ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Новый голубедром в Польше - Страница 6 - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 2 (1)
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (155)
  • Разговоры обо всём насвете. (229)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 03.05.2024, 12:22

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    Форум » Голубедромы » Голубедромы 2013 г. » Новый голубедром в Польше
    Новый голубедром в Польше
    ХМДата: Среда, 14.08.2013, 21:53 | Сообщение # 76
    Любитель голубей
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 142
    Статус: Offline
    Цитата (Makarenkoof)
    Цитата (ХМ)
    я теж такої думки, напевно якісь недоліки зі здоров"ям все ж таки присутні, 80 кілометрів дитяча дистанція і такі великі втрати

    Я іншої думки. Тут всі ми наглядно можемо побачити, як працює ЗАКОН ПРИРОДИ "виживає сильніший". Якщо, як ВИ кажете голуби загубилися на "дитячій дистанції", то на мій погляд це загубилися найслабіші не фізичному плані чи вражені хворобою, а розумово і, перш за все, безхарактерні.


    Цитата (Матрос)
    Больше всего я представляю как ломают головы тренеры потеряных голубей в недоумении когда на украинских тест- центрах(не нравится слово голубедром)они на дистанциях 200-300км в первой десятке,а в Польшу везли сливки и я больше чем в этом уверен...


    Цитата (Makarenkoof)
    З аналізу наданої інформації слідує
    smile

    Шановні "аналітики"!!!! я вважаю що ваші аналізи та висновки взагалі являються шкідливими для початківців голубоводів які читають цей розділ. Висновки та аналізи з приводу успіхів та складнощів які виникли в змаганнях на голубодромі повинні давати практики - учасники голубодрому а не комп*ютерні теоретики ...


    З повагою Михайло Хмара.
     
    MakarenkoofДата: Среда, 14.08.2013, 22:04 | Сообщение # 77
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (domans)
    Приветствую. Однозначно присутствует фактор ослабления голубей. Голуби не готовы к нагрузкам...

    Якщо можна поясніть, що Ви підрозуміваєте під висловом "присутствует фактор ослабления голубей". І чому голуби не готові до навантажень? Ви там були, Ви їх бачили? Якщо так, то поділіться інформацією.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    МатросДата: Среда, 14.08.2013, 22:23 | Сообщение # 78
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 77
    Статус: Offline
    Ваши коментарии мне не укладываются в голову . Какой экспромт и неособая подготовка, ну а если действительно так, да простят меня голубеводы нужно быть  wacko а как же первые коментарии от участников . Тему я розвиваю что бы прочесть домыслы и сделать выводы для себя  по этим фактам от голубеводов а не понятные оправдания (хотя мне симпадична  Ваша позиция в защиту друзей ) а дискусию по поводу голубедромов проведем при встрече в дружеской обстановке с глазу на глаз я подготовлю ряд вопросов. А самое главное в этой теме хотелось увидеть Вашу статью после коментарий приведенных выше.Как правильно подготовить голубей к голубедрому . А в этом году летите на КИЕВ-ДЕРБИ?
     
    MakarenkoofДата: Среда, 14.08.2013, 22:55 | Сообщение # 79
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (ХМ)
    Шановні "аналітики"!!! Я вважаю, що ваші аналізи та висновки взагалі являються шкідливими для початківців голубоводів, які читають цей розділ. Висновки та аналізи з приводу успіхів та складнощів, які виникли в змаганнях на голубодромі повинні давати практики - учасники голубодрому, а не комп"ютерні теоретики...

    Ого! Таке враження, що якби Вам дати владу, то Ви б закрили роти всім, хто вам не подобається. Але я Вам нагадаю. Ми живемо в 2013 році, а ті часи вже давно минули. Свою думку з того, чи іншого приводу може висловити любий громадянин України, а фахівець він чи ні люди розберуть самі. До якої ж кагорти Ви відносите себе?

    Пояснюю ВАМ шановний пане ХМ, що ми ведемо просто розмову на незалежному інтернет-порталі голубівників України, тому забороняти нам висловлювати відкрито свої думки з того, чи іншого приводу не доречно.

    Ви маєте таку думку, а я абсолютно протилежну. Наші висновки ніякої шкоди не завдадуть нікому, абсолютно нікому, а лише принесуть користь. Шкідливою, навіть я б сказав, вкрай небезпечною для початківців є брехня про свої досягнення в голубиному спорті окремих, так званих практиків, тому, що це гальмує розвиток поштово-спортивного голубівництва в Україні.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    GudzДата: Четверг, 15.08.2013, 00:17 | Сообщение # 80
    Голубевод
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 276
    Статус: Offline
    Wanovni, nawi sporu ni do4oho neprevedyt. Kozen Holybodrom inwuj, i kozen rik inwuj!!! Vse zalezut vid pohodnih ymov, ta roztawyvannia trasu lioty! De rivnuna tam holybam lehwe, de Horu tam i trydniwe, de bilwe vijskovoi tehniku (radaru, mahnitni hvuli, itd) tam i zavalni liotu, i zayvazte wo na molodniak z koznum rokom hirwe, ne tilku na holybodromah, a i klybah.
     
    JohniДата: Четверг, 15.08.2013, 13:53 | Сообщение # 81
    Любитель голубей
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 168
    Статус: Offline
    Цитата (ХМ)
    повинні давати практики - учасники голубодрому а не комп*ютерні теоретики ...


    good

    Добавлено (15.08.2013, 12:53)
    ---------------------------------------------
    Всем участникам от Украины удачи, везения, хорошей погоды и побед !!!!


    Ребята давйте жить дружно.
    Кот Леопольд.
     
    МатросДата: Четверг, 15.08.2013, 17:27 | Сообщение # 82
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 77
    Статус: Offline
    Ваши коментарии мне не укладываются в голову . Какой экспромт и неособая подготовка, ну а если действительно так, да простят меня голубеводы нужно быть  wacko а как же первые коментарии от участников . Тему я розвиваю что бы прочесть домыслы и сделать выводы для себя  по этим фактам от голубеводов а не понятные оправдания (хотя мне симпадична  Ваша позиция в защиту друзей ) а дискусию по поводу голубедромов проведем при встрече в дружеской обстановке с глазу на глаз я подготовлю ряд вопросов. А самое главное в этой теме хотелось увидеть Вашу статью после коментарий приведенных выше.Как правильно подготовить голубей к голубедрому .

    Добавлено (15.08.2013, 16:27)
    ---------------------------------------------
    Я прошу прощения за повторный коментарий. 
    ХМ, от Вас не ожидал такого коментария . Поделитесь лучше домыслами операясь на практику по поводу потерь на польском голубедроме украинских команд . Я скажу без лукавства ,я очень болею за украинских голубей на этом голубедроме и с нетерпением жду результатов следущего лета.

     
    GudzДата: Четверг, 15.08.2013, 18:01 | Сообщение # 83
    Голубевод
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 276
    Статус: Offline
    Vitajy ysih  wink . Zavtra 16.08 majemo liot na 180 km. Tyt vze normalny dustancia dlia moloduh holybiv... Poba4umo jakum byde pruliot. Bazajy ycim y4asnukam yspihy!!!
     
    чорнийДата: Пятница, 16.08.2013, 09:45 | Сообщение # 84
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 74
    Статус: Offline
    Цитата (Makarenkoof)
    Пане Анатолію, не унивай. Ці двоє будуть на фіналі. І більше того я ВАМ скажу по-секрету, вони будуть в числі призерів.


    Пане Олександре. Скажу Вам по секрету. Першим асом буде 1907027, а першим на фіналі 1907026. Також у першій п"ятірці будуть усі голуби Кошіля і само собою розуміється, що в першій десятці будуть усі голуби Медведенка та Редькіна, а також у першій двадцятці усі голуби з України. По іншому бути не може......
     
    МатросДата: Пятница, 16.08.2013, 17:06 | Сообщение # 85
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 77
    Статус: Offline
    Вот и факты 1226м\м 1м на180км. Украинскао11место разница с первым в скорости несущественна а зачет с разрывом в 12секунд. Кучно летят птенци очень интересно что будет на финале 400км, 14сентября с крыльями в розгар линьки...
     
    чорнийДата: Пятница, 16.08.2013, 17:34 | Сообщение # 86
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 74
    Статус: Offline
    Все колеги. Мої в ж-пі. Зараз 17 год. 37 хв., а моїх нема. А я уже купив квиток на фінал... В монахи я звичайно стригтися не буду, але причина прийняти сьогодні на груди (тим більше п"ятниця) дуже вагома....До нових зустрічей в ефірі!!!
     
    МатросДата: Пятница, 16.08.2013, 18:03 | Сообщение # 87
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 77
    Статус: Offline
    самый откровенный коментарийчорний, крепко жму пять И К smile happy АК ГОВОРЯТ У НАС ЗА СТОЛОМ В РУКЕ СО СТАКАНОМ - ХАЙ ЛЕТЯТЬ! smile
     
    GudzДата: Пятница, 16.08.2013, 23:00 | Сообщение # 88
    Голубевод
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 276
    Статус: Offline
    Tak Kolehu, vud neznajkras4uh, na 180km.na ni4, nehvataje ponad 300 wt, trowku zabahato, i y mene 2 wt, to tez nedymav sad 414 spizniyvavsia to ja znav rano 4u pizno vin propade, ale 420 normalno prulitav, majy nadijy wo we doletut...
     
    MakarenkoofДата: Воскресенье, 18.08.2013, 21:30 | Сообщение # 89
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Чорний)
    Першим асом буде 1907027, а першим на фіналі 1907026. Також у першій п"ятірці будуть усі голуби Кошіля і само собою розуміється, що в першій десятці будуть усі голуби Медведенка та Редькіна, а також у першій двадцятці усі голуби з України. По іншому бути не може

    То дай боже нашому теляті вовка з"їсти. ВСІМ ВАМ Я БАЖАЮ ЛИШЕ УСПІХУ!!! Ще в українських голубів є час проявити свій характер і показати свої здібновті.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Воскресенье, 18.08.2013, 22:15 | Сообщение # 90
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Матрос)
    Поделитесь лучше домыслами операясь на практику по поводу потерь на польском голубедроме украинских команд

    Я думаю, що на даний час над встановленням причин, які привели до суттєвих втрат і яких абсолютно ніхто не очікував, вже ламають голови не тільки українські тренери. Ще не пройдено й половини наміченого щляху, а більше ніж половини голубів вже немає.

    Версій може бути безліч, але істиної причини встановлено не буде. Як на мене, то причина може бути самою банальною, наприклад:- голуби не набули фізичної форми в зв"язку з тим, що повітряний простір над голубодромом перенавантажений наявною кількістю голубів сконцентрованих в одному місці.

    Тобто, тренування, які повинні б були відбуватися щодня проведені на досить низькому рівні і не ефективно. Вони не принесли вкрай портібного результату щодо розвитку м"язів, органів дихання птиці, набуття нею орієнтації тощо.

    Провести єфективно тренування 250-300 голубів сконцентрованих в одному місці, над однією голуб"ятнею досить проблематично, а 2000 тим більше (майже не можливо).


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Форум » Голубедромы » Голубедромы 2013 г. » Новый голубедром в Польше
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz