ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Різниця в правилах Федерацій спортивного голубівництва - Страница 2 - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • Разговоры обо всём насвете. (229)
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (149)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  • ПОМОЖЕМ УСТРОИТЬ НАЙДЕННЫХ ГОЛУБЕЙ (34)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 29.03.2024, 03:28

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 2 из 9
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 8
    • 9
    • »
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Різниця в правилах Федерацій спортивного голубівництва (Або що заважає всім літати по одних правилах)
    Різниця в правилах Федерацій спортивного голубівництва
    LDenysДата: Суббота, 30.11.2013, 21:25 | Сообщение # 16
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 23
    Статус: Offline
    .CONDITIONS DE PARTICIPATION
    ----------------------------------------------------------
    Nombre minimum |Nombre minimum|
    de pigeons |de colombophiles |
    |participants |
    ------------------------------------------------------------
    Саша я так зрозумів що мова йде про цю таблицю яка дослівно називається-Умови співучасті.Перша колонка-мінімальна кількість голубів.Наступна-мінімальна кількість голуболюбів або голубоводів учасників.
    Тему треба було починати з цієї таблиці.Як бачимо що голуб і голубовод є спів учасниками наших змагань.Нажаль дехто перекручує значення цих колонок в таблиці.

    Добавлено (30.11.2013, 20:25)
    ---------------------------------------------
    Пробачте таблиця виглядає ніяк поправте...

     
    corvetteДата: Суббота, 30.11.2013, 21:44 | Сообщение # 17
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 69
    Статус: Offline
    Цитата LDenys ()
    Як бачимо що голуб і голубовод є спів учасниками наших змагань.Нажаль дехто перекручує значення цих колонок в таблиці.
    Вірно і якщо Ви прочитаєте вище наведені правила, то побачите - розділ "Учасник змагань" має вирішити проблему з розумінням цього терміну та кількістю голубоводів, які можуть літати з одного голубника і на яких умовах.
    Пропонуйте свої поправки, якщо маєте.


    Ласкаво просимо на сайт Львівського клубу: http://galychyna.jimdo.com
     
    MakarenkoofДата: Воскресенье, 01.12.2013, 21:28 | Сообщение # 18
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (corvette)
    Дякую, я знаю, як розробляються документи

    Сorvette, це дуже добре, що ти маєш таку високу самооцінку, головне, щоб вона не заважала тобі в житті. Як театр починається з гардеробу, так любий документ починається з назви. В назві цього документу чітко вималюється твоя мета, те до чого ти прагнеш.

    Сorvette, я хотів би бачити, над яким документом ти працюєш? Побачити твій кругозір, побачити твою поміркованість, далекоглядність, визначити для себе, чи дійсно ти прагнеш до створення такого документу, який би задовільнив потреби голубоводів всієї України.

    Читаючи викладене тобою у мене складається враження, що ти хочеш нав'язати людям містечкові забаганки окремих лідерів вашої федерації. Прагнення до розвитку голубиного спорту, заохочення голубоводів сходу, півдня, центру України та інших регіонів до цієї справи, поки, що не простежується.

    З цієї причини, думаю тимчасово, я зупинив опрацювання викладеного тобою в постах.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    corvetteДата: Воскресенье, 01.12.2013, 22:13 | Сообщение # 19
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 69
    Статус: Offline
    Цитата Makarenkoof ()
    Читаючи викладене тобою у мене складається враження, що ти хочеш нав'язати людям містечкові забаганки окремих лідерів вашої федерації. Прагнення до розвитку голубиного спорту, заохочення голубоводів сходу, півдня, центру України та інших регіонів до цієї справи, поки, що не простежується.
    Будь-ласка викладіть у своїй редакції пункти з якими Ви не згідні, як я можу врахувати Ваші прагнення, якщо я не бачу чіткого формулювання.

    Добавлено (01.12.2013, 21:13)
    ---------------------------------------------
    Крім цього я викладаю цей документ по мірі опрацювання, і буду вдячний, якщо Ви візьмете якісь розділи на себе. Я нікому нічого не навязую, у кого є бажання - працюймо. Ніхто не заважає нам спірні моменти виділити червоним і звернутися з розясненням до Віце-президента ФСІ зі спорту Іствана Бартоша. А якщо складем хороший документ то і зібратись можна, обговорити деталі. Якби я не хотів врахувати думку (обгрунтовану) голубоводів, Ви б цієї теми тут не побачили на нейтральному сайті, а десь на сайті УНФ,тощо. Правила не повинні складатися в кулуарах, досить у нас в Україні вже закони так приймаються. Крім цього я сподіваюся, що жодна Федерація не привласнить ці напрацювання, перекрутивши певні пункти під себе, навіть та, в якій я перебуваю.
      Так я маю свою думку, і повірте часом далеку не ту, що у керівництва УНФ. Але слово "розвиток" для мене ще нічого не варте, поки воно не підкріплене якимсь конкретно наведеним прикладом з іноземного досвіду, чи якщо я чітко не бачу збереження конкуренції, щоб ті голуби які представляють Україну дійсно були кращі, а не штучно випхані наверх.


    Ласкаво просимо на сайт Львівського клубу: http://galychyna.jimdo.com
     
    MakarenkoofДата: Воскресенье, 01.12.2013, 22:51 | Сообщение # 20
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Сorvette)
    Будь-ласка викладіть у своїй редакції

    Ні шановний, ти взявся за написання, так давай, дерзай. Я лише готовий допомогти. А так вийде, що я пишу. Моє припущення таке: назва документу, -
    (ПРОЕКТ) ПОЛОЖЕННЯ про суддівську комісію і проведення змагань поштово-спортивними голубами в Національній першості України

    Другий аркуш: ЗАТВЕРДЖЕНО: Рішенням Конференції (З'їзду) Конфедерації любителів поштово-спортивного голубівництва України, Протокол №.. від 10 грудня 2013 року

    ПОЛОЖЕННЯ про суддівську комісію і проведення змагань поштово-спортивними голубами в Національній першості України

    (Преамбула, може бути, може ні) Одним із головних завдань і напрямків діяльності Конфедерації любителів поштово-спортивного голубівництва України (далі КЛПСГУ) є організація і проведення прозорих змагань поштово-спортивними голубами, розвиток голубиного спорту в усіх існуючих категоріях, підняття його до Європейського рівня та популяризація серед населення.

    На даний час поштово-спортивне голубівництво в Україні знаходиться в стадії прогнозованого поступального розвитку. Хоча обласні федерації і клуби ще не чисельні, їх члени не досить гарно обізнані з прогресивними методологіями світових грандів щодо організації і проведення змагань поштово-спортивними голубами.

    Впровадження в практичну діяльність Положення "Про суддівську комісію і проведення змагань поштово-спортивними голубами в Національній першості України" надасть можливість довести змагання поштово-спортивними голубами до рівня Європейських стандартів, забезпечить рівноправну і доброзичливу спортивну конкуренцію, сприятиме зміцненню дружніх стосунків серед голубівників-аматорів.

    1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
    1.1. Положення "Про суддівську комісію і проведення змагань поштово-спортивними голубами в Національній першості України" ґрунтується на українському законодавчо-правовому полі і спрямоване на забезпечення Конституційного Права і Свобод громадян та дотримання загальних вимог правил FCI.

    1.2. В основу Положення покладено досягнення прогресу в розвитку поштово-спортивного голубівництва в Україні, забезпечення прозорості в організації і проведенні змагань, об’єктивності в реєстрації результатів прильоту голубів і їх підрахунку, зведення до мінімуму домінування в змаганнях великих за чисельністю клубів над молочисельними.

    1.3. Затверджені вимоги Положення поширюються на федерації і клуби, які є членами Конфедерації, а також фізичних і юридичних осіб, які надали голубів для участі в змаганнях Національної першості України.

    1.4. Положення в цілому, або окремі його вимоги, можуть бути змінені лише за рішенням Конференції, на якій повинні бути присутніми всі члени правління (або якогось робочого органу) Конфедерації та 90% делегатів і за які проголосувала переважна їх більшість. Рішення Конференції є обов’язковим до виконання всіма членами асоціації та учасниками змагань Національної першості.

    1.5. Концептуальним напрямком розвитку голубиного спорту є створення в Україні тренувально-селекційних та міжнародно-тестувальних центрів, а також голуб’ятень-посередників. Їх наявність надасть можливість голубівникам України щорічно здавати голубів на не обмежену кількість років і проводити змагання, як самостійно, так і об’єднавшись з територіальними федераціями чи клубами.

    1.6. Міжнародною Конвенцією з захисту тварин і оточуючого середовища заборонено, щоб під час змагань довжина дистанції для дорослих поштово-спортивних голубів перевищувала 1200 кілометрів. Тому Олімпійський комітет FCI в своєму рішенні наполегливо рекомендує при олімпійських випусках з Берліну, Лондону та інших визначених ними європейських міст користуватися послугами голуб’ятень-посередників.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Воскресенье, 01.12.2013, 22:52 | Сообщение # 21
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    1.7. Варто всім голубівникам усвідомити, що на дистанціях змагаються у швидкості голуби, а не їх тренери. Практичний досвід свідчить, що чим більше голубів надано на змагання одним голубівником, тим більша конкуренція в його голуб’ятні. Чим більше випущено голубів на старті і чим більша розгалуженість напрямків прильоту, тим легше відібрати кращих літунів за їх здібностями.

    1.8. В змаганнях можуть приймати участь, а також об’єднуватися для проведення спільних стартів федерації, клуби, організації, тренувально-селекційні, міжнародно-тестувальні центри, голуб’ятні-посередники, окремі громадяни України, особи без громадянства, іноземці.

    1.9. Виходячи з аналізу практичного досвіду голубівників-грандів Європейських країн на змагання один голубівник може надати стільки голубів, скільки вважає за доцільне. Одночасно на старті можуть бути присутні голуби суттєво різні за віком, расою і статтю. В Європейських країнах і правилами FCI також будь-які обмеження в цьому плані не передбачені.

    1.10. Конфедерація заохочуватиме прогресивні методології, які сприятимуть збільшенню кількості голубів на старті і бажаючих займатися голубиним спортом, підвищуватимуть спортивний інтерес і бажання перемоги та нададуть можливість тренеру відібрати кращих літунів і вести якісну селекційну роботу.

    1.11. Організація проведення змагань і контроль за дотриманням вимог Положення всіма учасниками перегонів покладається на президентів, головних суддів суб'єктів Конфедерації, федерації, клубу. Обов'язки, права і повноваження їм делегуються відповідними конференціями, чи загальними зборами асоціації, федерацій, клубів.

    1.12. Без наявності в федераціях, клубах затверджених Положень про суддівську комісію і проведення змагань їх діяльність не рахується легітимною. Також не повинно бути суттєвих розбіжностей з цим Положенням та вимог, які б утискали права голубівників і їх прагнення виховати гарних спортивних голубів та налітувати високі результати.

    1.13. Щорічно кожна федерація, клуб розробляє і затверджує на загальних зборах графік проведення змагань, яким встановлюються, або скасовуються будь-які обмеження при їх проведенні, в тому числі, кількість голубів наданих одним голубівником, віковий ценз при одночасному старті, їх расову чи статеву приналежність тощо. Якщо обмеження не встановлені, то члени федерації, клубу подають голубів на змагання на свій розсуд.

    1.14. Все, що заборонено цим Положенням, є обов’язковим до виконання всіма учасниками змагань в Національній першості України. Не дотримання його вимог, а відповідно, виявлені порушення можуть призвести до визнання результатів змагання не дійсними, або такими, що підлягають скасуванню.

    1.15. Рішення про визнання не дійсними результати окремого етапу змагання, чи всього сезону для окремого учасника, групи, клубу та федерації може бути прийнято ( ким саме треба визначитися) лише за наявності об’єктивних матеріалів перевірки. Таке рішення повинно бути обґрунтованим і виваженим, про яке обов’язково складається письмова доповідна записка.

    1.16. Інша сторона, в разі незгоди з рішенням винесеним ( ким саме треба визначитися) ... чи президентом федерації, клубу протягом місяця подає скаргу для розгляду на конференції, чи загальних зборах федерації, клубу, а також може звернутися до першого віце-президента-голови контрольно-ревізійної комісії Конфедерації.

    1.17. Конференція після вивчення доповідної і матеріалів перевірки шляхом відкритого голосування більшістю голосів визнає, або не визнає правомірність рішення. Відсутність доповідної, або матеріалів перевірки дає підстави вважати, що рішення прийнято не правомірно і автоматично втрачає чинність. Перший віце-президент-голова КРК може накласти "вето" на дію цього рішення до скликання конференції.

    1.18. Все інше, що не обумовлено цим Положенням є дозволеним. Дії голубівника можуть бути визнані такими, що є забороненими, лише після внесення конференцією до Положення відповідних змін чи додаткових поправок, але вони зворотної сили не матимуть. А до цього тлумачити будь-кому на свій розсуд будь-які події не припустимо.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Понедельник, 02.12.2013, 17:10 | Сообщение # 22
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Evgen)
    Пише хто, як вміє, є тема є відповідь.

    Пане Євгене, за великим рахунком ви не праві. На мій погляд в умовах сучасності писати "хто, як вміє", тобто безграмотно, це стидоба, позорище. Навіщо тоді вчителі мучилися викладаючи нам синтаксис, фонетику, морфологію.

    Ми всі, в тому числі і я, в постах припускаємося помилок в написанні, але це в переважній більшості технічні (механічні) помилки і дійсно на них уваги звертати може й не варто. Але, якщо людина взялась за написання такого важливого документу, наголосивши, що знає, як пишуться документи такого ґатунку, то треба підійти до нього відповідально з всіх сторін.

    Його будуть читати і обговорювати люди з різним рівнем освіти і знань, може й не тільки в Україні, то не треба в простому питанні падати обличчям в бруд. Виходячи з цього, я попросив автора, бути більш уважнішим.

    Цитата (Evgen)
    Ви, що вчитель української мови?

    На превеликий жаль ні і ніколи ним не був. Я народився і 40 років прожив в м.Дніпропетровську, в середній школі і університеті все викладалося російською. За освітою я інженер-механік з ракетних двигунів, за другою - юрист. Писати правильно мене зобов'язує мій статус - українець.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Илля_КсеничДата: Понедельник, 02.12.2013, 17:51 | Сообщение # 23
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 23
    Статус: Offline
    [quote=Makarenkoof;11519]Писати правильно мене зобов'язує мій статус - українець. [/quote]
    Красиво сказано
     
    MakarenkoofДата: Вторник, 03.12.2013, 19:23 | Сообщение # 24
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Сorvette)
    і буду вдячний, якщо Ви візьмете якісь розділи на себе. Я нікому нічого не навязую, у кого є бажання - працюймо.

    Сorvette, за твоєю порадою я взяв на себе оформлення титульної сторінки документу, автором якого ти є і запропонував обговорити один з варіантів написання назви документу і розділу "Загальні положення". То працюймо. Тільки скажи, де ти є?

    Цитата (Сorvette)
    Ніхто не заважає нам спірні моменти виділити червоним і звернутися з розясненням до Віце-президента ФСІ зі спорту Іствана Бартоша.

    На мій погляд звертатися за допомогою до будь-кого не доречно. Ми ж знаходимося не в ізоляції від зовнішнього світу, а багато знаємо і володіємо інформацією де, в коко, як робиться. В своєму домі ми повинні розібратися самі без сусідів.

    Ти приклоняєшся перед посадою, яку обіймає ця особа, я ні. В такому разі там є Президент та директорат. Якраз зараз на думку прийшло прислів'я: "Чужу біду й рукою розведу, а своїй ніяк не дам ладу". В них немає таких проблем, може й не виникало. В них зовсім інший менталітет. Тому вони нам не допоможуть, у всьому ми повинні розібратися самі. А якщо нам бракує розуму, то набути його нам вже ні Бардош, ніхто інший, ніколи не допоможе.

    Цитата (Сorvette)
    А якщо складем хороший документ, то і зібратись можна, обговорити деталі. Якби я не хотів врахувати думку (обгрунтовану) голубоводів, Ви б цієї теми тут не побачили на нейтральному сайті, а десь на сайті УНФ тощо.

    Звичайно ж складемо, притому не містечковий, а гарний документ, виважений, який зможе об'єднати всі клуби, всієї України і поставить в рівні умови змагань, як великі за чисельністю клуби, так і малочисельні, який врахує прагнення до розвитку, як голубоводів сходу, півдня, центру, так і заходу нашої ДЕРЖАВИ.

    Я переконаний, що цей документ, за який ти взявся, усуне непорозуміння, дозволить довести змагання спортивними голубами до рівня Європейських стандартів, забезпечить рівноправну і доброзичливу спортивну конкуренцію, сприятиме зміцненню дружніх стосунків серед голубівників-аматорів.

    Цитата (Сorvette)
    Правила не повинні складатися в кулуарах, досить у нас в Україні вже закони так приймаються. Крім цього я сподіваюся, що жодна Федерація не привласнить ці напрацювання, перекрутивши певні пункти під себе, навіть та, в якій я перебуваю.

    Про кулуари ти говориш вірно, але не переймайся цим, Закони і наш Парламент, то для нас з тобою задалеко. Я тебе прошу, не бійся, вже так сильно за свою інтелектуальну власність, ми з тобою, ще нічого не створили, тому їм немає що перекручувати під себе. А останні слова, після коми, то дуже сміливо і круто.

    Цитата (Сorvette)
    Так, я маю свою думку, і повірте, часом далеко не ту, що у керівництва УНФ.

    Я відразу помітив це, тому вирішив співпрацювати з тобою. Тільки не фрівольничай занадто, ти ж не дєкабріст, бо твоє УНФ підсмалить тобі крильця, мій юний орел.

    Цитата (Сorvette)
    Але, слово "розвиток" для мене, ще нічого не варте, поки воно не підкріплене, якимсь конкретно наведеним прикладом з іноземного досвіду,

    А я навпаки, не привик, будь-що "злизувати" з чого столу. В мене вистачить знаннів і життєвого досвіду, щоб довести будь-кому правильність прийнятого рішення чи вирішення проблеми, питання тощо.

    Цитата (Сorvette)
    чи, якщо я чітко не бачу збереження конкуренції, щоб ті голуби, які представляють Україну, дійсно були кращі, а не штучно випхані наверх.

    Конкуренцію зберігати не варто, тому, що конкуренція була, є і буду завжди. Наша задача полягає в тому, що б зробити її доброзичливою, а не перетворити в ворожнечу. Тільки скажи будь ласка, де ти є?


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    corvetteДата: Вторник, 03.12.2013, 20:03 | Сообщение # 25
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 69
    Статус: Offline
    Цитата Makarenkoof ()
    Конкуренцію зберігати не варто, тому, що конкуренція була, є і буду завжди. Наша задача полягає в тому, що б зробити її доброзичливою, а не перетворити в ворожнечу. Тільки скажи будь ласка, де ти є?
    Я з Львова, проект правил перенесено сюди:
    ПРОЕКТ ПРАВИЛ _ УКРАЇНА
    мені  легше оновляти в одному місці, тому всі зміни практично онлайн на моєму сайті, його постійно переглядають члени мого клубу, думка яких для мене теж дуже важлива.
    Лінгвістика потім поправиться - зараз головне наповнення розділів.

    Добавлено (03.12.2013, 19:03)
    ---------------------------------------------
    Вибачаюсь, виявляється форум у посиланнях не сприймає кирилицю.
    Дивитись тут http://galychyna.jimdo.com та перейти "Документи" ---> "Проект правил Україна"


    Ласкаво просимо на сайт Львівського клубу: http://galychyna.jimdo.com
     
    Gennadiy_PuzdryaДата: Среда, 04.12.2013, 08:06 | Сообщение # 26
    Заслуженый голубевод
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 1915
    Статус: Offline
    Цитата corvette ()
    зараз головне наповнення розділів

    Я считаю, что в первую очередь нужно на паритетных началах, решить наиболее спорные пункты правил из за которых и возникли разногласия между голубеводами. Их не так уж и много, а уже затем приступать к рутинной работе по наполнению разделов.


    «Жизнь, как езда на велосипеде. Чтобы сохранить равновесие, необходимо продолжать двигаться». — Альберт Эйнштейн
     
    corvetteДата: Среда, 04.12.2013, 10:13 | Сообщение # 27
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 69
    Статус: Offline
    Цитата Gennadiy_Puzdrya ()
    Я считаю, что в первую очередь нужно на паритетных началах, решить наиболее спорные пункты правил из за которых и возникли разногласия между голубеводами. Их не так уж и много, а уже затем приступать к рутинной работе по наполнению разделов.
    Маєте рацію, викладаю основні, на мою думку, спірні моменти.

    1.  Заявка голубів на людей, які фактично ними не літають (я так розумію для штучного підняття кількості учасників).
        Компроміс - на разі не бачу (Тема http://goluby-dnepr.ucoz.ua/forum/4-500-5, пост №72). Але мая думка однозначна -  це  дискримінує наш спорт.
    2.  Рахування голуба учасником змагань - думку чув, але нема чого лукавити - в результатах гонок не бачив в жодній                                                                 Федерації.
        Тому пропоную на цьому не зациклюватись, тим паче що це прямо порушує закон "Про фізичну культуру і спорт", крім того ФСІ не стало би ставити графу "учасник" якщо б ними можна було рахувати голубів.
    3.  Заявлення своїх голубів в іншому клубі в чужу голубятню, чи так звану голубятню-посередник. Не знаю чи вже хтось таке практикував, але думка має місце точно, і з прицілом, щоб допомогти малим клубам.
        Компроміс: Враховуючи правила Європейських країн, а їх я вважаю зовсім з рахунку скидати не можна, тому що у них  на...багато! більші коріння в голубиномі спорті і практичний досвід, пропоную наступне:
     3.1. Зараховувати гонки клубам, з кількістю учасників від 10 включно, до національній першості України. При цьому Національна виставка показуватиме дві колекції "колекція України у міжнародній першості" та "колекція України у Національній першості". Я думаю, це повинно достатньо мотивувати малі клуби.
     3.2. Обмежити кількість гонок в сезоні щоб дати змогу малим клубам хоч якось конкурувати з великими.
    4. Фіксація прильоту голубів по телефону - не знаю чи це правда.
        В жодній країні таке не дозволено, наскільки мені відомо.

    Якщо щось пропустив - добавляйте


    Ласкаво просимо на сайт Львівського клубу: http://galychyna.jimdo.com
     
    MakarenkoofДата: Среда, 04.12.2013, 10:50 | Сообщение # 28
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Gennadiy Puzdrya)
    Я считаю, что в первую очередь нужно на паритетных началах, решить наиболее спорные пункты правил из-за которых и возникли разногласия между голубеводами. Их не так уж и много, а уже затем приступать к рутинной работе по наполнению разделов.

    Абсолютно вірно. Тільки так всі зможуть побачити, що опоненти протиставлять один одному і кожен читач матиме можливість запропонувати свою версію. А розбіжностей не так вже й багато.

    Перша - це кількість голубоводів, які можуть літати з однієї координатної точки? Я рахую, що безліч.
    Друга - чи можна одночасно літати дорослими й молодими? Вважаю, що не тільки можна, а й необхідно.
    Третя - чи можуть голуб'ятні-посередники та різновидні голубодроми тощо приймати участь в змаганнях з територіальними клубами - можуть.
    Четверта - ... (пригадаю напишу).

    Для заборони повинно бути підґрунтя. А підґрунтям для заборони може стати: - якщо це протирічить законодавству України; - якщо завдається матеріальна шкода, чи шкода здоров'ю (будь-кому).

    Якщо цього немає, а все одно, попри все, встановлюється заборона, то це комусь потрібно для панування. Для панування, перш за все, великих за чисельністю клубів над малочисельними.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Aleksandr-KievДата: Среда, 04.12.2013, 11:50 | Сообщение # 29
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Цитата corvette ()
    3.1. Зараховувати гонки клубам, з кількістю учасників від 10 включно, до національній першості України. При цьому Національна виставка показуватиме дві колекції "колекція України у міжнародній першості" та "колекція України у Національній першості". Я думаю, це повинно достатньо мотивувати малі клуби.

    Недостатньо! Мене б наприклад, як досить активного учасника змагань - це абсолютно не мотивувало, а навпаки, я би замислився, як "послати" це все на ..... та зайнятися чимсь другим, де спорту більше чим в голубиному спорті нашої країни.
    Весь світ голубиного спорту прикладає зараз максимум зусиль щоб розвивати голубиний спорт, в першу чергу серед молодих людей. А ці позиції (якщо їх прийняти), будуть не те що тормозити, а зупиняти не тільки бажання змагатися, а й взагалі розвиватися спортсмену-голубоводу.

    В Асоціації це питання вже давно вирішено. І ми не бачимо проблеми в тому, що на одній голубятні може бути до 3-х команд, при цьому в кожній команді повинно бути не менше 10 голубів.
    Прикладів присутності декількох команд на одній голубятні в тій же Бельгії достатньо. Я не маю можливості вичитувати правила багатьох країн (в чому Вам щиро заздрю), але чітко знаю, що в Бельгії немало голубятень, де літають декілька команд з однієї голубятні (вже багато спілкувалися на цю тему на форумі). Той самий Пітер Венстра (Голандія) зі своїм сином  в 2013 році літав 2-ма командами (на PIPA є ця інф) з однієї голубятні. Одна команда була записана на Пітера, друга на його 8-ми річного сина. Ще в якихось національних льотах малий пару разів "задвинув" батька! Ви уявляєте, яка мотивація у цього хлопчика на декілька років вперед!

     

    Цитата corvette ()
    3.2. Обмежити кількість гонок в сезоні щоб дати змогу малим клубам хоч якось конкурувати з великими.
    Абсолютно аспортивний пукт, який обмежує права голубівників і можливості голубів розкрити їх генетичний потенціал!
    Тим більше, як можна порівнювати наприклад клуби, які літають переважно на далекі дистанції і яким вистачить і 10 змагань за сезон, з тими клубами які в своєму графіку мають 85% змагань на 100-350 км!?
    Як приклад: київський клуб невеликий, але ми літаємо досить багато, тому що наші приорітетні дистанції - це спринт та середні дистанції, де без великої кількості змагань необійтися.
    Навпаки, малі клуби які літають короткі - середні дистанції мають хоч якийсь шанс зачеритися і налітати голуба тільки в тому випадку, якщо багато літають. В даному випадку, обмеження кількості льотів по відношенню до малих клубів це "злочин" який доб"є і так хитке становище голубиного спорту в Україні.
    Пропоную обмежити річну кількість змагань кожного клубу - 25 льотами! smile Тоді всі будуть рівні в своїх можливостях.

    Цитата corvette ()
    4. Фіксація прильоту голубів по телефону - не знаю чи це правда. В жодній країні таке не дозволено, наскільки мені відомо.

    Такого не те що ніде немає, фіксація результатів по телефону не дозволені!
    Тому, підтримую Вас в тому, що для Національної (міжнародної) першості такі результати прийматися неможуть.
    На рівні клубу, чому би й ні (як додаткова мотивація для молоді).


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!
     
    MakarenkoofДата: Среда, 04.12.2013, 12:03 | Сообщение # 30
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Сcorvette)
    Я з Львова,

    Я здогадався трохи раніше, красиве місто. Понад 30 разів я перебував в ньому і кожного разу відкриваю для себе все нові й нові красоти.

    Цитата (Сcorvette)
    проект правил перенесено сюди: ПРОЕКТ ПРАВИЛ УКРАЇНА мені легше оновляти в одному місці, тому всі зміни практично онлайн на моєму сайті,

    Цей сайт, де ти розпочав дискусію, НЕЗАЛЕЖНИЙ І НЕЗААНГАЖОВАНИЙ. Я не бачу жодних труднощів працювати будь-кому на ньому та переносити тему в інше місце. Якщо ти заздалегідь мав за мету так вчинити, то треба було б попередити. А так збудоражив уяву людей, що УНФ намагаєтеся зробити для НИХ щось гарне. А сам в кущі.

    Цитата (Сcorvette)
    його постійно переглядають члени мого клубу, думка яких для мене теж дуже важлива.

    Запропонуй в телефонному режимі, чи як інше, своїм одноклубникам опрацьовувати твій документ на НЕЗАЛЕЖНОМУ сайті і ми теж будемо бачити їх думку.

    Цитата (Сcorvette)
    Лінгвістика потім поправиться - зараз головне наповнення розділів.

    Моя тобі порада на майбутнє: НІКОЛИ НЕ ЗАЛИШАЙ РОБОТУ НЕ ЗАВТРА, А СЕКС НА СТАРІСТЬ. Тому все треба робити відразу і стилістику, і орфографію, і правопис. Тому, що відразу видно, хто працює з документом, чи фахівець, чи дилетант з апломбом фахівця.

    Цитата (Сcorvette)
    Вибачаюсь, виявляється форум у посиланнях не сприймає кирилицю. Дивитись тут http://galychyna.jimdo.com та перейти "Документи" "Проект правил Україна"

    Я подивився, враження пригнічене. По-перше, вся абревіатура Львівського клубу "Галичина". По-друге, ти тупо (відразу перепрошую за таке слово) продовжуєш писати для себе, тобто "ковдру" натягаєш на себе, ніякої реакції на попередні зауваження та пропозиції.

    Наша країна, ненька Україна, велика в ній живуть ЛЮДИ, розумієш ЛЮДИ з різними можливостями. Всі вони варті на ПОВАГУ. А ви крім себе нікого більше не бачите. В твоєму тексті прямо простежується заангажованість на питаннях, як би задавити малі клуби, не допустити до Олімпіад, а самім панувати. Неможна, розумієш, НЕ МОЖНА утискати їх ПРАВО на РОЗВИТОК своєї улюбленої справи.

    Тому я підтримую Свердела Руслана в боротьбі з таким ганебним явищем.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Різниця в правилах Федерацій спортивного голубівництва (Або що заважає всім літати по одних правилах)
    • Страница 2 из 9
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 8
    • 9
    • »
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz