ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Спартакиада в Брно провалена, что дальше? - Страница 4 - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (153)
  • Разговоры обо всём насвете. (229)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  • ПОМОЖЕМ УСТРОИТЬ НАЙДЕННЫХ ГОЛУБЕЙ (34)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 18.04.2024, 04:09

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Спартакиада в Брно провалена, что дальше? (Исключат Украину с FCI или нет?)
    Спартакиада в Брно провалена, что дальше?
    ЧерноморДата: Вторник, 04.02.2014, 19:14 | Сообщение # 46
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 290
    Статус: Offline
    FCI запретило Украине участвовать в спартакиаде в Брно. Казалось бы все всем понятно, проблему нужно решать в Украине.
    Но не тут то было, УНФ игнорируя запрет, везет свою коллекцию в Брно чем удивляет всех руководителей и участников.

    Коллекцию естественно не приняли , руководителю сделали внушение, а Украина в очередной раз натерпелась позора.
    Да еще на беду вылетели чьи то голуби .


    "Несказанного слова ты хозяин, а сказанному слову ты слуга "
     
    MakarenkoofДата: Вторник, 04.02.2014, 19:56 | Сообщение # 47
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Чемпіонат Європи з спортивного голубівництва в БРНО ВІДБУВСЯ, але відбувся без участі української команди. Її не допустили. Причина - внутрішня неузгодженість між українськими голубоводами, міжусобна ворожнеча, відсутність ЄДИНОЇ  Всеукраїнської колекції.

    Багато хто, з українських голубоводів, відвідав цей чемпіонат я якості туриста. Враження від атмосфери, яка панувала на чемпіонаті - високо позитивні. Як законопослушні члени ФСІ, туристами на чемпіонаті були й керівники КОНФЕДЕРАЦІЇ Боднараш І. та Свердел Р.

    А ось Когут І., попри отриману ОФІЦІЙНУ ПИСЬМОВУ заборону, приперли своїх голубів до Брно і домагалися дозволу у президента спортивного голубівництва Чеської Республіки, смикаючи його за рукава і поли одягу, виставити її для огляду, як учасники. Так було поки не приїхав президент ФСІ пан Тересо і не вказав їм те місце, яке варто зайняти їх колекції - в автомобілі, яким вони приїхали.

    Отак ганебно закінчився вояж УНФ на чемпіонат Європи. Правда в них відбувся ще один невеликий казус, який влив додаткову ложку дьогтю в душі голубоводів, з-за недбалості половина колекції потікала з кліток. Цьому ніхто не радіє, бо така прикрість може статися з кожним.

    Отож дорогі голубоводи спортсмени УНФ ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ЛИШЕ ВІД ВАС. Чи бути голубиному спорту в Україні, чи весь час ми всі з вашої ласки будемо туристами. Чи будемо всі разом розвивати голубиний спорт, чи ви будете продовжувати ходити на на-пів зігнутих та все нижче і нижче пригинаючи голову нарощуючи горба.

    ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ШАНОВНІ ЧЛЕНИ УНФ, ВИ І ТІЛЬКИ ВИ ПОВИННІ ВИРІШИТИ, ЩО БУДЕ ДАЛІ В УКРАЇНСЬКОМУ ГОЛУБИНОМУ СПОРТІ.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Илля_КсеничДата: Среда, 05.02.2014, 13:08 | Сообщение # 48
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 23
    Статус: Offline
    [quote=Makarenkoof;11929]ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ШАНОВНІ ЧЛЕНИ УНФ, ВИ І ТІЛЬКИ ВИ ПОВИННІ ВИРІШИТИ, ЩО БУДЕ ДАЛІ В УКРАЇНСЬКОМУ ГОЛУБИНОМУ СПОРТІ.
    [/quote]
    Какая ситуация в стране такая же и в голубеводстве, нужно садиться за стол переговоров и договариваться без ультиматумов.
    Поддерживаю позицию ФСИ, молодцы ! Потому что уже понятно что без их санкций создание общей конфедирации маловероятно. Там где три хохла, там три атамана.
     
    ЧерноморДата: Среда, 05.02.2014, 13:49 | Сообщение # 49
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 290
    Статус: Offline
    Цитата Илля_Ксенич ()
    Там где три хохла, там три атамана.
    Так еще пол беды.

    В нашем случае правильная трактовка анекдота:
    " Там где три хохла, два атамана и один предатель"


    "Несказанного слова ты хозяин, а сказанному слову ты слуга "

    Сообщение отредактировал Черномор - Среда, 05.02.2014, 20:02
     
    MakarenkoofДата: Среда, 05.02.2014, 18:29 | Сообщение # 50
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата Илля_Ксенич ()
    Какая ситуация в стране, такая же и в голубеводстве, нужно садиться за стол переговоров и договариваться без ультиматумов. Поддерживаю позицию ФСИ, молодцы! Потому, что уже понятно, что без их санкций создание общей конфедирации маловероятно. Там, где три хохла, там три атамана.

    Ілля Ксенич, скажи будь ласка, а в тебе особисто є конструктивні пропозиції, крім "трьох атаманів", як усадити УНФ за стіл переговорів, або, як вийти з цього замкнутого кола іншим шляхом???

    В мене складається таке враження, що окремі керівники УНФ мають за мету, будь-яким чином навмисне перешкоджати розвитку голубиного спорту в Україні. Тому за стіл переговорів за власної ініціативи вони не сядуть. Змусити до цього їх можуть лише ЛЮДИ, члени цієї федерації.

    В Брно члени російської делегації (команди) хотіли посадити Когута І., Свердела Р. і Боднараша І. за стіл переговорів і стати посередниками в вирішенні внутрішніх наших питань. Але не те, що переговори, а й не получилася розмова. Один з них сказав, що Когут І. це "посаженний генерал", не є лідером своєї громадської організації і особисто приймати рішення не спроможний.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    odessa-loftДата: Среда, 05.02.2014, 18:47 | Сообщение # 51
    Новичек
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 48
    Статус: Offline
    Блин как надоело читать о грязном белье!
    Как хочется пообщаться о голубях методах тренировок подборе пар, питании ……..
    Соглашусь с предыдущим постом «ЗАСТАВИТЬ ДОГОВОРИТЬСЯ МОГУТ ТОЛЬКО ЛЮДИ» а учитывая, что высшим органом любой общественной организации есть «СБОРЫ УЧАСТНИКОВ» считаю, что нужно требовать от руководителей всех трех федераций собрать «ОБЩИЙ СЪЕЗД» и пусть простые люди решат что им нужно.
    Хватит решать судьбу всего голубиного спорта узким кругом!
    Есть хорошее выражение «Никто не может преградить путь истине!»
    Требуем «ОБЩЕГО СЪЕЗДА»!!!!!!!!
     
    MakarenkoofДата: Среда, 05.02.2014, 18:52 | Сообщение # 52
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата Черномор ()
    В нашем случае правильная трактовка пословицы: "Там где три хохла, два атамана и один предатель"

    Мені відомі при наймні дві національності - це українці і євреї, які створюють про себе анекдоти, весело їх розповідають, жартують. Але скажімо такого прислів'я, як наведене не існує, бо я його ніде не знайшов. Я вкрай негативно ставлюся до таких порівнянь, які паплюжать національну гідність людини.

    Моє ставлення до такого роду порівнянь, афоризмів більш принципове. Я рахую, що людина, яка щось наводить, то вона особисто вихована на цьому, перш за все в своїй родині.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!

    Сообщение отредактировал Makarenkoof - Среда, 05.02.2014, 19:56
     
    ЧерноморДата: Среда, 05.02.2014, 19:52 | Сообщение # 53
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 290
    Статус: Offline
    Я рахую, що людина, яка щось наводить, то вона особисто вихована на цьому, перш за все в своїй краiнi.

    "Несказанного слова ты хозяин, а сказанному слову ты слуга "

    Сообщение отредактировал Черномор - Среда, 05.02.2014, 20:11
     
    ЧерноморДата: Среда, 05.02.2014, 19:56 | Сообщение # 54
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 290
    Статус: Offline
    Есть такой анекдот, что три украинца – это партизанский отряд с предателем.

    "Несказанного слова ты хозяин, а сказанному слову ты слуга "
     
    MakarenkoofДата: Среда, 05.02.2014, 20:15 | Сообщение # 55
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата odessa-loft ()
    Блин, как надоело читать о грязном белье!

    Ось, якщо набридло, то тоді давайте разом "білизну" випраємо, а потім разом і випрасуємо. А в мене в додаток ще й таке запитання, що ти особисто зробив в своєму осередку (клубі) для об'єднання всіх голубоводів в одну спільноту, навіть під різними прапорами?


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Среда, 05.02.2014, 20:31 | Сообщение # 56
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата odessa-loft ()
    Хватит решать судьбу всего голубиного спорта узким кругом! Есть хорошее выражение «Никто не может преградить путь истине!» Требуем «ОБЩЕГО СЪЕЗДА»!!!

    Загальний З'їзд голубоводів України, це дуже гарно. Але він може відбутися за умови підписання УНФ угоди про Конфедерацію. На даний час вищим керівним органом УНФ, як мені відомо, є загальні Збори. То на вимогу членів федерації можуть бути скликані позачергові Збори з порядком денним "вступ до конфедерації". Буде більшість голосів, буде Конфедерація.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    ХМДата: Среда, 05.02.2014, 21:26 | Сообщение # 57
    Любитель голубей
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 142
    Статус: Offline
    Цитата odessa-loft ()
    Соглашусь с предыдущим постом «ЗАСТАВИТЬ ДОГОВОРИТЬСЯ МОГУТ ТОЛЬКО ЛЮДИ» а учитывая, что высшим органом любой общественной организации есть «СБОРЫ УЧАСТНИКОВ» считаю, что нужно требовать от руководителей всех трех федераций собрать «ОБЩИЙ СЪЕЗД» и пусть простые люди решат что им нужно.
    Дуже слушна пропозиція, але ж робити загальний з*їзд всих трьох федерацій необов*язково. Достатньо провести загальні збори в усіх трьох федераціях окремо в присутності наглядачів опонентів, щоб не було фальсифікацій. Виходячи з офіційних рішень підтверджених протокалами зборів можливо буде знати справжню волю голубярів.


    З повагою Михайло Хмара.
     
    odessa-loftДата: Четверг, 06.02.2014, 13:06 | Сообщение # 58
    Новичек
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 48
    Статус: Offline
    Уважаемый Makarenkoof, я не собираюсь рассказывать, что я сделал для голубиного спорта Украины, так как гордыня это один из пороков ставших причиной раздора в голубином спорте! Но если вам буде уж очень интересно позвоните Руслану Сверделу или Володе Турчаку они Вам расскажут!

    Цитата:
    Загальний З'їзд голубоводів України, це дуже гарно. Але він може відбутися за умови підписання УНФ угоди про Конфедерацію. На даний час вищим керівним органом УНФ, як мені відомо, є загальні Збори. То на вимогу членів федерації можуть бути скликані позачергові Збори з порядком денним "вступ до конфедерації". Буде більшість голосів, буде Конфедерація.

    Тут я с Вами позволю себе не согласиться, так как именно для создания КОНФЕДЕРАЦИИ и нужно созвать «ОБЩИЙ СЪЕЗД» услышать все претензии всех федераций и РЕШИТЬ их, пойти на уступки всем федерациям!

    Не нужно ставить никаких условий (хотя бы на данном этапе) именно простые голубеводы, могут и должны объединить свои усилия и ЗАСТАВИТЬ руководителей ТРЕХ федераций пойти на уступки и создать единую КОНФЕДЕРАЦИЮ!

    Созвать «ОБЩИЙ СЪЕЗД» с конкретной повесткой дня:

    1. Создание КОНФЕДЕРАЦИИ!
    2. Избрание руководителя,
    3. Создание рабочей группы по согласованию правил,
    4. и тд.

    Давайте не искать недостатки других давайте объединяться !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Добавлено (06.02.2014, 12:02)
    ---------------------------------------------
    Цитата
    Дуже слушна пропозиція, але ж робити загальний з*їзд всих трьох федерацій необов*язково. Достатньо провести загальні збори в усіх трьох федераціях окремо в присутності наглядачів опонентів, щоб не було фальсифікацій. Виходячи з офіційних рішень підтверджених протокалами зборів можливо буде знати справжню волю голубярів.

    Думаю, проведение отдельных съездов ничего не изменит, так как мы будем слушать только своих руководителей и их сторонников, аналогичное произойдет во всех федерациях и в итоге мы останемся все при своих тараканах …… нужен кардинальный поворот!!!!

    Я хочу услышать и понять, что именно является камнем преткновения, а это возможно только когда все собираться вместе и информация будет получена «из первых уст».

    Добавлено (06.02.2014, 12:06)
    ---------------------------------------------
    Маленький офтоп:
    Указую на ассамблеях и в присутствии господам сенаторам говорить токмо словами, а не по писанному, дабы дурь каждого всем видна была. — Указ от 4 октября 1703 года

     
    MakarenkoofДата: Четверг, 06.02.2014, 18:52 | Сообщение # 59
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (odessa-loft)
    я не собираюсь рассказывать, что я сделал для голубиного спорта Украины

    Шановний, а я й не запитую, що ви зробили в цілому для голубиного спорту. я запитав, що вами зроблено для об'єднання?

    Цитата (odessa-loft)
    Тут я с Вами позволю себе не согласиться, так как именно для создания КОНФЕДЕРАЦИИ и нужно созвать «ОБЩИЙ СЪЕЗД» услышать все претензии, всех федераций и РЕШИТЬ их, пойти на уступки всем федераціям!

    Якщо ви маєте власну думку, то звичайно ж можете не погодитися. Але є одне але. Для того, щоб зібрати з'їзд треба чітко усвідомити всім і вам особисто, яке саме рішення цей з'їзд має прийняти в вже існуючій ситуації. Це рішення повинно бути легітимним для всіх суб'єктів Конфедерації. Ось Ви особисто, за яке рішення готові голосувати "за"? Наведіть його, як приклад.

    Цитата (odessa-loft)
    Не нужно ставить никаких условий (хотя бы на данном этапе) именно простые голубеводы, могут и должны объединить свои усилия и ЗАСТАВИТЬ руководителей ТРЕХ федераций пойти на уступки и создать единую КОНФЕДЕРАЦИЮ!

    Те, що ви говорите, це все узагальнено. Ще ніхто, нікому, ніяких умов не ставив, бо не було кому їх ставити. Ще не відбулося жодної зустрічі, їх ігнорує УНФ. То нехай голубоводи УНФ об'єднують свої зусилля і заставляють керівництво своєї федерації сідати за стіл переговорів та вступати до Конфедерації.

    Цитата (odessa-loft)
    Созвать «ОБЩИЙ СЪЕЗД» с конкретной повесткой дня:
    1. Создание КОНФЕДЕРАЦИИ!
    2. Избрание руководителя,
    3. Создание рабочей группы по согласованию правил,
    4. и тд.
    Давайте не искать недостатки других давайте бъединяться !!!

    Ви повинні усвідомлювати, що з'їзди з бухти-барахти не проводяться, їх треба готувати. А підготовчого періоду уникає УНФ.

    Цитата (odessa-loft)
    Я хочу услышать и понять, что именно является камнем преткновения, а это возможно только когда все собираться вместе и информация будет получена «из первых уст».

    Причина досить банальна. УНФ хоче бути одноосібно керувати спортивним голубівництвом в Україні. Інших причин немає.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!

    Сообщение отредактировал Makarenkoof - Четверг, 06.02.2014, 18:55
     
    odessa-loftДата: Четверг, 06.02.2014, 19:27 | Сообщение # 60
    Новичек
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 48
    Статус: Offline
    Цитата:
    Якщо ви маєте власну думку, то звичайно ж можете не погодитися. Але є одне але. Для того, щоб зібрати з'їзд треба чітко усвідомити всім і вам особисто, яке саме рішення цей з'їзд має прийняти в вже існуючій ситуації. Це рішення повинно бути легітимним для всіх суб'єктів Конфедерації. Ось Ви особисто, за яке рішення готові голосувати "за"? Наведіть його, як приклад.

    А как по вашему мнению создается общественное объединение?
    Решение за которое я лично готов проголосовать это:

    СТВОРЕННЯ ГРОМАДСЬКОЇ СПІЛКИ В ЯКОЇ ЗАСНОВНИКАМИ БУДУТЬ ТРИ ФЕДЕРАЦІЇ!
    ЗАТВЕРДЖЕННЯ ЇЇ СТАТУТУ
    ОБРАННЯ КЕРІВНОГО СКЛАДУ
    ОБРАННЯ ВПОВНОВАЖЕНИХ ОСІБ ДЛЯ УЗГОДЖЕННЯ ПРАВИЛ ТА ІНШОГО ….

    Цитата:
    Причина досить банальна. УНФ хоче бути одноосібно керувати спортивним голубівництвом в Україні. Інших причин немає.

    Я впевнений, що усвідомити потрібно Вам що УНФ це не власність її керівника це громадське об’єднання вищім керівним органом якого є ЗБОРИ (якби вони не перефразувались, з’їзд або якось інакше)! Прості голубоводи повинні боротися за свої права (як це зробив Свердел наприклад подавши позов про визнання з’їзду недійсним)!

    Як готується з’їзд мені не потрібно усвідомлювати, я готов підготувати усі необхідні протоколи та сам статут новоутвореного об’єднання, а мого досвіду впевнений достатньо для цього. Для скликання з’їзду не потрібно багато часу - потрібно лише БАЖАННЯ!
     
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Спартакиада в Брно провалена, что дальше? (Исключат Украину с FCI или нет?)
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz