Возможно, есть смысл узнать этот нюанс в Бельгийской, Голандской и Немецкой оранизаций голубиного спорта. Если можно наверху прилетки ставить антенну, это одно, а если только в средине, то и обсуждать дальше нечего - в средине и точка.
Я наверное чего то не понял. Мы обсуждаем "Проект Про суддівську комісію і проведення змагань" для Бельгии, Голландии, Германии ? «Жизнь, как езда на велосипеде. Чтобы сохранить равновесие, необходимо продолжать двигаться». — Альберт Эйнштейн
Поднимался ли вопрос на уровне Всеукраинской федерации по созданию единого Всеукраинского стандарта, определяющего названия окрасов (мастей) спортивных голубей. Всем известно какая царит неразбериха с правильной формулировкой названий окрасов (мастей) голубей в регионах во время заполнения заявок, ведомостей и других официальных документов ? Этот вопрос в свое время активно обсуждался здесь:
Поднимался ли вопрос на уровне Всеукраинской федерации по сертификации электронной системы регистрации прилета голубей. Данный вопрос, на мой взгляд, решает сразу массу проблем, а именно: 1. Появление в Украине официального дилера сертифицированной системы, что позволит голубеводам иметь украинизированную версию системы и всех инструкций по использованию. Быстро и качественно производить гарантийный ремонт, текущее обслуживание и прочий сервис. 2. Отпадает вопрос выбора и применения единой программы подсчетов, так как каждый производитель электронных систем прилагает к своей системе программу с ежегодным бесплатным обновлением. «Жизнь, как езда на велосипеде. Чтобы сохранить равновесие, необходимо продолжать двигаться». — Альберт Эйнштейн
Я наверное чего то не понял. Мы обсуждаем "Проект Про суддівську комісію і проведення змагань" для Бельгии, Голландии, Германии ?
Ну в общем то нет, но я думаю, как ориентир должны быть именно эти страны с наиболее развитым спортивным голубеводством. Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!
как ориентир должны быть именно эти страны с наиболее развитым спортивным голубеводством.
Согласен, как ориентир ДА. Но нельзя тупо передирать все буковка в буковку. Менталитет у нас другой. Подтверждаю свой ход мыслей, определением из Википедии: Менталитет (синоним - ментальность) есть образ мыслей, совокупность умственных навыков и духовных установок, присущих индивиду или группе лиц. Свой собственный менталитет имеет каждый народ: немецкий менталитет, менталитет русского народа. Реже слово «менталитет» употребляется для обозначения образа мыслей профессионального коллектива. «Жизнь, как езда на велосипеде. Чтобы сохранить равновесие, необходимо продолжать двигаться». — Альберт Эйнштейн
Що стосується слова "голубівник" чи "голубовод" в написанні в подальшому
За фахом я не лінгвіст, не бачу сенсу більше цьому питанню приділяти увагу, тому, як його в подальшому писати нехай визначається громадськість. Для мене це не є важливим, головне, щоб було зрозумілим. В нас на сілі кажуть "голуб"ятник", мені й це до вподоби. АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
Обсуждения по "ПРОЕКТ ПОЛОЖЕННЯ про комісію з реєстрації прильоту голубів та контролю за годинниками і електронними системами" перенес в соответствующий форум:
1.8. В змаганнях можуть приймати участь, а також об’єднуватися для проведення спільних стартів федерації, клуби, організації, тренувально-селекційні, міжнародні тестувальні центри, голуб’ятні-посередники, окремі громадяни України, особи без громадянства, іноземці.
Я надіюсь Ви вечером прочитаєте-дайте мені ще роз'яснення по цьому пункту.Голубодромні (молоді) голуби не мають права змагатись в національній першості,я так зрозумів по прочитаному,щоб небуло ніяких нарікань.Ті голуби,що лишись на голубодромі з минулого року можуть приймати участь в змаганнях,і якщо власник хоче щоб його прізвище там фігурувало,обовязково треба ставити в назві-"Макаренко-голубодром".Голубодром для молодих голубів це "комерційна діяльність",а "національна першість"-це інше поняття - ці змагання треба чітко розмежувати в Правилах!
Сообщение отредактировал Viktor_ - Четверг, 28.03.2013, 17:53
Голубодромні голуби не мають права змагатись в національній першості, я так зрозумів по прочитаному, щоб небуло ніяких нарікань. Голубодром це "комерційна діяльність", а "національна першість"-це інше поняття - ці змагання треба чітко розмежувати в Правилах
Ні, я не бачу підстав розмежовувати голубів. В небі летять голуби, змагаються голуби. Їм байдуже чиї вони, комерційні, чи крадені, чи перекуплені. Вони летять додому. А люди на землі дуркують, придумують для них різні несинітиці. Покажіть мені визначення, що таке голубодром? А якщо назва буде інша, приміром селекційно-тренувальний центр, куди любий голубівник України може здати своїх голубів на тренування і утримувати їх там декілька років. А якщо це голуб"ятня-посередник в якій потребує Україна для олімпійських стартів, куди теж з всієї України здають і утримують по багато років і з неї проводять олімпійські льоти . А якщо це міжнародно-тестувальний центр, з тими ж напрямками діяльності. То, що голуби, які перебувають в цих закладах другосортні, не достойні одночасно летіти і конкурувати з клубними голубами? Чи як? Не треба нічого придумувати зайвого. ФСІ наполегливо рекомендує розширяти можливості, застосовувати нові технології, здешевляти, робити доступним для загалу. Робити все, що сприятиме розвитку голубиного спорту, залученю мас тощо. А ми все думаємо, як вставити палку в колесо. АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
6. Подання голубів на змагання 6.1. За місяць до початку змагань кожен член федерації, клубу повинен подати головному судді заявку з повним переліком голубів запланованих для участі в перегонах, їх вік, стать і кількість обмежень не мають. До заявки розбірливо, без помарок і виправлень заноситься точний номер нероз'ємної родової обручки, рік народження, код (держава, область), колір, стать.
Цитата
6.4. Голуби, які з будь-якої причини не потрапили до загальної заявки, але внесені до заявочної відомості одного із етапів змагання на дистанції та за наявності контрольного кільця можуть приймати в них участь, але їх результати не обчислюватимуться, тому, що вони будуть відсутні в загальному електронному реєстрі.
Цитата
5.2. До змагань допускаються лише голуби, які заявлені в заявочній відомості і пройшли реєстрацію через суддівську комісію шляхом надягання контрольного кільця.
З всього вище Вами написаного-суть така-до змагань допускаються голуби які заявлені в заявці,яка подаються заздалегідь. Молоді голубодромні голуби,я не розумію як будуть включені в заявку.Все це Ви самі бачите суперечить Вашим же правилам.Два варіанти :1)забороняти брати участь;2)придумати механізм як до основної заявкиі яка подається в квітні можливість дозаявляти молодих голубів,але щоб це було прозоро і відкрито!
Сообщение отредактировал Viktor_ - Четверг, 28.03.2013, 22:05
4.6. З однієї голуб’ятні до змагань може залучатися одночасно не обмежена кількість команд голубів. Також один голубовод може виставляти одночасно свої команди з різних голуб’ятень розташованих, як в одній, так і в різних місцевостях і регіонах України.
Новым Положением о проведении соревнований спортивных голубе в Конфедерации голубиного спорта Украины допускается принимать за участника «команду голубей». Положением разрешено участие нескольких команд голубей из одного питомника (не более 5-ти команд и не менее 10-голубей в каждой команде). Так делают голубеводы Бельгии, Голландии, Германии и других стран. Это могут быть, как голуби одного голубевода, так и голуби голубевода, использующего данный питомник, как питомник посредник. Молодых голубей из голубедромов использовать в общих соревнованиях запрещено.......це розяснення Крицького В.(тут більш все зрозуміло) Makarenkoof.Давайте вже один раз зробимо все по "нормальному" і по чесному без всяких "викрутасів", щоб було зрозуміло всім.Так то так.Чорне то чорне,біле то біле.
[Aleksandr-Kiev, Makarenkoof] ПОЛОЖЕННЯ про суддівську комісію і проведення змагань
В первом абзаце после слов "проведення" вставить "прозорих" змагань; слово "на дистанціях" нужно убрать как лишнее; слова "до рівня Європейських стандартів", так как таких стандартов не существует в природе заменить на "до Європейського рівня". Проигнорированы слова Хосе Терезо об удишевлении голубинного спорта и об обеспечении возможности им заниматься и богатым и бедным В третьем абзаце убрать слова "розробка та" и начать с "Впровадження", дальше по тексту слова "має за мету" заменить на слова "надасть можливість". п.1.2. я бы изложил в такой редакции: В основу Положення покладено досягнення прогресу в розвитку поштово-спортивного голубівництва в Україні, забезпечення прозорості в організації і проведенні змагань, об"єктивності в реєстрації результатів прильоту голубів і їх підрахунків та зведення до мінімуму домінування в змаганнях великих за чисельністю клубів над малочисельними.
Makarenkoof.І ще прохання,якщо ми Вас переконали і Ви погоджуєтесь з нами то "в Проекті Положення" нехай Олександр червоним текстом робить зміни,або Ви відкрийте нову тему і там ще раз розмістіть як чистовик це саме,вже з виправленями.А то обговорюємо одне й те саме,а треба ,щоб було все оперативно зі змінами,щоб видно було результат роботи.
Молодых голубей из голубедромов использовать в общих соревнованиях запрещено, це роз"яснення Крицького В. (тут більш все зрозуміло). Makarenkoof, давайте вже один раз зробимо все по "нормальному" і по чесному без всяких "викрутасів", щоб було зрозуміло всім. Так то так. Чорне то чорне, біле то біле.
По-перше, Крицький не повинен коментувати від імені Конфедерації. Угода угодою, але всі Положення, або Правила розроблені ними чи нами повинні взаємоузгоджуватися. Думаю, що то він прокоментував свою версію своїх правил. По-друге, Ви мені так і не надали визначення, що таке голубодром? Особисто мені ця назва не сприйнятлива на слух. Тому я в Положенні відійшов від цієї примітивної, паплюжної вуличної назви "голубодром" і використовую три різні назви селекційно-тренувальний центр, міжнародно-тестувальний центр та голуб"ятня-посередник. А щоб було, як ви кажете все по "нормальному" і по чесному, без всяких "викрутасів", щоб було зрозуміло всім. Чорне то чорне, біле то біле. То я вам скажу: "Я не знаю взагалі, що таке голубодром". АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
Голубодромні голуби,молоді і старі разом,sms-ки на прильот,скільки контрольок в ячейку,скільки команд з кожної голубятні.....основні такі питання і їх треба обговорювати оперативно,а не зациклюватись на одному
Цитата (Makarenkoof)
Думаю, що то він (Крицький) прокоментував свою версію своїх правил.
Правила мають бути одні для всіх,а не його і Ваші,бо зараз я ще напишу свої.Не відхиляйтесь від теми.
А то обговорюємо одне й те саме, а треба, щоб було все оперативно зі змінами, щоб видно було результат роботи
Ви мене хочете засадити за комп"ютер, щоб я сидів без вилазно. За великим рахунком, ще змінювати особливо нічого. Але для себе я вже уяснив, що п.5.2. треба поміняти місцями з п.6.1. Для того, щоб відбулися зміни вимог любого положення їх треба аргументувати. Якщо немає аргументів то є просто розмова і не більше. Ми дуже багато говорили про диспетчера, але зміни не внесли. Про голубодром - аргументуйте, чому заборонити? Бізнес, комерція, рулетка, літати на гроші - це не підстави для заборони. Мені дещо сподобався підхід [url=javascript://]МусиПуси[/url]. Відчувається, що людина вчитувалася в кожний абзац, пункт і внесла конкретні пропозиції. А ми їх будемо розглядати. АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!