ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Апеляційний суд м. Києва відновив справедливість. - Страница 2 - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • Разговоры обо всём насвете. (229)
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (149)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  • ПОМОЖЕМ УСТРОИТЬ НАЙДЕННЫХ ГОЛУБЕЙ (34)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 29.03.2024, 10:43

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 2 из 5
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • »
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Апеляційний суд м. Києва відновив справедливість.
    Апеляційний суд м. Києва відновив справедливість.
    ЧерноморДата: Пятница, 29.11.2013, 12:38 | Сообщение # 16
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 290
    Статус: Offline
    Шановні голубівки-спортсмени України, 
    інформуємо вас про рішення апеляційного суду другої інстанції, засідання якого відбулося 27.11.2013 р., в якому вказується на те, що рішення суду першої інстанції, щодо законності обрання президента ВГО "ВФАПСГ" Свердела Р.П., залишити в силі. Це означає, що Свердел Р.П. є законним президентом ВГО "ВФАПСГ" в результаті перевиборів Бойко М.М., а результати виборів Коцура П., як президента ВГО "ВФАПСГ", скасовано, як сфальсифіковані та неправомірні.     Але не зважаючи на те, що нелегітимне керівництво цієї громадської організації в особі Коцура П. та Когута І. на протязі тривалого часу ігнорувало стосунки з ВГО "ФГСУ" та ВГО "ВААПСГ", які увійшли до Конфедерації голубиного спорту України, запропоновану F.C.I., чим дискредитували себе в очах громадськості, ми пропонуємо всім голубівникам-спортсменам, так званої УНФ, взяти участь у підготовці Національної колекції спортивних голубів для участі у Європейському кубку 2014, який відбудеться у Брно (Чехія).     Голуби, які претендують на місця в колекції, повинні мати комплекти первинних документів на всі змагання 2012-2013 р.р. Документи мають бути оформлені належним чином (польотно-заявочні відомості та стрічки годинників, та роздруківки з електронних систем завірені діючими печатками) будуть розглянуті спільною суддівською колегією.
    Координаційна рада Конфедерації голубиного спорту України


    "Несказанного слова ты хозяин, а сказанному слову ты слуга "
     
    corvetteДата: Пятница, 29.11.2013, 14:44 | Сообщение # 17
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 69
    Статус: Offline
    Цитата Черномор ()
    Це означає, що Свердел Р.П. є законним президентом ВГО "ВФАПСГ" в результаті перевиборів Бойко М.М
    Доброго дня!
    1. Велике прохання не обманювати людей, оскільки п. Свердел ніколи не був Президентом ВГО "ВФАПСГ". А отже скасування рішенням суду зборів не є підставою для визнання п. Свердела Президентом, чого немає і у рішенні суду.

      Якщо Ви уважно почитаєте, то не знайдете у рішенні суду ухвали про визнання п. Свердела керівником ВГО "ВФАПСГ".
     2.   Оскільки усі федерації спортивного голубівництва України є зареєстровані в Державній реєстраційній службі - підкріплюйте свої слова документами державного зразку.
       Кожен може перевірити діючого керівника любої організації тут: http://irc.gov.ua/ua/Poshuk-v-YeDR.html , вівши назву: Всеукраїнська національна федерація аматорів поштово-спортивного голубівництва.
       Ось коли там появиться Свердел Р., тоді він і стане Президентом ВГО "ВФАПСГ".
        Я розумію що багато людей бачать те що хочуть бачити, але це ще не означає, що так воно і є.

    Цитата Черномор ()
    ВГО "ФГСУ" та ВГО "ВААПСГ", які увійшли до Конфедерації голубиного спорту України

       Я думаю, що Ви чудово знаєте, що доктор Хосе Тересо скасував перший протокол про створення Конфедерації. І на сьогоднішній день існує другий протокол, підписаний ВГО "ВФАПСГ", який і є діючий. Цей протокол ні ВГО "ФГСУ" ні ВГО "ВААПСГ" не підписали.
       Кожен може звернутися до секретаріату FCI і отримати підтвердження моїм словам.


    Ласкаво просимо на сайт Львівського клубу: http://galychyna.jimdo.com
     
    GabikДата: Пятница, 29.11.2013, 15:00 | Сообщение # 18
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 80
    Статус: Offline
    corvette, ну и что это за старый документ???????????????????????? Суд был 27.11.13 а у вас устарелый документ.        Может тогда выложите и новые документы???????????
    И будьте мужиками признайте поражение и давайте в месте готовиться к новому 2014 сезону.
     
    corvetteДата: Пятница, 29.11.2013, 18:23 | Сообщение # 19
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 69
    Статус: Offline
    Цитата Gabik ()
    ну и что это за старый документ???????????????????????? Суд был 27.11.13 а у вас устарелый документ. Может тогда выложите и новые документы???????????
    Нажаль нового на руках ще не маю, але цього і не потрібно, тому що Апеляційний суд не в праві змінювати рішення суду першої інстанції в окремій частині. Він може або підтвердити рішення суду першої інстанції або скасувати.
        Судячи з ваших висловлювань Ви постанови Апеляційного суду не бачили, інакше не сумнівалися б у моїх словах. Ще раз повторюю - спирайтесь на законодавство України та офіційні документи.
       Якщо ж Ви маєте на руках рішення апеляційного суду - будь-ласка викладіть і підтвердіть свої слова.
    Цитата Gabik ()
    И будьте мужиками признайте поражение и давайте в месте готовиться к новому 2014 сезону
    Я тільки за, для цього Вам потрібно лише підписати новий протокол ФСІ і всім разом створити суддівську колегію. Самі розважливо подумайте, навіть якщо гіпотетично припустити, що Руслан стає Президентом УНФ, для членів ВГО "ФГСУ" та ВГО "ВААПСГ" все одно нічого не міняється, тому ці організації протокол не підписали.
    І ще одне, запамятайте що у будь-якій війні (в нашому випадку протистояння) переможців немає. В нашому випадку Україна підпортила собі репутацію на міжнародній арені, і ні хто не спитає по чиїй вині.
    А всі ці суди, вони ж нічого не міняють, жодний суд не заставить людей піти за тим чи іншим лідером. Погано тільки, що люди підтримують лідера а не справу, якій віддають свою душу і життя. Люди повинні нарешті забути про ідолів і почати робити спільну справу. Що ви думаєте, якщо Руслан стане керівником УНФ, щось поміняється - в роботі самої Федерації - ні, тому що вона і так самодостатня і нею рухає команда а не одна людина. Для інших федерацій - можливо, тому що Руслан скоріш за все прикриє очі на ваше модне "що не заборонено те можна". Та чи стерплять це члени УНФ - сумніваюсь, і що ми знову отримаєм - скоріш за все утворення ще одної федерації в Україні, тільки скажіть, чи це піде на користь спорту - звісно ні. Не можна навязати керівника громадській організації - це не бізнес - наслідки будуть плачевні. А якщо Ви так болієте за справу, що Вам заважає почути голубоводів з УНФ і прийти до компромісу??

    Добавлено (29.11.2013, 16:21)
    ---------------------------------------------

    Цитата corvette ()
    Я думаю, що Ви чудово знаєте, що доктор Хосе Тересо скасував перший протокол про створення Конфедерації. І на сьогоднішній день існує другий протокол, підписаний ВГО "ВФАПСГ", який і є діючий. Цей протокол ні ВГО "ФГСУ" ні ВГО "ВААПСГ" не підписали. Кожен може звернутися до секретаріату FCI і отримати підтвердження моїм словам.

    В підтвердження своїх слів я запросив у FCI документ, який Вам і представляю (це ж може зробити кожен), вибачаюсь, друкованого перекладу підготувати не встиг - викладу в кінці дня.

    Добавлено (29.11.2013, 17:23)
    ---------------------------------------------
    Переклад:
    Як вже було пояснено Сверделу мною та Доктором Тересо – президентом FCI, протокол підписаний містером Свердлом та містером Боднарашем на зустрічі директорів в Галле в березні 2013 є не дійсним, і через нашу помилку ми не запросили Федерацію-член – Всеукраїнську Національну Федерацію аматорів поштово-спортивного голубівництва на зустріч – вони заперечували проти можливості формування Конфедерації з – Українською асоціацією голубиних змагань та Українською федерацією голубиних змагань.

    На зустрічі, яка відбулася в Україні з “Всеукраїнською Національною Федерацією аматорів поштово-спортивного голубівництва” на якій я був присутній, було вирішено, що як Федерація містера Свердела так і містера Боднараша будуть прийняті,  і були готові підписати новий протокол щоб сформувати Конфедерацію яка б включала три Федерації.

    Примітка: Я особисто запросив як містера Свердела так і містера Боднараша по е-мейлу, але за їхніми власними обставинами, вони не могли бути присутніми.

    Я б хотів також відзначити, що відповідно до Статуту FCI, єдина Українська Федерація, яка є членом FCI це “Всеукраїнська Національна Федерація аматорів поштово-спортивного голубівництва”.

    Федераці містера Свердела та містера Боднараша може стати членами FCI, лише після підписання Нового Протоколу, який включає три Федерації.

     

    Ернест Россі

    Віце-Президент FCI

    Відповідальний за міжнародні справи


    Ласкаво просимо на сайт Львівського клубу: http://galychyna.jimdo.com
     
    GabikДата: Пятница, 29.11.2013, 20:23 | Сообщение # 20
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 80
    Статус: Offline
    НУ ВЫ МОЛОДОЙ ЧЕЛОВЕК И СМЕШНОЙ. smile
    БЕЗ ОБИД.
    ПИШЕТЕ А ВСЕХ НЮАНСОВ ВАМ ВАШЕ РУКОВОДСТВО И НЕ РАССКАЗАЛО. sad
    Цитата corvette ()
    А всі ці суди, вони ж нічого не міняють, жодний суд не заставить людей піти за тим чи іншим лідером.
    ТАК НИКТО НЕ КОГО ЗА УШИ И НЕ ТЯНЕТ . КАЖДЫЙ РЕШИТ ВСЁ САМ ЗА СЕБЯ А КОМУ НРАВИТСЯ ЗАНИМАТЬСЯ САМООБМАНОМ 2 ГОДА ЭТО ЕГО ПРАВО!!!!!!!!!!!
     
    EFДата: Пятница, 29.11.2013, 20:31 | Сообщение # 21
    Новичек
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 33
    Статус: Offline
    Цитата corvette ()
    Цитата Gabik ()И будьте мужиками признайте поражение и давайте в месте готовиться к новому 2014 сезону
    Я тільки за, для цього Вам потрібно лише підписати новий протокол ФСІ і всім разом створити суддівську колегію


    Цитата corvette ()
    І ще одне, запамятайте що у будь-якій війні (в нашому випадку протистояння) переможців немає.


    Цитата corvette ()
    А якщо Ви так болієте за справу, що Вам заважає почути голубоводів з УНФ і прийти до компромісу??


    Все то вы понимаете ! Где же вы раньше были, когда Руслан  писал официальное обращение к Игорю Когуту о сотрудничестве ?????



    Кстати датировано оно было 28 февраля 2013 года, практически сразу после того злополучного съезда.
    _______________________________________________________________________________________

    Где вы были когда писался указ противоречущий не просто уставам общественных организаций а и элементарному здравому смыслу.



    После этого указа некоторые особо впечатлительные голубеводы стали шарахаться своих коллег из других федераций. И это по вашему во благо голубеводства Украины.
     
    corvetteДата: Пятница, 29.11.2013, 21:07 | Сообщение # 22
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 69
    Статус: Offline
    Цитата Gabik ()
    ПИШЕТЕ А ВСЕХ НЮАНСОВ ВАМ ВАШЕ РУКОВОДСТВО И НЕ РАССКАЗАЛО
    Можливо Ви нас просвітите, я по меншій мірі підкріплюю свої слова документами, від Вас лише слова

    Цитата EF ()
    Где же вы раньше были, когда Руслан писал официальное обращение к Игорю Когуту о сотрудничестве ?????

    Цитата EF ()
    Где вы были когда писался указ противоречущий не просто уставам общественных организаций а и элементарному здравому смыслу
    Я був присутній на зборах, які Руслан зібрав у Львові після підписання першого протоколу і задавав питання про деякі нюанси у правилах Асоціації та ФГСУ - скажу відверто, те що я почув мене не задовільнило і не задовільнило більшість членів УНФ.
    А наказ став елементарним наслідком хамського відношення до УНФ. У нас у Львові це доходило до погроз нанесенню шкоди здоровю, якщо члени клубу не вступлять до Руслана.
       А то класно получається поїхали, ввели в оману ФСІ, підписали протокол, УНФ навіть не попередили. Потім тим же ш протоколом шантажували членів УНФ, та ще й організувати свою діяльність за рахунок роботи іншої федерації - вибачайте!!!
       Розкажу Вам ще одну цікаву деталь - Ігор Когут пропонував Руслану у тому ж Львові підписатися під Конфедерацією, на отримав від Руслана відмову - так що ця пропозиція до співпраці всього лиш була для відводу очей.


    Ласкаво просимо на сайт Львівського клубу: http://galychyna.jimdo.com
     
    EFДата: Пятница, 29.11.2013, 21:48 | Сообщение # 23
    Новичек
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 33
    Статус: Offline
    Цитата corvette ()
    У нас у Львові це доходило до погроз нанесенню шкоди здоровю, якщо члени клубу не вступлять до Руслана.

    smile Кто, Руслан угрожал ????  smile
     
    Илля_КсеничДата: Пятница, 29.11.2013, 21:58 | Сообщение # 24
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 23
    Статус: Offline
    [quote=corvette;11468]Я був присутній на зборах, які Руслан зібрав у Львові після підписання першого протоколу і задавав питання про деякі нюанси у правилах Асоціації та ФГСУ - скажу відверто, те що я почув мене не задовільнило і не задовільнило більшість членів УНФ. [/quote]
    Я сейчас буду плакать
     
    corvetteДата: Пятница, 29.11.2013, 21:59 | Сообщение # 25
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 69
    Статус: Offline
    Цитата EF ()
    Кто, Руслан угрожал ????
    Будь-ласка вкажіть в моєму тексті, де я писав Руслан. А взагалі погрожували члени Асоціації. Звісно це пусті погрози, але ніхто не має права їх робити по відношенню до інших. Це просто говорить про рівень культури цих людей.


    Ласкаво просимо на сайт Львівського клубу: http://galychyna.jimdo.com
     
    Илля_КсеничДата: Пятница, 29.11.2013, 21:59 | Сообщение # 26
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 23
    Статус: Offline
    [quote=corvette;11468]А наказ став елементарним наслідком хамського відношення до УНФ. У нас у Львові це доходило до погроз нанесенню шкоди здоровю, якщо члени клубу не вступлять до Руслана. [/quote]
    Я уже плачу
     
    EFДата: Пятница, 29.11.2013, 22:06 | Сообщение # 27
    Новичек
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 33
    Статус: Offline
    Цитата Илля_Ксенич ()
    Я сейчас буду плакать

    Цитата Илля_Ксенич ()
    Я уже плачу

    good hello
     
    MakarenkoofДата: Пятница, 29.11.2013, 22:58 | Сообщение # 28
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (corvette)
    Я був присутній на зборах, які Руслан зібрав у Львові після підписання першого протоколу і задавав питання про деякі нюанси у правилах Асоціації та ФГСУ - скажу відверто, те що я почув мене не задовільнило і не задовільнило більшість членів УНФ.

    Сorvette, я чітко розумію і бачу, що ти навмисне уходиш від конкретики в своїх висловлюваннях, тому, що так легше брехати і лити грязь. Тепер скажи прямо і відверто, які запитання ти задав, і що саме тебе не задовільнило, і чому?? Давай з'ясуємо.

    Цитата (corvette)
    А наказ став елементарним наслідком хамського відношення до УНФ.

    Про який наказ йде мова? Що образливого там є для УНФ? Покажи конкретику, в іншому разі, це брутальна брехня.

    Цитата (corvette)
    У нас у Львові це доходило до погроз нанесенню шкоди здоровю, якщо члени клубу не вступлять до Руслана.

    Сorvette, я про таке вперше чую і не вірю цьому!!! Наведи приклади, бо це теж без них брутальна брехня.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Пятница, 29.11.2013, 23:17 | Сообщение # 29
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (corvette)
    Я був присутній на зборах, які Руслан зібрав у Львові після підписання першого протоколу і задавав питання про деякі нюанси у правилах Асоціації та ФГСУ - скажу відверто, те що я почув мене не задовільнило і не задовільнило більшість членів УНФ.
    Цитата (Илля Ксенич)
    Я сейчас буду плакать

    Илля Ксенич, я рахую, що це дуже гарно, коли у людини з почуттям гумору все гаразд.
    Сorvette, твої нападки безпідставні, не мають під собою підгрунтя. Ти абсолютно не володієш достовірними даними. Ось коли ти ознайомишся з документами в твоїй свідомості все змінеться. Не ти перший, не ти останній.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    corvetteДата: Пятница, 29.11.2013, 23:19 | Сообщение # 30
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 69
    Статус: Offline
    Цитата Makarenkoof ()
    Сorvette, я чітко розумію і бачу, що ти навмисне уходиш від конкретики в своїх висловлюваннях, тому, що так легше брехати і лити грязь. Тепер скажи прямо і відверто, які запитання ти задав, і що саме тебе не задовільнило, і чому?? Давай з'ясуємо.


    Питання стосувалося виставлення своїх голубів під різними іменами з однієї координатної точки з метою збільшення числа учасників. Відповідь прозвучала, що в цьому проблем немає, і це ніде не заборонено.
    Свою позицію я навів в темі http://goluby-dnepr.ucoz.ua/forum/4-506-1
    Цитата Makarenkoof ()
    Про який наказ йде мова? Що образливого там є для УНФ?
    Наказ викладений вище, а мова йде не про те що там образливого, а що стало передумовою видачі наказу.
    Цитата Makarenkoof ()
    Сorvette, я про таке вперше чую і не вірю цьому!!! Наведи приклади, бо це теж без них брутальна брехня.
    У мене знаходяться на руках оригінали заяв членів клубу про погрози в їхню адресу, щоб вони вступали до асоціації,
    Виставляти я їх не маю права без згоди чих людей, оскільки це вже не публічна інформація. Проте ці факти обговорювались на зборах клубу і якщо Ви маєте знайомих з Львівського клубу, вони вам це підтвердять.

    Оскільки факти погроз викликають у людей тільки смішок, не бачу потреби продовжувати дискусію. Я зрозумів з ким спілкуюсь, перепрошую, не туди попав.

    Будуть викладенні документи по темі - тоді можна говорити.


    Ласкаво просимо на сайт Львівського клубу: http://galychyna.jimdo.com
     
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Апеляційний суд м. Києва відновив справедливість.
    • Страница 2 из 5
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • »
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz