ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Положення про комісію з реєстрації прильоту та контролю. - Страница 2 - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (153)
  • Разговоры обо всём насвете. (229)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  • ПОМОЖЕМ УСТРОИТЬ НАЙДЕННЫХ ГОЛУБЕЙ (34)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 24.04.2024, 18:45

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 2 из 6
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • »
    Форум » Клубы, федерации и обьединения голубеводов Украины. » "ВАЛПСГ" » Положення про комісію з реєстрації прильоту та контролю.
    Положення про комісію з реєстрації прильоту та контролю.
    Gennadiy_PuzdryaДата: Среда, 27.03.2013, 12:26 | Сообщение # 16
    Заслуженый голубевод
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 1915
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    давайте врегулюємо цих 3-три пункта(пункт 3.1....,5,4...,6,12...6,14...)що я написав вище і можна мені вже з Вами змагатись по зрозумілих Правилах.


    Витя ты планируешь присоединиться к организации, правила которой обсуждаются в данной теме, или это тонкий намек на толстые обстоятельства ? cool


    «Жизнь, как езда на велосипеде. Чтобы сохранить равновесие, необходимо продолжать двигаться». — Альберт Эйнштейн
     
    СоломонДата: Среда, 27.03.2013, 13:03 | Сообщение # 17
    Новичек
    Группа: Друзья
    Сообщений: 42
    Статус: Offline
    Один мій знайомий голубовод Борис Дубас з смт.Красне перебуваючи у 1989 році в Польщі м. Катовіци на Олімпіаді поштово-спортивних голубів був присутній під час виступу представника від FCI з доповіддю . Головною тезою цієї доповіді були слова" Головна наша мета полягає у тому ,щоб зробити доступним поштово-голубиний спорт як для заможних так і для малозабезпечених голубоводів ." Ці слова глибоко запали у його душу , тому ,що Він мені їх неодноразово цитував.
    А , що робимо ми для того щоб зробити поштово-голубиний спорт доступним для малозабезпечених, студентів , школярів ? Тому пропоную для Вашого огляду таку пропозицію :

    Проект- пропозиція для внесення доповнення у Проект Положення «про судівську комісію з реєстрації прильоту голубів та контролю за годинниками і електронними системами»

    У виняткових випадках , за рішенням простої більшості (50%+1 голос) усіх членів клубу , з об`єктивних причин, окремим голубоводам дозволяється використовувати смс повідомлення, шляхом відправлення їх на мобільний телефон диспетчера, для здійснення підтвердження прильоту голубів , які приймають участь у змаганнях.
    Контролювання голубів таких голубоводів відбувається наступним чином :
    1. Голубовод пред`явивши голубів суддівській комісії покидає місце контролю та відправки голубів, аж до моменту відправлення машини, яка здійснює перевезення голубів на місце випуску.
    2. Контролювання голубів здійснюється двосторонніми резиновими кільцями , з відображенням їх номерів у контрольно-заявочній відомості навпроти номера родової обручки голуба, якого контролюється. Після закінчення контролю голубів кожного окремого голубовода , контрольно-заявочні відомості одразу поміщають у папку чи тубус для їх подальшого опломбування після завершення контролю всіх голубів, які приймають участь у перегонах.
    3. Під час повернення голубів з дистанції змагання голубовод підтверджує приліт голуба шляхом відправлення смс повідомлення на мобільний телефон диспетчера, в якому вказує номер родової обручки даного голуба та цифри з обох сторін резинового контрольного кільця , з номера мобільного телефону, який занесений у контакти телефону диспетчера під власним прізвищем і ініціалами учасника .
    4. Після завершення конкурсу, диспетчер здійснює роздруківку смс повідомлень учасників змагань і передає їх у суддівську комісію…
    5. У випадку непорозумінь, замовляється роздруківка у мобільного оператора зв’язку голубовода, який відправив смс повідомлення, що унеможливлює зловживання, як диспетчера, так і недобросовісних голубоводів.
     
    Aleksandr-KievДата: Среда, 27.03.2013, 13:34 | Сообщение # 18
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Цитата (Соломон)
    5. У випадку непорозумінь, замовляється роздруківка у мобільного оператора зв’язку голубовода, який відправив смс повідомлення, що унеможливлює зловживання, як диспетчера, так і недобросовісних голубоводів.

    Через операторів нашої країни майже неможливо отримати роздруківку.
    Я якщо і можливо, то коштує це досить дорого.

    Цитата (Соломон)
    Один мій знайомий голубовод Борис Дубас з смт.Красне перебуваючи у 1989 році в Польщі м. Катовіци на Олімпіаді поштово-спортивних голубів був присутній під час виступу представника від FCI з доповіддю . Головною тезою цієї доповіді були слова" Головна наша мета полягає у тому ,щоб зробити доступним поштово-голубиний спорт як для заможних так і для малозабезпечених голубоводів ." Ці слова глибоко запали у його душу , тому ,що Він мені їх неодноразово цитував.
    Під час останніх поїздок до Словаччини чи Угорщини, президент ФЦІ неодноразово наголошував на тому, що для організації основний приорітет це " Головна мета ФЦІ полягає у тому ,щоб зробити доступним
    поштово-голубиний спорт як для заможних так і для малозабезпечених
    голубоводів, а також, пропаганда голубиного спорту серед молоді".

    Цитата (Соломон)
    Проект- пропозиція для внесення доповнення у Проект Положення «про судівську комісію з реєстрації прильоту голубів та контролю за годинниками і електронними системами»У виняткових випадках , за рішенням простої більшості (50%+1 голос) усіх членів клубу , з об`єктивних причин, окремим голубоводам дозволяється використовувати смс повідомлення, шляхом відправлення їх на мобільний телефон диспетчера, для здійснення підтвердження прильоту голубів , які приймають участь у змаганнях.
    Контролювання голубів таких голубоводів відбувається наступним чином :
    1. Голубовод пред`явивши голубів суддівській комісії покидає місце контролю та відправки голубів, аж до моменту відправлення машини, яка здійснює перевезення голубів на місце випуску.
    2. Контролювання голубів здійснюється двосторонніми резиновими кільцями , з відображенням їх номерів у контрольно-заявочній відомості навпроти номера родової обручки голуба, якого контролюється. Після закінчення контролю голубів кожного окремого голубовода , контрольно-заявочні відомості одразу поміщають у папку чи тубус для їх подальшого опломбування після завершення контролю всіх голубів, які приймають участь у перегонах.
    3. Під час повернення голубів з дистанції змагання голубовод підтверджує приліт голуба шляхом відправлення смс повідомлення на мобільний телефон диспетчера, в якому вказує номер родової обручки даного голуба та цифри з обох сторін резинового контрольного кільця , з номера мобільного телефону, який занесений у контакти телефону диспетчера під власним прізвищем і ініціалами учасника .
    4. Після завершення конкурсу, диспетчер здійснює роздруківку смс повідомлень учасників змагань і передає їх у суддівську комісію…
    Як на мене, дуже гарна пропозиція, яка дозволить початківцям почати літати.
    Але це все в межах клубу.


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!
     
    СоломонДата: Среда, 27.03.2013, 13:38 | Сообщение # 19
    Новичек
    Группа: Друзья
    Сообщений: 42
    Статус: Offline
    Сергей_Адаменко Роздруківку здійснює диспетчер з мобільного телефону у нашому випадку це старий смартфон нокія Е51, це можна робити з будь-якого смартфону чи айфону який зєднується з комп'ютером , шляхом фотографування сторінок вхідних смс повідомлень і перенесення їх у вордівський файл з подальшим роздруковуванням цього файлу .
    Зловживання з часом на телефоні відпадає- тому, що смс повідомлення приходять за точним часом оператора мобільного зв"язку диспетчера.

    Viktor_обіцяє допомогти продемструвати на форумі,як ми це здійснюємо на практиці , я йому зараз перекину файл одного нашого змагання 2012 року.
     
    Viktor_Дата: Среда, 27.03.2013, 13:46 | Сообщение # 20
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline

    Цитата (Соломон)
    Проект- пропозиція для внесення доповнення у Проект Положення «про судівську комісію з реєстрації прильоту голубів та контролю за годинниками і електронними системами»
    Все добре ти написав.Може 6 .пункт сформулюй,ще і обмеження:неможе бути чемпіоном дистанції,приймати участь в всеукраїнських виставках, ну і неможе бути нагороджений за призове місце в категорвї голуб(але тут треба розібратись один рік по смс наступний по годинику буде реєструвати,я би казав,що заборонено тільки по малих річних категоріях)
     
    Viktor_Дата: Среда, 27.03.2013, 13:55 | Сообщение # 21
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
     
    MakarenkoofДата: Среда, 27.03.2013, 16:42 | Сообщение # 22
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    Головним суддею змагань спільно з головою клубу може бути прийняте рішення про допуск голубовода до змагань

                Дуже багато відразу написано і вибач, трошки якось получилось каламбурно. Щоб зрозуміти треба перечитувати декілька раз, а це накладно і втомливо. Я так і не зрозумів, який саме пункт ти хочеш викласти і в якій саме редакції?
                Давайте визначимося на подальше: перше - в нашій ситуації спортсмени - це голуби, а ті хо за ними доглядає - є тренери. До змагань допускаються, або не допускаються голуби, а не голубівники.
                Положення пишемо МИ ВСІ і МИ ВСІ повинні закласти в них дозвіл, або заборону тієї чи іншої дії. На те вони і правила, не те їх і пишуть. Це правила громадської організації Республіканського рівня, а не регіонального, тому в них всі положеня можуть звучати дещо більш узагальнено, але конкретно і чітко, без підтексту.
                Положення МИ ВСІ З ВАМИ пишемо не для новачків, а для тих хто буде змагатися і виборювати місце на п"єдесталі, а їх всього 24 на всю Україну і конкуренція буде велика. Тому я проти того, щоб в Положенні були відхилення і надавалася можливість вирішувати на своє бачення окремих питань президенту регіональної федерації, головному судді чи голові комісії.
                На підставі цього Положення в регіональних федераціях (клубах) в обов"язковому порядку повинні будуть розроблятися власні правила, ось там можна розписувати все до подробиць.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Среда, 27.03.2013, 17:19 | Сообщение # 23
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    може бути прийняте рішення про допуск голубовода до змагань за допомогою sms-повідомлень

               Ні і ще раз ні. Якщо тренер є членом клубу, сплатив внески, сплатив кошти за змагання, то ніхто, ще раз наголошую ніхто, не має права заборонити йому надавати своїх голубів на змагання (це так само, що Вас не мають права вдарити в обличчя, облити рідиною тощо). І не залежить, яким чином, чи яким технічним засобом він буде фіксувати приліт своїх голубів і чи буде взагалі це робити, це його особиста справа. Головне, щоб на його голубів були надіті контрольні обручки і вірно внесено дані до реєстраційної відомості.
                На комісію покладається контроль, а не відповідальність, за правильністю використання (застосування) тренером технічних засобів, їх відповідність ТУ. Якщо комісія встановлює будь-які порушення допущене тренером, тоді приймається рішення, в кожному випадку окремо, про визнання чи не визнання результату.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Среда, 27.03.2013, 19:50 | Сообщение # 24
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    При цьому "відбитий" по sms-повідомленняхголуб не може претендувати на звання чемпіона дистанції, а також бути представленій на обласній та всеукраїнській виставці іголубовод буде попереджений, що з наступного сезону він повинен реєструвати

               Слово "відбитий", "відбиття" ми не використовуємо, рахуємо його вуличним. Можна відбити атаку, або відбитися ногами від берега тощо. В Положенні не варто писати цього всього складного словосплетіння, не засмічувати лишніми фразами. Треба, щоб вимога була пряма, зрозуміла, конкретна. Щоб тренер прочитав Положення і відразу все для себе уяснив, і сам, без підказок і ультиматумів, в подальшому вирішував чи відразу, чи з наступного року, чи пізніше, що йому купувати, чи літати так до пенсії, чи взагалі не вступати до клубу. 
                Як розділяти змагання Національного рівня від будь-якого іншого.
    Наприклад, 120 тренерів одного клубу надали 6000 голубів на змагання, з них 40 тренерів не мають технічних контролюючих засобів і відповідно 2000 голубів будуть контролюватися смс-повідомленнями. Стартують одночасно всі, кожен тренер контролює приліт своїм засобом, в клубі визнаються всі результати, але на Національну виставку (24 голуба) не розглядаються голуби, що контролювалися через диспетчера. 
            Я рахую так, є Національна першість і до участі в ній повинні всі прагнути. Для цього треба виконати певні вимоги. Не виконав, не розглядається навіть результати твого голуба для участі в Націогальній виставці в колекції 24 кращих. В обласній, районній вирішує федерація (клуб). На мій погляд на цьому рівні я б дозволив.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Среда, 27.03.2013, 20:17 | Сообщение # 25
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    коли ми офіційно дозволимо в Правилах реєструвати по смс-повідомленнях,ми не до Бельгії,Голандії прийдемо ,а до сільського рівня. Не треба нічого видумувати в всіх країнах є годиники і нам до того треба йти


           Так категорично заявляти не варто. До цього дня я теж був такий категоричний, але Соломон моє переконання розхитав. Життя, технічний прогрес крокують так швидко, що дехто за ним не встигає (я в їх числі). Це не сільський рівень однозначно. Тому, що механічні годинники, це кам"яний вік в порівнянні з пропозицією Соломона. Якщо до нього підійти помірковано і доказати в ФСІ, то українське "Ноу-Хау" підтримають всі і тоді відпадуть механічні годинники, як непотріб. Тільки хто цим буде займатися? Знову Р.Свердел? Звичайно! А хто ж іще? 
            Я нутром відчуваю, що це вірний шлях. Тут потрібний фахівець, який би це все розложив по поличках і довів правоту. Тоді і Брікон, і Бензінг, і інші ... гудбай.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Среда, 27.03.2013, 20:36 | Сообщение # 26
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    при прильоті голуба він повинен набрати в повідомленніномер голуба і номер контрольки з чотирьохзначним і трьохзначним номером і відправити навказаний Головним суддею змагань номер телефону ,контролювати голубів тільки з одним номером на контрольному кільці в даному випадку не дозволяється.

                Наскільки мені відомо, треба поточнити, в Руминії так вже літають, чи так ще літають. Але використовують резинові подвійні контрольки з двома різними номерами, один знаружі, інший всередині. То треба їх вказувати в sms і не більше. Головне в цьому випадку чітко продумати механізм здійснення контролю голубів під час відправки на змагання. І щоб дані записані в відомості не стали відомими передчасно тренеру, чи будь-кому.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Среда, 27.03.2013, 21:45 | Сообщение # 27
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    4.При відбитті механічним годинником - вперший циліндр голубоводудозволяється закидати тільки одне контрольне кільце , надалі в всі наступні циліндри дозволяється закидатипо мірі прильоту голубів

            Всі ці вимоги описані в розділі 5. Додавати секунду - консультуємося. Хоча три перших призера?! Як Ви шановний кажете, купляй електроніку.
    Припустимо пане Вікторе, член комісії, а не власник, відкриває годинник. Самостійно з корзинки дістає всі контрольки (3-7) і по черзі реєструє їх на паперовій стрічці навпроти видбитку циферблата. Потім переносе дані з стрічки в відомість.
            Покажи будь ласка, на якому етапі опрацювання і реєстрації тренер вказує судді якого голуба записувти першим, якого другим, третім ... І звідки це буде знати тренер, що цю контрольку треба записати першою. Ти в попихах ловиш голубів, руки трусяться, пхаєш по декілька контрольок в одну корзинку, дивишся, щоб не заклинило барабан і вцей же час записуєш чи запом"ятовуєш кому належить яка контролька? 



    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Среда, 27.03.2013, 21:53 | Сообщение # 28
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Gennadiy_Puzdrya)
    Витя ты планируешь присоединиться к организации, правила которой обсуждаются в данной теме, или это тонкий намек на толстые обстоятельства ?

            Геннадію, я тебе прошу, не збивай людину з праведного шляху. Якщо він перестане працювати мені так його буде не вистачати. Тим паче Положення не ексклюзивне, я його не запатентував, як свою інтелектуальну власність, воно доступне для користування всім. Лише б була від нього користь.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Среда, 27.03.2013, 22:40 | Сообщение # 29
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Соломон)
    А, що робимо ми для того щоб зробити поштово-голубиний спорт доступним для малозабезпечених, студентів, школярів ? Тому пропоную для Вашого огляду таку пропозицію для внесення доповнення у Проект Положення «Про комісію з реєстрації прильоту голубів та контролю за годинниками і електронними системами»


            Я в душі за! Але це питання треба проштовхнути в ФСІ. Хто цим буде займатися? Візміть шановний Соломоне на себе цю ношу. Може через Івана Боднараша з"ясувати чи дійсно так є в Руминії? Якщо не вирішимо, то зі слізми на очах, але буде НІ.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Aleksandr-KievДата: Среда, 27.03.2013, 23:19 | Сообщение # 30
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Цитата (Makarenkoof)
    Так категорично заявляти не варто. До цього дня я теж був такий категоричний, але Соломон моє переконання розхитав. Життя, технічний прогрес крокують так швидко, що дехто за ним не встигає (я в їх числі). Це не сільський рівень однозначно. Тому, що механічні годинники, це кам"яний вік в порівнянні з пропозицією Соломона. Якщо до нього підійти помірковано і доказати в ФСІ, то українське "Ноу-Хау" підтримають всі і тоді відпадуть механічні годинники, як непотріб. Тільки хто цим буде займатися? Знову Р.Свердел? Звичайно! А хто ж іще? Я нутром відчуваю, що це вірний шлях. Тут потрібний фахівець, який би це все розложив по поличках і довів правоту. Тоді і Брікон, і Бензінг, і інші ... гудбай.


    Ми трошки плутаємо наше буття, ФЦі вимагає, що всі організації які входять в її склад, притримувались вимог ФЦІ!
    Навіть теоретично, країни - монстри голубиного спорту не дозволять нам брати до уваги результати для участі в Олімпіаді, які будуть фіксуватись без годинників! Аргумент залізний - можливість фальсифікацій!

    Така участь у змаганнях (без годинників) може широко практикуватись в межах клубних змагань, і це правильно! 

    Мені здається, що відділ "молоді та спорту" конфедерації повинен (і повірте буде) думати за те, як надати в користування механічні годинники молодим голубоводам.

    Друге питання, де їх брати, як це фінансувати. Але це вже зовсім інша тема.


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!
     
    Форум » Клубы, федерации и обьединения голубеводов Украины. » "ВАЛПСГ" » Положення про комісію з реєстрації прильоту та контролю.
    • Страница 2 из 6
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • »
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz