ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Проект "Про суддівську комісію і проведення змагань" - Страница 7 - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (155)
  • Разговоры обо всём насвете. (229)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  • ПОМОЖЕМ УСТРОИТЬ НАЙДЕННЫХ ГОЛУБЕЙ (34)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 25.04.2024, 11:30

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 7 из 9
    • «
    • 1
    • 2
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9
    • »
    Форум » Клубы, федерации и обьединения голубеводов Украины. » "ВАЛПСГ" » Проект "Про суддівську комісію і проведення змагань"
    Проект "Про суддівську комісію і проведення змагань"
    Viktor_Дата: Пятница, 29.03.2013, 14:27 | Сообщение # 91
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (Makarenkoof)
    я вже уяснив, що п.5.2. треба поміняти місцями з п.6.1.
    Нічого не зміниться ,що Ви там пункти 5 з 6 ми будете міняти,
    Конкретно дайте відповідь
    Цитата (Viktor_)
    Голубодромні голуби,молоді і старі разом,sms-ки на прильот,скільки контрольок в ячейку,скільки команд з кожної голубятні
    1.Голубодромні голуби(молоді) Ви хочете з всіма в рівних умовах---я проти(непонятно для всіх цей механізм)
    2.Молоді з старими----я за,але придумати механізм дозаявки
    3.sms-ки----я за,але не допускати до національної виставки цих голубів.
    4.Контрольки в перших три ячейки-я проти,в першу одну далі по мірі прильоту-мій варіант
    5.Команди з однієї голубятні-необмежено---я проти,дві то дві,пять то пять,але конкретно скільки має бути написати і скільки мінімум голубів в команді.
    Давайте,щось конкретно,а то на місці топчемся.


    Сообщение отредактировал Viktor_ - Пятница, 29.03.2013, 14:40
     
    MakarenkoofДата: Пятница, 29.03.2013, 17:19 | Сообщение # 92
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    Голубодромні голуби, молоді і старі разом, sms-ки на прильот, скільки контрольок в ячейку, скільки команд з кожної голубятні, основні такі питання і їх треба обговорювати оперативно, а не зациклюватись на одному


            Я твердо переконаний, що всі голуби, що мають крила, голову, лапи, хвіст і все останнє, що потребує їх будова, любого віку (молоді, річні, дорослі і старі), любої раси, любої статі, не залежно якому власнику вони приналежать: школі юннатів, елеватору, голубодрому, заводу феросплавів тощо, мають право стартувати одночасно і виборювати першість в Національній першості України.
            Не бачу підстав для будь-якої заборони. Все вирішує їх власник і тренер. Будь-яка заборона в цьому плані не виправдана! Я ще не від кого не почув жодних доводів чи аргументів, які б поставили мої переконання під сумнів.
             Результати прильоту голубів, зафіксовані шляхом надсилання диспетчеру смс-повідомлень можуть зараховуватися лише в обласній федерації, клубі (за їх баченням). В Національній першості, а відповідно і на Національну виставку вони не розглядаються (аргументи переконались вагомі).
            В першу корзинку - одне контрольне кільце, в усі інші на власне бачення голубівника-тренера.
            З кожної голуб"ятні на змагання може надаватися не обмежена кількість команд і не обмежена кількість голубів.
            Пропозиції щодо зміни, скасування чи викладення в іншій редакції вимог будь-якого положення будуть розглядатися лише і лише після надання аргументованих доводів. 


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    ХМДата: Пятница, 29.03.2013, 19:10 | Сообщение # 93
    Любитель голубей
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 142
    Статус: Offline
    Цитата (Makarenkoof)
    В Національній першості, а відповідно і на Національну виставку вони не розглядаються (аргументи переконались вагомі).

    Яка різниця Національна першість чи Національна виставка ? wacko Національна виставка формується з голубів переможців Національної першості.

    Добавлено (29.03.2013, 18:10)
    ---------------------------------------------

    Цитата (Makarenkoof)
            Я твердо переконаний, що всі голуби, що мають крила, голову, лапи, хвіст і все останнє, що потребує їх будова, любого віку (молоді, річні, дорослі і старі), любої раси, любої статі, не залежно якому власнику вони приналежать: школі юннатів, елеватору, голубодрому, заводу феросплавів тощо, мають право стартувати одночасно і виборювати першість в Національній першості України.
            Не бачу підстав для будь-якої заборони. Все вирішує їх власник і тренер. Будь-яка заборона в цьому плані не виправдана! Я ще не від кого не почув жодних доводів чи аргументів, які б поставили мої переконання під сумнів.

    Нісенітниця цього питання на мій погляд в тому що заявки на участь в змаганнях голубовод повинен подати до початку змагань або до відкриття першого лету. Це відбувається на початку травня, коли ще немає на білім світі тих молодих які повинні змагатися разом зі старими. Парадокс.


    З повагою Михайло Хмара.
     
    MakarenkoofДата: Пятница, 29.03.2013, 19:15 | Сообщение # 94
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (ХМ)
    Яка різниця Національна першість чи Національна виставка ? Національна виставка формується з голубів переможців Національної першості

            Так, на Національну вистваку формується колекція з 24 голубів, по три голуба-переможця в кожній з 8 категорій, які кваліфікаційною комісією Асоціації визнані переможцями в Національній першості.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    ХМДата: Пятница, 29.03.2013, 19:16 | Сообщение # 95
    Любитель голубей
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 142
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    1.Голубодромні голуби(молоді) Ви хочете з всіма в рівних умовах---я проти(непонятно для всіх цей механізм)

    Чому ні якщо
    Цитата (Viktor_)
    придумати механізм дозаявки


    З повагою Михайло Хмара.
     
    MakarenkoofДата: Пятница, 29.03.2013, 19:34 | Сообщение # 96
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (ХМ)
    Нісенітниця цього питання на мій погляд в тому що заявки на участь в змаганнях голубовод повинен подати до початку змагань або до відкриття першого лету. Це відбувається на початку травня, коли ще немає на білім світі тих молодих які повинні змагатися разом зі старими. Парадокс

            Нісенітниці чи парадоксу абсолютно ніякого. Дозаявляти голубів серед сезону, чи не дозаявляти це питання клубу. Воно пов"язане лише з комп"ютерним забезпеченням і не більше. Дозаявили Ви голубів, оператор вніс зміни в програму і це абсолютно ні на що не впливає. Якщо оператор не захоче кожного разу вносити зміни в програму, або клуб вирішив на зборах не дозволяти дозаявляти голубів, то це зовсім інша справа.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    ХМДата: Пятница, 29.03.2013, 19:54 | Сообщение # 97
    Любитель голубей
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 142
    Статус: Offline
    Цитата (Makarenkoof)
    Дозаявляти голубів серед сезону, чи не дозаявляти це питання клубу. Воно пов"язане лише з комп"ютерним забезпеченням і не більше. Дозаявили Ви голубів, оператор вніс зміни в програму і це абсолютно ні на що не впливає. Якщо оператор не захоче кожного разу вносити зміни в програму, або клуб вирішив на зборах не дозволяти дозаявляти голубів, то це зовсім інша справа.

    Наскільки мені відомо, після внесення всих заявок на змагання поточного року та відкриття першого льоту внесення будь яких доповнень стосовно складу учасників та кількості голубів, в програму неможливі.


    З повагою Михайло Хмара.
     
    Viktor_Дата: Пятница, 29.03.2013, 20:06 | Сообщение # 98
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (Makarenkoof)
    Я твердо переконаний, що всі голуби, що мають крила, голову, лапи, хвіст і все останнє, що потребує їх будова, любого віку (молоді, річні, дорослі і старі), любої раси, любої статі, не залежно якому власнику вони приналежать: школі юннатів, елеватору, голубодрому, заводу феросплавів тощо, мають право стартувати одночасно і виборювати першість в Національній першості України.

    Цитата (Makarenkoof)
    Дозаявляти голубів серед сезону, чи не дозаявляти це питання клубу. Воно пов"язане лише з комп"ютерним забезпеченням і не більше.
    Це все не питання одного клубу,це питання для всієї України-точніше наших правил,а то таке враження,що весь проект Правил під один конкретний клуб----давайте зробимо для всіх,і небуде потім ніяких запитань.
     
    КисаДата: Пятница, 29.03.2013, 22:05 | Сообщение # 99
    Пользователь сайта
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 8
    Статус: Offline
    Судя по всему за последние несколько недель, сделано в направлении объединения федераций и внесено конструктива по созданию общих правил, в разы больше чем за весь период существования голубиного спорта в незалежной Украине. Так держать. flower applause good hello
     
    MakarenkoofДата: Пятница, 29.03.2013, 23:04 | Сообщение # 100
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (ХМ)
    Наскільки мені відомо, після внесення всих заявок на змагання поточного року та відкриття першого льоту внесення будь яких доповнень стосовно складу учасників та кількості голубів, в програму неможливі.

            Ні абсолютно ні. Ми ж не якесь закрите відомство. Все можить залежить від "випендрювань" комп"ютерщика (зарплата), це по-перше, а ще, як вирішать колективи того чи іншого клубу. Ми демократичні в цьому. В Луганську може бути так, а в Тернополі загальні збори порахують інакше, підійти більш жорстко. Не бачу сенсу встановлювати жорстку норму на рівні Асоціації.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Пятница, 29.03.2013, 23:13 | Сообщение # 101
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    Це все не питання одного клубу, це питання для всієї України, точніше наших правил, а то таке враження, що весь проект Правил під один конкретний клуб, давайте зробимо для всіх і небуде потім ніяких запитань.


            Пане Вікторе, в Вас простежується військова жилка (в гарному сенсі слова). Якщо ми зробимо, як в армії все по уставу не залишиться поля діяльності для обласних федерацій, їх організуючої і керівної ролі.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Viktor_Дата: Пятница, 29.03.2013, 23:27 | Сообщение # 102
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (Makarenkoof)
    Якщо ми зробимо, як в армії все по уставу не залишиться поля діяльності для обласних федерацій, їх організуючої і керівної ролі.
    Небуде просто різних непотрібних запитань ні від кого-читай Правила і все,головне Правила затвердити перед початком сезону,якщо буде щось не так,або якісь нові пропозиції осінню змінимо.Конституцію і ту міняють , а на рахунок
    Цитата (Makarenkoof)
    Пане Вікторе, в Вас простежується військова жилка (в гарному сенсі слова).
    а армії за 2 роки дослужився до старшини,але це було давним -давно smile
     
    MakarenkoofДата: Пятница, 29.03.2013, 23:29 | Сообщение # 103
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Киса)
    Судя по всему за последние несколько недель, сделано в направлении объединения федераций и внесено конструктива по созданию общих правил, в разы больше чем за весь период существования голубиного спорта в незалежной Украине. Так держать

            Про об"єднання федерацій мова не йде, але обговорення Положення відбувається, тільки без Вас Киса. Ми бачимо, що Ви зайняті збільшенням населення України. Навіщо Вам голуби?


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Viktor_Дата: Суббота, 30.03.2013, 00:02 | Сообщение # 104
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (Makarenkoof)
    Про об"єднання федерацій мова не йде, але обговорення Положення відбувається, тільки без Вас Киса. Ми бачимо, що Ви зайняті збільшенням населення України. Навіщо Вам голуби?
    Вас похвалили...а Ви....  hippy .Дякуємо "Киса" flower
     
    Gennadiy_PuzdryaДата: Суббота, 30.03.2013, 06:38 | Сообщение # 105
    Заслуженый голубевод
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 1915
    Статус: Offline
    Цитата (Makarenkoof)
    Ми бачимо, що Ви зайняті збільшенням населення України. Навіщо Вам голуби?


    Федорович зря вы так. smile Количество голубеводов напрямую связано с общей численностью населения Украины. Так что общее дело делаем.


    «Жизнь, как езда на велосипеде. Чтобы сохранить равновесие, необходимо продолжать двигаться». — Альберт Эйнштейн
     
    Форум » Клубы, федерации и обьединения голубеводов Украины. » "ВАЛПСГ" » Проект "Про суддівську комісію і проведення змагань"
    • Страница 7 из 9
    • «
    • 1
    • 2
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9
    • »
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz