бери дані в Макаренко, в Космини ,в Пуздрі---поправим,головне,щоб було зрозуміло
Мудре рішення. Головне не зупинитися на досягнутому. Все одно буде спільне опрацювання і доведення до гарної кондиції. АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
4. Порядок формування заявочної документації. 4.1. На початку кожного сезону проведення змагань у визначений та доведений до відома голубоводів, суддівською комісією термін
А ми можемо в першому пункті кожного розділу давати тлумачення, в даному випадку, що таке заявочна документація. Чи робити цього не варто? АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
Давайте ми один раз назовемо голубовода чи голубівника - тренер поштово-спортивних толубів і в подальшому використовувати лише слово "тренер". Також можна зробити з контрольно-заявочною відомістю - використовувати слово "відомість". Так, на мій погляб, текст буде більш читуємим. АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
Цитата Соломон 4. Порядок формування заявочної документації. Якщо ми розділ назвали заявочною документиції, то треба, щоб і мова в ньому йшла про документацію, а не лише про один документ - заявочну відомість. Ватро, щоб документ, який заповнюється тренером перед сезоном змагань мав одну назву, а документ, що заповнюється перед кожним етапом змагання (льотом) мав іншу назву. На мій погляд існуюча форма заявочної відомісті, що складається перед кожним льотом потребує деяких змін. А саме перша і друга колонки без змін, а третьою повинна бути колонка, в яку записується номер контрольного кільця. Так зручніше працювати суддівській комісії, яка в переважній більшості працює з цими даними. Решту можна лишити без змін. АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
які належним чином окільцьовані стандартними нероз`ємними кільцями(іменні кільця до уваги не беруться) і внесені у заявочні відомості (мої пропозиції маленькі). Мовчання знак згоди. Соломон продовжуй далі наступний пункт
Припустимо я член вашого кулбу. В мене всі глуби окільцьовані іменними не роз"ємними кільцями. на яких є родовий (розплодовий) номер, рік народження, логотип держави UA, моє прізвище і номер телефону. То, що ви моїх 125 голубів до змагань не допустите? Чи як? А якщо я не претендую ні на які виставки тощо. Тепер, що стосується безпосередньо кілець. Треба нам зазначити розмір кільця для спортивного голуба. Чи визнаються результати голубів, які мають кільця діаметром 9 і 10 мм? Що саме повино бути вказано на кільці? Одні замовляють написання UA, інші UKR. Згідно з міжнародними правовими нормами скорочений логотип України позначається UA, але ні як UKR. А як в голубиному світі ми визначимо, це вже нехай буде наша справа, але щоб так залишилося на майбутні роки. Не мінялося. І ще одне. Хтось, колись з керівників голубоводів, з незнання, а може навмисне поміняв існуюче кодування обласних центрів України визначену в Указі Президента України. Автономна Республіка Крим - є 01, Дніпропетровська область - 04, м.Київ - 11, Львівська обл. - 13 і т.д. Аналогічну нумерацію в областях мають міста і районні центри. Питання, будемо ми щось міняти в цьому плані, чи ні? АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
Слово команда не притаманне для нашого спорту який не є командним. Але якщо важко замінити його то нехай буде але тільки дві а не три.Дві заявки і то вже не розвиток нашого спорту!
Визначення команди мається на увазі кількість голубів які змагаються під прізвищем того чи іншого тренера. LDenys, якщо в людей є бажання писати три команди, то нехай собі пишуть, головне щоб не було плутаними з голубами коли один голубяр розписує своїх голубів на декілька команд. З повагою Михайло Хмара.
Бачимо які різні бачення і тлумачення слова-команда. ХМ головне тлумачення цього слова це щоб допогти малим по кількості голубоводів клубам отримати легітимність при подачі документації до підрахунку нац.першості і згідно категорій.А також щоб не було кривотлумачень в майбутному.Приміром вимога для легітимності-20 голубоводів,а дехто пояснює що в те число може входити-команда голубів. В першому варіанті п.4.1-Учасники змагань є голуби(число 250 в формулі) В другому-учасники ...за посередництвом голубоводів-тренерів(число 20 стає чітко зрозумілим). Поясніть якщо я не буду змагатись командній номінації то вже голубовод ніякий але якщо я буду давати одного голуба на льоти і він заслужить призове міце в одній з категорій то як тоді ви будете оцінювати такі досягнення? І приведені вище порівняння з людськими видами спорту абсолютно не пояснюють сутності команди в нашому спорті.На мою думку потрібно привести приклад такого виду спорту там де є людина і тварина або птиця(так як наш).
[LDenys] головне тлумачення цього слова це, щоб допогти малим по кількості голубоводів клубам отримати легітимність при подачі документації до підрахунку нац. першості і згідно категорій.
Злой Вы LDenys, от вас такая помощь малым клубам, что лучше обойтись без нее. Вы под видом благодетельства хотите утопить любой малый клуб. Такое впечатление, что Вы как-будто даете подачку или временную поблажку малым клубам, чтобы они могли всего-навсего "получить легитимность по документам". Но она никому не нужна эта ваша подачка, нужно конкретное ришение вопроса.
Просто вы не допонимаете сути вопроса, не доросли. От Вы лично, к примеру, сдаете на соревнования 30 голубей. Это команда? Или как Вы ее называете? Группа? Стая? Или как?
А вот у моего друга с его голубятни летят зять и приемный сын. И все они голубятники-фанаты. И я хотел в этом году сдать туда своих 20 голубей, чтобы со временем полететь с Берлина. А Вы намереваетесь перекрыть мне дыхалку своим положением. Так нельзя. Такого нет нигде, даже в России. А знаете почему? Да потому, что к власти приходят либо неучи, либо дураки которые мнят из себя умных.
Покажите в кокой из восьми категорий А, В, С, Д, Е, F, G, и H есть командная номинация? Ни в какой. Так зачем тогда буробить в пустую.
Я понимаю так, один тренер-голубевод - это одна команда, в которой должно быть не меньше чем ... голубей. Его сын, дочь, жена или любой другой родственник, друг, приятель и т.д. - это другие команды.
Сколько тренеров-голубеводов может заявлять своих голубей и лететь с одной голубятни, одной координатной точки? Да хоть сколько. Такого запрета нет нигде.
Сколько команд может заявлять один тренер-голубевод и лететь с одной координатной точки? Соломон определил - три.
ємними кільцями. на яких є родовий (розплодовий) номер, рік народження, логотип держави UA, моє прізвище і номер телефону. То, що ви моїх 125 голубів до змагань не допустите? Чи як? А якщо я не претендую ні на які виставки тощо.
Правила мають бути зрозумілі і для всіх одні!
Цитата (ШЕРХАН)
Сколько тренеров-голубеводов может заявлять своих голубей и лететь с одной голубятни, одной координатной точки
Одна координатна точка-3 команди чи 3-ри тренера)----ніяких вже викрутасів-хватає!.....
Цитата (ШЕРХАН)
Да хоть сколько. Такого запрета нет нигде.
Цитата (Makarenkoof)
Питання, будемо ми щось міняти в цьому плані, чи ні?
Здалось би поміняти,важко,але можливо---переписали номера областей на правильні і кільця заказують просто з тих номерів,на яких область,що була раніше неправильно закінчила нумерацію.Раз .....і всі перейшли.Слушна пропозиція.
[LDenys] А на рахунок кількості тих тренерів або команд буду спорити! Дві команди то вже медвежа послуга малим клубам а то ми чуємо що вони там 10-15 голубоводів розділюються. То їм будем помагати об'єднуватися чи навпаки.
Ніхто, абсолютно ніхто, жоден клуб не застрахований від розділу на дві і більше частин. Посварилися між собою керівники, навіть не люди, а саме керівники і клуб розділено. Така наша українська реалія життя. Але справа не в тім. Справ в тім, що треба все це розуміти, входити в їх положення і робити все помірковано, робити так, щоб вони могли легітимно реалізувати свої прагнення до змагань і в той же час прагнули до об"єднання.
Дві команди з однієї голуб"ятні, різними особами (навіть родичами), то не є ведмежа послуга. То є виважена, конструктивна політика керівництва Асоціації.
З цього всього випливає, що в обов"язковому порядку треба визначатись, що таке команда? Скільки в команді мінімальна кількість голубів? Скільки один голубовод може заявляти команд з однієї голуб"ятні? Скільки з однієї голуб"ятні може летіти голубоводів?
Добавлено (06.04.2013, 17:03) --------------------------------------------- [Viktor] Здалось би поміняти, важко, але можливо переписали номера областей на правильні і кільця заказують просто з тих номерів, на яких область, що була раніше неправильно закінчила нумерацію. Раз і всі перейшли
Дійсно пропозиція Makarenkoof слушна. На справді все значно простіше. Вже зараз в номер кільця заложено номер області (перші дві цифри). Починаючи з 2014 року замовляється все так, як і було, а видається згідно з затвердженим реєстром.
Заявка відомість - оформлений тренером реєстр голубів за встановленою формою ( згідно додатку 1 до даного регламенту) до початку або під час сезону змагань , яких він має намір задіяти під час перегонів поточного року.
Контрольно - заявочна відомість - сформований Програмою бланк документу ( згідно додатку 2 до даного регламенту) на підставі заявки відомості тренера, яка затверджена суддівською комісією .
4.1. Перед початком кожного сезону проведення змагань у визначений та доведений до відома голубоводів, суддівською комісією термін , кожен тренер – голубовод формує заявку відомість з тих спортивних голубів, які є фізично здорові та придатні для участі в перегонах.
4.2. У заявку відомість голубовод вносить індивідуальний номер та рік з родових нероз`ємних кілець, які є неушкоджені , стандартні за розмірами і матеріалами з яких вони виготовлені . Після чого вказують стать птахів (голуб-1,голубка-0). Необхідні дані про голубів у заявкову відомість вносять в порядку зростання значення року та номера родового кільця. Після внесення усіх необхідних відомостей в заявку тренер засвідчує її своїм підписом.
4.3. Належно сформована тренером – голубоводом заявка відомість подається на розгляд суддівської комісії , яка приймає рішення про допущення чи недопущення голубів до участі в змаганнях. У разі прийняття позитивного рішення суддівської комісії, заявкова відомість вноситься у базу програми підрахунків результатів змагань спортивних голубів .
4.4. На підставі внесених даних з заявок відомостей тренерів в програмі підрахунків результатів формується контрольно– заявочна відомість тренера спортивних голубів, який повинен її уважно перевірити на предмет достовірності внесеної туди інформації . У випадку виявлення помилки в контрольно – заявочній відомості голубовод зобов`язаний про це повідомити оператора, який здійснює внесення даних у Програму, для усунення такої розбіжності . При відсутності неточностей у контрольно – заявочній відомості тренер здійснює копіювання її у такій кількості екземплярів , яка необхідна для участі у кожному з етапів змагань . 4.5. При виникнені потреби тренерові дозаявити голубів, у тому числі і таких, які виведені в рік проведення змагань , використовують ту ж саму процедуру , що і перед початком сезону перегонів згідно п.4.1.-4.4..
4.6. На основі контрольно– заявочної відомості здійснюється допуск до контролювання та участі у змаганнях спортивних голубів .
Сообщение отредактировал Соломон - Воскресенье, 07.04.2013, 20:37
Дата: Воскресенье, 07.04.2013, 16:15 | Сообщение # 73
Пользователь сайта
Группа: Пользователи
Сообщений: 23
Статус: Offline
[quote=ШЕРХАН]Покажите в кокой из восьми категорий А, В, С, Д, Е, F, G, и H есть командная номинация?[/quote] Вам важко зрозуміти мову на якій проводиться обговорення?А я про що писав,вдумайтеся!?І на майбутнє без лишніх емоцій?! На національну першість нас цікавлять тільки категорії,а саме слово-команда-може наводити нас на думку про командні змагання номінація яких закінчується на обласному рівні.
[quote=zheltmen]З цього всього випливає, що в обов"язковому порядку треба визначатись, що таке команда? Скільки в команді мінімальна кількість голубів? Скільки один голубовод може заявляти команд з однієї голуб"ятні? Скільки з однієї голуб"ятні може летіти голубоводів?[/quote] Дякую!Чудова участь в обговоренні а саме головне без емоцій!
Добавлено (07.04.2013, 15:15) --------------------------------------------- Василь в п.4.4 після слова повідомити ...оператора потрібно вставити ту сходинку по якій відомості подавалися оператору-рахувальнику.Надіємось щоб помилок або неточностей взагалі не було але як почнуть всі надзвонювати?
Дата: Воскресенье, 07.04.2013, 20:33 | Сообщение # 74
Новичек
Группа: Друзья
Сообщений: 42
Статус: Offline
п. Любомир на мою думку , що після затвердження суддівською комісією заявки відомості її не потрібно вдруге подавати на затвердження . Мова йде про помилку оператора при внесенні інформації в базу Програми з заявки відомості тренера , яка вже затверджена суддівською комісією. У випадку коли тренер помиляється в заявці відомості і ця помилка відображається в контрольно-заявочній відомості, то тут мова йтиме про дозаявку , що визначено п.4.5.
Сообщение отредактировал Соломон - Воскресенье, 07.04.2013, 20:34
</b> <b>5.1. Організація та проведення змагань спортивних голубів для визначення найкращих літунів за їх здатністю та швидкістю повернення з дистанцій змагань, у категоріях-номінаціях визначених F.C.I.,- відбуваєтьсяза рахунок добровільних внесків членів клубів, чи коштів отриманих у якості спонсорської та інших джерел фінансової допомоги, згідно кошторису витрат затверджених загальними зборами голубоводів .
5.2. Вищим органом управління клубу , конференцією чи загальними зборами приймається рішення про утворення Правління клубу (надалі по тексту Правління) , якому делегується уся повнота повноважень в період між скликанням загальних зборів для прийняття оперативних рішень в ході підготовки, організації та проведення змагань . В Правління входять Голова клубу, Голова суддівської і Голова годинникової комісій , та секретар і касир клубу, за рішенням загальних зборів туди можутьбути включені й інші особи. Правління проводить свою роботу колегіально та є загальним зборам .
5.3. Правління – здійснюєпідготовку, організацію, координацію усіх етапів та проведення змагань спортивних голубів . Скликається Правління Головою клубу по мірі виникнення питань, які стосуються його компетенції. У випадку потреби прийняття термінових, невідкладних рішень, Правління делегує свої повноваження Голові , який підзвітний Правлінню в частині делегованих йому повноважень.
5.4. До початку сезону проведення змагань Правління клубу пропонує на розгляд загальних зборів графік та кошторис проведення змагань, які обговорюються та у випадку виникнення зауважень коригуються , після чого приймається остаточне рішення про їх затвердження шляхом проведення голосування .
5.5.Обов`язковою умовою для участі голубів тренера у змаганнях є наявність точної координатної відмітки розташування його голубника яке виконане належним вимірювальним засобом (GPS-навігатором) і зазначене в заяці відомості , та використання технічно справних засобів для констатування прильоту голубів з дистанцій змагань .
5.6. Змагання вНаціональній першості проводяться згідно затверджених Конгресом FСІ категорій «А», «В», «С», «Д», «Е», «F», «G», «Н». На кожному з етапів змагання і в кожній із категорій конкурс складає 20% від загальної кількості випущених на старті голубів.
5.7. Головною умовою зарахування результатів змагань у категоріях «А», «В», «F», «G», « H», є участь на старті неменше 250 спортивних голубів та 20 тренерів-голубоводів, у категорії «С» не менше 150 голубів та 20 тренерів- голубоводів, і у категорії «Е» не менше 250 голубів та 50 тренерів-голубоводів.
5.8. Все, що заборонено цим Регламентом , є обов’язковим до виконання всіма учасниками змагань в Національній першості України. Не дотримання його вимог, а відповідно, виявлені порушення можуть призвести до визнання результатів не дійсними, або такими, що підлягають скасуванню, як окремого етапу, так і всього сезону, як для окремого учасника, так і для всієї федерації, клубу.
Доповнюйте , висловлюйте свої зауваження та побажання .
Сообщение отредактировал Соломон - Вторник, 09.04.2013, 11:17