ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Різниця в правилах Федерацій спортивного голубівництва - Страница 5 - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (155)
  • Разговоры обо всём насвете. (229)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  • ПОМОЖЕМ УСТРОИТЬ НАЙДЕННЫХ ГОЛУБЕЙ (34)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 26.04.2024, 13:53

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Різниця в правилах Федерацій спортивного голубівництва (Або що заважає всім літати по одних правилах)
    Різниця в правилах Федерацій спортивного голубівництва
    LDenysДата: Суббота, 07.12.2013, 19:26 | Сообщение # 61
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 23
    Статус: Offline
    Олександр М. але якщо така країна як наша є розділена трьома організаціями в яких різні правила тоді як дійти в кінцевому результаті до спільної думки?
    От подумайте ви вкажете три заявочні відомості але це все ваші голуби і немає кому щось цікаве підказати в селекційній роботі як кажуть одна голова добре а три чи більше ще краще.А паперові члени нічим абсолютно не допоможуть ні в селекції ні в конкурентноспроможності.Це щось нагадує мені гру в шахмати коли нема іншого партнера сам один грає за двох з неживими фігурками але в нашому випадку це живі створіння...А на закінчення навіть не знаю що і порадити малим по кількості клубам як дійсно збільшити голубоводів учасників.Хіба що так-маю сина 22 роки він вміє прибирати,годувати(навіть пропорційно змішувати корми),ставити поїлки, гнізда,але це все робить коли я відсутній.Тільки я вдома він не голубовод.Саша може там у вас є на прикметі дівчина навиданню от поберуться народять дітей і в котромусь з них проснуться дідові гени і через пару років будете мати ще одного голубовода нехай здорові тільки будуть!Тут ви згадували за сина такого голубовода як Веенстра так дійсно та дитина вміє добре притримувати голуба і я впевнений як тато ним пишається.А тепер уявив собі паперових сина,доньку чи дружину як як я ними пишаюся...Ви ще забули такого голубовода як Касаерт-Сенешаль і його син Г(Х)юго якіж чудові їхні фотографії разом.Нажаль дитина захворіла на рак що навіть ПІПА віділила 10 000 євро.Тому на такій сумній ноті хочу побажати всім нам голубоводам здоров я і здорового глузду.
     
    BorispolДата: Суббота, 07.12.2013, 21:19 | Сообщение # 62
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 21
    Статус: Offline
    Треба зробити на мою думку, одну спільну організацію та голосувати за прийняття рішень.На рахунок малих клубів,напевно треба з'єднуватися з найближчими клубами в одне ціле,а це-більше конкуренції,людей,внески на змагання.Та залучать молодь у змагання.
     
    Aleksandr-KievДата: Суббота, 07.12.2013, 21:50 | Сообщение # 63
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Цитата LDenys ()
    Олександр М. але якщо така країна як наша є розділена трьома організаціями в яких різні правила тоді як дійти в кінцевому результаті до спільної думки?От подумайте ви вкажете три заявочні відомості але це все ваші голуби і немає кому щось цікаве підказати в селекційній роботі як кажуть одна голова добре а три чи більше ще краще.А паперові члени нічим абсолютно не допоможуть ні в селекції ні в конкурентноспроможності.Це щось нагадує мені гру в шахмати коли нема іншого партнера сам один грає за двох з неживими фігурками але в нашому випадку це живі створіння...А на закінчення навіть не знаю що і порадити малим по кількості клубам як дійсно збільшити голубоводів учасників.Хіба що так-маю сина 22 роки він вміє прибирати,годувати(навіть пропорційно змішувати корми),ставити поїлки, гнізда,але це все робить коли я відсутній.Тільки я вдома він не голубовод.Саша може там у вас є на прикметі дівчина навиданню от поберуться народять дітей і в котромусь з них проснуться дідові гени і через пару років будете мати ще одного голубовода нехай здорові тільки будуть!Тут ви згадували за сина такого голубовода як Веенстра так дійсно та дитина вміє добре притримувати голуба і я впевнений як тато ним пишається.А тепер уявив собі паперових сина,доньку чи дружину як як я ними пишаюся...Ви ще забули такого голубовода як Касаерт-Сенешаль і його син Г(Х)юго якіж чудові їхні фотографії разом.Нажаль дитина захворіла на рак що навіть ПІПА віділила 10 000 євро.Тому на такій сумній ноті хочу побажати всім нам голубоводам здоров я і здорового глузду.
    Якщо Ви зветралися до мене, то можу Вам нагадати своє прізвище. Та й Ваше вже пора відкрито озвучити. А то якось незрозуміло, як можна серйозні речі невідомо з ким обговорювати. Маю надію, що найближчим часом буду звертатися до Вас по імені.
    Вас пост про все зразу і ні про що (якась незрозуміла Ваша власна сімейна лірика).

    І відповідь на Ваш пост написана раніше.

    Цитата Bідповідь ()
    Давайте дивитися правді в очі, як правило, противниками прийняття положень про
    можливість змагання з 1 точки 2 чи 3-х команд, є представники (дякувати
    Богу, що не всі голубоводи) великих клубів, які потенційно не
    зацікавлені в підвищені рівня конкуренції.
    Разом з тим, для малих клубів, це чи не єдиний шанс проводити змагання згідно вимог ФЦІ та
    селекціонувати якісних голубів. Впевнений, що тільки змагання, які
    приводять до логічного результату є найкращим стимулом для розвитку
    голубиного спорту як вцілому, так і серед молодого покоління!


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!
     
    ЧерноморДата: Воскресенье, 08.12.2013, 01:35 | Сообщение # 64
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 290
    Статус: Offline
    Цитата Borispol ()
    .На рахунок малих клубів,напевно треба з'єднуватися з найближчими клубами в одне ціле,а це-більше конкуренції,людей,внески на змагання.Та залучать молодь у змагання.
    Посоветуйте, я с Одесского клуба с кем лучше  объединиться ,.Черновцами, Кривым Рогом или Киевом.


    "Несказанного слова ты хозяин, а сказанному слову ты слуга "
     
    Aleksandr-KievДата: Воскресенье, 08.12.2013, 11:35 | Сообщение # 65
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Цитата Черномор ()
    Посоветуйте, я с Одесского клуба с кем лучше объединиться ,.Черновцами, Кривым Рогом или Киевом.

    Давайте Володя объединяйтесь с львовским клубом, как раз "налетаете" категории А и Б.


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!
     
    Aleksandr-KievДата: Воскресенье, 08.12.2013, 12:00 | Сообщение # 66
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Цитата Borispol ()
    На рахунок малих клубів,напевно треба з'єднуватися з найближчими клубами в одне ціле,а це-більше конкуренції,людей,внески на змагання.

    За 2 останні сезони, в Києві було 2 спроби обєднати льоти двох клубів (хоча би так). Пропозиція шла від клубу під керівництвом Свердела до клубу під керівництвом В. Фармагея. В обох випадках клуб під керівництвом Фармангея відмовився від спільної участі у змаганнях. Привід кожного разу був смішний.

    Я в 2012 році спілкувався з В. Фармагеєм з приводу моєї потенційної участі в змаганнях його клубу. Мав плани приймати участь в змаганнях 2-х клубів. Мені було відмовлено в можливості приймати участь в змаганнях його клубу. Причина відмови така: якщо я буду літати в його клубі (якщо мене ще приймуть), то я не можу літати в будь - якому іншому клубі! От такі справи земляки.

    Не маю жодних претензій до Віктора Фармагея, але я так і не зрозумів, чому я не можу літали в його клубі. Виходить так, що просто не можу і все.

    А Ви Borispol кажете про обєднання клубів (чи хоча би проведення спільних льотів)!
    Якщо Ви та Ваші члени клубу зацікавлені в обєднані (чи в спільних льотах) ми відкриті до спілкування по цьому питанню, та готові розпочати спілкування з цього приводу хоч сьогодні.


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!
     
    Aleksandr-KievДата: Воскресенье, 08.12.2013, 13:19 | Сообщение # 67
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Цитата LDenys ()
    А на закінчення навіть не знаю що і порадити малим по кількості клубам як дійсно збільшити голубоводів учасників

    Так і не радьте, а то виходить що Ви:
    Цитата LDenys ()
    маю сина 22 роки він вміє прибирати,годувати

    А всім голубоводам з невеликих клубів треба знайти:
    Цитата LDenys ()
    дівчину навиданню

    І щоб збільшити кількість голубоводів невеликих клубів треба:
    Цитата LDenys ()
    поберуться народять дітей

    І може:
    Цитата LDenys ()
    в котромусь з них проснуться дідові гени

    Цікаво виходить!

    З Вашої сторони, це практично звернення до всіх голубоводів країни які літають в малих клубах, що би брали своїх дочок на виданні та їхали до Вашого сина (якому 22 роки і він вміє прибирати,годувати, навіть пропорційно змішувати корми,ставити поїлки, гнізда) і розмножалися з ним, тільки для того, щоби збільшити шанси на появу відповідних  генів (що теж під питанням) і:
    Цитата LDenys ()
    і через пару років будете мати ще одного голубовода нехай здорові тільки будуть!

    Прикольно, правда?. Давайте вже і до мене везіть своїх дочок, я теж в 3-му поколінні голубовод. Не знаю що з того буде, тому  давайте сприймемо Ваш (та й мій) пост як жарт (маю надію, з Вашої сторони так і було) і не будемо "парувати" дітей по інтернету.


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!
     
    BorispolДата: Воскресенье, 08.12.2013, 16:07 | Сообщение # 68
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 21
    Статус: Offline
    Сьогодні на зборах прийняли рішення летіти на Одесу,я не голосував за це!

    Добавлено (08.12.2013, 15:07)
    ---------------------------------------------
    Черномор Посоветуйте, я с Одесского клуба с кем лучше объединиться ,.Черновцами, Кривым Рогом или Киевом.
    А скільки учасників у Вашому клубі?

     
    Gennadiy_PuzdryaДата: Воскресенье, 08.12.2013, 17:18 | Сообщение # 69
    Заслуженый голубевод
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 1915
    Статус: Offline
    Цитата Aleksandr-Kiev ()
    Я в 2012 році спілкувався з В. Фармагеєм з приводу моєї потенційної участі в змаганнях його клубу. Мав плани приймати участь в змаганнях 2-х клубів. Мені було відмовлено в можливості приймати участь в змаганнях його клубу. Причина відмови така: якщо я буду літати в його клубі (якщо мене ще приймуть), то я не можу літати в будь - якому іншому клубі! От такі справи земляки.
     
    Саша я не знаком с вашей ситуацией в киевском клубе но очень болею за то что бы у вас, на конец то произошло объединение клубов, и даже не важно в каком клубе больше, а в каком меньше голубеводов.
    Как решить этот вопрос, я думаю вы сможете без посторонней помощи.

    Цитата Черномор ()
    Посоветуйте, я с Одесского клуба с кем лучше  объединиться ,.Черновцами, Кривым Рогом или Киевом.

    А какое видение этого вопроса в Одесском клубе ?


    «Жизнь, как езда на велосипеде. Чтобы сохранить равновесие, необходимо продолжать двигаться». — Альберт Эйнштейн
     
    ХМДата: Воскресенье, 08.12.2013, 17:29 | Сообщение # 70
    Любитель голубей
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 142
    Статус: Offline
    Цитата Черномор ()
    Посоветуйте, я с Одесского клуба с кем лучше  объединиться ,.Черновцами, Кривым Рогом или Киевом.
     
    Цитата Gennadiy_Puzdrya ()
    А какое видение этого вопроса в Одесском клубе ?
     Для позитивного рішення цого питання, напевно в першу чергу Володимирові треба спитати дозволу в свого патрона, а вже потім обговорювати це питання на форумі.


    З повагою Михайло Хмара.
     
    Aleksandr-KievДата: Воскресенье, 08.12.2013, 17:54 | Сообщение # 71
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Цитата Borispol ()
    Сьогодні на зборах прийняли рішення летіти на Одесу,я не голосував за це!

    "Вітаю Вас"! Використаний ще один технічний спосіб блокування проведення обєднаних льотів між клубами.
    Рекомендую Вам Borispol поспілкуватися з людьми які памятають льоти з одеського напрямку.
    Тільки саме з тими, хто літав (не язиком, а голубами), та має статистику по цьому напрямку. Вони зможуть чітко пояснити чому цей напрямок був змінений.


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!
     
    BorispolДата: Воскресенье, 08.12.2013, 18:30 | Сообщение # 72
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 21
    Статус: Offline
    Дякую!Весною все побачим.
     
    MakarenkoofДата: Воскресенье, 08.12.2013, 20:27 | Сообщение # 73
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (ХМ)
    Для позитивного рішення цього питання, напевно в першу чергу Володимирові треба спитати дозволу в свого патрона, а вже потім обговорювати це питання на форумі.

    На скільки мені відомо кріпацтво було скасоване ще в далекому 1861 році Столипінською Реформою.

    А я все не доберу, чому в УНФ завжди все "одобрямс". А воно он що. Не даром великий російський класик Л.Толстой сказав "Рабиня ніколи не зможе народити вільну людину".


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    ЧерноморДата: Воскресенье, 08.12.2013, 21:03 | Сообщение # 74
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 290
    Статус: Offline
    Цитата Gennadiy_Puzdrya ()
    А какое видение этого вопроса в Одесском клубе ?
    Объединить всю Украину в один клуб.


    "Несказанного слова ты хозяин, а сказанному слову ты слуга "
     
    ЧерноморДата: Воскресенье, 08.12.2013, 21:19 | Сообщение # 75
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 290
    Статус: Offline
    Цитата ХМ ()
    Для позитивного рішення цого питання, напевно в першу чергу Володимирові треба спитати дозволу в свого патрона, а вже потім обговорювати це питання на форумі.
    Дякую за пораду, я вас розумiю i спiвчуваю.Гадаю що скоро теж зможете вiльно спiлкуватись.

    Моя порада, будьласка не судiть всiх по собi.


    "Несказанного слова ты хозяин, а сказанному слову ты слуга "
     
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Різниця в правилах Федерацій спортивного голубівництва (Або що заважає всім літати по одних правилах)
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz