ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Проект "Про суддівську комісію і проведення змагань" - Страница 3 - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • Разговоры обо всём насвете. (229)
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (149)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  • ПОМОЖЕМ УСТРОИТЬ НАЙДЕННЫХ ГОЛУБЕЙ (34)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 29.03.2024, 08:04

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 3 из 9
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 8
    • 9
    • »
    Форум » Клубы, федерации и обьединения голубеводов Украины. » "ВАЛПСГ" » Проект "Про суддівську комісію і проведення змагань"
    Проект "Про суддівську комісію і проведення змагань"
    Gennadiy_PuzdryaДата: Суббота, 23.03.2013, 21:09 | Сообщение # 31
    Заслуженый голубевод
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 1915
    Статус: Offline
    Цитата (Makarenkoof)
    Всі ці запитання і багато інших ви зможете задати Р.Сверделу на нараді, яку він планує провести в Дніпрі ближнім часом. Готуйте їх завчасно.


    Вы будете ?


    «Жизнь, как езда на велосипеде. Чтобы сохранить равновесие, необходимо продолжать двигаться». — Альберт Эйнштейн
     
    МусиПусиДата: Понедельник, 25.03.2013, 09:38 | Сообщение # 32
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 8
    Статус: Offline
    [Makarenkoof] В проект Положення добавлено 14 нових пунктів. Обговорення проводиться не активно, причин для цього багато.

    Вами не проработан вопрос, где должна находиться антена (доска) електронной системы посредством которой производится регестрация (фиксация) прильота голубя. Ведь, как говорять, "голь на выдумки хитра", наши умельцы могут поставить антену где им заблагорассудится, там куда в первую очередь садятся голуби с прильота.
    На мой взгляд возможности електронщиков нужно в какой то мере уровнять с шансами голубеводов, которые летают с часами. Для того, чтобы отбить голубя нужно его поймать, а это можно сделать только в голубятне. Поэтому антена должна стоять на входе непосредственно в голубятню и нигде больше. Я настаиваю на том, чтобы четко было определено место нахождения антенны. Все другое, это уже будет нарушение
     
    Gennadiy_PuzdryaДата: Понедельник, 25.03.2013, 09:56 | Сообщение # 33
    Заслуженый голубевод
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 1915
    Статус: Offline
    Цитата (МусиПуси)
    Вами не проработан вопрос, где должна находиться антена (доска) електронной системы посредством которой производится регестрация (фиксация) прильота голубя.


    Цитата (МусиПуси)
    Поэтому антена должна стоять на входе непосредственно в голубятню и нигде больше. Я настаиваю на том, чтобы четко было определено место нахождения антенны. Все другое, это уже будет нарушение


    Согласен ! Кроме всего прочего, после установки в обозначенном месте, антенна должна быть опломбирована, во избежание перемещения ее во время прилета. За данную процедуру несет ответственность судейская комиссия клуба.


    «Жизнь, как езда на велосипеде. Чтобы сохранить равновесие, необходимо продолжать двигаться». — Альберт Эйнштейн
     
    Viktor_Дата: Понедельник, 25.03.2013, 09:56 | Сообщение # 34
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (МусиПуси)
    Я настаиваю на том, чтобы четко было определено место нахождения антенны. Все другое, это уже будет нарушение
    Тут треба вже обовязково  брати досвід всіх наших сусідів членів FСI,(ми собі гірші умови робити неможемо) а в них наскільки я знаю дозволено ставити під прильотною дошкою "спутником",а на деревах,кришах це вже порушення.Одним словом не далі того "прильотного спутника".А тим хто літає по механічних годиниках буде стимул-якнайскорше перейти на електроніку,щоб мати кращі результати прильоту.
     
    GabikДата: Понедельник, 25.03.2013, 10:17 | Сообщение # 35
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 80
    Статус: Offline
    Цитата (МусиПуси)
    Вами не проработан вопрос, где должна находиться антена (доска) електронной системы посредством которой производится регестрация (фиксация) прильота голубя. Ведь, как говорять, "голь на выдумки хитра", наши умельцы могут поставить антену где им заблагорассудится, там куда в первую очередь садятся голуби с прильота.
    А вы на электронике летаете или на механике ? Голубь который после прилёта не должен сидеть на любимом месте он должен зайти сразу. А антена должна стоять на входе что бы не пропустить голубя.
    Цитата (МусиПуси)
    Я настаиваю на том, чтобы четко было определено место нахождения антенны. Все другое, это уже будет нарушение
    Для этого нужно в каждом клубе сделать контрольную комиссию для проверки.Но это надо делать не на бумаге и не на словах а на деле. А то как обычно тому некогда у того прилёт.А для начала нужно купить электронную систему и разобраться во всех нюансах.
     
