ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (153)
  • Разговоры обо всём насвете. (229)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  • ПОМОЖЕМ УСТРОИТЬ НАЙДЕННЫХ ГОЛУБЕЙ (34)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 18.04.2024, 18:12

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 1 из 1
    • 1
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ".
    Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ".
    Aleksandr-KievДата: Воскресенье, 29.03.2015, 13:22 | Сообщение # 1
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Звернення активу клубу спортивного
    голубівництва Київ". 25.03.2015 року.


    Шановні голубоводи- спортсмени Києва та області! 
    Враховуючи складне економічне становище яке негативно позначається на кожному з нас, а також на можливостях проводити змагання  спортивними голубами всезоні 2015 року, ми приклали досить багато зусиль для оптимізації затрат на змагання 2015 року.

    В сезоні 2015року, ми плануємо проведення 18-20 змагань (в залежності від погодних умов).

    Графік змагань на 2015 рік

    Не дивлячись навелику кількість змагань, нам вдалося навіть зменшити витрати на сезон 2015 року (в порівнянні з сезоном 2014 року).

    Таким чином, ми запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до змагань в 2015 році на таких умовах:

    1. Голубоводи -спортсмени які приєднаються до змагань в КСГ "Київ" за весь період змагань ОПЛАЧУЮТЬ ЛИШЕ 1500 ГРН ЗА ВЕСЬ СЕЗОН ЗМАГАНЬ!!!

    2. Голубоводи -спортсмени пенсійного віку (старші за 60 років), можуть приймати участь в змаганнях "БЕЗКОШТОВНО"!!!

    3. Учні та студенти до 18-ти річного віку (не працюючі) які навчаються в державних навчальних закладах, можуть приймати участь в змаганнях "БЕЗКОШТОВНО"!!!

    Якщо Ви виявили бажання прийняти участь в змаганнях в КСГ "Київ" будемо раді Вас бачити.

    З повагою: актив КСГ "Київ"

    Контактні телефони для участі в змаганнях:
    Анатолій: 0674667298
    Руслан: 0982329147
    Сергій: 0673670689
    Володимир: 0679657874


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!

    Сообщение отредактировал Aleksandr-Kiev - Воскресенье, 29.03.2015, 13:26
     
    MakarenkoofДата: Вторник, 07.04.2015, 12:22 | Сообщение # 2
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата Aleksandr-Kiev ()
    Графік змагань на 2015 рік

                Олександре, декого з голубоводів лякають 9 льотів молодими і в бесіді зі мною вони намагаються переконати мене, що така кількість змагань і на такі відстані підірвуть їх здоров'я. Як ветеренарний лікар, будь ласка, прокоментуйте це питання.

                Багато хто з голубоводів-спортсменів в Україні не знає, що остані три роки більшість членів клубу "Київ" щороку випложують молодих в січні-лютому і летять ними з першого дня змагань, тобто всі заплановані 19-20 льотів. В кінці сезону я оглядав такий молодняк то "чахлих" серед них не було.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Aleksandr-KievДата: Вторник, 07.04.2015, 14:16 | Сообщение # 3
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Цитата Makarenkoof ()
    Олександре, декого з голубоводів лякають 9 льотів молодими і в бесіді зі мною вони намагаються переконати мене, що така кількість змагань і на такі відстані підірвуть їх здоров'я. Як ветеренарний лікар, будь ласка, прокоментуйте це питання.

    Тут все просто. Я вважаю, що нікого, ні в чому переконувати не треба. Прийде час і більшості все стане зрозуміло.

    Кожен повинен мати право літати так, як вважає за потрібне. Хтось буде летіти 3-4 льоти молодими (наприклад ті, хто спеціалізується на льотах на дальні дистанції), хтось 7-9 льотів (мабуть більшість тих, хто спеціалізується на середніх дистанціях). Цей графік дозволяє літати молодими так, як голубовод вважає за потрібне.

    Крім того, на цьому форумі вже дуже багато раз йшла дискуссія на цю тему. Щось до неї додавати, не бачу сенсу.

    Цитата Makarenkoof ()
    більшість членів клубу "Київ" щороку випложують молодих в січні-лютому і летять ними з першого дня змагань, тобто всі заплановані 19-20 льотів. В кінці сезону я оглядав такий молодняк то "чахлих" серед них не було.

    Ну в цьому році точно більшість так буде випробовувати своїх молодих голубів.
    В 2014 році успішно змагалися ранніми молодими голубами Кошіль В. та Якімечко А. Можливо не 19-20 змагань, але по 15-16 льотів їх молодняк пройшов точно (я не памятаю точної статистики), я думаю, що вони зможуть дещо більше росказати на цю тему ніж я.


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!

    Сообщение отредактировал Aleksandr-Kiev - Вторник, 07.04.2015, 20:54
     
    EricДата: Понедельник, 05.07.2021, 16:57 | Сообщение # 4
    Группа: Гости





    Hookup Females Utilizes Free Matters? A Great Horizontal Gain!

    Free of charge hookup females hookup apps on the internet is
    the perfect solution if you're fed up with going to cafes and clubs only
    to be ignored, as well as worse, laughed at.
    I know what it's like because I've been there. I found myself one and needy in the time -- I
    essential a brand new lover -- nevertheless i continued striving because I had not one other
    choice. If you're an individual gentleman who would like to hookup with
    hot ladies without planning to those locations where girls are alone, this
    article may just alter your existence. It will explain why online dating on the web is the best substitute if you're a guy who
    seems to be shy to method a wonderful girl inside a club or club.
     
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ".
    • Страница 1 из 1
    • 1
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz