Пане МЕДВЕДЕНКО О. розтлумач будь ласка нам, що таке "голубиний вірус"? Яку він має дійсну назву? Він вражає лише голубів, чи й небезпечний для людей? Які впереджувальні заходи треба терміново вжити? Щеплення, заходи безпеки при роботі з голубами тощо.
Чи це розіграш? АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
Пане МЕДВЕДЕНКО О. розтлумач будь ласка нам, що таке "голубиний вірус"? Яку він має дійсну назву? Він вражає лише голубів, чи й небезпечний для людей? Які впереджувальні заходи треба терміново вжити? Щеплення, заходи безпеки при роботі з голубами тощо.Чи це розіграш?
Ні, це не розіграш.
Це класичний прояв Параміксовірусу птахів. До даної групи вірусів відноситься хвороба Н"юкасла та Параміксовірус голубів - 2 (другого типу який частіше всього і зустрічається у голубів). Вражає більшість домашніх птахів та деяких диких. Для людини небезпеки вірус не представляє. А от вторинні патогенні бактерії (Salmonella enteritidis, S. Typhimurium та E. Coli)які дуже швидко розвиваються в організмі хворої птиці можуть преставляти небезпеку для людини в тому випадку, якщо Ви не притиримуєтеся загальної гігієни при догляді з хворими голубами. Якщо коротко, то просто треба мити гарно руки та змінювати одяг в якому були в голубятні.
В виникненні спалаху данного захворювання нічого дивного немає. Кожні 3-4 роки, майже всі мегаполіси де живуть голуби (а живуть вони, як відомо у всіх містах) спалахує це захворювання. Пройде 4-6 тижні, більшість голубів загине, менша частина голубів перехворіє, і прояви хвороби підуть на спад. І знову, 3 - 4 роки в великих містах не буде цієї проблеми до того часу, поки не збільшиться кількість молодих голубів та не спалахне дане захворювання.
Для голубоводів небезпека одна: це зараження своїх голубів та загибеь від даного захворювання, смертність від даної хвороби досягає 50 - 90% в середньому незалежно від породи.
Вихід один, ВАКЦИНАЦІЯ голубів від даного вірусного захворювання.
Надеюсь россиян не пустят с голубями 31.08.2013 на выставку в Киеве а иначе нахлебаемся российского г...на !!
Пустят или не пустят, для нас ничего не поменяется. У нас аналогичная проблема в Киеве со средины июня месяца. Может пока еще не в таких масштабах, а может уже и на спад пошла (извините - выдохли просто). Я в центре Киева дважды за последние 2 месяца видел стаю дикарей, в которой по 2-3 голубя ходили кругами и вертели шеей. Это при всем том, что за последние два месяца я только 4 раза был в центре!
И если так очень кратко сказать, то как раз со средины июня и начались частые звонки от голубеводов по проблемам ПМВ. Первые звонки были с восточной части Украины, а сейчас переместились уже в центр и юг.
Вот такие дела! Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!
Дата: Понедельник, 26.08.2013, 22:29 | Сообщение # 6
Новичек со стажем
Группа: Проверенные
Сообщений: 77
Статус: Offline
Чесно говоря у меня складывается впечатление о искуственном выведении и в недрении в атмосферу этой заразы. Учитывая огромный рынок производителей вакцин и припаратов а рынок сбыта? Вот и травят который год подряд сколько только в Украине за прошлый год голубей потеряли. Я видел как на глазах у людей проподали годы , годы работы и жизни...
Загадковий вірус вбиває голубів у Дніпропетровську.
Людям радять триматися від птахів подалі. Мертвих голубів знаходять сотнями. Дніпропетровські орнітологи занепокоїлися масовою загибеллю голубів. Рахунок мертвих птахів іде на сотні. Їх знаходять по всьому місту - мертвих або сильно ослаблених. Вчені кафедри зоології та екології ДНУ досліджували кількох птахів, однак, причину їхньої загибелі встановити не змогли, повідомляють "Вести". "Щоб з упевненістю сказати, в чому причина, потрібен не тільки звичайний лабораторний посуд (у ньому можна визначити наявність бактерій), але і серйозні прилади, необхідні для визначення вірусів... Найбільш ймовірно, голуби загинули від якогось вірусу. При розтині деяких були виявлені синці на внутрішніх органах", - розповідає доцент кафедри зоології та екології ДНУ Олександр Пономаренко. Містяни відзначають, що птахи гинуть не одразу, спочатку вони мляві і малорухливі сидять на землі. "Ми перестали підпускати до них дітей, хоча зазвичай, годуємо птахів хлібом", - розповідає Світлана Крапівіна. Вчені з ДНУ попереджають - допускати контакту людини з хворими птахами не можна. "Якщо побачите подібного голуба - не наближайтеся до нього - адже серед сотні пташиних хвороб є і чума, і туберкульоз. Якщо хворих птахів багато, існує реальна небезпека передачі захворювання іншим тваринам і людині", - попереджає Олександр Пономаренко. Дніпропетровський голубівник Василь Кононенко припустив , що голуби могли наклюватися зерна на полях. "Зараз сіють озимі, і пшеницю труять від шкідників. Але міські голуби зазвичай не залишають міста, їм і на звалищах корму вистачає", - каже Василь Кононенко. Нагадаємо, що цими днями у Києві та Москві також побільшало хворих птахів.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayin....30.html «Жизнь, как езда на велосипеде. Чтобы сохранить равновесие, необходимо продолжать двигаться». — Альберт Эйнштейн
Рекомендуемые лекарства для лечения Болезни голубей разделяют на вирусные, незаразные, инвазионные и бактериальные; в процессе лечения в основном применяются аптечные препараты, такие как разного рода антибиотики. Правильно диагностированное заболевание – основное условие результативного лечения.