    AlexMakДата: Понедельник, 25.03.2013, 10:18 | Сообщение # 36
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 468
    Статус: Offline
    Цитата (Gennadiy_Puzdrya)
    Согласен ! Кроме всего прочего, после установки в обозначенном месте, антенна должна быть опломбирована, во избежание перемещения ее во время прилета. За данную процедуру несет ответственность судейская комиссия клуба.

    100% Да, работу с антенной нужно прописать достаточно четко!
     
    MakarenkoofДата: Понедельник, 25.03.2013, 11:06 | Сообщение # 37
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (МусиПуси)
    Вами не проработан вопрос, где должна находиться антена (доска) електронной системы посредством которой производится регестрация (фиксация) прильота голубя.


            Перед усім ВАМ велике "зер гут", що поновили обговорення цього важливого документу. Порушене вами питання цікаве і потребує обговорення. Думки можуть розділитися і це буде добре. Я рахую, що буде правильним, якщо антену встановлюватися на вході голуба до приміщення голуб"ятні.
                Особисто у мене дуже великий вольєр 9х5х6 і годую я їх у вольєрі (приїдьте подивіться). До вольєра вони заскакують за секунду, а там їдять. п"ють, перепочивають. Аж потім насолодившишь наданими благами залітають до голуб"ятні де я їх ловлю, знімаю контрольку і вкидаю у корзинку годинника. Чи дозволяєте ВИ мені поставити антену на місці входу голубів у вольєр. Акщо ні, то чому? Якщо так, то чому?


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Viktor_Дата: Понедельник, 25.03.2013, 11:21 | Сообщение # 38
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (Makarenkoof)
    де я їх ловлю, знімаю контрольку і вкидаю у корзинку годинника. Чи дозволяєте ВИ мені поставити антену на місці входу голубів у вольєр. Акщо ні, то чому? Якщо так, то чому?
    Цитата                                 AДозволяємо,тому ,що Ви самі зробили свої "Правила" по принципу,що не заборонено,то дозволено.Докажіть,що я чи Ви не маєте права там поставити.Не ускладнюйте,там треба йти "вперед"---електроніка скоро буде в всіх,"голуб дома і це головне"
     
    MakarenkoofДата: Понедельник, 25.03.2013, 11:28 | Сообщение # 39
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Gennadiy_Puzdrya)
    Согласен ! Кроме всего прочего, после установки в обозначенном месте, антенна должна быть опломбирована, во избежание перемещения ее во время прилета. За данную процедуру несет ответственность судейская комиссия клуба.

                Золотії ви мої, треба якомога більше довіряти людям, але й постійно контролювати. Ось дивіться ФСІ вірить всім результатам, які ми їм надали і ще жодного разу не приїздили з перевіркою. За кордоном антени не пломбують. При розробці правил змагань Федерацій (клубів) можна передбачити і таке, це на їх бачення. Я категорично проти того, щоб на судувську комісію повісити відповідальність будь за що. За все несе відповідальність лише голубівник. Член суддівської комісії лише контролює і фіксує порушення про які доповідає головному судді для вжиття заходів.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Понедельник, 25.03.2013, 11:43 | Сообщение # 40
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    тому ,що Ви самі зробили свої "Правила" по принципу,що не заборонено,то дозволено

                Пане Вікторе, від цього принципа що не заборонено те дозволено ми не відійдемо. Але заборону в цих правилах встановимо ми з вами, або дозволимо теж ми. В попередньому пості я навів ситуацію і поставив пряме запитання, можна чи ні? Особисто Ви ухилилися від прямої аргументованої відповіді, чому? Я розумію, що критикувати легше, ніж доводити свою правоту аргументами.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Понедельник, 25.03.2013, 11:54 | Сообщение # 41
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Gabik)
    Для этого нужно в каждом клубе сделать контрольную комиссию для проверки.Но это надо делать не на бумаге и не на словах а на деле. А то как обычно тому некогда у того прилёт.А для начала нужно купить электронную систему и разобраться во всех нюансах.

                Ми Вас обов"язково оберемо головою цієї комісії і Ви щоразу будете об"їзджати всіх членів клубу і здійснювати запропоновані Вами перевірки. Оккей! Папір ми Вам купимо, бензин знайдете самі, ну а часу у Вас ми знаємо, не обмежена кількість.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Понедельник, 25.03.2013, 11:59 | Сообщение # 42
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Gennadiy_Puzdrya)
    Вы будете ?

                Пане Геннадію, якщо я буду на той час перебувати в Дніпрі і мене запросять, то з великим завдоволенням поспілкуюся з ВАМИ, своїми земляками в такій більш офіційній атмосфері.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Gennadiy_PuzdryaДата: Понедельник, 25.03.2013, 12:09 | Сообщение # 43
    Заслуженый голубевод
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 1915
    Статус: Offline
    Цитата (Makarenkoof)
    Чи дозволяєте ВИ мені поставити антену на місці входу голубів у вольєр.


    Разрешаем, только с внутри вольера.

    Цитата (Makarenkoof)
    Якщо так, то чому?


    Потому что вольер, это уже и есть территория голубятни.

    Цитата (Makarenkoof)
    За кордоном антени не пломбують.


    В Англии голубые женятся и детей усыновляют, а в Голландии разрешено курить коноплю, может и нам так надо сделать ? cool

    Makarenkoof, "Закордон, закордоном" а мы живем в Украине, мыслим по украински и делаем все по украински. Если вы считаете что не нужно пломбировать антенны, зачем тогда мы пломбируем часы ?
    Ведь ...
    Цитата (Makarenkoof)
    Золотії ви мої, треба якомога більше довіряти людям


    «Жизнь, как езда на велосипеде. Чтобы сохранить равновесие, необходимо продолжать двигаться». — Альберт Эйнштейн
     
    Gennadiy_PuzdryaДата: Понедельник, 25.03.2013, 12:11 | Сообщение # 44
    Заслуженый голубевод
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 1915
    Статус: Offline
    Цитата (Makarenkoof)
    Пане Геннадію, якщо я буду на той час перебувати в Дніпрі і мене запросять, то з великим завдоволенням поспілкуюся з ВАМИ, своїми земляками в такій більш офіційній атмосфері.

    Я вас приглашаю ! Хотя люблю больше общаться в не официальной атмосфере.


    «Жизнь, как езда на велосипеде. Чтобы сохранить равновесие, необходимо продолжать двигаться». — Альберт Эйнштейн
     
    MakarenkoofДата: Понедельник, 25.03.2013, 14:41 | Сообщение # 45
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Gennadiy_Puzdrya)
    В Англии голубые женятся и детей усыновляют, а в Голландии разрешено курить коноплю, может и нам так надо сделать ?


                Пане Геннадію, на мій погляд ми не можливо порівнювати не порівняне. Наприклад, в скількі разів Англія більша України за територією і за населенням? А в скільки разів в Англії за рік скоєно менше вбивств та спричинено тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили сметрть і так далі... (у мене є дані). У нас з ними різні менталітети, виховання, умови життя тобто різне все. Придивіться навколо в Дніпрі і Ви Геннадію помітите, що мешканці Діївки дещо відрізняються від Краснопіллян, чи Підгородян.
                Але річ не втім. Наш погляд спрямований на Бельгію, тому що ВОНИ бельгійці законодавці моди в голубиному спорті, а не МИ українці. Я переконаний, що треба звичайно, що лише в цьому питанні, брати краще від бельгійців і культивірувати в себе накладаючи на наш менталітет. І воно стане по-українськи. А от коли ми перевершимо Європу, то тоді варто говорити про інше.
                В той же час ВАША думка слушна, якщо її підтримає більшість, вона буде занотована в Положенні.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Форум » Клубы, федерации и обьединения голубеводов Украины. » "ВАЛПСГ" » Проект "Про суддівську комісію і проведення змагань"
    • Страница 3 из 9
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 8
    • 9
    • »
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz