ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Різниця в правилах Федерацій спортивного голубівництва - Страница 7 - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • Разговоры обо всём насвете. (229)
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (149)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  • ПОМОЖЕМ УСТРОИТЬ НАЙДЕННЫХ ГОЛУБЕЙ (34)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 29.03.2024, 07:02

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 7 из 9
    • «
    • 1
    • 2
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9
    • »
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Різниця в правилах Федерацій спортивного голубівництва (Або що заважає всім літати по одних правилах)
    Різниця в правилах Федерацій спортивного голубівництва
    MakarenkoofДата: Понедельник, 10.02.2014, 17:50 | Сообщение # 91
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата corvette ()
    На прохання голубоводів, викладаю напрацювання по Правилах

    Для того, щоб дати свої коментарі, чи поставити запитання, треба там додатково зареєструватися, чи як?


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    corvetteДата: Понедельник, 10.02.2014, 22:19 | Сообщение # 92
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 69
    Статус: Offline
    Справа зверху є кнопка "Коментарі". Крім цього можна залишати коментарі тут - я переглядаю форум регулярно. Звісно було б добре створити шапку з посиланням, але це вже питання до адміністратора, чи він може таке зробити

    Ласкаво просимо на сайт Львівського клубу: http://galychyna.jimdo.com
     
    Aleksandr-KievДата: Понедельник, 10.02.2014, 23:31 | Сообщение # 93
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Цитата corvette ()
    На прохання голубоводів, викладаю напрацювання по ПравилахПряме посилання: https://drive.google.com/file....sharing
    Шмат роботи Вами зроблений серйозний! good

    Відреагуйте будь-ласка на коментарі які я залишив.

    Все ж таки складається враження, що все ж таки проходить певне лоббіювання діяльності великих клубів (маю надію, що помиляюся). Давайте подумаємо про шляхи розвитку малих клубів півдня, сходу та центру України!
    Для цього потрібно тільки розуміння іхніх проблем.


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!

    Сообщение отредактировал Aleksandr-Kiev - Понедельник, 10.02.2014, 23:33
     
    corvetteДата: Вторник, 11.02.2014, 00:34 | Сообщение # 94
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 69
    Статус: Offline
    Цитата Aleksandr-Kiev ()
    Відреагуйте будь-ласка на коментарі які я залишив.
    Зроблено
    Цитата Aleksandr-Kiev ()
    Все ж таки складається враження, що все ж таки проходить певне лоббіювання діяльності великих клубів
    Планується ще додати пункт, що з однієї координати можна заявляти 3 учасника - звідси виходить що клуб із 7 голубоводами зможе технічно виконати умови категорії. Збільшення ще числа учасників з однієї координати викличе протидію УНФ, а нам все таки треба домовлятись і всім поступатись. Я ще й за трьох учасників наслухаюсь.
    Що ще для них можна зробити, я не знаю.

    Добавлено (10.02.2014, 23:34)
    ---------------------------------------------
    Крім цього, як Ви бачили в Правилах дозволено голубники-посередники (теж недавня зміна), що також дозволить при бажанні збільшити кількість учасників, організувавши такий.
    Жовтим виділені пункти, які несуть в собі за мету зробити крок в сторону Асоціації та ФГСУ, сподіваюся УНФ на них погодиться (роботу я проводжу).
    Можливо я  ще й щось пропустив, що варто було б вписати в Правила, так як досвіду в голубівництві в мене ще не багато, так що чекаю на пропозиції.


    Ласкаво просимо на сайт Львівського клубу: http://galychyna.jimdo.com
     
    Aleksandr-KievДата: Вторник, 11.02.2014, 00:50 | Сообщение # 95
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Цитата corvette ()
    що клуб із 7 голубоводами зможе технічно виконати умови категорії.

    Умова наступна: при умові реальної участі не менше 10 голубоводів (голубятень)  в змаганнях! Тоді можливо з однієї координати можна заявляти 3 учасника.


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!
     
    Aleksandr-KievДата: Вторник, 11.02.2014, 00:53 | Сообщение # 96
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Цитата corvette ()
    Крім цього, як Ви бачили в Правилах дозволено голубники-посередники (теж недавня зміна), що також дозволить при бажанні збільшити кількість учасників, організувавши такий.
    Мама дорога, щось велике та смердюче здохло в темному лісі!
    Чим викликаний такий поворот розуміння ситуації? Раніше про такі речі навіть гворити заборонялося!
    Свердела та Кошіля навіть спробували дискваліфікувати за змагання разом з голубником-посередником!

    А тут таке! Я не вірю своїм очам читаючи ці слова!
    Але щиро радий, що таки дійшли до цього!


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!

    Сообщение отредактировал Aleksandr-Kiev - Вторник, 11.02.2014, 01:08
     
    corvetteДата: Вторник, 11.02.2014, 01:14 | Сообщение # 97
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 69
    Статус: Offline
    Цитата Aleksandr-Kiev ()
    Чим викликаний такий поворот розуміння ситуації? Раніше про такі речі навіть гворити заборонялося!

    Я зажди переслідував за мету найти порозуміння, за когось розписуватись не можу. Звісно в мене теж є погляди якими я ніколи не поступлюсь, але якщо якісь питання є компромісними, то чому не прийти до цього компромісу, врахувавши аргументи всіх сторін, заради обєднання ( я маю на увазі тісну співпрацю)


    Ласкаво просимо на сайт Львівського клубу: http://galychyna.jimdo.com
     
    Aleksandr-KievДата: Вторник, 11.02.2014, 01:14 | Сообщение # 98
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Цитата corvette ()
    У ФСІ (Бартошу) я теж надсилав запит по вище піднятих питаннях, правда на жаль відповіді не отримав, хоча і нагадувався.

    Поки в УНФ не завершаться всі юридичні проблеми (Ви розумієто про що я) ніхто Вам відповідати на питання не буде.
    На цю тему була чітка відповідь керівництва ФЦІ на директораті в жовтні 2013 року.


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!

    Сообщение отредактировал Aleksandr-Kiev - Вторник, 11.02.2014, 01:15
     
    MakarenkoofДата: Вторник, 11.02.2014, 09:22 | Сообщение # 99
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата corvette ()
    Справа зверху є кнопка "Коментарі". Крім цього можна залишати коментарі тут - я переглядаю форум регулярно. Звісно було б добре створити шапку з посиланням, але це вже питання до адміністратора, чи він може таке зробити

    Шановний Сorvette, якщо у вас ДІЙСНО Є БАЖАННЯ і ВОНО ЩИРЕ, щоб ваші правила не залишилися бутафорними, а були обговорені великою кількістю голубоводів і не тільки України, і спільними зусиллями приведені у відповідність до вимог сьогодення, то зверніться дудь ласка до Геннадія Пуздрі нехай він викладе ваші правила окремою темою на своєму сайті. Цей сайт самий "читуємий" і зручний в користуванні. 

    По-друге, якщо ви не доводячи свої обґрунтування з посиланням на конкретні законодавчі та інші акти, будете "тупо" вилучати з тексту, або не включати до нього пропозиції голубоводів, або не враховувати їх думку, то їх не варто й обговорювати. Прийміть кулуарно, та на цьому й крапка.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Вторник, 11.02.2014, 09:46 | Сообщение # 100
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата corvette ()
    Крім цього, як Ви бачили в Правилах дозволено голубники-посередники (теж недавня зміна), що також дозволить при бажанні збільшити кількість учасників, організувавши такий.

    Дякувати вам ПАНЕ за Вашу ЩИРІСТЬ, що нарешті дійшло й до вас, як до жирафа насморк, що голуб'ятні-посередники, це не від'ємна частина голубиного спорту, про це ВСІМ вам Свердел Р. доказував починаючи ще з 2009 року.

    Але таку норму ви намагаєтеся ввести тільки в майбутньому. А чому тоді, чи з якою метою, по сьогоднішній день, УНФ ігнорувала вимоги ФСІ про голуб'ятні посередники, введену ними ще 2012 році.

    Якщо супоставити наведені дати, то можна зробити висновок, що Свердел Р. значно прогресивніше налаштований на розвиток голубиного спорту в Україні, при цьому діє в рамках правового поля обумовлених чинним законодавством та вимогами ФСІ.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Вторник, 11.02.2014, 10:29 | Сообщение # 101
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата corvette ()
    Планується ще додати пункт, що з однієї координати можна заявляти 3 учасника - звідси виходить що клуб із 7 голубоводами зможе технічно виконати умови категорії. Збільшення ще числа учасників з однієї координати викличе протидію УНФ, а нам все таки треба домовлятись і всім поступатись. Я ще й за трьох учасників наслухаюсь.

    Мої тобі співчуття шановний Сorvette, за отримані тумаки від колег, але тебе повинно втішати і надихати на подвиг те, що ти робиш гарну справу.

    Так ось правила, які ти розробив повинні враховувати перш за все ПРАВА ЛЮДИНИ надані КОНСТИТУЦІЄЮ не залежно громадянин він України, чи особа без громадянства, а не попирати чи безпідставно обмежувати ці ПРАВА. Давай розберемо такий приклад.

    В Україні є голубовод, який тримає майже 3000 голубів (з етичних причин не буду називати його ім'я). Якщо він їх всіх дасть на змагання під одним ім'ям, то вони всі одночасно полетять в одну координатну точку. А, якщо він дасть на змагання під 30 різними іменами, то голуби знову ж полетять в одну координатну точку.

    В мене запитання до всіх учасників форуму: "Кому цим будуть нанесені збитки? Які саме збитки? Де ще і в якій державі таке заборонено???"

    А ще покажіть, що встановлюючи такі обмеження ви не посягаєте на Конституційне право ВІЛЬНОЇ ЛЮДИНИ, якою є громадянин України.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    corvetteДата: Вторник, 11.02.2014, 14:39 | Сообщение # 102
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 69
    Статус: Offline
    Цитата Makarenkoof ()
    В Україні є голубовод, який тримає майже 3000 голубів (з етичних причин не буду називати його ім'я). Якщо він їх всіх дасть на змагання під одним ім'ям, то вони всі одночасно полетять в одну координатну точку. А, якщо він дасть на змагання під 30 різними іменами, то голуби знову ж полетять в одну координатну точку.
     Є таке поняття як "Конкуренція", я завтра заведу 3000 булів, окільцюю, а післязавтра буду претендувати на Олімпіаду (тому що коефіцієнт є). Так ось питання - це буде справедливо? Я не хочу нікого образити і сказати що ця людина має поганих голубів,  але питання наскільки вони хороші у відношенні до інших
    Цитата Makarenkoof ()
    А ще покажіть, що встановлюючи такі обмеження ви не посягаєте на Конституційне право ВІЛЬНОЇ ЛЮДИНИ
    Це смішно - може ще на Олімпійський комітет подасте в суд, що вони проводять відбіркову кваліфікацію і порушують право людини змагатися на олімпіаді. Конституція таких питань не регулює.


    Ласкаво просимо на сайт Львівського клубу: http://galychyna.jimdo.com
     
    vladimirДата: Вторник, 11.02.2014, 14:59 | Сообщение # 103
    Голубевод-профи
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 361
    Статус: Offline
    Добрый день, всем участникам форума и голубеводам-спортсменам заинтересованным в объеденительном процессе, который, как-будто, начинает движение вперёд к цели - это единая общая коллекция украинских голубей, принимающая участие во всех мероприятиях F.C.I.
    ВГО "ФГСУ" и я лично поддерживаем этот процесс и активно разрабатываем необходимые материалы для проведения 01.03.2014 г. ответственного трёхстороннего совещания представителей от трёх федераций, где должно быть подписанно соглашение о Конфедерации и передано в секритариат F.C.I., времени уже нет.
       Я получил проект Правил от Григорьева А. и хочу отметить большую хорошую наработку сделанную им. Считаю, что этот материал, как и материал наработанный Макаренко и ФГСУ нам очень пригодится после марта 2014 для работы.
       В тоже время, хочу отметить, что в Украине уже несколько лет существуют, действуют и неоднократно пополнялись официальные "Правила проведення змагань з голубиного спорту", утверждённые министром Министерства по делам молодёжи, семьи и спорта. В ФГСУ разработано ряд Положений, которые расширяют действия данных Правил, и мы проводим соревнования и Олимпиады (уже шесть) основываясь на них.
      Эти Правила проверены юристами Министерства и прошли сертификацию. Это официальный государственный документ, который вызван тем, что голубиный спорт, как вид спорта, вошёл в реестр неолимпийских видов спорта Министерства. Всё это проделано по инициативе ФГСУ и сама работа выполнена ФГСУ. Эти Правила - это Конституция голубиного спорта на семи страницах 12-го шрифта. 
       Поэтому изменять эти Правила, проводить юридическую экспертизу и сертификацию в настоящее время не возможно, да и нет необходимости.    На мой взгляд, целесообразнее, использовать наработанный материал для создания и утверждения всеми сторонами ряда Положений, в которых будут учтены все пожелания сторон, касательно основных принципов соревнований обязательных для всех.
      В дальнейшем, каждая федерация, участник соревнований, вправе иметь свои Правила, а Клубы - свои, главное, чтобы во всех Правилах не нарушались основные принципы, Положения и основные "Правила проведення змагань з голубиного спорту".
       Хочу отметить, что в голубином спорте, как и в любом другом виде спорта действую два термина - это Правила и Положение. Поэтому не будем изобретать термины, которые не приемлимы (регламент, условия и пр.)
      Я думаю, что юристы, которые участвуют в полемике поймут все юридические аспекты, которые я изложил.
    С уважением ко всем, Крицкий В.В.


    Дальше, выше, быстрее.
     
    JohniДата: Вторник, 11.02.2014, 17:53 | Сообщение # 104
    Любитель голубей
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 168
    Статус: Offline
    Цитата vladimir ()
    Добрый день, всем участникам форума
    Цитата vladimir ()
    ВГО "ФГСУ" и я лично поддерживаем этот процесс и активно разрабатываем необходимые материалы
     
    Приятно шокирован Вашим постом на этом форуме, Вы ведь в свое время были очень ярым противником данного сайта !!!!!! Что случилось vladimir ?????


    Ребята давйте жить дружно.
    Кот Леопольд.
     
    MakarenkoofДата: Вторник, 11.02.2014, 19:08 | Сообщение # 105
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата vladimir ()
    С уважением ко всем, Крицкий В.В.

    Доброго Вам дня, пане Володимире! Я щиро і безмежно радий, що Ви нарешті не втрималися і "снезошли с Олимпа" до нас і приєдналися до обговорення насущних питань спортивного голубівництва України. Ваш досвід буде лише на користь.

    Сказане Вами безперечно правильно і заслуговує уваги. Але, є одне "але". Сказане вами стосується ФГСУ очолюваної Боднарашем І. Так дійсно Ви маєте затверджені правила своєї організації. Змінюється життя, Ви вносите зміни, доповнення тощо. І це правильно. Хоч вони й сертифіковані та вони не ідеальні і більше того, на них ніхто не посягає. Це правила Вашої федерації. В разі необхідності їх можна взяти за основу.

    На даний час йде мова про нову структуру в голубиному спорті України, а саме Конфедерацію. Це буде не просте об'єднання (якщо буде), а об'єднання, яке народжується в "муках", якому передували відкриті протистояння та людський антагонізм. Тому треба підійти виважено, щоб всі були задоволені в майбутньому, щоб не виникало затятих суперечок під час роботи цієї громадської організації.

    Врегулювати всі суперечності можливо лише за принципового підходу до створення Конфедерацією ПРАВИЛ проведення змагань, ПОЛОЖЕННЯ про суддівську комісію (колегію), Правил контролю і реєстрації прильоту голубів та ПОЛОЖЕННЯ про годинникову комісію. Де чітко визначити їх права, обов'язки, функції та повноваження. Вимоги цих документів повинні стати обов'язковими до виконання всіма, без виключення, голубоводами України.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Різниця в правилах Федерацій спортивного голубівництва (Або що заважає всім літати по одних правилах)
    • Страница 7 из 9
    • «
    • 1
    • 2
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9
    • »
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz