ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Тільки ми самі, своїми руками наведемо порядок вдома ... - Страница 38 - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (155)
  • Разговоры обо всём насвете. (229)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  • ПОМОЖЕМ УСТРОИТЬ НАЙДЕННЫХ ГОЛУБЕЙ (34)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 29.04.2024, 09:33

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Тільки ми самі, своїми руками наведемо порядок вдома ...
    Тільки ми самі, своїми руками наведемо порядок вдома ...
    MakarenkoofДата: Пятница, 22.03.2013, 21:51 | Сообщение # 556
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    з Вами разом змагатись-я "За" 2 руками,але якщо Ви там такі "святі"---покажіть свою чесність і справедливість

                "... дескать, какая-то ложь называется правдой, ну, а сама пропилась, проспалась до гола ..." (В.Высоцкий). Вікторе, ви, як якийсь провокатор постійно вигадуєте якусь брехню, чи плітку, наголошуєте на чесності і справедливості, безпідставно заставляєте в чомусь нас виправдовуватися тощо. Навіщо це вам? Там де Р.Сверлел там чесність, розоріст, справедливісь, толерантність.
                Святих серед нас ще немає, бо ВСЕВИШНІЙ на цій грішній ЗЕМЛІ ще нікому СВЯТОСТІ не дав. Подивіться результати наших змагань і ви переконаєтеся в нашій чесності і справедливості.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Пятница, 22.03.2013, 21:58 | Сообщение # 557
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    скільки вже просим покажіть Статут Вашої Асоціації-в відповідь мовчок

                Навіщо Вам цей статут? Він зараз знаходиться в мене. Я не вважаю за доцільне його будь-кому показувати. Хто вступатиме до Асоціації, той з ним і ознайомиться.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Viktor_Дата: Пятница, 22.03.2013, 23:08 | Сообщение # 558
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (Makarenkoof)
    Він зараз знаходиться в мене. Я не вважаю за доцільне його будь-кому показувати. Хто вступатиме до Асоціації, той з ним і ознайомиться.
     
    Цитата (Makarenkoof)
    Там де Р.Сверлел там чесність, розоріст, справедливісь, толерантність.
    Оце демократія в Вас ----оце я розумію дисципліна-вступиш в Асоціацію тоді читай Статут cool .Тут вся Ваша прозорість і справедливість і "зарита".Зайдіть на сайт УНФ,і Статут давним давно напоказ і навіть термін президенства з 5-ти років до 2-х змінили в якій Федерації таке є,а Ви пишите  узурпація влади.
     
    defaultNick0372Дата: Суббота, 23.03.2013, 00:30 | Сообщение # 559
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 1
    Статус: Offline
    [quote=Viktor_]Тут вся Ваша прозорість і справедливість і "зарита".Зайдіть на сайт УНФ,і Статут давним давно напоказ і навіть термін президенства з 5-ти років до 2-х змінили в якій Федерації таке є,а Ви пишите  узурпація влади.[/quote]
    7. ПРЕЗИДЕНТ ФЕДЕРАЦІЇ.
    7.1. Федерацію очолює Президент. Він є вищою посадовою особою Федерації і підзвітний Загальним зборам. Президент обирається Загальними зборами з числа Членів Федерації із терміном повноважень 5 років. А як це розуміти ????

    Добавлено (22.03.2013, 23:30)
    ---------------------------------------------
    Вітя , ВАС КИНУЛИ ВАШІ ВИБРАНІ ВАМИ ПРЕЗИДЕНТИ!!!Не мороч людям голову своє писаниною.СЛАВА УКРАЇНІ !!!!

     
    MakarenkoofДата: Суббота, 23.03.2013, 08:53 | Сообщение # 560
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    Оце демократія в Вас ----оце я розумію дисципліна-вступиш в Асоціацію тоді читай Статут .Тут вся Ваша прозорість і справедливість і "зарита".Зайдіть на сайт УНФ,і Статут давним давно напоказ і навіть термін президенства з 5-ти років до 2-х змінили в якій Федерації таке є,а Ви пишите узурпація влади.

                Пане Вікторе, в нашій Асоціації досить освіччені в юридичному плані люди і загартовані в боротьбі з несправедливістю посіяну вами і вашими поплічниками. Наша Асоціація працює в правовому полі наданому державою. Ви нас на м"якині не проведете. Ваші закидони щодо демократії та прозорості, це блєф, понти для приїзджих. А ось куплині раби ніколи не зможуть змінити своєму хозяїну, а будуть служити йому, вірно й предано, як безмовна істота. "... рабыня никогда не сможет родить свободного человека..." (Дідро).
                Я Вам вже говорив, що Ваші правила змагань це бредні сивої кобили, а не правила і ви з цим погодились. А Ваш Статут, це дірка від бублика, якщо дуже захочете я це покажу.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Суббота, 23.03.2013, 09:44 | Сообщение # 561
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Makarenkoof)
    Статут давним давно напоказ і навіть термін президенства з 5-ти років до 2-х змінили в якій Федерації таке є

                Дійсно немає, безперечно ви першопрохідці. В жодній федерації ніхто печатку, тим паче за такі великі гроші, не купував. Більшість людей таку подію сприйняли, як нонсенс, решта себе побачила в когорті куплених. П.Коцур став президентом. Українське спортивне голубівництво розкололося навпіл.
                Все може б було добре, якби Європейська спільнота все це і особисто П.Коцура, як президента УНФ сприйняла і проковтнула. Але ж ні, не захотіла, бо ще відбулися події (викладались в Інтернет), які остаточно сформували їх думку про Українську мафію при голубиному спорті.
                І Вам просто діватися було нікуди і ви поміняли всього-на-всього вивіску, тобто офіційно на президентське крісло посадили декоративщика, ту особу, яку запропонував П.Коцур, а він особисто залишився начебто на другій ролі, хоча всі знають, що він продовжує керувати УНФ. 
                Якщо ні, то скажіть, як могли за це голосувати? Це все одно, що водія трамваю, відразу поставити кермувати швидкісним пасажирським потягом і сісти самим в нього, це ж самогубство.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Viktor_Дата: Суббота, 23.03.2013, 12:45 | Сообщение # 562
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (Makarenkoof)
    Вам просто діватися було нікуди і ви поміняли всього-на-всього вивіску, тобто офіційно на президентське крісло посадили декоративщика, ту особу, яку запропонував П.Коцур, а він особисто залишився начебто на другій ролі, хоча всі знають, що він продовжує керувати УНФ.
    Думав вже не писати так ту всі "просять" мене, але коли пишуть то що не знають ,або хочуть просто написати шоб всі прочитали,я мовчати неможу....Спитайте в голубоводів,які були на зїзді Коцур підтримував іншого кандидата,а вибрали Когута,я думаю Ви далі вже все самі " зрозумієте",я Вам розяснювати це небуду.Декоративщик одне,чим Ви йому можете зараз "вжалити", ну це не проблема, він обовязково з нами на осінь буде "літати" ,але свою роботу він доведе до кінця,він знав на що йде.
    Цитата (Makarenkoof)
    в нашій Асоціації досить освіччені в юридичному плані люди і загартовані в боротьбі з несправедливістю посіяну вами і вашими поплічниками. Наша Асоціація працює в правовому полі наданому державою. Ви нас на м"якині не проведете. Ваші закидони щодо демократії та прозорості, це блєф, понти для приїзджих.
    це додає і Когуту ,та й нам всім--- поставити  Вас в "правове поле надане державою",так ,що будьте готові до цього.
    Цитата (Makarenkoof)
    Все може б було добре, якби Європейська спільнота все це і особисто П.Коцура, як президента УНФ сприйняла і проковтнула. Але ж ні, не захотіла, бо ще відбулися події (викладались в Інтернет), які остаточно сформували їх думку про Українську мафію при голубиному спорті.
    змиріться вже з тим що Бойко М,Коцур П. це вже історія-----а якщо пишете про якусь "мафію" то маєте на увазі вже Когута І ,Михалець Я....та й мене,так що вибирайте вже  вислови,або аргументуйте те,що пишите.
    Цитата (defaultNick0372)
    Президент обирається Загальними зборами з числа Членів Федерації із терміном повноважень 5 років. А як це розуміти ????
    Зміни на сайті будуть тоді коли до Статутуту,офіційно в Міністерстві юстиції зроблять поправки,а це все зараз в процесі.Так ,що 2 роки хватає,виправдав довіру-будеш далі керувати,ні--- переоберуть
    Цитата (defaultNick0372)
    Вітя , ВАС КИНУЛИ ВАШІ ВИБРАНІ ВАМИ ПРЕЗИДЕНТИ
    Може й "кинули" то тільки хіба на цю писанину з Вами.
     
    ЧерноморДата: Суббота, 23.03.2013, 13:32 | Сообщение # 563
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 290
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    обманули FCI


    Это с FCI вам жаловались, или опять кажеться,или снилось,или кто то сказал.

    Откуда такая лживая информация.


    "Несказанного слова ты хозяин, а сказанному слову ты слуга "
     
    ЧерноморДата: Суббота, 23.03.2013, 13:42 | Сообщение # 564
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 290
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    Може й "кинули" то тільки хіба на цю писанину з Вами.

     
    Если устали, попросите замену,или вы не заменимы. Дайте другим высказаться,что вы все сам да сам.
     
    Наверное другие могут ляпнуть, что то не то ДА?


    "Несказанного слова ты хозяин, а сказанному слову ты слуга "
     
    ЧерноморДата: Суббота, 23.03.2013, 14:00 | Сообщение # 565
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 290
    Статус: Offline
    Цитата (Черномор)
    "кинули" то тільки хіба на цю писанину з Вами.

    Мене честнго та прозорого з вами  фальсифікаторами. Ви це маєте на увазі?

    Заметьте КИНУЛИ, не послаи,попросили,а кинули. Александр Матросов по меньшей мере.
    Виктор смотрите чтобы вас совсем не кинули. Они могут, имеют опыт.


    "Несказанного слова ты хозяин, а сказанному слову ты слуга "
     
    ПрофиДата: Суббота, 23.03.2013, 14:45 | Сообщение # 566
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 17
    Статус: Offline
    [quote=Viktor_]це додає і Когуту ,та й нам всім--- поставити Вас в "правове поле надане державою",так ,що будьте готові до цього[/quote]
    Позиція старшого брата наводить на думку , що Ви не зовсім розібрались в " Національних назвах". Назва "національна" і статус " національний" федерація це дві різні речі. Статус "національний" надає міністерство молоді і спорту на конкурсній основі і головною умовою при набутті цього статусу є членство в міжнародній організації .А ст. 5 Статуту ФСІ де йде мова, про набуття членства державою ніякого відношення до нашої ситуації в Украіні немає. Україна є членом с 1997 року. До початку змагань залишилось трохи більше місяця , за цей час нічого Ви в ФСІ не вирішите. І ци віришите взагалі? Дуже велике питання, судячи з вашого настрою до поразки Ви не готові. Ще раз запитую : що робити простим голубоводам , куда здавати результати щоб не вийшло так , як з попередньою Олімпіадою.
     
    MakarenkoofДата: Суббота, 23.03.2013, 15:04 | Сообщение # 567
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    Думав вже не писати так ту всі "просять" мене, але коли пишуть то що не знають ,або хочуть просто написати шоб всі прочитали,я мовчати неможу

           Як це хотів не писати?! Викиньте, шановний, дурне з голови, з ким я тоді буду вести розмову, спорити, доказувати своє. Тільки в спорі народжується істина.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Viktor_Дата: Суббота, 23.03.2013, 15:07 | Сообщение # 568
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 309
    Статус: Offline
    Цитата (Профи)
    що Ви не зовсім розібрались в " Національних назвах". Назва "національна" і статус " національний" федерація це дві різні речі. Статус "національний" надає міністерство молоді і спорту на конкурсній основі і головною умовою при набутті цього статусу є членство в міжнародній організації .А ст. 5 Статуту ФСІ де йде мова, про набуття членства державою ніякого відношення до нашої ситуації в Украіні немає. Україна є членом с 1997 року. До початку змагань залишилось трохи більше місяця , за цей час нічого Ви в ФСІ не вирішите. І ци віришите взагалі? Дуже велике питання, судячи з вашого настрою до поразки Ви не готові. Ще раз запитую : що робити простим голубоводам , куда здавати результати щоб не вийшло так , як з попередньою Олімпіадою.
    Дякую.Я ще раз пересвідчуюсь ,що на форумі пише багато розумних і розсудливих людей і це дуже приємно. Ви правильно замітили УНФ є членом FCI з 1997 року і її ніхто звідти не виключав,а якщо хтось і подавав туди якісь документи, типу " правонаступника" то їх забере скоро назад.Але Ви правильно замітили до змагань лишилось ,ще 1,5 місяця і дуже шкода,що Все ще не вирішилось в нас тут в Україні.Я думаю голубоводам треба здавати заявки до тих Федерацій в яких вони далі хочуть " змагатись і конкурувати",а то що Вона є зараз в Конфедерації чи ні,це великої ролі не грає,скоро це все поміняється.Асоціація була створена в вересні 2012 року,і її  голубів було прийнято на Олімпіаду,так що коли ми розберемось в FCI, хто був і коли ролі не грає,поїдуть ті які мають їхати----і за які я і добиваюсь.НАЙКРАЩІ!


    Сообщение отредактировал Viktor_ - Суббота, 23.03.2013, 15:39
     
    MakarenkoofДата: Суббота, 23.03.2013, 16:46 | Сообщение # 569
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Viktor_)
    хто був і коли ролі не грає,поїдуть ті які мають їхати----і за які я і добиваюсь.НАЙКРАЩІ!

                О, це щось схоже на конструкривізм. Лишилося за малим, вірно організувати змагання, прозору і своєчасну реєстрацію прильоту голубів та підрахунки їх результатів. Треба змагатися, а папірці нехай оформляють ті, кому це положено робити за статусом.
                Саме головне, щоб це все не залишилося на словах, а воплотилося в життя. В правдивості Ваших слів мене дещо застерігає той факт, що І.Когут ще жодного щонайменшого кроку не зробив назустріч спільній співпраці в цьому напрямку.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Суббота, 23.03.2013, 20:38 | Сообщение # 570
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Соломон)
    По великому рахунку ВИ щонайменше відхилились від теми "Тільки ми самі, своїми руками наведемо порядок вдома". Пропоную поставити крапку в дискусії "хто у нас найголовніший", та припинити взаємні образи.

              Дякуємо, дуже схоже на романс О.Малініна "...красивые слова вы мне говорили, красивые слова, меня не обезсудте...". І від теми ніхто не відхилився, намагаємося нависти порядок в своєму домі. Якщо ми зараз поставим крапку, то все зупинеться, а треба щоб рухалось вперед, хоч і з крежетом, але вперед до організації і проведення змагань. Хто головніший визначить життя, бо наші опоненти бути рівними серед рівних не хочуть, їм обов"язково треба бути звершниками.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Тільки ми самі, своїми руками наведемо порядок вдома ...
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz