    Це коштовна, тяжка і клопітка робота. Не кожному вона під силу і "на шару" її виконувати ніхто не буде.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    vikaДата: Пятница, 20.09.2013, 12:47 | Сообщение # 38
    Новичек со стажем
    Группа: Заблокированные
    Сообщений: 57
    Статус: Offline
    [quote=Makarenkoof]Хоч і прикро, але треба визнати, що у вас Vika, не аналітичний склад розуму, ви думаєте прямолінійно[/quote]
    Нет вы ошибаетесь,здесь и думать не надо! почемму??
    Вы сами говорите что...[quote=Makarenkoof]Так, дійсно, голубодроми це бізнес в чистому виді[/quote]
    Так как может процветать бизнес если люди не здают голубей???
    И не пишите чепуху не может существовать голубедром где участвуют 160 голубей,разве что стоимость голубя будет 150-200 $
    Вопрос почему?? да потому что призы маленькие,каждий кто здает надеется чтото заработать,а не ставить ище в конце ставки.

    [quote=Makarenkoof]Там все досить примітивно, чотирі контрольних льоти на відстань 300-350 км, призи і допобачення.[/quote]
    так призы то стоят того чтоб здать туда голубей!

    НЕ будет существовать ни один голубедром в Украине,да и в другой какой нибудь стране если не за интересовать людей призами,и поверьте людям все равно Берлины,или другие города Эвропы,в наше время интересует приз,денежный.а потом все остальное,
    Почему здают за границу? да потому что там реальные призы,а не обещяния!

    Ну и на щет фанатизма, есть люди которые преданы спорту и селекции,но не здают птиц только потому что это им не по карману,извените такое государство.приходится выбирать или голубедром или клубные соревнования,и то на одной пшенице!

    [quote=Makarenkoof]Це коштовна, тяжка і клопітка робота. Не кожному вона під силу і "на шару" її виконувати ніхто не буде.[/quote]

    Так вот об этом и писалось,НЕ рентабельно,и розум тут не причем,
    Извените но я вижу что поговорка работает,ЕСТЬ такая-----каждый свое дерьмо хвалит.
    так вот давайте на вещи смотреть реально
    Я не против вашего голубедромаили тест центра как вы говорите,но если нет призов то люди к вам не потянутся и никакими обещяниями их не заманить,они уже это прошли.

    А вы все говорите вот в Эвропе так делают,и так , с молодыми летают,извените мы живем в Украине,а здесь уровень жизни другой,здесь хорошо когда все здадут денюшку на леты,

    Добавлено (20.09.2013, 11:47)
    ---------------------------------------------
    [quote=Makarenkoof]В тестувально-селекційному центрі по-іншому. В перший рік свого життя голубенята нарощують м"язи в наслідок значного фізичного навантаження під час постійних тренувань[/quote]


    а как вы можете обяснить тот факт что большинство Бельгийских голубеводов соревнующихся на дальние дистанции не тренируют в первый год молодняк,так с легонца разве что.до 200 км.

    там то люди знающие я думаю.у каждого свои методы,но в основном все сходятся в одном,голубь должен окрепнуть,и физически и морально,

    да и вопрос ,а что будет с теми голубями что остались на голубедроме для подготовки к международным соревнованиям?

     
    MakarenkoofДата: Пятница, 20.09.2013, 14:34 | Сообщение # 39
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (vika)
    Нет вы ошибаетесь, здесь и думать не надо! Почему? Вы сами же говорите: "Так, дійсно, голубодроми це бізнес в чистому виді". Так как может процветать бизнес если люди не сдают голубей? И не пишите чепуху, не может существовать голубедром где участвуют 160 голубей, разве, что стоимость голубя будет 150-200 $ Вопрос почему? Да потому, что призы маленькие, каждый, кто сдает надеется что-то заработать, а не ставить еще в конце ставки.

    Перш за все я раджу вам Vika поміняйте своїх консультантів, зніміть темні окуляри, щоб не заважали вони вам уважно читати і вдумуватися про що саме йде мова в конкретному пості. Мова йде про українське, а не закордонне.

    Ви і цей раз, як завжди зібгали все до купи і продовжуєте товкти воду в ступі. Ви не чуєте, вірніше не хочете чути про суть питання.

    ДУМАТИ і аналізувати треба завжди, в любому випадку, в любій ситуації, тому що голова вам і вашим консультантам надана не для того, щоб носити хустку чи кашкета.

    В постах № 35 і 37 я чітко вказав мету для якої створювався центр і причина з якої він може припинити свої існування. Повторюватися не варто.

    Потім розкрита принципова різниця між діючими українськими голубодромами і центром "Київ дербі клуб". На українські голубодроми в переважній більшості, люди здають голубів для "куражу", але ніяк не для заробітку.

    Ставки, переважно на фіналі, за власним бажанням ставлять учасники голубодрому і до цього дійства його організатори ніякого відношення не мають. При цьом варто відмітити, що ці ставки мізерні і заробітком там навіть і не пахне.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    vikaДата: Пятница, 20.09.2013, 17:36 | Сообщение # 40
    Новичек со стажем
    Группа: Заблокированные
    Сообщений: 57
    Статус: Offline
    [quote=Makarenkoof]Перш за все я раджу вам Vika поміняйте своїх консультантів, зніміть темні окуляри, щоб не заважали вони вам уважно читати і вдумуватися про що саме йде мова в конкретному пості. Мова йде про українське, а не закордонне.[/quote]

    Каких консультантов?? вы думаете если я не соревнуюсь или не имею возможность содержать голубей то я ничего в этом не смыслю?? я интересуюсь голубями почти 15 лет,и все это время бываю у голубеводов Эвропы,России ,и Украины,вот вы сколько занимаетесь голубями ?года два или четыри??

    а у меня нет возможности содержать птиц и тем не мение стараюсь всегда быть в центре событий,потому что с следующего года прийму участие в соревнованиях.

    Это первое а второе не надо меня оскорблять и под калывать ,с моей стороны я думаю вы такого не наблюдали.

    И третье было написано мое мнение,почему может быть закрыт голубедром,и это очевидно нет участников нет и голубедрома,а нет их потому что призов практически нет.По етому и голубеводы тянутся туда где есть призы,в первую очередь за границу.

    [quote=Makarenkoof]Потім розкрита принципова різниця між діючими українськими голубодромами і центром "Київ дербі клуб". На українські голубодроми в переважній більшості, люди здають голубів для "куражу", але ніяк не для заробітку.[/quote]

    К вам для куражу те кто не росполагает средствами--200--гринов это по божески

    и потом вдруг где то повезет и голубь запрыгнет первым во реклама будет!
    продать можно,это тоже ведь зароботок.
    Только ведутся на таких голубей и на родословные совсем новички,практически не наблюдается голубеводов с Украины с громкими именами которые сдают голубей на голубедромы. почему?? потому что им не нужна такая реклама,их может заинтересовать только солидный приз!

    так что нет у меня никаких консультантов это мое мнение после общения с множеством голубеводов со стажем голубеводства не меньше 20 лет соревнований за плечями каждого,а не выскочек которые наберут голубей,вернее бумаг на голубей и стараются сделать из этого бизнес.

    Добавлено (20.09.2013, 16:36)
    ---------------------------------------------
    Поставтье призовой фонд за первое место 3000$ посмотрите сколько собирется участников,

    и голубедром не закроется.

     
    MakarenkoofДата: Пятница, 20.09.2013, 18:33 | Сообщение # 41
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Vika)
    Так призы то стоят того, чтоб сдать туда голубей!

    Поцікавтесь у своїх консультантів чи обізнані вони на яких голубодромах України, які призи? Так я вам скажу, не такі вони вже й суттєві за розмірами, але люди здають голубів. І чому призи номінально збільшились, а кількість учасників зменшилась?

    Якщо уважно проаналізувати ситуацію на українських голубодромах, то ви побачите, що кількість учасників суттєво зменшилась там де попереднього року були поганенькими загальні результати змагань. А ви кажете гроші, гроші. Слабенькі ваші консультанти.

    Цитата (Vika)
    Не будет существовать ни один голубедром в Украине, да и в другой какой-нибудь стране, если не заинтересовать людей призами и поверьте людям все равно Берлины или другие города Европы, в наше время интересует приз, денежный, а потом все остальное.

    Так вам сказали консультанти? Нарешті, вони дещо попали пальцем туди де треба. Це прописні істини, як то кажуть "і козі зрозуміло". Але ви знову все змішали до купи. На наших голубодромах такі призи, що можна сказати люди здають голубів заради інтересу, куражу, відпочинку. Це, як в анекдоті: зустрілися дві подруги і одна питає в іншу: "Ти сьогодні віддалася за гроші чи полюбві?" Звичайно ж полюбві, п"ятдесять гривень хіба це зараз гроші" - відповіла вона.

    Не можна порівнювати українців з бельгійцями, нідерландцями чи німцями. Різні цілі. Нам за радість, що в нас прийняли голубів та винушуємо сподівання, що може з"явиться можливість, хоч якось засвітитися серед європейців. А європейці йдуть дійсно за призами. А найголовніше підтвердити свій статус, свій авторитет, який сприятиме процвітанню їх голубиному бізнесу.

    Цитата (Vika)
    Почему сдают за границу? Да потому, что там реальные призы, а не обещания!

    Запитайте у своїх консультантів, чи обізнані вони, яка кількість голубодромів функціонує в Європі та світі (хоча б відомих). Які там умови прийому голубів, які призи і винагороди. А найголовніше результати змагань і що відбувається на них шорічно. Якщо таких даних в вас немає, я можу надати.

    Vika, переставайте бути голословною, опирайтеся лише на те, що ви знаєте достаменно. Ви так говорите, що нібито вже довгий час щорічно українці здають голубів до іноземних голубодромів і тому ігнорують вітчизняні. Ні. До цього року може хто тишком-нишком й здавав голубів на закордонні голубодроми, але про це нашому голубівницькому загалу не відомо.

    Про які обіцянки ви говорите? Особисто я не володію інформацією, що б на наших голубодромах не виконувалися умови заохочення переможців змагань на дистанціях.

    Цитата (Vika)
    Ну и на счет фанатизма, есть люди которые преданы спорту и селекции, но не сдают птиц только потому, что это им не по карману, извините такое государство. Приходится выбирать или голубедром или клубные соревнования, и то на одной пшенице!

    Мене вже дехто намагався розчулити бідністю наших людей. Але вони їздять на пристижних авто, мають не одну коханку, п"ють горілку тощо. Спортивне голубівництво дуже дороге завдоволення, то треба чимось жертвувати, або голуби, або те, що зазначено вище.

    Змагання на "пшениці" не пройдуть. Будуть низькі результати.



    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    vikaДата: Суббота, 21.09.2013, 08:32 | Сообщение # 42
    Новичек со стажем
    Группа: Заблокированные
    Сообщений: 57
    Статус: Offline
    Читаю и мне становится смешно,честное слово,и это вы мне говорите про аналітичний склад розуму???

    Кому и что вы доказываете?? мне? так я и так все вижу и понимаю что творится и у вас в регионе и у нас и у других тоже.

    У вас пишет что вы голубевод профи,раз так то вы должны быть в спорте не меньше 10 ти лет,

    Я лично в этом сомневаюсь! покажите свои результаты ну скажем за 2004 год.

    тогда и можем о чем то говорить,а так вы просто человек который начитался интернета,наслушался небылиц,и мутит всю воду.
    И извените если вы нашли обиду в моих словах.

    [quote=Makarenkoof]Не можна порівнювати українців з бельгійцями, нідерландцями чи німцями. Різні цілі.[/quote]
    Вот и ошибка,с вашей стороны,цель одна,разница лишь в возможностях!
    Это ище раз говорит о вашем опыте.

    Добавлено (21.09.2013, 07:32)
    ---------------------------------------------
    [quote=Makarenkoof]Мене вже дехто намагався розчулити бідністю наших людей. Але вони їздять на пристижних авто, мають не одну коханку, п"ють горілку тощо. Спортивне голубівництво дуже дороге завдоволення, то треба чимось жертвувати, або голуби, або те, що зазначено вище. [/quote]


    Вы наверное забыли или не знаете,в интернете об этом мало пишут,,,большая часть голубеводов это студенты и пенсионеры,это у них любовницы и дорогие авто???

     
    MakarenkoofДата: Воскресенье, 22.09.2013, 19:42 | Сообщение # 43
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Vika)
    Читаю и мне становится смешно, честное слово и это вы мне говорите про аналітичний склад розуму? Кому и что вы доказываете? Мне? Да я и так все вижу и понимаю, что творится у вас в регионе и у нас, и у других тоже. У вас пишет, что вы голубевод профи, раз так, то вы должны быть в спорте не меньше 10-ти лет. Я лично в этом сомневаюсь! Покажите свои результаты, ну скажем за 2004 год. Тогда и можем о чем то говорить, а так вы просто человек который начитался интернета, наслушался небылиц, и мутит всю воду. И извените если вы нашли обиду в моих словах.

    Vika, не впадайте в істерику. Вибачатися не варто тому, що нічого образливого на свою адресу в написаному я не прочитав. Я весь час намагався вас переконати в помилкових проглядах на змагання поштово-спортивними голубами, підбір племеного матеріалу тощо.

    Але на привеликий жаль здолати вашу заангажованість мені не вдалося, ви навмисне продовжуєте відкидати прописні істини напрацьовані голандцями і бельгійцями протягом, навіть не десяти-двадцяти років, а декількох століть.

    Цитата (Vika)
    у меня нет возможности содержать птиц и тем не менее стараюсь всегда быть в центре событий

    Це дуже похвально, що ви цікавитеся спортивними голубами. Ось тільки центр подій зміщений дешо в сторону. Придивіться уважніше може то не центр, а околиця.

    Цитата (Vika)
    потому, что со следующего года приму участие в соревнованиях.

    З одного боку це начебто похвально, з іншого, цього робити не раджу, тому, що поки ви не змінете своїх поглядів, ви понесете великі витрати коштів марно.

    Цитата (Vika)
    Как говорится в фильме "секреты чемпионов" - результаты наша библия, а не родословная

    Вони мають право говорити будь-що. Вони спортивним голубівництвом займаються на професіональному рівні не одне століття. В них такий рівень відбору голубів, така якість голубів в кожній голубятні, що нам і не снилося. Але, ще жоден голуб на аукционі "РІРА" не продався без родоводу. В цьому році Ерік Лімбург на цьому аукционі продав голуба за 400 тисяч Євро, а без родоводу його ціна була б приблизно 50-60 Євро.

    За вашими словами треба йти на базар скажімо в Києві, або Львові, Дніпрі, чи Тернополі ..., накупити по 20-50 гривень голубів розхвалених до неможливості і справу зроблено, так? Я впевнений, що ні!

    Як застереження, щоб ви не пішли хибним шляхом, наведу один з прикладів. Мій знайомий з Кіровоградщини тіїє осені закупив на ринках Львівщини та й у голубоводів відразу понад 140 голубів на 7000 гривень. Парував всю зиму і весну, виплодив 197 голубенят, гоняв їх щоранку, а потім почав тренувати починаючи з 5 км. Після восьмого тренування, яке сягало 50 км, в "строю" лишилося 11 пташенят.

    Його про це застерігалося, ще коли він збирався їхати за голубами, що треба брати голубів в лідерів клубу, родовід показує, що ти береш, а протоколи змагань показують результати змагань, не тільки їх, а й батьків, дітей та близьких і дальних родичів. Вчитися треба на чужих помилках, а не на власних.



    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Воскресенье, 22.09.2013, 20:40 | Сообщение # 44
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Vika)
    а как вы можете обяснить тот факт, что большинство Бельгийских голубеводов соревнующихся на дальние дистанции не тренируют в первый год молодняк, так с легонца разве, что до 200 км. Там то люди знающие, я думаю у каждого свои методы, но в основном все сходятся в одном, голубь должен окрепнуть и физически, и морально.

    Vika, ну де ви берете таку нісенітницю. Не слухайте нікого, це маячня. Там змагання не залежно від погодних умов проводяться щотижня починаючи з квітні і по вересень включно, тобто 6 місяців. Минулого тижня мій одноклубник разом з голубоводом з Запоріжжя п"ять днів перебували в Нідерландах та Бельгії. Ні не проїздом, а саме з підбору племенного матеріалу.

    В супроводі одного поважного голубовода (місцевого) відвідали голубятні ведучих грандів голубиного спорту, тримали в руках голубів вартістю, як мінімум 100 тис. Євро кожний. Батенбург показував документально, як він готує своїх голубів до Барселони.

    Його цьогорічна молодіж, а також тих, хто з ним літає (одноклубників), із тижня в тиждень без передиху, вже пролетіла по 5-7 національних льотів, дистанція кожного разу сягала майже 600 км. А ви кажете. І показував родовод на голуба, якого він придбав, а потім вже самого голуба. А ви кажете.

    Раджу зайти на бельгійські чи голандські сайти і подивитися на власні очі результати змагань і вам стане все зрозуміло. Лісапєт видумувати не варто, він вже є. А ще для більшої впевненості проведіть експеремент. Три десятка голубенят прогоніть без жалю з повним навантаженням, а тридцять так-сяк (до 200 км). Наступного року під час змагань ви побачите результат, хто з них чого вартий.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    vikaДата: Понедельник, 23.09.2013, 16:30 | Сообщение # 45
    Новичек со стажем
    Группа: Заблокированные
    Сообщений: 57
    Статус: Offline
    [quote=Makarenkoof]Vika, ну де ви берете таку нісенітницю. Не слухайте нікого, це маячня.[/quote]

    Нету времени,да и желания вам что то доказывать,бессмысленно .А это факты,и написано это не одним голубеводом на PIPA. и пишут это люди занявшие в этом году призовые места на дальних дистанциях,

    Бельгийские ,да и все другие Эвропейские сайты я читаю практически каждый день больше десятка лет,ище в Украине только еденицы знали что такой сайт как PIPA существует.да и переписываюсь с многими голубеводами Германии,Бельгии,Чехии,Румынии.....и так дальше,и заметьте там никто не спорит и не доказывает обратное,если я задам вопрос хорошо делать так или по другому ник то не говорит не слушай это не правильно,а просто отвечают,возможно это лутший метод для вашей местности или климат условий,но мы делаем так или вот так,попробуйте может это лутше, А у нас,,год отроду в новичках,а всех учит как делать и что делать.

    А на щет подержать в руках дорогих голубей это смешно,даже очень! У меня в руках был голубь который продан с аукциона стоимостью больше чем 300 т эвро,но это не добавило мне опыта в соревнованиях,понимаете о чем я?

    [quote=Makarenkoof]Лісапєт видумувати не варто, він вже є.[/quote]

    Ошибаетесь! и в водите в заблуждение других,всегда надо пробовать и так как вы говорите, и по другому,разным голубям и разный подход,кто то рвет дистанцию в раньем возрасте ,а есть голуби которые летят в двух летнем возрасте и лутше тех которые летели молодняком по 600км ,

    [quote=Makarenkoof]Його цьогорічна молодіж, а також тих, хто з ним літає (одноклубників), із тижня в тиждень без передиху, вже пролетіла по 5-7 національних льотів, дистанція кожного разу сягала майже 600 км. А ви кажете. І показував родовод на голуба, якого він придбав, а потім вже самого голуба[/quote]

    Так я и не говорю что там так не летают,но есть одно но, там на голубеводов работают целые компании,и нет труда преобрести для востановления электролиты,или аминокислоты,не говорю уже о других препаратах,плюс условия содержания,да и к соревнованиям молодняка там другое отношение.

    Добавлено (23.09.2013, 07:08)
    ---------------------------------------------
    Так где ваши результаты?? голубевод профи??

    а то у меня складывается ощющения что я общяюс с новичком.

    и прошу извинения что пишу не по теме.

    Добавлено (23.09.2013, 07:23)
    ---------------------------------------------
    [quote=Makarenkoof]За вашими словами треба йти на базар скажімо в Києві, або Львові, Дніпрі, чи Тернополі ..., накупити по 20-50 гривень голубів розхвалених до неможливості і справу зроблено, так?[/quote]


    Где такое есть с моих слов???

    С моих слов было написано что покупать нужно голубей с результатами,а не с родословными,вы читать умеете??

    Красивая родословная или красивая птица ничего не стоит если нет стабильного результата,

    Ни один голубевод не продаст вам голубя который дает хорошее потомство,повторюсь ни кто не продаст голубя который дает хороших летунов,разве что появится лутший производитель.

    И давайте прекращять этот детский лепет,
    Покажите результаты ,а тогда давайте советы,и учите других,а то в нашей стране хватает голубеводов которые содержат сотнями голубей,не имеют ни каких результатов ,а всех учат что делать и как делать,

    Покажите чиво вы стоите в клубных летах,за последние два года, не говорю уже последние пять лет, а то шума навели а сами чиво то стоите?? где ваш опыт в голубеводстве??

    Добавлено (23.09.2013, 15:30)
    ---------------------------------------------
    [quote=Makarenkoof]Як застереження, щоб ви не пішли хибним шляхом, наведу один з прикладів. Мій знайомий з Кіровоградщини тіїє осені закупив на ринках Львівщини та й у голубоводів відразу понад 140 голубів на 7000 гривень. Парував всю зиму і весну, виплодив 197 голубенят, гоняв їх щоранку, а потім почав тренувати починаючи з 5 км. Після восьмого тренування, яке сягало 50 км, в "строю" лишилося 11 пташенят. [/quote]

    Спасибо за предупреждение!

    Но есть одно но....

    В Львовской,и Тернопольской области Множество прекрастных голубей и голубеводов,с прекраснешими ежегодными результатами,это областя где стартует множество голубей 5-10 тысяч.

    И на мой взгляд это единственные областя где не дописываются голуби,не голубедромовские не какие либо ище
    Это областя в которых есть спортсмены голубеводы которые соревнуются больше лет, чем все вместе взятые члены вашего клуба.

    а то что какой то неудачник купил массу голубей на базаре так это его выбор,мог купить 3-4 пары у голубеводов с результатами и поработать с ними,ведь не количество главное,а качество.

     
    Форум » Голубедромы » Голубедромы 2013 г. » Голубедром "Киев Дерби Клуб" 2013 г.
    • Страница 3 из 4
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • »
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz