ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Проект "Про суддівську комісію і проведення змагань" - Страница 9 - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • Разговоры обо всём насвете. (229)
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (149)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  • ПОМОЖЕМ УСТРОИТЬ НАЙДЕННЫХ ГОЛУБЕЙ (34)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 29.03.2024, 03:33

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 9 из 9
    • «
    • 1
    • 2
    • 7
    • 8
    • 9
    Форум » Клубы, федерации и обьединения голубеводов Украины. » "ВАЛПСГ" » Проект "Про суддівську комісію і проведення змагань"
    Проект "Про суддівську комісію і проведення змагань"
    LDenysДата: Четверг, 04.04.2013, 21:07 | Сообщение # 121
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 23
    Статус: Offline
    Отже Саша повідайте нам ще два слова про організацію змагань вашого голубника-посередника.Бачу Макаренко вже озвучив що в 2011 були зібрані молодики з різних країн? Логічно це були дербі змагання по принципу Чемпіонату Світу.Що далі ви зробили з тими результатами чи плюсували їх з наступним роком 2012 бо ті самі голуби вже полетіли по іншому графіку.На кого іноземні голуби були написані і скільки дійсних тренерів було чи є в голубнику-посереднику?
    Чому задаю стільки запитань тому що є потенційним покупцем і хочу почути дійсні обставини тих справ.
     
    Aleksandr-KievДата: Четверг, 04.04.2013, 23:42 | Сообщение # 122
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Цитата (LDenys)
    Отже Саша повідайте нам ще два слова про організацію змагань вашого голубника-посередника.

    Це не мій проект, це проект Свердела Р.П. Ідея була в тому, щоби дати можливість голубоводам з малочисельних клубів де майже не змагаються молодими, змагатися з досить великою інтенсивністю
    (8 льотів, останній з яких 525 км.) і приймали участь в клубній та національній першості у випадку успіху.

    Цитата (LDenys)
    Логічно це були дербі змагання по принципу Чемпіонату Світу.
    Ні, це були змагання по іншому принципу.
    Якраз в цьому випадку голуби з голубника-посередника змагалися разом з клубними на рівних умовах.
    Правда, в національну першість ті голуби не потрапили, але все одно було надзвичайно цікаво як себе покажуть, наприклад іноземні голуби. В той рік (2011) перші  3 Ас-голуби, були голуби пана Гійома Бенуа з Франції! Перших трьох асів відразу купили після фіналу на аукціоні!
    Частина власників голубів (в тому числі я) залишила кращих на змагання 2012 року. Іх результати були непогані, але не дотягували до національної першості!

    Цитата (LDenys)
    На кого іноземні голуби були написані і скільки дійсних тренерів було чи є в голубнику-посереднику?
    Наскільки я знаю, на власника голубів.  Тренер був один, Свердел Р.П.
    На фінал, після 10 тренувальних льотів та 7 залікових пішло 85% від зданих голубів.
    В якому стані були голуби, як був прильот на фіналі і все інше Ви можете дізнатися у: Адаменка Сергія, Макухіна Олександра, Михайла Гусяка, Станіслава Чарного (Польща), Миколи Шкобаря (Росія) і інших.

    Цитата (LDenys)
    Чому задаю стільки запитань тому що є потенційним покупцем і хочу почути дійсні обставини тих справ.
    Та це добре що задаєте стільки питань, більше отримаєте інформації.

    В цьому році теж буде працювати Київ Дербі-клуб. Інформація буде з дня на день.
    Якщо хочете отримати інформацію вже зараз, повідомте що Вас цікавить?

    З повагою,
    Олександр


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!

    Сообщение отредактировал Aleksandr-Kiev - Пятница, 05.04.2013, 00:58
     
    MakarenkoofДата: Пятница, 05.04.2013, 17:21 | Сообщение # 123
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (LDenys)
    це були дербі змагання

            Поясни мені будь ласка, що таке дербі змагання?


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    LDenysДата: Пятница, 05.04.2013, 22:00 | Сообщение # 124
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 23
    Статус: Offline
    Це провокаційне запитання?Краще думаю запитати у того хто дав назву клубу Київ-Дербі.

    Добавлено (05.04.2013, 21:00)
    ---------------------------------------------
    Саша а що платили чл.внески власники тих голубів що залишились на 2012 рік? А іноземці також,якщо їхні імена були в кількості голубоводів?
    І взагалі хто каже неправду або не каже правди я незнаю. М.Гусяк четко,внятно і понятно говорить що в 2011 р. давав голубів на голубодром заплатив як того вимагають правила.А по якому іншому принципу були змагання або як вони називались чи ви і самі незнаєте? Мабуть зі всіма запитаннями до організатора?
    Знаю одне що диму без вогню не буває і то так сильно надиміло аж на цілу країну.А цікаво хто запалив?

     
    MakarenkoofДата: Пятница, 05.04.2013, 22:09 | Сообщение # 125
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (LDenys)
    Це провокаційне запитання? Краще думаю запитати у того хто дав назву клубу Київ-Дербі.


            Нічого провокаційного в цьому запитанні немає, абсолютно нічого. Не тушуйся підвоху в ньому немає ніякого. Якщо знаєш, відповідай. Не знаєш, признайся в цьому. Нічого постидного в цьому немає. А запитання я задав лише тому, що Ви пане, на мене склали враження знавця спортивного голубівництва. То я й подумав, а може Ви й мене просвітите і задав це запитання. А вийшло, що я помилився. Ви тільки розглагольствуєте використовуючи слова іноземного походження. Ах, як шкода.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Aleksandr-KievДата: Пятница, 05.04.2013, 22:31 | Сообщение # 126
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Цитата (LDenys)
    Саша а що платили чл.внески власники тих голубів що залишились на 2012 рік? А іноземці також,якщо їхні імена були в кількості голубоводів?

    Членські внески були в сумі оплати за утримання та тренування голубів, безпосередньо оплату за них в клуб проводив власник. Знаю це точно.

    Цитата (LDenys)
    І взагалі хто каже неправду або не каже правди я незнаю.
    Навіть не буду цим забивати собі голову.

    Цитата (LDenys)
    М.Гусяк четко,внятно і понятно говорить що в 2011 р. давав голубів на голубодром заплатив як того вимагають правила.А по якому іншому принципу були змагання або як вони називались чи ви і самі незнаєте? Мабуть зі всіма запитаннями до організатора?
    Міша приймав участь на рівні всіх інших, і був дуже не проти щоб його голуби конкурували з клубом.
    На всі інші питання краще за всіх відповість організатор.

    Цитата (LDenys)
    Знаю одне що диму без вогню не буває і то так сильно надиміло аж на цілу країну.А цікаво хто запалив?

    Вибачте, але воно не диміло а воняло, і не димом, а гі....м! А хто то зробив, я навіть не думаю що комусь той бруд цікавий.

    Можу сказати одне, що досить відомий голубовод з Польщі Станіслав Чарний, який спеціально прилетів на фінал молодих (бо його голуби були серез учасників голубодрому) та був присутній не тільки на фіналі, але й на контролі при здачі голубів, може Вам розказати те що він побачив, і висловить свою думку про те що він побачив.
    Та й Шкобарь Микола Миколайович (з Москви) був позитивно здивований від того що побачив. Навіть змінив квитки на поїзд, що на довше залишитися на голубодромі.


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!

    Сообщение отредактировал Aleksandr-Kiev - Пятница, 05.04.2013, 22:43
     
    MakarenkoofДата: Пятница, 05.04.2013, 22:31 | Сообщение # 127
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (LDenys)
    Саша а що платили чл. внески власники тих голубів що залишились на 2012 рік? А іноземці також, якщо їхні імена були в кількості голубоводів? І взагалі хто каже неправду або не каже правди я незнаю.


            А при чому тут членські внески. Яку роль відіграють членські внески взагалі в любому клубі? Якщо є спонсор і він проплачує всі витрати, то ніхто членські внески не сплочує. Знаю точно, що таке є в Прилуках.
            Власник "Київ дербі клуб" сам визначався з кого брати, коли і скільки. Він може на своє бачення виступити спонсором для всіх, або вибірково для окремих осіб. Це його детище і він одноосібно всім розпоряжається. І це абсолютно ніяким чином ні на що не впливає, окрім матеріального стану власника.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    LDenysДата: Пятница, 05.04.2013, 22:52 | Сообщение # 128
    Пользователь сайта
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 23
    Статус: Offline
    Це для вас ті слова іноземні а для мене ця мова сімейна або фамільна.І дякую що незатикаєте мені рот або не радите тримати думки при собі.
     
    Форум » Клубы, федерации и обьединения голубеводов Украины. » "ВАЛПСГ" » Проект "Про суддівську комісію і проведення змагань"
    • Страница 9 из 9
    • «
    • 1
    • 2
    • 7
    • 8
    • 9
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz