Единые сертифицированные ПРАВИЛА соревнований ФГСУ утверждены зам. министра Министерства по делам молодёжи и спорта (выставлены на Криворожском сайте).
Это отлично, что теперь есть единые правила, надеюсь они соответствуют требованиям FCI, в этом суть всей работы! Необходимо довести их до сведения всех голубеводов и разместить в том числе и на этом сайте. Все выше и выше и выше стремим мы полет наших птиц!!!
По просьбе наших уважаемых пользователей "Правила проведения соревнований спортивных голубей" в новой редакции на 2010 год.
ПОГОДЖЕНО: Заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту М.В.Дутчак 11. 02.2010 р.
ЗАТВЕРДЖУЮ: Президент Всеукраїнської громадської організації Федерації голубиного спорту України І.Д.Боднараш 11.02.2010 р.
ПРАВИЛА проведення змагань зі спортивними голубами по Всеукраїнській громадській організації «Федерація голубиного спорту України»
I. Загальне положення. Змагання спортивних голубів проводяться для визначення їх здібностей та орієнтації льотних можливостей. Завданням змагань є визначення кращих спортивних голубів та їх тренерів. Змагання проводяться згідно положення та графіку змагань. Контроль за підготовкою та проведенням змагань у голубиному спорті здійснюється центральним органом виконавчої влади фізичної культури та спорту та ВГО ФГСУ.
II. Основні умови проведення змагань. 1. Заявленими голубами на змагання визначаються здорові та вакциновані голуби з обручками єдиного встановленого зразка. Голуби інших країн допускаються до змагань, якщо голубівник має паспорт на даного голуба.
2. Змагання проводяться силами регіональних, районних, міських, селищних чи сільських клубів за рахунок цільових внесків які сплачуються після затвердження графіку змагань.
3. Згідно з міжнародними правилами Ф.С.І. (міжнародної Федерації голубиного спорту) змагання визнаються заліковими, якщо вони відповідають умовам цих правил по кількості голубників і голубів, які беруть участь у змаганні. Якщо клубам не вистачає кількості голубів або голубівників, то вони об’єднуються в регіональні об’єднання і організовують спільні випуски з загальним конкурсом – 20% від кількості голубів, які брали участь у змаганні.
III. Учасники змагань. 1. В змаганнях можуть приймати участь обласні Об’єднання, які складаються з регіональних, районних, міських та селищних клубів.
2. Кожний клуб закриває конкурс 20% від кількості своїх голубів, які брали участь у змаганні, при умові, якщо клуб має, як мінімум 5 учасників і як мінімум 50 голубів, заявлених в заявці на кожному випуску. У випадку відсутності мінімуму, клуб контролює своїх голубів у найближчому клубі і закриває конкурс у цьому ж клубі. Якщо найближчий клуб відмовив у контролі голубів сусіднього клубу, то йому не зараховується результат прильоту з даної дистанції.
3. Контрольно-заявочні відомості (бланки № 1-2) на кожну дистанцію клубами передаються через суддю, або висилаються голові суддівської комісії регіонального або обласного Об’єднання.
IV. Суддівська колегія (комісія) змагань і прилади реєстрації. 1. Проведення змагань зі спортивними голубами контролюються суддівською колегією (комісією). Суддівська колегія (комісія) повинна складатися не менше ніж з 3-ьох осіб.
2. Приліт голубів фіксується електронними реєстраційними системами та механічними годинниками реєстрації прильоту голубів. Ті голубівники-спортсмени, які реєструють приліт голубів електронними системами контролю, повинні мати в клубі тільки один клубний реєстраційний блок, який під час змагань повинен знаходитися у уповноваженого члена суддівської комісії.
3. Реєстрацію голубів на змаганнях клубним реєстраційним блоком проводити лише у тому місці, яке встановила суддівська комісія регіону або клубу.
4. Кожен клуб або об’єднання, учасник змагань, повинно мати діючу, легально придбану, комп’ютерну програму для підрахунків результатів, встановлену у клубний комп’ютер. На початку сезону данні про відстані для змагань, про голубівників і заявлених ними голубів заносяться у базу даних цієї програми уповноваженим членом суддівської комісії.
5. Результат прильоту голубів з кожної дистанції заповнюється в двох екземплярах згідно бланку №1 в день закриття конкурсу 20% і підписується комісією. Дані з бланку результатів даного льоту вносяться в базу даних програми підрахунків результатів. Готовий результат даних змагань відправляється на протязі 10-ти діб електронною поштою до головного адміністратора Всеукраїнської бази даних результатів змагань ФГСУ. Адміністратор має відправити повідомлення про прийняття результатів від даного клубу. Це буде підтвердження про те, що даний клуб відправив результати вчасно.
6. Отримані по електронній почті результати змагань від клубів та об’єднань адміністратор вносить до Всеукраїнської бази даних результатів змагань ФГСУ і проводить їх обробку.
7. У випадку включення голуба в конкурс 20 % не заявленого в заявці, а також неправильно записаного номера кільця, року народження, статті голуба, прізвища, імені, коду господаря, відстані, комп’ютер автоматично відкине його із загального конкурсу.
V. Головний арбітр змагань. 1. Головний арбітр змагань обирається на конференції ВГО ФГСУ більшістю голосів терміном на 5 років. Він є одночасно і головою суддівської колегії (комісії). В обов’язки головного арбітра входить: - створення суддівської колегії не менше як з 5-ти осіб; - ведення контролю над проведенням змагань по ВГО ФГСУ; - прийняття заходів у разі порушення Правил змагань; - опрацьовування результатів змагань Всеукраїнською базою даних підрахунків результатів змагань по ВГО ФГСУ; - підготування положення про проведення змагань та розповсюдження його серед об’єднань та клубів через Осередки ВГО ФГСУ та проведення контролю за їх виконанням; - в кінці кожного сезону змагань проведення підсумків змагань, виявлення переможців та підготування їх нагородження.
2. Головний арбітр ВГО ФСГУ має право, у разі необхідності, своїм розпорядженням назначити тимчасову суддівську комісію з членів основної суддівської комісії для невідкладної перевірки виконання положень Правил змагань тим чи іншим клубом (об’єднанням). Результати перевірки оформити актом і доповісти на Президії ФГСУ для прийняття рішення.
VI. Види змагань. Ці правила передбачають змагання спортивних голубів, а також голубівників-спортсменів. 1. Голуби змагаються між собою по швидкості польоту на окремих дистанціях і в багатоборстві за сезон і останні 2 роки змагань. В багатоборстві за сезон голуби України змагаються у номінаціях: а) чемпіон дистанції - по найвищій середній швидкості польоту незалежно від статі; б) кращий голуб сезону - по найбільшій сумі балів, набраних за сезон змагань серед голубів незалежно від статі; в) кращий самець сезону - по найбільшій сумі балів, набраних за сезон змагань серед самців; г) краща самиця сезону - по найбільшій сумі балів, набраних за сезон змагань серед самиць; д) кращий річний голуб - по найбільшій сумі балів, набраних за сезон змагань серед річних голубів незалежно від статі; е) в класі «Спорт» - по найбільшій сумі балів, набраних за останні 2 роки змагань незалежно від статі.
2. Голубівники-спортсмени України змагаються в тренувальній і селекційній майстерності по результатах змагань одного сезону їх голубів у номінаціях: а) кращий у командному заліку – по найбільшій сумі набраних балів 5-ти першими голубами з кожної дистанції за льотний сезон; б) кращий голубівник сезону – по найбільшій сумі балів, набраних 5-ма кращими голубами по підсумках змагань сезону; в) краща голуб’ятня – по найбільшому відсотку результативності за сезон. При умові, якщо голубовод приймав участь у всіх випусках і його голуби вклалися в 20 % на кожній дистанції, г) кращий майстер голубиного спорту – по найбільшій сумі балів у командному заліку на кожній дистанції помноженої на коефіцієнт результативності на цій дистанції; д) кращий голубівник у чемпіонаті України (абсолютний чемпіон України) - по найбільшій сумі балів в номінаціях кращий голубівник сезону і майстер голубиного спорту; е) кращий клуб (об’єднання) України - по найбільшій сумі балів 5-ти голубників клубу (об’єднання) у номінації «кращий голубівник у чемпіонаті України».
3. Формули розрахунку балів: Переможці «Майстер голубиного спорту» визначається на кожній дистанції по формулі: /додаванням балів з кожної дистанції/ О5 – сума балів 5-ти кращих Б5 – сума балів 5-ти перших О5 = Б5*Кр Кр – коеф. результативності, який визначається по формулі: Кр=К/З К – кількість призових голубів на кожній дистанції З – кількість заявлених голубів на кожній дистанції голубівником Краща голуб’ятня визначається по формулі: % - (кількість призових голубів за сезон: на кількість замовлених голубів за сезон)*1000.
VII. Підсумкові виставки за сезон. 1. Для відбору Національної колекції голубів для участі у міжнародних виставках експонуються спортивні голуби в категоріях А-В-С-Д-Е по результатах за 1 рік (малі категорії) та 2 роки незалежно від статі.
2. Кожний клуб (об’єднання) має право заявити для участі у виставці по результатах за 1 рік (малі категорії) два голуби основного складу і по одному резервному голубу у кожній категорії незалежно від статі (всього 15 голубів). Для участі у категоріях за 2 роки - три голуби основного складу і по два резервних голуба у кожній категорії (всього 25 штук голубів).
3. Визначення результатів у класі «Спорт»: Категорії Дистанції (км) К-сть конкурсів К-сть голубів К-сть учасн. Сума приз км Призовий список A 100-400 10 250 20 1500 1/5 B 300-600 8 250 20 2800 1/5 C понад 500 6 150 20 3300 1/5 Д 100-400 3-5 150 20 1/5 300-600 2-6 150 20 1/5 понад 500 1-3 150 20 1/5 всього 11 Е понад 700 4 250 50 2800 1/5
4. Формули розрахунку бала: Категорії «А», «В»(кількість призових голубів за мінусом зайнятого місця. додати 1)*100/ кількість призових голубів. Примітка: голуб, який одержав більше балів, 1-ший в заг. класифікації. В балах розраховується три цифри після коми, заокругленої до другої цифри, збільшеної на одиницю, починаючи із 03005. Наприклад: 95,454 бали – заокруглюються до 95,45, а 95,455 бали - до 95,46 1 місце (80-1+1)*100/80=100,00 балів 2 місце (80-2+1)*100/80=98,75 бали 10 місце (80-10+1)*100/80=88,75 бали. Категорія «С»(зайняте місце)*1000/ к-сть голубів даних на змаганні(максимум 5000). Примітка: голуб, який одержав найменший коефіцієнт, перший в загальній класифікації. Категорія «Е»(зайняте місце)*1000/ к-сть голубів даних на змаганні (без обмежень). Примітка: голуб, який одержав найменший коефіцієнт, перший в загальній класифікації. Категорія «A» - від 100 до 400 км., 10 конкурсів, мінімальна на льотка 1500 км. За 2 роки кількість голубів даних на кожне змагання – 250, участь голубоводів – 20; Категорія «B» - від 300 до 600 км., 8 конкурсів, мінімальна на льотка 2800 км. За 2 роки кількість голубів даних на кожне змагання – 250, участь голубоводів – 20; В категоріях С-D-Е олімпійський залік – по найменшій сумі призових коефіцієнтів, набраних за останні 2 роки змагань; Категорія «C» - понад 500 км., 6 конкурсів, мінімальна нальотка 3300 км. За останні 2 роки змагань, кількість голубів даних на кожне змагання – 150, участь голубоводів – 20. Категорія «D» - визначається (A-B-C) – 11 конкурсів, мінімальна на льотка 3500 км. за 2 роки, кількість голубів даних на кожне змагання – 150, участь голубоводів – 20; 3<к>5 в категорії А 2<к>6 в категорії B 1<к>3 в категорії C Категорія «Е» - понад 700 км., 4 конкурси, мінімальна нальотка 2800 км. за 2 роки, кількість голубів даних на кожне змагання – 250, участь голубоводів – 50. У категоріях за 1 рік (малих категоріях): «A» - коротка дистанція 100-400 км., 5 конкурсів, мінімальна на льотка 750 км., «B» - середня дистанція 300-600 км., 4 конкурси, мінімальна на льотка 1400 км.. «C» - довга дистанція від 500 км., 3 конкурси, мінімальна на льотка 1650 км.
5. Призові голуби не можуть одночасно рахуватись в різних категоріях і по бажанню голубівника голуб виставляється в тій категорії, яку він собі обирає.
6. На виставці експонуються голуби, які зайняли з 1-го по 3-є місце у номінаціях кращих голубів України: а) чемпіон дистанції; б) кращий голуб сезону; в) кращий самець сезону; г) краща самиця сезону; д) кращий річний голуб; е) кращий голуб в класі «Спорт»;
VIII. Нагородження призерів змагань. 1.По результатам сезону змагань: Серед голубів: а) чемпіон дистанції - медаль, дипломи (3 кращих); б) кращий голуб сезону - медаль, дипломи (3 кращих); в) кращий самець сезону - медаль, дипломи (3 кращих); г) краща самиця сезону - медаль, дипломи (3 кращих); д) кращий річний голуб - медаль, дипломи (3 кращих); е) кращий голуб в класі «Спорт» - медаль, дипломи (3 кращих).
Серед голубівників: а) кращий у командному заліку - медаль, дипломи (3 кращих); б) кращий голубівник сезону - медаль, дипломи (3 кращих); в) краща голуб’ятня - медаль, дипломи (3 кращих); г) кращий майстер голубиного спорту - медаль, дипломи (3 кращих); д) кращий голубівник у чемпіонаті України (абсолютний чемпіон України) - кубок, дипломи (3 кращих); е) кращий клуб (об’єднання) України - кубок, дипломи (3 кращих);
2. По результатах за 2 роки: а) кращий в класі «Спорт» - кубок, дипломи (3 кращих); б) голуби в кожній із 5-ти категорій – кубок, дипломи (по 3 кращих в кожній категорії).
3. Контрольно-заявочні відомості (бланки № 1-2) на кожну дистанцію клубами передаються через суддю, або висилаються голові суддівської комісії регіонального або обласного Об’єднання.
5. Результат прильоту голубів з кожної дистанції заповнюється в двох екземплярах згідно бланку №1 в день закриття конкурсу 20% і підписується комісією. Дані з бланку результатів даного льоту вносяться в базу даних програми підрахунків результатів. Готовий результат даних змагань відправляється на протязі 10-ти діб електронною поштою до головного адміністратора Всеукраїнської бази даних результатів змагань ФГСУ. Адміністратор має відправити повідомлення про прийняття результатів від даного клубу. Це буде підтвердження про те, що даний клуб відправив результати вчасно.
Я так думаю, что это бланки установленного образца?
«Лучше иметь только несколько лучших, чем иметь целый питомник ослов» Alois Stichelbaut
ЗАТВЕРДЖЕНО: на засіданні Президіуму ФГСУ «22» січня 2010 г.
ПОЛОЖЕННЯ про проведення Всеукраїнських змагань спортивних голубів серед клубів та об’єднань Всеукраїнської громадської організації «Федерація голубиного спорту України».
1. Загальні положення.
1.1. Всеукраїнські змагання спортивних голубів серед клубів та об’єднань України проводяться згідно з «ПРАВИЛАМИ проведення змагань зі спортивними голубами по Всеукраїнській громадській організації «Федерація голубиного спорту України». 1.2. Прийняти участь у Всеукраїнських змаганнях спортивних голубів мають право клуби та об’єднання, які є членами «Федерація голубиного спорту України» (далі ФГСУ), які мають легально отримані клубні програми для підведення підсумків та оплачені членські внески до 01 січня року, в якому проводяться змагання. 1.3. Оплата здійснюється в касу ФГСУ готівкою обо в безготівковій формі з пред’явленням відомості оплати членських внесків членами клубу або об’єднання. 1.4. Виключенням є сезон 2010 року, в якому членські внески необхідно оплатити до 01.07.2010 р. 1.5. Підведення підсумків Всеукраїнських змагань виконується за допомогою програми «Всеукраїнська база даних». 1.6. Підведення підсумків Всеукраїнських змагань виконується за один рік і за два роки, у разі якщо клуб або об’єднання приймало участь у змаганнях попереднього року.
2. Порядок проведення змагань.
2.1. В срок до 01 травня всі клуби та об’єднання учасники Всеукраїнських змагань подають в суддійську комісію ФГСУ план-графік своїх змагань і список своїх членів, які оплатили членські внески та бажають прийняти участь у змаганнях. Ці документи в електронному вигляді висилаються на електронну адресу ФГСУ: golubi-fgsu@meta.ua 2.2. Головний суддя змагань в двухденний строк відправляє повідомлення учасникам про отримання вищевказаних документів. 2.3. Кожен клуб або об’єднання, учасник змагань, проводить розрахунки результатів кожного свого змагання за допомогою клубної програми. В десятидневний термін після підведення підсумків кожного свого змагання, висилає файли результатів на адресу: golubi-fgsu@meta.ua . 2.4. Головний суддя змагань в двухденний строк відправляє повідомлення учасникам про отримання результатів змагань и вводить отримані дані у «Всеукраїнську базу даних». 2.5. Підсумок результатів проводиться одразу після введення нових даних. 2.6. Доступ до «Всеукраїнської бази даних» має тільки головний суддя ФГСУ та програміст. 2.7. Після завершення змагань всіма клубами та об’єднаннями, учасниками Всеукраїнських змагань, в десятиденний термін здійснюється остаточний прийом даних від клубів та обьєднань і підведення підсумків, після чого прийом файлів з результатами клубних змагань закінчується. 2.8. В двотижневий срок, після закінчення прийому результатів змагань від клубів та об’єднань, суддійська комісія розглядає скарги, уточнення та зауваження, після чого затверджує результати Всеукраїнських змагань. 2.9. Після затвердження результатів Всеукраїнських змагань скарги, уточнення та зауваження не розглядаються. 2.10. Результати клубів, об’єднань, які виконують міжнародні правила FCI про проведення змагань зі спортивними голубами, допускаються до підрахунків Всеукраїнського рівня. 2.11. Всім учасникам змагань потрібно мати або механічні пристрої (годинники), або електронні системи реєстрації прильоту голубів. Голуби, які претендують на призові місця в національній, регіональній або клубних колекціях, обов’язково мають підтверджувати свої результати завіреною стрічкою механічного пристрою (годинника) або протоколу електронної системи. 2.12. Ті тренери-голубоводи, які контролюють приліт голубів електронною системою мають реєструвати своїх голубів клубним електронним блоком. У кожному об’єднані, клубі має бути тільки один клубний блок (наприклад, якщо тренери-голубоводи користуються електронною системою фірми «Тауріс», «Тіпес», «Бензінг», «Візіон» або «Брікон», то тільки однією клубною системою даної фірми має вестися контроль голубів). Персональні реєстраційні блоки голубоводів повинні мати незруйновані голографічні пломби. 2.13. Відповідальним за клубний блок призначається представник суддівської комісії. Після реєстрації голубів і до кінця даного льоту клубний електронний блок має знаходитися у відповідальної особи. Кожний клубний блок має свій номер і пломбу голографічного зразку, тому на заявках та прилітних листах (протоколах) система автоматично печатає даний номер. 2.14. У разі, якщо дані вимоги не будуть виконані, суддівська комісія ФГСУ має право анулювати результати тих тренерів-голубоводів або клубу в цілому, які порушили ці вимоги.
Дальше, выше, быстрее.
Сообщение отредактировал vladimir - Понедельник, 12.04.2010, 23:22
3. Порядок інформування та надання інформації про хід змагань.
3.1. Результати підведення підсумків у «Всеукраїнській базі даних» розміщуються на офіційному сайті ФГСУ і цілодобово обновлюються. 3.2. До розгяду суддійської комісії приймаються скарги, уточнення та пропозиції, які офіційно оформлені підписом голови клубу чи об’єднання, завірені печаткою клубу або об’єднання. 3.3. Після затвердження підсумків Всеукраїнських змагань суддійською комісією, інформаційний відділ ФГСУ видає збірник «Підсумки Всеукраїнських змагань даного сезону » і розповсюджує його серед членів ФГСУ учасників Всеукраїнських змагань. . 4. Порядок оскарження результатів Всеукраїнських змагань.
4.1. Результати Всеукраїнських змагань можуть бути оскаржені у десятиденний строк з дня їх затвердження суддійською комісією ФГСУ, шляхом подачі офіційної заяви у дисциплінарну комісію ФГСУ. 4.2. На протязі часу проведення змагань Суддівська комісія ФГСУ має право перевірити будь-який клуб, об’єднання або тренера-голубовода. Для проведення перевірки суддівська комісія та дисциплінарний комітет ФГСУ призначає ревізорів з членів вищевказаних органів. Якщо клуб або об’єднання має інформацію про порушення правил змагань або фальсифікацією результатів змагань іншим клубом, об’єднанням або тренером-голубоводом, подається заява у письмовій формі до головного арбітру змагань ФГСУ про даний інцидент або факт, після чого у вищевказаному порядку проводиться перевірка. 4.3. Дисциплінарна комісія в десятиденний термін розглядає скаргу та передає своє рішення на позачергове засідання Президіуму ФГСУ для затвердження.
Головний суддя ФГСУ Крицкий В.В.
Дальше, выше, быстрее.
Сообщение отредактировал vladimir - Пятница, 09.04.2010, 22:33
А где есть какието бумаги здесь на сайте выставленые з мокрой печаткой шо то или иное приняла ФГСУ ато я вижу все бумаги без печаткы подскажите пожалоста если есть ета печатка может Федерация иснуе без печатки заране спасибо.
А где есть какието бумаги здесь на сайте выставленые з мокрой печаткой шо то или иное приняла ФГСУ ато я вижу все бумаги без печаткы подскажите пожалоста если есть ета печатка может Федерация иснуе без печатки
Уважаемые коллеги! Вы знаете, уже надоедает объяснять одно и тоже. Я понимаю специфическую недоверчивость украинского менталитета, но ни до такой же степени! Там, где у Вас волк, там у меня стоит печать и для форума этого достаточно. На форуме уже достаточно выставлялось документов с печатями и без них, жаль, что администраторы сайта их не хранят в архивах. Каждый же раз не возможно сканировать документы и выставлять - вчера для "фаната", сегодня для "онысько", завтра ещё кто-то воспылает недоверием. Дальше, выше, быстрее.
жаль, что администраторы сайта их не хранят в архивах.
Повторюсь ещё раз, содержать на сайте объёмный архив нецелесообразно, а так подходящего раздела на форуме в тот момент не было, поэтому и были удалены модератором некоторые материалы . В данный момент, по желанию наших активных пользователей, специально для размещения подобной информации и был создан форум: http://goluby-dnepr.ucoz.ua/forum/38 где каждая официально зарегистрированная организация может иметь свою индивидуальную страничку. Так что
Владимир Владимирович, а где взять бланки:??? 3. Контрольно-заявочні відомості (бланки № 1-2) на кожну дистанцію клубами передаються через суддю, або висилаються голові суддівської комісії регіонального або обласного Об’єднання. 5. Результат прильоту голубів з кожної дистанції заповнюється в двох екземплярах згідно бланку №1 в день закриття конкурсу 20% і підписується комісією. Дані з бланку результатів даного льоту вносяться в базу даних програми підрахунків результатів. Готовий результат даних змагань відправляється на протязі 10-ти діб електронною поштою до головного адміністратора Всеукраїнської бази даних результатів змагань ФГСУ. Адміністратор має відправити повідомлення про прийняття результатів від даного клубу. Це буде підтвердження про те, що даний клуб відправив результати вчасно. Я так думаю, что это бланки установленного образца?
Я так думаю, что это бланки установленного образца?
Образцы этих бланков в прошлом сезоне 2009 г. были представлены с ПРАВИЛАМИ. В сезоне 2009 клубы члены ФГСУ участники Всеукраинских соревнований использовали их для регистрации своих голубей. Кроме того поскольку регистрация голубей в клубной Программе дело, собственно, самого клуба, то часть клубов использовали для этих целей "ЗАЯВКИ на участь у змаганнях спортивних голубів" предыдущего сезона, которые можно распечатать из клубной Программы. Это значительно упрощает задачу, поскольку голубеводу достаточно только дописать годовалых голубей и голубей, которые по каким-то причинам не участвовали в соревнованиях. При открытии нового сезона, клубная Программа автоматически очищает базу данных от голубей, которые были заявлены, но не участвовали ни в одном соревновании. Кроме того можно распечатать "ЗАЯВКИ на участь у змаганнях спортивних голубів" на новый сезон, после внесения всех данных, для каждого голубевода-участника соревнований по количеству на все предстоящие соревнования. Тогда номер контрольки и время возврата голубя отмечается в этой заявке и с неё заносится в базу данных для обработки. Судейская комиссия против этого не возражает и, если в этом сезоне подтвердится, что это удобно, то в клубную Программу будут всены изменения в бланке ЗАЯВКИ, где будет отведена графа для регистрации контрольки, времени старта и времени возврата голубей. И ещё, все необходимые документы будут получать клубы и объединения, являющиеся членами ВОО "ФГСУ". Клубы, которые пользуются клубными Программами, приобретёнными нелегально, лишают себя возможности участвовать во Всеукраинских соревнованиях, проскольку действующая версия клубной Программы уже обновлялась несколько раз и ещё будет обновляться. Закодированные файлы базы данных старых версий клубной Программы Всеукраинская база данных принимать не будет.
Quote (Gennadiy)
Так что, please!
Не будем об этом на людях, поговорим при личной встрече. Дальше, выше, быстрее.
Сообщение отредактировал vladimir - Вторник, 13.04.2010, 12:04
ДОброго дня, шановні голубоводи. Голубоводи України провели 6-7 змагань , льотів , голубів . Чому немає результатів за 2012 рік. Деякі клуби перерахували ФГСУ кошти за підрахунки , а результатів немає. В минилому році на цей період були загальні змагання декількох клубів. Можливо вже немає такої організації як ФГСУ.