"Слово команда не притаманне для нашого спорту який не є командним." Слушне зауваження , п.Любомир , та п.Віктор поверніться і уважно прочитайте будь ласка ще раз, червоним кольором я виокремив зміни і доповнення .Чи відоображають вони Ваші зауваження . Шановні колеги запрошую всіх до активної участі в напрацюванні документу , який дозволив би максимально врегулювати спірні моменти під час проведення і визначення переможців змагань . Чим більше конструктивних дискусій відбудеться тут на сторінках форуму , тим менше конфліктів буде в майбутньому в середовищі голубоводів. А найважливіше - ніхто не зможе звинувачувати нікого в тому що регламент писався під когось чи якийсь конкретний клуб . Прошу кожного відповідального голубовода долучатись до спільної справи - написання регламенту , правил чи положення , мені особисто всерівно як ми його назвемо, головне щоб цей документ максимально врегулював можливі спірні моменти .
Сообщение отредактировал Соломон - Четверг, 04.04.2013, 11:32
У змаганнях можуть брати участь без обмежень різні за віком та статтю спортивні голуби, власники яких підтвердять, що надані птахи провакциновані від параміксовірусної інфекції не пізніше як за один місяць до початку спільних тренувальних чи залікових випусків голубів.
Пропоную таким чином (доповнення виділено червоним кольором).
У змаганнях можуть брати участь без обмежень різні за віком та статтю спортивні голуби, власники яких підтвердять, що надані птахи провакциновані інактивованою вакциною від параміксовірусної інфекції не пізніше як за один місяць до початку спільних тренувальних чи залікових випусків голубів.
В усьому світі, основна умова участі голубів в змаганнях та виставках, це проведення щеплення саме інактивованою вакциною.
"Слово команда не притаманне для нашого спорту який не є командним. "Слушне зауваження, п.Любомир та п.Віктор поверніться і уважно прочитайте будь ласка ще раз, червоним кольором я виокремив зміни і доповнення. Чи відоображають вони Ваші зауваження.
На мій погляд нам притаманне слово команда. Є голуби, є тренер - це вже команда. Краща команда (5 кращих), краща голуб"ятня ... В легкій атлетиці кожен намагається бути першим, але на збори їде команда, але кожен виборює ліцензію на Олімпіаду. Так і в боксерів, так і в ... Це не класичний вид команди, як в футболі, хокеї. Але це команда. АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
[Соломон] Найважливішою метою (обласного, районного, міського) клубу аматорів поштово-спортивних голубів «назва клубу» є розвиток та популяризація голубиного спорту, залучення до змістовного і цікавого дозвілля членів клубу, шляхом організації та проведення змагань поштово-спортивних голубів для визначення найкращих птахів–спортсменів за їх здатністю та швидкістю повернення з дистанцій змагань у голубник–домівку.
Уж больно как-то звучит по деревенски. Для районного звена "умелые руки" сойдет. А вот для обласного, а тем более для республиканского уровня - слабо. Нет полета мысли. Почему вдруг "найважливішою". Популяризация где? Среди кого? Почему вдруг когда речь идет о голубях, а Вы говорите "птахів-спортсменів". Что за "голубник-домівка"?
Команда так команда суті не поміняє.Тут не тема для дискусій але так як сформульовано останнє звучить краще. А на рахунок кількості тих тренерів або команд буду спорити!Дві команди то вже медвежа послуга малим клубам а то ми чуємо що вони там 10-15 голубоводів розділюються.То їм будем помагати об'єднуватися чи навпаки.Ладно розділилися але пізніше по-порядку придумаєм важілі як вони мають контролювати голубів перед змаганнями і чим менше дійсних голубоводів а написаних тим менше довіри(довіряй але провіряй).
Поштово-спортивні голуби –це нащадки одомашнених птахів родини голубових (Сolumbidae), які в процесі своєї історичної еволюції трансформувалися в породи сучасних спортивних голубів ,важливою характеристикою яких є здатність долати значні відстані та повертатись у свою домівку- голубник .
F.C.I.- Міжнародна організація любителів голубів.
Клуб аматорів поштово-спортивних голубів –
Голубиний спорт-
Змагання спортивних голубів –
Тренер селекціонер -
Голубник – посередник – Програма підрахунків результатів спортивних голубів -
Національна колекція спортивних голубів-
Допомагайте наповнювати ...
Сообщение отредактировал Соломон - Пятница, 05.04.2013, 14:03
Все добре тут,я думаю ми цей розділ на "закуску" залишимо переходь до других розділів ....тут нічого нового не придумаєш бери дані в Макаренко, в Космини ,в Пуздрі---поправим,головне,щоб було зрозуміло.
4. Порядок формування заявочної документації. Заявка відомість - оформлений тренером реєстр голубів за встановленою формою ( згідно додатку 1 до даного регламенту) до початку або під час сезону змагань , яких він має намір задіяти під час перегонів поточного року.
Контрольно - заявочна відомість - сформований Програмою бланк документу ( згідно додатку 2 до даного регламенту) на підставі заявки відомості тренера яка затверджена суддівською комісією .
4.1. Перед початком кожного сезону проведення змагань у визначений та доведений до відома голубоводів, суддівською комісією термін , кожен тренер – голубовод формує заявкувідомість з тих спортивних голубів які є фізично здорові та придатні для участі в перегонах.
4.2. У заявку відомість голубовод вносить інформацію про спортивних голубів з родових нероз`ємних кілець які є неушкоджені , стандартні за розмірами і матеріалами з яких вони виготовлені . Після чого вказують стать птахів (голуб-1,голубка-0). Необхідні дані про голубів у заявкову відомість заносять в порядку зростання значення року та номера родового кільця. Після внесення усіх необхідних відомостей в заявку тренер засвідчує її своїм підписом.
4.3. Належно сформована тренером – голубоводом заявка відомість подається на розгляд суддівської комісії , яка приймає рішення про допущення чи недопущення голубів до участі в змаганнях. У разі прийняття позитивного рішення суддівської комісії, заявкова відомість вноситься у базу програми підрахунків результатів змагань спортивних голубів .
4.4. На підставі внесених даних з заявок відомостей тренерів , в програмі підрахунків результатів формується контрольно– заявочна відомість тренера спортивних голубів, який повинен її уважно перевірити на предмет достовірності внесеної туди інформації . У випадку виявлення помилки в контрольно – заявочній відомості голубовод зобов`язаний про це повідомити оператора який здійснює внесення даних у Програму, для усунення такої розбіжності . При відсутності неточностей у контрольно – заявочній відомості тренер здійснює копіювання її у такій кількості екземплярів , яка необхідна для участі у кожному з етапів змагань . 4.5. При винекнені потреби тренерові дозаявити голубів у тому числі і таких які виведені в рік проведення змагань , використовують ту ж саму процедуру , що і перед початком сезону перегонів згідно п.4.1.-4.4..
4.5. На основі контрольно– заявочної відомості здійснюється допуск до контролювання та участі у змаганнях голубів .
Сообщение отредактировал Соломон - Суббота, 06.04.2013, 22:27
4.1.Перед початком сезону змагань у визначений та доведений до відома голубоводів, суддівською комісією термін , кожен тренер – голубовод який планує взяти участь у змаганнях подає судді клубу заявочнувідомість на участь в змаганнях. В якій згідно обручки чітко вказує номер ,рік народження голуба,а також стать(голуб-1,голубка-0).Необхідні дані про голубів у заявочну відомість заносять в порядку зростання значення року та номера родового кільця,після чого тренер-голубовод ставить свій підпис. 4.2. Правильно сформована тренером – голубоводом заявочна відомість подається на розгляд суддівської комісії , яка приймає рішення про допущення чи недопущення голубів до участі в змаганнях. У разі прийняття позитивного рішення суддівської комісії, заявочна відомість передається оператору для внесення у базу програми підрахунків результатів змагань спортивних голубів . 4.3. На основі внесених даних заявочної відомості голубовода , в програмі підрахунків результатів формується контрольно– заявочна відомість тренера-голубовода, який повинен її уважно перевірити на предмет достовірності інформації про внесених там голубів . У випадку виявлення помилки в контрольно– заявочній відомості тренер-голубовод зобов`язаний про це повідомити суддю клубу,той в свою чергу оператора набору для усунення розбіжностей.Якщо після цього зауважень немає тренер голубовод розмножує контрольно-заявочну відомість на всі польоти сезону. В процесі сезону змагань при необхідності кожен голубовод може дозаявити голубів,про що необхідно зазделегідь попередити суддю клубу,а той в свою чергу Головного суддю змагань????? 4.4.На основі контрольно– заявочної відомості здійснюється допуск до контролювання та участі у змаганнях голубів . Основним документом для підрахунку результату змагань є контрольно-заявочна відомість голубовода. До участі в змаганнях допускаються тільки стандатні бланки контрольно-заявочних відомістей,які видруковані з клубної програми ,записи на довільних бланках до уваги не беруться.
Такий варіант...
Сообщение отредактировал Viktor_ - Пятница, 05.04.2013, 15:16
Уж больно как-то звучит по деревенски. Для районного звена "умелые руки" сойдет. А вот для обласного, а тем более для республиканского уровня - слабо. Нет полета мысли. Почему вдруг "найважливішою". Популяризация где? Среди кого? Почему вдруг когда речь идет о голубях, а Вы говорите "птахів-спортсменів". Что за "голубник-домівка"?
Не потрібно вдавати з себе великого розумаку. Якщо є щось корисне написати, то будь ласка, а ні, то не заважайте людям працювати. Йде творче напрацювання матеріалу, що потребує тишини і слушних порад. А критикувати зараз це зайве. АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
А на рахунок кількості тих тренерів або команд буду спорити!Дві команди то вже медвежа послуга малим клубам а то ми чуємо що вони там 10-15 голубоводів розділюються.То їм будем помагати об'єднуватися чи навпаки.
Бажано щоб ви висловлювали вже до кінця сформовану свою думку, щоб можна було її зрозуміти. То що ми робимо, за вашою ідеєю, допомагаємо вижити і розвиватися малишам чи навпаки перекриваємо їм "кисень"? АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!