ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Спартакиада в Брно провалена, что дальше? - Страница 3 - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (153)
  • Разговоры обо всём насвете. (229)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  • ПОМОЖЕМ УСТРОИТЬ НАЙДЕННЫХ ГОЛУБЕЙ (34)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 19.04.2024, 07:19

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Спартакиада в Брно провалена, что дальше? (Исключат Украину с FCI или нет?)
    Спартакиада в Брно провалена, что дальше?
    BorispolДата: Вторник, 28.01.2014, 16:10 | Сообщение # 31
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 21
    Статус: Offline
    Makarenkoof"Що ти особисто зробив в своєму осередку для об'єднання голубоводів в єдину спільноту?".З вашого дозволу,я задавби і вам це питтання.
     
    MakarenkoofДата: Вторник, 28.01.2014, 17:43 | Сообщение # 32
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Borispol)
    Що ти особисто зробив в своєму осередку для об'єднання голубоводів в єдину спільноту?". З вашого дозволу, я задав би і вам це питання.

    Як би Євгене, в тебе голова на плечах була не для того, щоб картуза носити, а щоб нею думати, то мені це питання, ти не задав би. Задаючи його Євгене, ти ще раз підтвердив рівень свого естетичного і інтелектуального розвитку, показав свою безпардонність, нетактовність і відсутність вміння аналізувати те, що відбувається навколо. Тобто бачити далі свого носа.

    Якщо ти Євгене, вмієш читати, то повинен бачити, що майже в кожному пості я переконую всіх своїх опонентів та учасників форуму в перевагах об'єднання всіх голубівників в єдиний колектив, який називається КОНФЕДЕРАЦІЯ. Цього, що мало?! Чи ти Євгене, що сліпий?! Чи в школу не ходив?! Чи замість навчання, буквара скурив?!

    А розроблений мною проект правил і виставлений в Інтернет для критики, запропонований всьому загалу не лише для обговорення, а й для опрацювання і створення спільних правил, якими б могли користуватися всі голубоводи, що входять до КОНФЕДЕРАЦІЇ та й не тільки. А ти буди, хоч одне слово вставив?! НІ!! Тоді хоч покажи правила, за якими ти змагаєшся в клубі. Що немає таких?

    А тепер Євгене, якщо не слабо, покажи хоч що-небудь, що ти особисто зробив в своєму осередку для об'єднання голубоводів в єдину спільноту?


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Вторник, 28.01.2014, 17:54 | Сообщение # 33
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Віктор)
    На мою думку, Україні потрібно намагатися відповідати вимагам FCI, а не хімічити в голубинаму спорті, якийсь СССР чи, щось подібне !!!

    Сказано правильно і дуже влучно! Побільше було в Україні таких голубоводів з такими прогресивними поглядами на розвиток спортивного голубівництва, можна б тоді й гори зрушати з місця.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    BorispolДата: Вторник, 28.01.2014, 18:20 | Сообщение # 34
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 21
    Статус: Offline
    А чого ви кіпішуєте,я вам задав питання,дайте відповідь і все,на образи я не переходив.

    Добавлено (28.01.2014, 17:20)
    ---------------------------------------------
    Усім успіхів я вихожу з цієї гри.Я зареєструвався на цьому сайті не для того щоб із кимось сперечатись.І да, на кінець скажу Макаренку О,Вам за 50,мені 25, говорити образи будете своїм дітям,а мені не треба,не маєте права.

     
    MakarenkoofДата: Вторник, 28.01.2014, 18:39 | Сообщение # 35
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Байбаков)
    Віктор, не соглашусь с Вами. Потому как в развитии спортивного голубеводства в сторону России наблюдаю одни положительные моменты: 1.Свободный, безвизовый проезд. 2.Нет языкового барьера. 3.Маршрут полета голубей с Востока на Запад

    Дозвольте деякі уточнення, що ви маєте на увазі під висловом "в розвитку спортивного голубівництва в сторону Росії"? Допомогти росіянам розвивати їх спортивне голубівництво, чи тільки поміняти напрямок і почати літати з їх території?

    Кажете переваги: 1.Свободный, безвизовый проезд. Проїзд людей може й дійсно, так. А провоз птиці? В мене родичка працює ветлікарем на митниці в аеропорту. То вона мені прояснила ці "положительные моменты". А мій знайомий з Запоріжжя перевозив хвилястих папужок через кордон з Росією, на яких немає жодної заборони, відсидів 2 місяці в СІЗО і фіг, що там доказав.

    2.Нет языкового барьера. Так, голубам не обов'язково знати, чи розуміти будь-яку іноземну мову. А наші голубоводи себе достойно почувають і в Бельгії, чи Голландії, і за потреби знаходять можливість спілкування з світовими грандами голубиного спорту, лиж би їх тільки допустили.

    3.Маршрут полета голубей с Востока на Запад. Для переважної більшості клубів України достатньо території і нашої держави, щоб навіть пролетіти марафонські дистанції, не кажучи вже за більш короткі відстані. Ми розташовані так, що частина клубів летить з заходу на схід, а частина навпаки - з сходу на захід. Аналітичних матеріалів стільки, що молодому науковцю вистачить на дисертацію, лиш би бажання. Тому проблема перетину кордону і пов'язаний з цим головний біль абсолютно зайві.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Вторник, 28.01.2014, 19:50 | Сообщение # 36
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Borispol)
    А чого ви кіпішуєте, я вам задав питання, дайте відповідь і все, на образи я не переходив.

    Євгене, я не "кіпішую". Ось ти знову в розмові зі мною застосовуєш в своїй лексиці "зеківські" терміни. Я, що тобі давав привід зі мною так говорити? Не пускай бульби, якщо образився, знай, на ображених воду возять.

    Цитата (Borispol)
    Усім успіхів я вихожу з цієї гри.

    Я чогось так і думав, Євгене, а тепер ти сам підтвердив, що для тебе спортивне голубівництво і все, що з ним пов'язано - ЦЕ ГРА. Тому ти і поводив себе відповідним чином. Для мене особисто, голуби - це не гра, це частка мого життя. Як би ти знав, скільки в них вложено сил, душі, енергії. Звідки ти знаєш, може в мене тонка, ранима душа? Може того, як ти написав, ще на форумі ніхто собі не дозволяв? Я думаю, що коли ти здорослішаєш, наберешся досвіду, то тоді зрозумієш мене.

    Цитата (Borispol)
    Я зареєструвався на цьому сайті не для того, щоб із кимось сперечатись. І да, на кінець скажу Макаренку О, Вам за 50, мені 25, говорити образи будете своїм дітям, а мені не треба, не маєте права.

    Дійсну мету реєстрації на сайті ти нам не відкриєш. А якщо пригадуєш, я весь час закликав тебе до чемності. Ти весь час порушував правила субординації, себе рахував за старшого. На дійсності мені майже 60 років, а ти дозволяєш собі фривольності, таке собі панібратство. Оцінка твого характеру, оцінка твоїм діям, то не є образа, і давати їх будь-хто може будь-кому.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    ВікторДата: Среда, 29.01.2014, 01:46 | Сообщение # 37
    Голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 29
    Статус: Offline
    Цитата Makarenkoof
    В мене виникла така думка і тепер я кожного разу буду починати спілкування з учасником форуму з такого запитання: "Що ти особисто зробив в своєму осередку для об'єднання голубоводів в єдину спільноту?" Ви перший кому я його задаю.


    Не вже на форумі має право спілкуватися тільки той хто особисто щось зробив в своему осерєдку?
     
    Роман2808Дата: Среда, 29.01.2014, 08:15 | Сообщение # 38
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 15
    Статус: Offline
    [quote=Makarenkoof;11866]Цитата (Borispol)
    А чого ви кіпішуєте, я вам задав питання, дайте відповідь і все, на образи я не переходив.

    Євгене, я не "кіпішую". Ось ти знову в розмові зі мною застосовуєш в своїй лексиці "зеківські" терміни. Я, що тобі давав привід зі мною так говорити? Не пускай бульби, якщо образився, знай, на ображених воду возять.
    [/quote]


    Дядя Макаренков не беріть дурного в голову а важкого в руки
     
    НайденовДата: Среда, 29.01.2014, 11:02 | Сообщение # 39
    Пользователь сайта
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 28
    Статус: Offline
    Цитата fedor ()
    ЗАБЕЙТЕ НА ФСИ, не хотят как хотят
    Цитата fedor ()
    Почему не создать ФЕДЕРАЦИЮ ГОЛУБЕВОДОВ СПОРТСМЕНОВ в которую войдут Украина, Россия, Белоруссия и все остальные государства ???????????????
    Очень радикально, но по моему рациональное предложение. Всегда должна быть альтернатива.


    Бизнес - это искусство извлекать деньги из кармана другого человека, не прибегая к насилию. © М. Амстердам
     
    MakarenkoofДата: Среда, 29.01.2014, 14:41 | Сообщение # 40
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Віктор)
    Не вже на форумі має право спілкуватися тільки той, хто особисто щось зробив в своему осередку?

    А, що хтось утискає твоє право на вільне спілкування на форумі? Ганьба! Обмеження може встановити тільки Суворий Модератор і то лише за порушення правил.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Gennadiy_PuzdryaДата: Среда, 29.01.2014, 17:17 | Сообщение # 41
    Заслуженый голубевод
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 1915
    Статус: Offline
    Цитата Makarenkoof ()
    Існуючу федерацію голубиного спорту Дніпропетровщини, реорганізував би в федерацію східного регіону, наприклад "Дніпро" і теж претендував би на членство в конфедерації.

    Могу всех успокоить - мы этого делать не будем. У нас другие виды на спортивное голубеводство. cool
    Больше всего бесит во всех этих политических разборках это то, что на первом месте, голубеводы да и клубы в целом еще не имеющие ни голубей ни результатов ни элементарных часов фиксации.
    Не с того начинаете господа !!!
    По этому поводу очень красиво заметил Александр Киевский -"Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!"


    «Жизнь, как езда на велосипеде. Чтобы сохранить равновесие, необходимо продолжать двигаться». — Альберт Эйнштейн
     
    ВікторДата: Среда, 29.01.2014, 17:19 | Сообщение # 42
    Голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 29
    Статус: Offline
    Цитата Makarenkoof
    А, що хтось утискає твоє право на вільне спілкування на форумі? Ганьба! Обмеження може встановити тільки Суворий Модератор і то лише за порушення правил.


    Ну, всє понятно. Дякую.
     
    Gennadiy_PuzdryaДата: Среда, 29.01.2014, 17:32 | Сообщение # 43
    Заслуженый голубевод
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 1915
    Статус: Offline
    Цитата Makarenkoof ()Пане Вікторе, абсолютно вірно, Ви маєте від мене аплодисменти !!! В мене виникла така думка і тепер я кожного разу буду починати спілкування з учасником форуму з такого запитання: "Що ти особисто зробив в своєму осередку для об'єднання голубоводів в єдину спільноту?" Ви перший кому я його задаю.
    Цитата Віктор ()
    Не вже на форумі має право спілкуватися тільки той хто особисто щось зробив в своему осерєдку?

    Цитата Makarenkoof ()
    А, що хтось утискає твоє право на вільне спілкування на форумі? Ганьба! Обмеження може встановити тільки Суворий Модератор і то лише за порушення правил.

    Цитата Віктор ()
    Ну, всє понятно. Дякую.

    Очень извиняюсь что вмешиваюсь в ваш диалог, зная очень скромную натуру Виктора Косенко, отвечу за него.
    Александр Федорович я бы был счастлив если бы хотя бы половина голубеводов в клубах Украины делала то что выполняет Виктор у нас в клубе.
    Что касаемо Сурового Модератора, думаю я смогу с ним договориться  smile


    «Жизнь, как езда на велосипеде. Чтобы сохранить равновесие, необходимо продолжать двигаться». — Альберт Эйнштейн
     
    MakarenkoofДата: Четверг, 30.01.2014, 13:04 | Сообщение # 44
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата Gennadiy_Puzdrya ()
    Могу всех успокоить - мы этого делать не будем. У нас другие виды на спортивное голубеводство.
     Це всього навсього були думки в голос, навіть не пропозиція. Прийшлося до слова. Ніхто, ні в якому разі, не посягає на будь-чию самостійність.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Четверг, 30.01.2014, 17:22 | Сообщение # 45
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата Gennadiy_Puzdrya ()
    Очень извиняюсь, что вмешиваюсь в ваш диалог, зная очень скромную натуру Виктора Косенко, отвечу за него. Александр Федорович, я бы был счастлив если бы, хотя бы половина голубеводов в клубах Украины делала то, что выполняет Виктор у нас в клубе.
    Дякую, шановний пане Геннадію, про те, що людина кмітлива і розуміється в спортивному голубівництві я відчув відразу. Ввічливість і сором'язливість це гарні риси характеру. Вам повезло, що маєте в клубі такого колегу.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Спартакиада в Брно провалена, что дальше? (Исключат Украину с FCI или нет?)
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz