ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Положення про комісію з реєстрації прильоту та контролю. - Страница 5 - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (153)
  • Разговоры обо всём насвете. (229)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  • ПОМОЖЕМ УСТРОИТЬ НАЙДЕННЫХ ГОЛУБЕЙ (34)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 20.04.2024, 03:06

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 5 из 6
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • »
    Форум » Клубы, федерации и обьединения голубеводов Украины. » "ВАЛПСГ" » Положення про комісію з реєстрації прильоту та контролю.
    Положення про комісію з реєстрації прильоту та контролю.
    MakarenkoofДата: Суббота, 30.03.2013, 00:05 | Сообщение # 61
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Соломон)
    Власне я і маю на увазі клубні змагання, як перший щабель Національної першості за умови участі не менше 20 голубоводів і не менше 250 голубів і т.д. Тому правила і не можуть бути відмінними, як для національної першості, регіональних, чи клубних змагань. На регіональних, клубних чи інших рівнях на мій погляд можна доповнювати номінаціями для відзначення, які кому до вподоби


                Ми з Вами пишемо і рецензуємо Положення Асоціації, так би мовити головного офісу. Тут в пунктах повинні бути більш узагальнені посилки. На регіональних, клубних чи інших рівнях звичайно що можна доповнювати продуманими і поміркованими номінаціями.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Суббота, 30.03.2013, 00:13 | Сообщение # 62
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    Я давно хотів, це написати багато там повторюється всього багато раз одне і теж. Треба один документ.


            Я наприклад, не берусь сформувати один документ. Це титанічний труд, там буде ще більше різних непорозумінь, зауважень, критики часто безпідставних. Краще з дох Положень зробити чотири, чітко за напрямками. Про комісії окремо, про їх роботу окремо, але це вже нехай роблять ті кого оберуть на ці посади.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Gennadiy_PuzdryaДата: Суббота, 30.03.2013, 08:01 | Сообщение # 63
    Заслуженый голубевод
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 1915
    Статус: Offline
    Цитата (Gudz)
    Ysih vitajy.


    Привет Евгений. Рад видеть.

    Цитата (Gudz)
    4omy neberete pid yvahy wo y Evropi beryt 33% y konkyrs, vid vupys4enuh holyiv? Po jakijs miri vu sami svoih holybiv karaete...


    Речь идет немного о другом участие 20 голубеводов и 250 голубей это необходимый минимум при котором соревнования считаются легитимными. Такое требование по категориям F.C.I., а 20% или 33% это количество зачетных голубей в конкурсе от общего выпущенного количества.


    «Жизнь, как езда на велосипеде. Чтобы сохранить равновесие, необходимо продолжать двигаться». — Альберт Эйнштейн
     
    Viktor_Дата: Суббота, 30.03.2013, 09:46 | Сообщение # 64
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (Gudz)
    Ysih vitajy. Pereprowyjy wo vtry4ajys, 4omy neberete pid yvahy wo y Evropi beryt 33% y konkyrs, vid vupys4enuh holyiv? Po jakijs miri vu sami svoih holybiv karaete...
    Дякую Євген,що ти нам допомагаєш.Мене також дуже зацікавило питання конкурс 33%-роз'ясни будь-ласка,це тільки в якісь окремій країні(наприклад в Німецькому чемпіонаті)Чи це всім офіційно дозволено Правилами FCI?Але нам краще 20% згідно Правил відбору FCI на Олімпіаду-менше сміття дома буде.


    Сообщение отредактировал Viktor_ - Суббота, 30.03.2013, 09:57
     
    MakarenkoofДата: Суббота, 30.03.2013, 10:16 | Сообщение # 65
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (ХМ)
    Згоден

            Шановний пане Михайле Хмара, дуже шкода, що я Вас не знаю особисто, та й не зустрічав в житті. То напевно, в мене б не виникло запитання, в якому вбранні ви ходите? В гарно випрасуваному чи зібганому? Чому в мене виникло таке враження і запитання? Тому, що Ви зааплодували п. Андрієві, який все зібгав до купи і жужми викинув в ефір пропонуючи це, як шедевр риторного мистецтва. Це все одно, що на показі моди Ви просиділи в затемнених окулярах і пропустили все, а в фойє Вам сподобалась сама пожмакана сукня.
            Я Вам раджу на майбутнє, коли йдеться про серьозні справи, відкинути емоції, дружні чи любовні стосунки і на тверезу голову вчитуватися, вдумуватися в запропоноване і не робити поспішні висновки.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Суббота, 30.03.2013, 10:40 | Сообщение # 66
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Андрій)
    Згідний, термін "відповідний" використано занадто часто, варто застосувати синоніми, однак давайте не будем забувати, що Положення формується для змагань на усіх рівнях, так що без формалізації багатьох явищ не обійтись ніяк

            Ні, пане Андрію, я ще й Вам поясню, це Положення лише для Асоціації, якщо можна так сказати, для головного офісу. Після його затвердження Конференцією, на підставі нього клуби в обов"язковому порядку повинні будуть розробляти свої Положення.
            Я відчуваю в Вас є багаж знань необхідних для написання такого роду документів. Давайте співпрацювати, тільки без зайвих емоцій.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    GudzДата: Суббота, 30.03.2013, 21:44 | Сообщение # 67
    Голубевод
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 276
    Статус: Offline
    
    Цитата
    Речь идет немного о другом участие 20 голубеводов и 250 голубей это необходимый минимум при котором соревнования считаются легитимными.
    Mali klybu nemajyt wansiv, bo nemajyt 20 4olovik, tomy dymajy jakwo y vas po komandah (20wt. komanda) treba pusatu na brata,zinky,dida.... wob bylo minimym 20 4olovik. Tyt v Nime4uni nama nijakuh komand davaj na liot skilku ho4ew 10wt. a mozew i 100 wt. rahyetsia po 5-tu kras4uh.
     
    LDenysДата: Воскресенье, 31.03.2013, 18:31 | Сообщение # 68
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 23
    Статус: Offline
    Шановний Gudz проблема не в тому що немає 20 голубоводів а в тому що в деяких містах голубоводів існує і більше але по причинах не терпимості один одного,неповаги один до одного,появою все нових і нових президентів тому з являються хитро придумані правила читаючи які можна голову зламати.От наприклад міжнародні назви-Colombodrome(fr.),Loft Racing(eng.) а наш автор видумує такі назви що тяжко українцеві вимовити(то він закликає до обговорення то рот каже закрити,обзиває людей-з обмеженим розумом- або їх випустили з дурдому).Є написано в положеннях про проведення змагань п.1.5-Голубник посередник(голубодром)проводить змагання самостійно... Чудово! Наприклад так як ви Gudz кажете щоб виконати умову 20 учасників пишемо всю дорогу свою родину і всі вони голубоводи(докажіть мені зворотнє).Маю на утриманні 278 голубів даю на льот 260 штук то перший мій голуб буде мати 3,8 коефіцієнт!Декілька прильотів можна буде вибрати кращих дивлячись для якої категорії. Формула FCI мною одним виконана 100%.А поряд зі мною існує клуб де є направду 25 голубоводів немає там,як каже п.1.8,осіб без громадянства,іноземців де є здорова конкуренція,контроль належний а скільки роботи та писанини а скільки голубів треба провірити це треба з кожним голубоводом на ви і під шепіт ні ні це не для мене. Я і моя команда вже створили тренувально-селекційний або міжнародно-тестувальний центр і голубник-посередник і правила під ці проекти.А скільки у нас в країні голубодромів а скільки більше середнього достатку голубоводів які зможуть і більше 300 голубів плекати.Всі зможуть скористатися такими правилами затвердженні чи ні немає значення а чому одним можна а нам неможна.А в якій країні поєднують результати Голубодромів з клубними і в кінцевому результаті показати на Національній виставці а потім на Олімпіаду?
     
    Aleksandr-KievДата: Воскресенье, 31.03.2013, 19:25 | Сообщение # 69
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Цитата (LDenys)
    А в якій країні поєднують результати Голубодромів з клубними і в кінцевому результаті показати на Національній виставці а потім на Олімпіаду?

    Скажіть будь-ласка чи є заборона в ФЦІ чи десь ще в світі проводити змагання за таким принципом?


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!
     
    ХМДата: Понедельник, 01.04.2013, 08:44 | Сообщение # 70
    Любитель голубей
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 142
    Статус: Offline
    Цитата (Makarenkoof)
    То напевно, в мене б не виникло запитання, в якому вбранні ви ходите? В гарно випрасуваному чи зібганому?

    Makarenkoof, ви навідь не уявляете як мені приємно що ви мій колега так за мене турбуєтесь. Хочу вас завірити що з цим проблем немає, в мене дуже гарна жінка, так що все гаразд.

    Добавлено (01.04.2013, 07:44)
    ---------------------------------------------

    Цитата (Makarenkoof)
    Ви зааплодували п. Андрієві, який все зібгав до купи і жужми викинув в ефір пропонуючи це, як шедевр риторного мистецтва.

    Можливо Андрій все й змішав до купи,але ж він вніс багато слушних доповнень. Випрасовувати та розкладати по поличках мають спеціалісти які на цьому знаються.
    Makarenkoof, судячи з ваших коментарів, ви дуже грамотна в юрдичному плані людина, але ж основні проблемні питання змагань, вам не знайомі, мені навідь здалося що вам бракує спортивного досвіду. Можливо я помиляюсь, але ви вже й самі не раді що взялися за цю важку справу.


    З повагою Михайло Хмара.
     
    АндрійДата: Понедельник, 01.04.2013, 10:17 | Сообщение # 71
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 10
    Статус: Offline
    [quote=ХМ]Можливо Андрій все й змішав до купи,але ж він вніс багато слушних доповнень. Випрасовувати та розкладати по поличках мають спеціалісти які на цьому знаються. [/quote]

    Нічого я не змішував до купи, навпаки, я спробував довести до відома дописувачів, що у запропонованому проекті необхідно відділити ті питання, які є предметом (об'єктом) регулювання інших нормативних (регулятивних) документів або ж формувати один єдиний регулятивний документ.
    Згідний, для мене багато в чому невідома спортивна сторона запропонованих документів, а от щодо способів та методів викладення і формулювання положень нормативних документів подискутую багато з ким.

    [quote=ХМ]судячи з ваших коментарів, ви дуже грамотна в юрдичному плані людина[/quote]
    Досить сумнівне твердження, без образ.

    Наголошую ше раз свою позицію, оскільки це проект документу, який приймається на рівні асоціації (федерації) він повинен бути максимально формалізований і містити визначення основних понять, термінів і викладений на досить проф. рівні.
     
    LDenysДата: Вторник, 02.04.2013, 21:03 | Сообщение # 72
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 23
    Статус: Offline
    [quote=Aleksandr-Kiev]Скажіть будь-ласка чи є заборона в ФЦІ чи десь ще в світі проводити змагання за таким принципом? [/quote]
    Саша! 2012 року був організований Всесвітній голубодром FCI в Нітрі. Рік співпав з Олімпіадою ті молодики мали би бути виставлені на експозицію.Ви там були часом не зауважили чи поєднувались досягнення тих молодиків в категоріях з іншими молодими. Дослідіть це питання будь-ласка бо бачу що ви спосібний знайти в інтернеті любу інфу.
     
    Aleksandr-KievДата: Вторник, 02.04.2013, 21:13 | Сообщение # 73
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Цитата (LDenys)
    Саша! 2012 року був організований Всесвітній голубодром FCI в Нітрі. Рік співпав з Олімпіадою ті молодики мали би бути виставлені на експозицію.Ви там були часом не зауважили чи поєднувались досягнення тих молодиків в категоріях з іншими молодими. Дослідіть це питання будь-ласка бо бачу що ви спосібний знайти в інтернеті любу інфу.

    Там була світова першість, чіткі умови участі та номінацій для учасників! Мета тієї першості серед молодих, це чемпіони з кожного льоту та Ас-голуби. До речі, ті голуби були виставлені на Олімпіаді на виставці як учасники голубодрому. Їхні результати не дотягували до того, щоб приймати участь в Олімпіаді, але чи передбачувалася участь цих голубів в Олімпіаді у випадку класних результатів я не знаю.
    Трошки часу, і я розберуся з тим питанням.


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!
     
    MakarenkoofДата: Среда, 03.04.2013, 22:28 | Сообщение # 74
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Gudz)
    Mali klybu nemajyt wansiv, bo nemajyt 20 4olovik, tomy dymajy jakwo y vas po komandah (20wt. komanda) treba pusatu na brata,zinky,dida.... wob bylo minimym 20 4olovik. Tyt v Nime4uni nama nijakuh komand davaj na liot skilku ho4ew 10wt. a mozew i 100 wt. rahyetsia po 5-tu kras4uh.

            Доброго дня пане Gudz, радий буду познайомитися з Вами і з нагоди пояснити деякі моменти, що відбуваються в голубиному спорті України.
            Однією із проблем є низька обізнаність голубоводів з тим, що робиться в Бельгії, Голландії, Німеччині та інших Європейських грандах голубиного спорту. І тому все прогресивне, що спрямоване на розвиток сприймається в "штики".
            Практично відсутня правова база діяльності Національної федерації і досконалі правила змагань, положення про робочі комісії тощо. Працюємо за принципом той прав у кого більше прав. Вірніше, хто начальник той і прав. А там де два українці, там завжди три начальники. Звідси і все негаразди. Немає єдності в голові, а відповідно і в діях.
            Малі клуби (10-15 людей). Заявляти на сина, жінку було не можна. питаємо чому? Відповідь: не знаю чому, але не можна.
            В 2011 році під Києвом створено міжнародний тренувально-селекційний центр, де до змагань залучили голубів з Німеччини, Франції, Польщі, Литви, Росії і України. Проведено 8 льотів за сезон. Враховуючи заборону FCI (не більше 1200 км для дорослого голуба) з цього центру вже зараз можна проводити Олімпійські льоти з Берліну голубоводам південної, східної і центральної України. 
            Частина голубів залишилася ще на один рік, їх попарували, вивели молодих. В 2012 році знову відбулося тестування вже річних голубів, а потім і їх молоді провівши відповідно 20 і 8 змагань, але разом з територіальним клубом. Комусь це не сподобалося і круті начальники викреслили їх результати, сказав, що так не можна. Чому не можна? Не знаю чому, але не можна. 
            
            


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Aleksandr-KievДата: Среда, 03.04.2013, 22:58 | Сообщение # 75
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Цитата (Makarenkoof)
    В 2011 році під Києвом створено міжнародний тренувально-селекційний центр, де до змагань залучили голубів з Німеччини, Франції, Польщі, Литви, Росії і України.

    Якраз голуби Гудзя Геннадія і представляли Німеччину! smile


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!
     
    Форум » Клубы, федерации и обьединения голубеводов Украины. » "ВАЛПСГ" » Положення про комісію з реєстрації прильоту та контролю.
    • Страница 5 из 6
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • »
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz