Vagrant.у голубовода початківця при участі у змаганнях вирішальним є не якість голубів, а знання та вміння самого голубовода. Тому моя Вам дружна порада: літайте відважно, проте на змагання від пари давайте одну птицю- самця або самицю.Літайте з гнізда, тобто самиця на яйцях чи молодих, самець чи самиця на льотах.Річними літайте до 400 кілометрів, при хороші погоді можна до 600.Самцями літати краще- в них менше проблемних днів, проте коли самець гонить самку на гніздо краще його не давати на льот, а далі самців не жаліти. З самками трохи важче, хоча самка більш привязана до гнізда чим самець. Самкою за два -три дні до знесення яйця та два- три дні після знесення яйця бажано не літати- вона ослаблена, на важких льотах загубиться або підірветься.Голубам , що беруть участь у змаганнях давайте викормлювати одне голубя, так збережеться енергетичний ресурс голуба. І якщо харчування добре, а голуби ЗДОРОВІ можна розраховувати на добрий результат.Успіхів і ще раз успіхів!
літайте відважно, проте на змагання від пари давайте одну птицю- самця або самицю.Літайте з гнізда, тобто самиця на яйцях чи молодих, самець чи самиця на льотах.Річними літайте до 400 кілометрів, при хороші погоді можна до 600.Самцями літати краще- в них менше проблемних днів, проте коли самець гонить самку на гніздо краще його не давати на льот, а далі самців не жаліти. З самками трохи важче, хоча самка більш привязана до гнізда чим самець. Самкою за два -три дні до знесення яйця та два- три дні після знесення яйця бажано не літати- вона ослаблена, на важких льотах загубиться або підірветься.Голубам , що беруть участь у змаганнях давайте викормлювати одне голубя, так збережеться енергетичний ресурс голуба. І якщо харчування добре, а голуби ЗДОРОВІ можна розраховувати на добрий результат
Одразу видно, що людина вихована на "ідеології" и знаннях школи А.Г.Османа (знаменитого англійського голубівника), цитує його майже слово в слово. В свій час А.Г.Осман і для мене був "панацеєю", але потім з роками, я зрозумів, що "не все солодке є цукором". Зараз я впевнений, що не у всьому Осман був правий. Наприклад, Осман писав, що тренерувати потрібно і річних голубів, і дворічних, і трьохрічних, і старих. А я зараз впевнений, що цього робити не має потреби, бо дуже легко можна погубити 2-х, 3-х річних і старих голубів (якщо вони вже літали на 400 і більше км), випустивши їх на 30-50 км. Я і мої колеги маємо у цьому певний досвід.
Quote (аматор)
давайте одну птицю- самця або самицю
А так майже вірші виходять ... (це добрий жарт!) Дальше, выше, быстрее.
Сообщение отредактировал vladimir - Четверг, 05.11.2009, 21:23
Дата: Четверг, 05.11.2009, 15:52 | Сообщение # 128
Любитель голубей
Группа: Проверенные
Сообщений: 175
Статус: Offline
Про Османа перший раз чую, чесно. А вся інформація з польських журналів, у свій час працював на будові в Польщі звідкіля привіз майже 100 журналів 80-х-90-х років які і прочитав за зиму від корочки до корочки, після цього я 8-м років не віддаю пальму першості нікому. Зі свого досвіду скажу- голуби на тренуваннях випускайте поодинчо, а то на хвості у лідера прилетять "барани", вираз не мій, взяв з цитати. Перед змаганнями я обовязково треную всіх спортсменів, везу недалеко, шкода бензини, кілометрів 20-30, два-три рази з різних сторін і не памятаю щоб загубив когось, правда, випускаю строго по одному, сховався за обрій голуб випускаю слідуючого і т. д. Добрі голуби не губляться на 20-30 км.
Сообщение отредактировал аматор - Четверг, 05.11.2009, 16:24
Дата: Четверг, 05.11.2009, 16:45 | Сообщение # 129
Голубевод-профи
Группа: Проверенные
Сообщений: 361
Статус: Offline
Quote (аматор)
Про Османа перший раз чую, чесно.
Вы многое потеряли, 1975 г. я привёз корявый (некачественный) перевод его брошюры "Секреты выведения голубей летающих на большие расстояния" от Стрыйского голубевода Абрагамовича С.А. (напечатанный на пишущей машинке). Эта брошюра стала настольной книгой всех наших голубеводов и долгие годы оставалась оной. В 2005 г. я отредактировал и издал эту брошюру малым тиражём для друзей и знакомых. Тираж разошёлся в мгновение ока.
Quote (аматор)
Зі свого досвіду скажу- голуби на тренуваннях випускайте поодинчо, а то на хвості у лідера прилетять "барани", вираз не мій, взяв з цитати.
А.Г.Осман рекомендует, при тренировках молодых голубей, выпускать их по двое, так молодые птицы чувствуют себя уверенней. Первый выпуск делать общей стаей, следующий по два, и так делать по два пуска с каждого нового места, по мере наращивания дистанции. В этом я с ним солидарен. Дальше, выше, быстрее.
Сообщение отредактировал vladimir - Четверг, 05.11.2009, 16:46
Дата: Четверг, 05.11.2009, 17:35 | Сообщение # 130
Любитель голубей
Группа: Проверенные
Сообщений: 175
Статус: Offline
Ви кажете що я цитую п. Османа слово в слово, мені приємно чути, виходить що не все я втратив, прочитавши кіпу журналів. Молодь тренується коли голуб загубив третє перо, тобто пройшло два місяці коли голуб став на крило, молодь вже достатньо самостійна. Навіть коли я випускаю їх окремо та птиця, яка блудить, вона достатньо довго літає над місцем випуску щоб знайти собі провідника а то і двох- трьох.Відомо- голуб має чудовий зір тож знайти напарника додому їм не важко.
Сообщение отредактировал аматор - Четверг, 05.11.2009, 17:57
Дата: Понедельник, 09.11.2009, 22:42 | Сообщение # 131
Голубевод-профи
Группа: Друзья
Сообщений: 290
Статус: Offline
Здравствуйте ребята. Существует много методов тренировок, много методов мотивации голубей для достижения наилутшего результата. Но все это нужно умножить на опыт, который к сожелению , приходит с годами. "Несказанного слова ты хозяин, а сказанному слову ты слуга "
Дата: Вторник, 10.11.2009, 20:43 | Сообщение # 132
Любитель голубей
Группа: Проверенные
Сообщений: 150
Статус: Offline
Quote (Черномор)
Существует много методов тренировок, много методов мотивации голубей для достижения наилутшего результата. Но все это нужно умножить на опыт, который к сожелению , приходит с годами.
Именно так и есть ,с годами приходит опыт и соответсвенно качество разводимых голубей,лишь не многие могут похвастаться в начале своей карьеры хорошим расплодовым питомником и отличной стаей летающей птицы. А все из-за низкой грамотности начинающих голубеводов,потому как собственно не откуда получать знания,опытные голубеводы не спешат передавать начинающим свои накопленные знания,а литературы и фильмов на русском и тем более на украинском языках практически нет. Давайте пройдем по кругу и кончим на Светлане Петровне. (Из реплики Хасбулатова по определению порядка выступающих у микрофона).
По поводу рас хочу сказать, что это нарицательное от фамилии чемпиона, такие "Шумахеры" голубиного спорта. В Одессе существует раса" Красненко", голуби Ковалыка, Лаврентьева, Грабарчука и т. д. И кому как не нам прославлять своих соотечественников. Или в своем Отечестве нет пророков. "Несказанного слова ты хозяин, а сказанному слову ты слуга "
Дата: Суббота, 14.11.2009, 21:35 | Сообщение # 134
Любитель голубей
Группа: Проверенные
Сообщений: 175
Статус: Offline
Безумовно, біда нашого спортивного голубоводства у відсутності спеціальної літератури на рідному язику,слабі теоретичні базі, зрештою у відсутності знань, кажуть- техніка в руках невігласа купа металолому.Можна мати суперовий матеріал і програвати,програвати, програвати.
Сообщение отредактировал аматор - Суббота, 14.11.2009, 21:36