ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Різниця в правилах Федерацій спортивного голубівництва - Страница 9 - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • Разговоры обо всём насвете. (229)
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (149)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  • ПОМОЖЕМ УСТРОИТЬ НАЙДЕННЫХ ГОЛУБЕЙ (34)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 28.03.2024, 22:28

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 9 из 9
    • «
    • 1
    • 2
    • 7
    • 8
    • 9
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Різниця в правилах Федерацій спортивного голубівництва (Або що заважає всім літати по одних правилах)
    Різниця в правилах Федерацій спортивного голубівництва
    MakarenkoofДата: Четверг, 13.02.2014, 18:00 | Сообщение # 121
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата vladimir ()
    Естественно ФГСУ будет предлагать взять за основу сертифицированные официальные "Правила проведення змагань з голубиного спорту". Потому, что, только соревнования проведенные по этим Правилам будут официально признаваться Министерством. Было бы глупо отказываться от этого федерациям, которые войдут в состав Конфедерации

    Перш за все треба визначитися, навіщо Конфедерації це міністерство? Потім, яку перевагу мають і що дають сертифіковані цим міністерством правила. У вас є сертифікат на ваші правила? Покажіть його. Зараз любий папірець можна отримати було б бажання. А якщо виявиться, що вони не допрацьовані, мають багато не точностей, розбіжностей тощо, то тоді й сертифікація сумнівна.

    Якщо всі члени Конфедерації визнають ваші правила "гуд" і буде сенс зареєструвати нову організацію в Мінмолспорт, то чому б ні. Лише назва її повинна бути спортивна, наприклад, "Конфедерація спортивного голубівництва України".

    Я вам раджу не перейматися цим заздалегідь, хочу вас запевнити, що більш за все буде так, як ви хочете, бо писати їх буде нікому крім Вас. На мій погляд Ви відкриттіші, доступніші, гибкіші, а це значить, що мені з вами співпрацювати буде зручніше. Бо той "бред, полуночный бред" який написав Corvette в мене нервів вистачило, щоб прочитати лише перших дві сторінки.

    Добавлено (13.02.2014, 17:00)
    ---------------------------------------------

    Цитата vladimir ()
    Я ничего нового не открою, если скажу, что Критерии F.C.I. - это условия для участия в Олимпиадах и Кубках F.C.I. и не более. Национальные же Правила расширяют возможности каждого голубевода-спортсмена, у каждого появляется возможность занять в одной или нескольких номинация (как для голубей, так и для голубеводов-спортсменов) почётное место, и это повышает интерес к соревновательному процессу.

    Під "критеріями F.C.I." я сподіваюсь ви підрозуміваєте категорії в яких змагаються голуби, якщо так, то ніхто цьому й не перечить. Це головна мета кожного голубовода виконати, як найкраще ці нормативи. Якщо члени якогось клубу не ставлять собі це за мету, то це їх особисте питання. Вони можуть продовжувати літати, як це робили ще в 1960-1970 роках. Це їх право на, яке ніхто й не посягає.

    Мені щось на думку спав такий вислів: "П'яниці нам не друзі, але й не вороги". Це ніяк не стосується питання змагань голубами, а в тім ...

    З вашого дозволу я внесу невелике уточнення "Національних правил" не може бути, може бути Національна першість. Варто розуміти так, що ви мене підтримуєте, що в правилах повинно бути якомога менше заборон, а навпаки розширення можливостей кожного голубовода, а також критеріїв для заохочення. Я на всіх рівнях намагаюся переконати в цьому людей.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    corvetteДата: Четверг, 13.02.2014, 18:44 | Сообщение # 122
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 69
    Статус: Offline
    ТЕМУ ПЕРЕНЕСЕНО
    http://goluby-dnepr.ucoz.ua/forum/4-517-1


    Ласкаво просимо на сайт Львівського клубу: http://galychyna.jimdo.com
     
    vladimirДата: Четверг, 13.02.2014, 23:53 | Сообщение # 123
    Голубевод-профи
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 361
    Статус: Offline
    Цитата Makarenkoof ()
    Перш за все треба визначитися, навіщо Конфедерації це міністерство?

       Учитывая ваш практический опыт и багаж знаний, то видно, что вы закидываете спининг не на середину реки, а значительно дальше - на другой берег. Но Вы учтите, что мы ещё на этом берегу и даже ещё не плывём к тому берегу, мы только задрали футболки, чтобы почесать животы.
       Сейчас ещё трудно сказать, что будет дальше, да и не благодарное дело - это пророчество. Но помечтать и пофатазировать можно, но это уже другая тема.


    Дальше, выше, быстрее.
     
    vladimirДата: Пятница, 14.02.2014, 23:07 | Сообщение # 124
    Голубевод-профи
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 361
    Статус: Offline
    Цитата Makarenkoof ()
    З вашого дозволу я внесу невелике уточнення "Національних правил" не може бути, може бути Національна першість
     Я с Вами согласен, но я вкладывал другой смысл в слово "национальные" - это для того, чтобы не перечислять немецкие, бельгийские, португальские и т.д.

    Цитата Makarenkoof ()
    Варто розуміти так, що ви мене підтримуєте, що в правилах повинно бути якомога менше заборон, а навпаки розширення можливостей кожного голубовода, а також критеріїв для заохочення. Я на всіх рівнях намагаюся переконати в цьому людей.
    Поддерживаю на 100% и солидарен с Вами.


    Дальше, выше, быстрее.
     
    MakarenkoofДата: Суббота, 15.02.2014, 14:21 | Сообщение # 125
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата vladimir ()
    Учитывая ваш практический опыт и багаж знаний, то видно, что вы закидываете спининг не на середину реки, а значительно дальше - на другой берег. Но Вы учтите, что мы ещё на этом берегу и даже ещё не плывём к тому берегу, мы только задрали футболки, чтобы почесать животы.

    Володимире Володимировичу, справа в тім, що тут на форумі я будоражу свідомість голубоводів за ВЛАСНОЇ ІНІЦІАТИВИ і висловлюю свою власну, і лише сою думку, як рядовий голубівник, бо ні на якій посаді в Асоціації не перебуваю.

    Що писати і, як писати я ніколи не узгоджував ні з ким з керівництва Асоціації. Говорю і пишу те, що вважаю за доцільне. Подобається це кому, то добре, не подобається - вибачайте. І, що мене дещо дивує, ще жодного разу при зустрічах не отримав від них ні "одобрямс", ні критичних зауважень. Але знайте, якщо Свердел Р. десь "оступиться", то сказати про це вголос в мене не "заржавіє".

    А на рахунок рибалки, на превеликий жаль я в ній не розуміюся. Тому спінінга нікуди не закидав, бо не вмію і футболку не задирав, бо холодно і кожух заважає. Але з свого берега часто поглядаю на протилежний берег, щоб знати, що там робиться.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Понедельник, 17.02.2014, 18:46 | Сообщение # 126
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата corvette ()
    Дякую, я знаю як розробляються документи

    Олександре, таке твоє ствердження зрештою спонукало мене почати читати той матеріал, що ти назвав правилами. Вердикт читай в іншій темі.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Суббота, 22.02.2014, 20:46 | Сообщение # 127
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата corvette ()
    Дякую, я знаю як розробляються документи

    Олександре, я думаю, те, що ти не зателефонував мені з приводу цих правил, є твоєю помилкою. Я щоб зручніше було працювати над твоїм "творінням" роздрукував його. То хочу тобі сказати, що до кожного з пунктів, абсолютно до кожного пункту в мене є запитання і зауваження, які носять принциповий характер.

    Я переконався, що твоє заява "я знаю, як розробляються документи" - голослівна. Образливо тобі це чути, чи ні, але маємо те, що маємо. Навмисного наміру тебе образити в мене немає.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!

    Сообщение отредактировал Makarenkoof - Суббота, 22.02.2014, 20:47
     
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Різниця в правилах Федерацій спортивного голубівництва (Або що заважає всім літати по одних правилах)
    • Страница 9 из 9
    • «
    • 1
    • 2
    • 7
    • 8
    • 9
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz