ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Как определить качество спортивного голубя??? - Страница 4 - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (156)
  • Разговоры обо всём насвете. (232)
  • ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 2 (1)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 08.05.2024, 06:45

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Как определить качество спортивного голубя??? (Параметры оценки по внешнему виду.)
    Как определить качество спортивного голубя???
    ЖабаДата: Пятница, 04.12.2009, 09:17 | Сообщение # 46
    Новичек
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 30
    Статус: Offline
    Quote (аматор)
    До речі, зіницю треба оглядати лупою 8-ми або 10-тикратною

    Пробовал смотреть простой школьной лупой что-то не получается.Может надо лупу которую применяют часовщики?
     
    аматорДата: Пятница, 04.12.2009, 16:26 | Сообщение # 47
    Любитель голубей
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 175
    Статус: Offline
    Коли я мав 100% зір то бачив кільце (перстень) у зіниці у звичайну чотирикратну лупу, потім щоб ще краще бачити купив у годинникового майстра десятикратну лупу, але ніяк вона мені не трималася, як у годинникових майстрів, видно ненароджений я бути годинникарем.
    До речі, кільце буває тонке або ширше по всьому кругу зіниці або перерване, дуже добре видиме або слабовидиме, но воно є обовязково.
     
    janssenДата: Суббота, 05.12.2009, 12:24 | Сообщение # 48
    Голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 268
    Статус: Offline
    Quote (аматор)
    купив у годинникового майстра десятикратну лупу, але ніяк вона мені не трималася, як у годинникових майстрів, видно ненароджений я бути годинникарем.

    Прикрепляете к лупе обычную резинку и никаких проблем,руки свободные и наблюдать удобно. cool


    Не говорите мне что надо делать и я не скажу куда вам надо идти...
     
    IvanOnyskoДата: Суббота, 05.12.2009, 23:33 | Сообщение # 49
    Голубевод-фанат
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 557
    Статус: Offline
    привет всим я новичок в спортивном голубоводстве занимаюсь три года два года скуплял молодых голубив тринеровав отвозил на дыстанции двести километров имел очень большие потери правда голубей покуплял у голубоводов нетринеровавших своих голубей на третем году уже выводил спод тренированых голубей птенцов и есть результат на голубедроме геничевськ здал 4 птенца 1птенец отлетал 45 на400 км ивсе льоты непогано и первый год летал клубе есть голубы отлетавшие годовалые 350км попавшие в зачот но я необетом ето только знакомство я гочу сказать намой взгляд голубей ненадо оценивать поформе крыла или туловыща иногда есть голуб некрасив а результат очень хорошый показывает я думаю ето как боксе определить можно на ринге еще неверю я врасы янсон или другие намой взгляд надо паровать лучшое злучшим итак получим лучшое плюс надо упорни тренировкы и гороши збаланцировани корма и здоровя птицы уменя есть 2 друга у венгрии и одын все время купляе расовых голубив другый по етому принцепу как яописывал выше иетот все время имеет лучшие результаты иненада ему никаких рас
     
    GudzДата: Воскресенье, 06.12.2009, 03:02 | Сообщение # 50
    Голубевод
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 276
    Статус: Offline
    Molodec Onysko...
    Ne v obidy. Jakszo tu svoim pruncupom ho4esz dojtu do horoszoi ptuci tobi nehvatut zutia...
    Ale tyt szo sparovyvat kras4e z kras4um 100% shidnuj z tobojy.
    Ale to kras4e kosztyje horoszi hroszi!!!!


    Сообщение отредактировал Gudz - Воскресенье, 06.12.2009, 03:05
     
    Ivan-IvanovichДата: Воскресенье, 06.12.2009, 06:55 | Сообщение # 51
    Любитель голубей
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 150
    Статус: Offline
    Quote (IvanOnysko)
    привет всим я новичок в спортивном голубоводстве занимаюсь три года два года скуплял молодых голубив тринеровав отвозил на дыстанции двести километров имел очень большие потери правда голубей покуплял у голубоводов нетринеровавших своих голубей на третем году уже выводил спод тренированых голубей птенцов и есть результат на голубедроме геничевськ здал 4 птенца 1птенец отлетал 45 на400 км ивсе льоты непогано и первый год летал клубе есть голубы отлетавшие годовалые 350км попавшие в зачот

    Молодец IvanOnysko, уважаю напористость и тягу к победе.
    Quote (IvanOnysko)
    ненадо оценивать поформе крыла или туловыща иногда есть голуб некрасив а результат очень хорошый показывает

    Оценивать может и не надо а вот определить по форме крыла,конституции корпуса - кое-что можно,а красив голубь или нет , у каждого существуют личные параметры по которым он определяет красоту,как в определениии женской красоты одному нравятся худые другому толстые,а третий вообще на мужиков глаз положил... biggrin wacko

    Quote (IvanOnysko)
    неверю я врасы янсон или другие намой взгляд надо паровать лучшое злучшим итак получим лучшое плюс надо упорни тренировкы и гороши збаланцировани корма и здоровя птицы

    На счет рас и подбора пар очень точно и лаконично ответил:
    Quote (Gudz)
    Ne v obidy. Jakszo tu svoim pruncupom ho4esz dojtu do horoszoi ptuci tobi nehvatut zutia...
    Ale tyt szo sparovyvat kras4e z kras4um 100% shidnuj z tobojy.
    Ale to kras4e kosztyje horoszi hroszi!!!!

    Определение понятия "раса"довольно расплывчатое ,но то-что заводить голубей нужно от летающих долгое время голубеводов и имеющих определенные линии которые формировались десятилетиями-это доказаный и неоспоримый факт.


    Давайте пройдем по кругу и кончим на Светлане Петровне. (Из реплики Хасбулатова по определению порядка выступающих у микрофона).
     
    janssenДата: Понедельник, 07.12.2009, 23:51 | Сообщение # 52
    Голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 268
    Статус: Offline
    aaa
    Quote (Ivan-Ivanovich)
    у каждого существуют личные параметры по которым он определяет красоту,как в определениии женской красоты одному нравятся худые другому толстые,а третий вообще на мужиков глаз положил...

    Quote (Ivan-Ivanovich)
    Определение понятия "раса"довольно расплывчатое ,но то-что заводить голубей нужно от летающих долгое время голубеводов и имеющих определенные линии которые формировались десятилетиями-это доказаный и неоспоримый факт.

    Quote (аматор)
    Всі або майже всі серйозні голубоводи йдуть одним шляхом, це поперемінне примінення інбридінгу ( близькородинної паровки ) і міжлінійне схрещування (аутбридінг ), при чому основну роль грає знання законів спадковості і постійний відбір

    thumb yes


    Не говорите мне что надо делать и я не скажу куда вам надо идти...
     
    SokolДата: Среда, 09.12.2009, 07:18 | Сообщение # 53
    Любитель голубей
    Группа: Модераторы
    Сообщений: 190
    Статус: Offline

    Сообщения перемещены в форум-"Разведение голубей » Скрещивание,гибридизация и т. д."


    Лучше сокол на руке чем "УТКА" под кроватью.
    (ремикс поговорки про синицу и журавля)
     
    птицеловДата: Четверг, 10.12.2009, 18:42 | Сообщение # 54
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 85
    Статус: Offline
    sad cry

    Говорят,плохая примета-ехать ночью в лес в багажнике автомобиля.
     
    птицеловДата: Четверг, 10.12.2009, 18:45 | Сообщение # 55
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 85
    Статус: Offline
    чтото не хотят наши ассы делиться секретами с новичками...

    Говорят,плохая примета-ехать ночью в лес в багажнике автомобиля.
     
    mikeДата: Суббота, 12.12.2009, 13:55 | Сообщение # 56
    Любитель голубей
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 184
    Статус: Offline
    Quote (птицелов)
    чтото не хотят наши ассы делиться секретами с новичками...

    депресняк декабрьский людей душит...
    baka


    Финансовый кризис каснулся и меня... Сыр ем с плесенью, вино пью старое, в машине езжу без крыши.
     
    Ivan-IvanovichДата: Суббота, 12.12.2009, 16:12 | Сообщение # 57
    Любитель голубей
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 150
    Статус: Offline
    Quote (mike)
    Quote (птицелов)
    чтото не хотят наши ассы делиться секретами с новичками...

    депресняк декабрьский людей душит...


    wacko


    Давайте пройдем по кругу и кончим на Светлане Петровне. (Из реплики Хасбулатова по определению порядка выступающих у микрофона).
     
    аматорДата: Пятница, 18.12.2009, 21:20 | Сообщение # 58
    Любитель голубей
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 175
    Статус: Offline
    Ще не перевелися в нас інтелігенти в третьому поколінні, дякую,що не підганяєте.І так- моє око спортивного голуба.До сьогоднішнього дня є як прихильники так і опоненти так званої "теорії ока" спортивного голуба, що до мене то я палкий прихильник .З початку спортивного голубоводства ще на початку 20 століття бельгійські, потім англійські та і інші голубоводи намагалися якось пояснити зміст орієнтації голуба, виходячи з будови ока та його структури. Найперші теоретики говорили, що голуб повертається додому, завдячуючи чудовому зору та зоровій пам'яті, твердження було дійсне до тих пір поки орнітологи не провели експеримент: молодих лелек окільцювали та відслідкували їх переліт до Африки. Лелеки з східної Прусії летіли через Турцію, а молодь із західної Німеччини летіла через Гібралтар (Іспанія). Щоб виключити зорове запам’ятовування траси перельоту провели другий експеримент: молодих лелек із східної Прусії перевезли та випустили самих у західній Німеччині і тут орнітологи були приємно здивовані, молодь полетіла через Італію та Югославію – дорогою, яку раніше ніколи не бачила, так впала теорія зорової пам'яті і стало ясно , що зміст орієнтації передається потомству вродженим шляхом, як зараз кажуть генетично.А як ще пояснити той факт, що північна крячка, щоб вивести потомство летить з півночі на невеликий острів у Тихому океані, який знаходиться за сім тисяч кілометрів і ЗНАХОДИТЬ його, нашим голубам би таку орієнтацію. Але, як би там не було всі сходяться на тому, що око голуба має вплив на швидкість прильоту.Якщо вроджений зміст орієнтації є головним у нашому спорті при поверненні голуба додому то добре око йому тільки в цьому допоможе.На тему ока поштового голуба знаний голубовод Теодор Бакс (Backs) так пише: "У нашого сьогоднішнього поштового голуба , що відзначається спосібністю швидко повертатися додому око відіграє важливу роль, природньо у поєднанні з доброю будовою тіла". Про око голуба можна говорити багато, але щоб виключити повторення прошу всіх зацікавлених зайти на сторінку Вадима- там багато повчального, а я зупинюся на тому чого там немає. Я оглядаю око голуба через 4-ри кратну лупу вечером при матовій лампочці у настільній лампі, при огляді вдень можуть частково мінятися кольори, але загальна картина та сама. Найперше звертаю увагу на колір очного яблука, колір та форму перстня вартості голуба, насиченість кровоносними судинами. Ціню голуба з малою зіницею.

    На фото польський голуб який має чудові результати як в категорії
    "В", так і в категорії "С". Око цього голуба червоно-жовте, не ясне , не темне, а середнє по тональності , з доброю насиченістю кровоносними судинами (червоний колір здається гористим), зіницю чітко охоплює (обрамлює) не широке кільце кольору старої бронзи- кільце вартості голуба, як ще його називають, кільце монотонне по кольору та трохи потовщене до дзьоба та чуть вниз, що створює враження овальної зіниці - таке око добре, як для розплоду так і на льоти, особливо для далеких дистанцій.
    У голубів з ясними жовто-червоними очима кільце вартості має бути золотаво-жовте. Поляки кажуть, що голуб який приносить золото має посідати (мати) золото в оці.
    У голубів з темними очима перстень вартості темного кольору, добре щоб був монотонний, але найбільше ціняться чорні малі риски та точки , що знаходяться за перснем вартості, але не чорні поля.Якщо є два красі голуби і одного з них треба залишити в розплоді то перевагу віддають голубові з чистим оком без плям. Добрі також голуби в яких перстень вартості відсутній, розмитий, але майже від зіниці відходять промені, декілька променів- кажуть голуб має зірчасте око, такий голуб теж хороший, як в льотах так і в розплоді.Якщо візуально червоно-жовте око виглядає плоским ( немає гористості в червоному кольорі) такий голуб негодиться на розплід. Дуже добрі голуби з коричневими очима і присутніми іншими ознаками.Інколи в голубів за перстнем вартості видно друге кільце і третє, то в доброї птиці це друге кільце не може бути дуже широке та випирати це основне (третє) кільце, друге кільце має бути якнайвужче, або зовсім витіснене (розмите) основним (третім) багатим по кольору кільцем.Дуже добре коли в оці є вкраплення зеленого кольору , взагалі, чим більше різнокольорове забарвлення 2-го та 3-го кілець тим краще. У склянному ( риб'ячому, білому) оці я шукаю , щоб кільце вартості голуба було голубого чи біло-голубого кольору.
    Ну і накінець- в зіниці ока голуба, якщо є чітко видиме по всьому кругу кільце у вигляді українського намиста (східних чоток), то я такого голуба не продаю, і не тільки з патріотичних почуттів.


    Сообщение отредактировал аматор - Пятница, 18.12.2009, 21:32
     
    andrij_slobodyanДата: Пятница, 18.12.2009, 23:19 | Сообщение # 59
    Любитель голубей
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 161
    Статус: Offline
    thumb

    Пристрасть - це імпульс на шляху до успіху.Першокласні голуби - це моя пристрасть...
     
    janssenДата: Суббота, 19.12.2009, 00:00 | Сообщение # 60
    Голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 268
    Статус: Offline
    Quote (аматор)
    Ще не перевелися в нас інтелігенти в третьому поколінні, дякую,що не підганяєте.

    thumb
    А все остальное вдвойне thumb thumb


    Не говорите мне что надо делать и я не скажу куда вам надо идти...
     
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Как определить качество спортивного голубя??? (Параметры оценки по внешнему виду.)
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz