ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Положення про комісію з реєстрації прильоту та контролю. - Страница 3 - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (155)
  • Разговоры обо всём насвете. (229)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  • ПОМОЖЕМ УСТРОИТЬ НАЙДЕННЫХ ГОЛУБЕЙ (34)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 25.04.2024, 18:50

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 3 из 6
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • »
    Форум » Клубы, федерации и обьединения голубеводов Украины. » "ВАЛПСГ" » Положення про комісію з реєстрації прильоту та контролю.
    Положення про комісію з реєстрації прильоту та контролю.
    СоломонДата: Четверг, 28.03.2013, 01:21 | Сообщение # 31
    Новичек
    Группа: Друзья
    Сообщений: 42
    Статус: Offline

    Ще більше махінацій можна здійснювати за допомогою механічних годинників , все залежить від бажання і створених умов у клубі за дотриманням правил! А що стосується FCI то в них ніколи схоже питання на порядку денному і не стояло . Що заважає нам допрацювати проект-пропозицію , перекласти її та й відправити у FCI , для отримання роз"яснення . Аргументів для цього достатньо, насамперед це дозволить зекономити кошти як окремих голубоводів так і клубів, створюємо умови для залучення до змагань більшої кількості голубоводів і всі решту позитивних наслідків які з цього можуть вийти . Звичайно це не є і не може бути панацеєю , але на даному етапі розвитку поштово- голубиного спорту в Україні дозволить наблизитись до критеріїв роботи FCI .
    " Головна мета ФЦІ полягає у тому ,щоб зробити доступним
    поштово-голубиний спорт як для заможних так і для малозабезпечених
    голубоводів, а також, пропаганда голубиного спорту серед молоді".

    Добавлено (28.03.2013, 00:21)
    ---------------------------------------------
    Врешті -решт , що забороняє нам у вигляді експеременту дозволити використовувати смс повідомлення для здійснення підтвердження прильоту голубів хочаб на один рік . Після чого проаналізувати яких наслідків більше позитивних чи негативних і тоді виходячи з даного досвіду - приймати рішення .

     
    Gennadiy_PuzdryaДата: Четверг, 28.03.2013, 08:08 | Сообщение # 32
    Заслуженый голубевод
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 1915
    Статус: Offline
    Цитата (Соломон)
    Роздруківку здійснює диспетчер з мобільного телефону у нашому випадку це старий смартфон нокія Е51, це можна робити з будь-якого смартфону чи айфону який зєднується з комп'ютером , шляхом фотографування сторінок вхідних смс повідомлень і перенесення їх у вордівський файл з подальшим роздруковуванням цього файлу .


    Соломон, интересная идея. На уровне внутриклубных соревнований, как альтернативный способ контролирования прилета вполне имеет право на существование, но только в клубах где без часов летает большое количество голубеводов и при этом основная масса голубеводов молодого или среднего возраста. Большой популярности этого способа я не вижу по следующим причинам.
    1. Стоимость среднего айфона, смартфона 2000 - 5000 гривен, стоимость часов 800 - 1000 грн. Таких телефонов на приеме должно быть, как минимум два, различных операторов. Итого если в клубе нет часов как минимум у 20-30-ти участников тогда есть смысл с этим заморачиваться.
    2. Возраст участников. По личному опыту знаю что пожилого человека правильно и быстро набирать СМС, научить практически нереально, а если плохое зрение и необходимо передавать длинный набор цифр - это вообще не выполнимая задача.

    Цитата (Makarenkoof)
    В обласній, районній вирішує федерація (клуб). На мій погляд на цьому рівні я б дозволив


    Федорович все правильно, не нужно путать Национальное первенство и внутриклубные соревнования. В клубах голубеводы могут контролировать прилет, определять победителей и награждать их так как только им заблагорассудится. Вплоть до того что награждать за худшего голубя и за самое плохое время прилета и никто им это сделать не запретит. Другое дело Национальное первенство. Оно должно проходить сугубо по нормам, правилам и положениям Всеукраинской федерации.

    Цитата (Makarenkoof)
    Припустимо пане Вікторе, член комісії, а не власник, відкриває годинник. Самостійно з корзинки дістає всі контрольки (3-7) і по черзі реєструє їх на паперовій стрічці навпроти видбитку циферблата. Потім переносе дані з стрічки в відомість.  


    Вскрытие часов и составление ведомости прилета должно проходить в присутствии хозяина часов. По крайней мере сам голубевод заинтересован в этом.

    Цитата (Makarenkoof)
     Геннадію, я тебе прошу, не збивай людину з праведного шляху. Якщо він перестане працювати мені так його буде не вистачати. Тим паче Положення не ексклюзивне, я його не запатентував, як свою інтелектуальну власність, воно доступне для користування всім. Лише б була від нього користь.


    biggrin Принято !!! Снимаю свой вопрос smile


    «Жизнь, как езда на велосипеде. Чтобы сохранить равновесие, необходимо продолжать двигаться». — Альберт Эйнштейн
     
    Gennadiy_PuzdryaДата: Четверг, 28.03.2013, 08:10 | Сообщение # 33
    Заслуженый голубевод
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 1915
    Статус: Offline
    Цитата (Соломон)
    Врешті -решт , що забороняє нам у вигляді експеременту дозволити використовувати смс повідомлення для здійснення підтвердження прильоту голубів хочаб на один рік . Після чого проаналізувати яких наслідків більше позитивних чи негативних і тоді виходячи з даного досвіду - приймати рішення .


    Попытка не пытка, как сказал Лаврентий Павлович. Попробовать как альтернативу электронике и часам, почему нет ?


    «Жизнь, как езда на велосипеде. Чтобы сохранить равновесие, необходимо продолжать двигаться». — Альберт Эйнштейн
     
    Viktor_Дата: Четверг, 28.03.2013, 09:50 | Сообщение # 34
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (Gennadiy_Puzdrya)
    Попытка не пытка, как сказал Лаврентий Павлович. Попробовать как альтернативу электронике и часам, почему нет ?
     Є часи,електроніка  більше видумувати нічого не треба і так роблять всі країни FCI і ми так будемо.А для того ,щоб  не "відшити" початківців( бо як написав Гена,смс для пенсіонерів це із ряда фантастики-і на це потрібно дивитись реально)ми як альтернативу їм для проби дозволяємо реєструвати голубів по смс.Кожен клуб сам вирішить вже чи для прикладу визнавати їх чемпіонами дистанції,нагороджувати в категоріях,і допускати навіть до виставки клубного рівня(і ця заборона буде стимулом за короткий час всіх їх придбати годинники,це я вже знаю по свому клубному досвіді).Брати участь в Національній виставці і бути переможцями в 8-ми категоріях(24 голуби) голуби реєстровані таким способом не можуть.


    Сообщение отредактировал Viktor_ - Четверг, 28.03.2013, 10:03
     
    Viktor_Дата: Четверг, 28.03.2013, 09:59 | Сообщение # 35
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (VMakarenkof)
    5.4. В першу, другу і третю корзинки барабана годинника дозволяється вкладати лише по одній контрольній обручці.
    Це пункт пропоную замінити таким
    5.4.В першу корзинку барабана годинника дозволяється вкладати лише по одній контрольній обручці,в решту корзинок по мірі прильоту голубів........далі все по тексту


    Сообщение отредактировал Viktor_ - Четверг, 28.03.2013, 10:01
     
    СоломонДата: Четверг, 28.03.2013, 11:24 | Сообщение # 36
    Новичек
    Группа: Друзья
    Сообщений: 42
    Статус: Offline
    "1. Стоимость среднего айфона, смартфона 2000 - 5000 гривен,"- Gennadiy_Puzdrya

    Телефонував власнику мережі магазинів мобільного зв"язку у нашому місті , уточнив ціни :
    вживані моделі нокія Е51,Е52 в доброму робочому стані від 500 до 800 гривень , найдешевший сенсорний смартфон самсунг новий вартує 1200 грн. Для здійснення з"єднання з компютером Вам не потрібні дорогі моделі телефонів .
    Gennadiy_Puzdrya "Федорович все правильно, не нужно путать Национальное первенство и внутриклубные соревнования. В клубах голубеводы могут контролировать прилет, определять победителей и награждать их так как только им заблагорассудится. Вплоть до того что награждать за худшего голубя и за самое плохое время прилета и никто им это сделать не запретит. Другое дело Национальное первенство. Оно должно проходить сугубо по нормам, правилам и положениям Всеукраинской федерации."-
    якщо не прописати цю норму у загальнонаціональних правилах , у який законний спосіб можна враховувати ці голуби у загальний конкурс до тих голубів власники яких здійснюють констатування електронними системами ,чи механічними годинниками і які мають змогу конкурувати на загальнонаціональному рівні.

    Добавлено (28.03.2013, 10:24)
    ---------------------------------------------
    Якщо не прописати цю норму у загальнонаціональних правилах , у який законний спосіб можна враховувати ці голуби у загальний конкурс до тих голубів власники яких здійснюють констатування електронними системами ,чи механічними годинниками і які мають змогу конкурувати на загальнонаціональному рівні???
    Хотілось би почути з цього приводу фахову думку юриста .

     
    Viktor_Дата: Четверг, 28.03.2013, 11:37 | Сообщение # 37
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (Aleksandr-Kiev)
    1.6. Результати змагань в Національній першості зараховуються лише голубівникам, які приліт голубів з дистанцій фіксують за допомогою спеціалізованих механічних годинників, або електронних систем.
    Цей пункт я думаю треба прибрати.
    Цитата (Aleksandr-Kiev)
    3.1. Приліт голубів з дистанції в змаганнях Національної першості фіксувати лише за допомогою технічно придатних для цього спеціалізованих механічних годинників, або електронних систем.
    добавити......і в виняткових випадках,за допомогою sms-повідомлень

     
    MakarenkoofДата: Четверг, 28.03.2013, 17:46 | Сообщение # 38
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Соломон)
    Якщо не прописати цю норму у загальнонаціональних правилах , у який законний спосіб можна враховувати ці голуби у загальний конкурс до тих голубів власники яких здійснюють констатування електронними системами ,чи механічними годинниками і які мають змогу конкурувати на загальнонаціональному рівні??? Хотілось би почути з цього приводу фахову думку юриста .

            Все значно простіше, ніж здається. Старт спільний для всіх, значить і конкурс (20%) спільний для всіх. І всі проблеми.
            Давайте розглянемо на прикладі. Я член Вашого клубу, всі платежі сплатив. Надаю на змагання 100 голубів з контрольними кільцями, але їх приліт, за своїм міркуванням, взагалі не контролюю вже протягом трьох      сезонів. А якщо таких 5 голубівників в клубі. Для решти членів клубу за великим рахунком байдуже контролюю я їх чи ні, або яким чином я контролюю. На старті кворум за кількістю учасників - є, а за кількістю випущених голубів - є. Змагання легітимні.
            Головне, щоб тренер, який здійснює контроль прильоту голубів вчиняв у відповідності до вимог затвердженого НАМИ Положення. а для цього ми створюємо комісію. 
            Якщо в правилах ми почнемо робити різні "викрутаси", підлаштовувати їх під незначну кількість голубівників, тоді то вже будуть не правила, а "галімаття". Нові, молоді голубівники будуть завжди присутніми і через 20 років.
            Правила дорожнього руху не під кого ж не підлаштовують. 



    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Viktor_Дата: Четверг, 28.03.2013, 18:12 | Сообщение # 39
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (Makarenkoof)
    Старт спільний для всіх, значить і конкурс (20%) спільний для всіх.
    я так зрозумів,що Ви з моїми маленькими вище поправками погодились?Є кворум значить всі рівні на цьому етапі.


    Сообщение отредактировал Viktor_ - Четверг, 28.03.2013, 18:13
     
    МусиПусиДата: Четверг, 28.03.2013, 20:35 | Сообщение # 40
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 8
    Статус: Offline
    [Makarenkoof] потрібно продумати зовсім іншу систему реєстрації при відправці голубів на змагання

    В Положении ничего не говорится о том: а) нужно ли хранить заявочные ведомости, если да, то где, у кого, сколько времени, какие меры по недопущению утечки информации? б) нужно ли хранить отработанные ленты от механических часов? Если да, то у кого должны они хранится и сколько времени. Нужны ли они вообще в дальнейшем?
     
    Viktor_Дата: Пятница, 29.03.2013, 09:34 | Сообщение # 41
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (Gennadiy_Puzdrya)
    Витя ты планируешь присоединиться к организации, правила которой обсуждаются в данной теме, или это тонкий намек на толстые обстоятельства ?
    Гена я вже твердо рішив для себе від роботи в "уряді" я перехожу на більш спокійну роботу в "парламенті" над  документами,може від цього буде більше користі. nocomp
     
    СоломонДата: Пятница, 29.03.2013, 10:38 | Сообщение # 42
    Новичек
    Группа: Друзья
    Сообщений: 42
    Статус: Offline
    Makarenkoof-" Все значно простіше, ніж здається. Старт спільний для всіх, значить і конкурс (20%) спільний для всіх. І всі проблеми."
    Насправді не все так просто ,як Ви описали. Наводжу конкретний приклад : на 10 льоті наших спільних випусків 39 голубоводів , на випуску 705 голубів , конкурс (20%) -141 голуб . Коефіцієнт 1 голуба 1,418, а коефіцієнт 8 голуба вже 11,348. Перших 7 голубів здобули голуби власники , яких користувались послугами диспетчера, а 8 голуб власника механічного годинника . Тоді за вашою логікою -"1.6. Результати змагань в Національній першості зараховуються лише голубівникам, які приліт голубів з дистанцій фіксують за допомогою спеціалізованих механічних годинників, або електронних систем."- Результати Перших 7 голубів не зараховуються, а 8 голуб отримує коефіцієнт 1,418 а не 11,348 тому , що конкурс (20%) спільний для всіх, а результат виходить у конкурсі ні ? А саме ці результати ми беремо до уваги в регіональній і Національній першості для відбору голубів для участі у виставках .
    На мій погляд , щоб не було двоякого тлумачення доцільно відобразити це таким чином :-" До участі в Національній виставці допускаються голуби власники яких приліт голубів з дистанцій фіксують за допомогою спеціалізованих механічних годинників, або електронних систем."
    "Я прошу Вас шановний прискіпливо, саме прискіпливо, прочитати кожен абзац, кожен пункт і знайти в них недоліки для обговорення." -це були Ваші слова і не застосовуйте " під незначну кількість голубівників", тому , що в Україні сьогодні ця незначна кількість можливо рівна і Вашій "Значній" і наше завдання полягає у тому , знову процитую Ваші ж слова - " ФСІ наполегливо рекомендує розширяти можливості, застосовувати нові технології, здешевляти, робити доступним для загалу. Робити все, що сприятиме розвитку голубиного спорту, залученю мас тощо.
    А ми все думаємо, як вставити палку в колесо."
     
    Viktor_Дата: Пятница, 29.03.2013, 10:56 | Сообщение # 43
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (Соломон)
    До участі в Національній виставці допускаються голуби власники яких приліт голубів з дистанцій фіксують за допомогою спеціалізованих механічних годинників, або електронних систем."
    Коротко ,влучно і все зрозуміло!Підтримую applause
     
    MakarenkoofДата: Пятница, 29.03.2013, 14:51 | Сообщение # 44
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Соломон)
    Наводжу конкретний приклад: на 10 льоті наших спільних випусків 39 голубоводів, на випуску 705 голубів, конкурс (20%) -141 голуб. Коефіцієнт 1 голуба 1,418, а коефіцієнт 8 голуба вже - 11,348. Перших 7 голубів здобули голуби власники, яких користувались послугами диспетчера, а 8 голуб - власника механічного годинника


            Соломоне, не рви серце. Я тобі щиро дякую за співпрацю. Що маю на увазі я. З вашого наведеного прикладу слідує, що 8 голуб з коефіцієнтом 11,348 нікуди не рухається вперед, так з цим коєфіцієнтом і подається на розгляд до суддівської (кваліфікаційної) комісії. Просто результати перших 7 ніхто розглядати не буде. В п.1.6. йде мова про Національні змагання, а про колекцію на Національну виставку трохи далі. То давайте разом викладемо п.1.6. в такій редакції, щоб було всім доходчиво зрозуміло.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Пятница, 29.03.2013, 15:27 | Сообщение # 45
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    Коротко ,влучно і все зрозуміло!Підтримую

            А я не підтримую, тому що, як такова виставка для мене майже не цікава. На виставці мені цікава лише колекція з 24 кращих голубів. Решту прийму до уваги. Тому ВАША пропозиція щодо викласти в такій редакції: "до участі в Національній виставці допускаються голуби власники яких приліт голубів з дистанцій фіксують за допомогою спеціалізованих механічних годинників, або електронних систем" мене не влаштовує. Тому що до Національної виставки повинні допускатися голуби, які мають найвищий результат в змаганнях, а не просто ті, що контролювалися годинниками чи електронікою.
            Пане Вікторе, я ВАС прошу, в подальшому перед тим, як аплодувати уважно вчитуйтеся в зміст пропозиції і вдумуйтеся, про що в ній говориться, аналізуйте, аж потім приймати рішення.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Форум » Клубы, федерации и обьединения голубеводов Украины. » "ВАЛПСГ" » Положення про комісію з реєстрації прильоту та контролю.
    • Страница 3 из 6
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • »
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz