ВЕСТНИК ГОЛУБЕВОДА     
 Независимый интернет-портал голубеводов Украины

Різниця в правилах Федерацій спортивного голубівництва - Страница 3 - Форум
Меню сайта


Форма входа

  

Правила проведения соревнований спортивных голубей ОО ФГСД (редакция 2016 года)

Правила использования часов для регистрации прилета спортивных голубей ОО ФГСД

Заявление о вступлении в члены ОО ФГСД


Расшифровка кодов клубов голубеводов по обл.центрам Украины

Отличительные признаки колец государств входящих в FCI

Карты Украины

Погода на дистанциях соревнований

Прогноз магнитных бурь

Онлайн переводчик сайтов и текстов

 

 

Мини-чат
500

 


 

 
Статистика

 

 

Последние темы
  • Разговоры обо всём насвете. (229)
  • Покупка - продажа спортивных (почтовых) голубей. (149)
  • Паразиты голубей (блохи,пухопероеды) (20)
  • Соревнования 2018 года (10)
  • Правила общения на форуме (11)
  • Что означает надпись на кольце (79)
  • Помогите найти голубей (20)
  • Клуб спортивного голубеводства "КИЕВ". (3)
  • дверь (0)
  • ПОМОЖЕМ УСТРОИТЬ НАЙДЕННЫХ ГОЛУБЕЙ (34)
  •  
     

    Общественная организация "Федерация голубиного спорта Днепропетровщины"

    Любое использование материалов нашего сайта допускается при условии размещения гиперссылки http://goluby-dnepr.ucoz.ua

     


    Администрация сайта не несет ответственности за материалы, размещенные Пользователями.


    PLO-программа для голубеводов


    Всеукраїнська Національна Федерація аматорів спортивного голубівництва

    Всеукраїнська Національна Федерація

    аматорів спортивного голубівництва

    Федерація голубиного спорту України

    Вісник голубино-поштового спорту




    Поиск

    Категории раздела


    Приветствую Вас, Гость · RSS 28.03.2024, 21:19

    [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Страница 3 из 9
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 8
    • 9
    • »
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Різниця в правилах Федерацій спортивного голубівництва (Або що заважає всім літати по одних правилах)
    Різниця в правилах Федерацій спортивного голубівництва
    Aleksandr-KievДата: Среда, 04.12.2013, 12:17 | Сообщение # 31
    Голубевод-профи
    Группа: Друзья
    Сообщений: 542
    Статус: Offline
    Цитата Makarenkoof ()
    Друга - чи можна одночасно літати дорослими й молодими? Вважаю, що не тільки можна, а й необхідно.

    http://goluby-dnepr.ucoz.ua/forum/4-455-1

    Увидел интересное видео, где показываются голуби одного из самых успешных голубеводов-спортсменов Бельгии Eric Van Steerbengen.
    Но самое интересное, на этом видео есть информация, что в Бельгии (в данном случае в провинции Антверпен) проводятся совместные соревнования взрослых и молодых голубей!

    http://www.youtube.com/watch?v=QGNhD16xHU8
    Смотрите с 7 минуты 40 секунды.

    http://goluby-dnepr.ucoz.ua/forum/71-447-8


    Люби голубеводство в себе, а не себя в голубеводстве!

    Сообщение отредактировал Aleksandr-Kiev - Среда, 04.12.2013, 12:52
     
    MakarenkoofДата: Среда, 04.12.2013, 21:16 | Сообщение # 32
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Сorvette)
    Маєте рацію, викладаю основні, на мою думку, спірні моменти.
    1. Заявка голубів на людей, які фактично ними не літають (я так розумію для штучного підняття кількості учасників).

    Сorvette, Перед тим, як щось серйозне починати писати, треба хоч трохи орієнтуватися в правовому полі нашої Держави. Є верховенство ПРАВА, все, що не ЗАБОРОНЕНО, все ДОЗВОЛЕНО.

    Сorvette, скажи мені будь ласка, на підставі якого УКРАЇНСЬКОГО ПРАВОВОГО ДОКУМЕНТУ ти намагаєшся принизити моє ПРАВО, принизити ПРАВО мого сина, ПРАВО моєї дружини, заборонивши мені, моєму синові, моїй дружині та іншим особам літати одночасно з моєї голуб'ятні, однієї координатної точки.

    Сorvette, яке ти маєш право заборонити мені, чи іншим громадянам України, займатися бізнесом надавши приміщення своєї голуб'ятні іншим особам. АБСОЛЮТНО НІЯКОГО ПРАВА НЕ МАЄШ! Також, ніяка громадська організація НЕ МАЄ ПРАВА принижувати ПРАВА своїх членів. Якщо така норма є в документах ФСУ її може скасувати через суд любий член вашої організації.

    Сorvette, ознайомся будь ласка з державним переліком видів робіт, послуг тощо виконання яких заборонено, або потрібно мати відповідний дозвіл держави. Таких послуг в цьому переліку не має.

    Цитата (Сorvette)
    Компроміс - на разі не бачу (Тема http://goluby-dnepr.ucoz.ua/forum/4-500-5, пост №72). Але моя думка однозначна - це дискримінує наш спорт.

    Сorvette, якщо не бачиш компромісу, а він завжди є, то це твоя недалекоглядність, це твоя біда.
    Сorvette, ну, а такі "красиві" слова, як "дискримінація", треба застосовувати правильно, бо це говорить про рівень твоєї освіти. По-перше спорт дискримінувати не можливо, тому, що це не живий предмет. Цей термін можна застосувати лише до людини. Видів дискримінації багато, це монопсонічна, вікова, расова, стосовно жінки тощо, але всі вони стосуються людини, а не предметів.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    Gennadiy_PuzdryaДата: Среда, 04.12.2013, 21:31 | Сообщение # 33
    Заслуженый голубевод
    Группа: Администраторы
    Сообщений: 1915
    Статус: Offline
    Цитата Makarenkoof ()
    скажи мені будь ласка, на підставі якого УКРАЇНСЬКОГО ПРАВОВОГО ДОКУМЕНТУ ти намагаєшся принизити моє ПРАВО, принизити ПРАВО мого сина, ПРАВО моєї дружини


    "Правила  (положения) проведения соревнований спортивных голубей ",  любого уровня (клубного, Фидерационного, Конфидерационного), - не должны противоречить Конституции Украины !!!


    «Жизнь, как езда на велосипеде. Чтобы сохранить равновесие, необходимо продолжать двигаться». — Альберт Эйнштейн
     
    MakarenkoofДата: Среда, 04.12.2013, 22:01 | Сообщение # 34
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Сorvette)
    2. Рахування голуба учасником змагань - думку чув, але нема чого лукавити - в результатах гонок не бачив в жодній Федерації. Тому пропоную на цьому не зациклюватись, тим паче що це прямо порушує закон "Про фізичну культуру і спорт", крім того ФСІ не стало би ставити графу "учасник" якщо б ними можна було рахувати голубів.

    Сorvette, зациклюватися на цьому ніхто й не збирається. Це не таке вже й важливе питання, ним можна й знехтувати. Але ну скажи будь ласка, які спортсмени можуть бути в 50-70 років, з цигаркою в зубах. В любому виді кінного спорту вершник злитий з своїм вихованцем, це спортсмен. В метанні ядра, диска, молота, теж все зрозуміло.

    Сorvette, а, що ми робимо, як спортсмени? А нічого. Годуємо, навоз прибираємо, тренуємо тощо. То ми є тренера. Є люди, які мають поштово-спортивних голубів, це все роблять, але не змагаються. То, хто вони? Голуб'ятники. А ми спортсмени? Та хай буде так.

    Доречи Сorvette, чи відомо тобі, що в Україні до розряду спортивних голубів хотіли віднести й бойних, миколаївських та багато інших не декоративних порід. А чим не спортсмени, літають високо й довго, роблять піруети, як гімнасти тощо.

    Що стосується порушення Закону України "Про фізичну культуру і спорт", можу сказати, що Міністерству молоді і спорту ми потрібні, як зайцю "стоп-сигнал". Воно потрібне декому, бо там є "бубнові" інтереси.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Среда, 04.12.2013, 23:36 | Сообщение # 35
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Сorvette)
    3. Заявлення своїх голубів в іншому клубі в чужу голубятню, чи так звану голуб'ятню-посередник.

    Ну Сorvette, не варто так вже зневажливо і принизливо ставитися до рекомендацій ФСІ щодо голуб'ятень-посередників. За правильної організації спортивно-поштового голубівництва в Україні за цими голуб'ятнями-посередниками майбутнє. І до квітучого майбутнього може привести нас лише Свердел Р. і його команда з їх прогресивними поглядами на розвиток голубівництва в Україні. Ці голуб'ятні-посередники, перш за все, потрібні голубоводам сходу, півдню і центру нашої держави.

    Цитата (Сorvette)
    Не знаю чи вже хтось таке практикував, але думка має місце точно, і з прицілом, щоб допомогти малим клубам. Компроміс: Враховуючи правила Європейських країн, а їх я вважаю зовсім з рахунку скидати не можна, тому що у них на...багато! більші коріння в голубиномі спорті і практичний досвід, пропоную наступне:

    Про який компроміс з даного питання взагалі може йти мова. Ви там в УНФ себе вже рахуєте царями і хочете зробити "царський жест знедоленим голубоводам"? Опустіться на грішну землю і будьте рівними серед рівних.

    А що стосується Європейських країн і їх коріння можу сказати, що в них немає таких проблем з малими клубами. І правила у них узагальнені. А нам потрібні правила розписані від "А" до "Я". Щоб ніхто, ні головний суддя, ні президент, ніхто інший не могли трактувати їх на свій розсуд. І зміни в них могли вносити лише конференція, або з'їзд.

    Що б не було такого, як в 2011 році вчинив М.Бойко на Львівщині, без перевірки, вивчення питання і ситуації скасував один етап змагання.

    Цитата (Сorvette)
    3.1. Зараховувати гонки клубам, з кількістю учасників від 10 включно, до національній першості України. При цьому Національна виставка показуватиме дві колекції "колекція України у міжнародній першості" та "колекція України у Національній першості". Я думаю, це повинно достатньо мотивувати малі клуби.

    Ми рахуємо, що люди, які змагаються в малих клубах не є людьми другого, чи третього сорту. Вони такі ж, як ми всі. Такої дискримінації, яка простежується в вашому, так би мовити компромісі, ми не пропустимо.

    Я бачу вирішення цієї проблеми наступним чином. Малочисельний клуб повинен мати не менше наявних 10 членів, які приймають участь в змаганнях. Всі вони заявляють по 2-3 команди з однієї координатної точки. Змагання будуть легітимними за умови, що кожна з команд на перше змагання надасть не менше ніж по 10 голубів. Далі загальні умови змагань. В такому випадку вони будуть рівноправними членами нашого суспільства і приймати участь у всіх виставках всіх рівнів.

    Члени клубів де їх чисельність ще менша мають право надавати своїх голубів на голуб'ятні-посередники, селекційно-тестувальні центри, іншим голубоводам і змагатися під своїм прізвищем одночасно з різних (хоч і з 10)координатних точок. І це теж реалізація кожного голубовода своїх потреб і СВОГО ПРАВА бути рівним серед рівних.

    Цитата (Сorvette)
    3.2. Обмежити кількість гонок в сезоні щоб дати змогу малим клубам хоч якось конкурувати з великими.

    Не бачу взагалі сенсу встановлювати будь-які обмеження щодо кількості змагань. Немає підстав. Подивіться на коефіцієнти європейців. Що б нам до них приблизитися потрібно робити все, щоб було більше змагань.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Четверг, 05.12.2013, 00:15 | Сообщение # 36
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (corvette)
    4. Фіксація прильоту голубів по телефону - не знаю чи це правда. В жодній країні таке не дозволено, наскільки мені відомо.

    Але в жодній країні це й не заборонено. Можливо з тієї причини, що їм і в голову не прийде думка приліт голуба фіксувати за допомогою телефона.

    Я думаю, що можна дозволити здійснювати контроль прильоту голубів за допомогою диспетчера. Якщо в людини немає годинника, то, що не допускати до змагань? Абсурд. Нехай людина приймає участь в змаганнях, як рівний серед рівних. Але, є декілька але.

    Суддівська комісія надіває контрольні обручки з двосторонніми номерами, які їм видає голова клубу безпосередньо під час контролю. Зовнішній номер записується у відомість, а внутрішній не фіксується ніде. При прильоті голуба голубовод в обов'язковому порядку вносить в SMS-повідомлення обидва номери і надсилає його. Ніяких дзвінків, лише SMS. Мороки багато, але й "вовки ситі і вівці цілі".

    Результати змагань такого учасника можна враховувати при підведені підсумків клубу і не більше. Ніяких виставок, ніяких Олімпіад.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    corvetteДата: Четверг, 05.12.2013, 10:56 | Сообщение # 37
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 69
    Статус: Offline
    Цитата MakarenkoofСorvette, скажи мені будь ласка, на підставі якого УКРАЇНСЬКОГО ПРАВОВОГО
    ДОКУМЕНТУ ти намагаєшся принизити моє ПРАВО, принизити ПРАВО мого сина,
    ПРАВО моєї дружини, заборонивши мені, моєму синові, моїй дружині та
    іншим особам літати одночасно з моєї голуб'ятні, однієї координатної
    точки.
    1. Якщо вони дійсно займаються голубами, то на них поширюється п. ІІІ.1.3. наведених правил. Якщо ж тільки це на папері
    - це шахрайство по відношенню до інших голубоводів.
    Закон України "про фізичну культуру та спорт" розділ 1 ст.1
    спорт - діяльність суб'єктів сфери фізичної культури і
    спорту, спрямована на виявлення та уніфіковане порівняння
    досягнень людей у фізичній, інтелектуальній та іншій
    підготовленостях
    шляхом проведення спортивних змагань та
    відповідної підготовки до них.
    2. Закон України "Про громадські обєднання" Розділ 1 ст.1
    1. Громадське об'єднання - це добровільне об'єднання фізичних осіб та/або юридичних осіб приватного права для здійснення та
    захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних,
    соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів.
      Тому, якщо Ваша дружина та син не займаються фактично голубами вони не можуть бути членом такої організації.Цитата MakarenkoofСorvette, яке ти маєш право заборонити мені, чи іншим громадянам України,
    займатися бізнесом надавши приміщення своєї голуб'ятні іншим особам.
    Закон України "Про громадські обєднання" Розділ 1 ст.1
    5. Громадське об'єднання може здійснювати діяльність зі статусом юридичної особи або без такого статусу. Громадське об'єднання зі статусом юридичної особи є непідприємницьким товариством,
    основною метою якого не є одержання прибутку.
    Цитата MakarenkoofЦитата (Сorvette)Компроміс - на разі не бачу (Тема
    http://goluby-dnepr.ucoz.ua/forum/4-500-5, пост №72). Але моя думка
    однозначна - це дискримінує наш спорт.

    Сorvette, якщо не бачиш компромісу, а він завжди є, то це твоя недалекоглядність, це твоя біда.
    Сorvette, ну, а такі "красиві" слова, як "дискримінація", треба застосовувати
    правильно, бо це говорить про рівень твоєї освіти. По-перше спорт
    дискримінувати не можливо, тому, що це не живий предмет.
    Я себе професором не вважаю, тому це пряме ухилення від відповіді.

    Цитата MakarenkoofЗакону України "Про фізичну культуру і спорт", можу сказати, що Міністерству
    молоді і спорту ми потрібні, як зайцю "стоп-сигнал". Воно потрібне
    декому, бо там є "бубнові" інтереси.
    Можливо і так, але якщо ми перестанемо рахувати свою діяльність спортом, тоді не має сенсу взагалі щось тут обговорювати.
    Але якщо все таки ми ми вважаємо його спортом - потрібно дотримуватись законів і правил.
      Цитата MakarenkoofЗа правильної організації спортивно-поштового голубівництва в Україні за цими голуб'ятнями-посередниками майбутнє
    Мені щось підказує, що за ними майбутнє не простих голубоводів, а майбутнє
    кількох бізнесменів, тому що цю ідею проштовхує всього кілька людей.
     Крім того див. вище Витяг з закону "Про фіз. культуру та спорт" - 
    досягнення людей у фізичній, інтелектуальній та інших підготовленостях
    людей. Голубовод-спортсмен проводить селекційну роботу, здійснює
    підготовку своїх вихованців (і всі знають що це кожен робить по своєму),
    тренує - і це є досягнення голубовода (і інтелектуальне в тому числі),
    тому він є спортсмен.
       А що покаже голубятня-посередник - досягнення власника голубятні. Про яке уніфіковане порівняння може йти мова.
    Цитата MakarenkoofА нам потрібні правила розписані від "А" до "Я". Щоб ніхто, ні головний
    суддя, ні президент, ніхто інший не могли трактувати їх на свій розсуд. І
    зміни в них могли вносити лише конференція, або з'їзд.
    good
    Цитата MakarenkoofЯ бачу вирішення цієї проблеми наступним чином. Малочисельний клуб
    повинен мати не менше наявних 10 членів, які приймають участь в
    змаганнях. Всі вони заявляють по 2-3 команди з однієї координатної
    точки. Змагання будуть легітимними за умови, що кожна з команд на перше
    змагання надасть не менше ніж по 10 голубів. Далі загальні умови
    змагань. В такому випадку вони будуть рівноправними членами нашого
    суспільства і приймати участь у всіх виставках всіх рівнів.Члени клубів
    де їх чисельність ще менша мають право надавати своїх голубів на
    голуб'ятні-посередники, селекційно-тестувальні центри, іншим голубоводам
    і змагатися під своїм прізвищем одночасно з різних (хоч і з
    10)координатних точок. І це теж реалізація кожного голубовода своїх
    потреб і СВОГО ПРАВА бути рівним серед рівних.
      Пропоную все таки з цих питань звернутися до ФСІ - яку відповідь вони дадуть -
    таку і приймемо.  Якщо згідні - дайте відповідь і я підготую листа який
    перед відправкою тут викладу для правки.
    Після отримання відповіді припиняємо спори і дотримуємося їхніх рекомендацій, які б вони не були.
    Вони є організаторами Олімпіад і ми не в вправі навязувати їм свої
    догми.

    Цитата MakarenkoofЯ думаю, що можна дозволити здійснювати контроль прильоту голубів за
    допомогою диспетчера. Якщо в людини немає годинника, то, що не допускати
    до змагань? Абсурд. Нехай людина приймає участь в змаганнях, як рівний
    серед рівних. Але, є декілька але.Суддівська комісія надіває контрольні
    обручки з двосторонніми номерами, які їм видає голова клубу
    безпосередньо під час контролю. Зовнішній номер записується у відомість,
    а внутрішній не фіксується ніде. При прильоті голуба голубовод в
    обов'язковому порядку вносить в SMS-повідомлення обидва номери і
    надсилає його. Ніяких дзвінків, лише SMS. Мороки багато, але й "вовки
    ситі і вівці цілі".

    Результати змагань такого учасника можна враховувати при підведені підсумків клубу і не більше. Ніяких виставок,
    ніяких Олімпіад.
    Якщо на рівні клубу - я не проти. Але питання - як компютерщик має рахувати? Адже програма буде такого
    учасника потім витягувати при зведені категорій. У вас такої проблеми
    можливо і не має, а от у нас Підрахунковий центр - де все рахується
    централізовано. А взагалі ідея хороша, якщо сам клуб таке дозволить. І
    буде стимул купити годинник, якщо голуби полетять.


    Ласкаво просимо на сайт Львівського клубу: http://galychyna.jimdo.com
     
    MakarenkoofДата: Четверг, 05.12.2013, 18:40 | Сообщение # 38
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Сorvette)
    1. Якщо вони дійсно займаються голубами, то на них поширюється п. ІІІ.1.3. наведених правил.

    Сorvette, по-перше, я хочу тебе попросити, впорядковувати свої відповіді, щоб їх було легко читати. Друге, не сприймай, як зауваження, але в документах при нумерації розділів, абзаців ніколи не змішують римські і арабські числа (п. ІІІ.1.3.). В нашій сільраді навіть такого немає.

    А тепер скажи, що за твоїм баченням означає вислів "вони дійсно займаються голубами?". Дай визначення та тлумачення цих слів.

    Скажи мені будь ласка, якщо члени ТВОЄЇ сім'ї (дружина, син, донька, кум, друг, сусід та будь-хто інший) годують голубів - цього достатньо, чи ні для визначення що вони "дійсно займаються голубами". Якщо вони в додаток, ще напувають їх водою - цього буде достатньо, чи ще ні? Якщо вони, ще в додаток прибирають навоз - цього буде достатньо, чи ЩЕ ні? Якщо вони в додаток надівають кільця на голубенят - цього буде достатньо, чи ЩЕ ні? Якщо вони в додаток допомагають вакцинувати птицю, цього достатньо, чи ЩЕ ні? Перелік можна продовжити.

    По-перше, де ж та межа їх участі, що б можна було сказати, що вони займаються голубами. По-друге, яким чином і хто буде спростовувати отриману інформацію, про членів сім'ї? Які ПРАВОВІ ЗАСАДИ ти збираєшся застосовувати? Згідно чинного законодавства України на територію ТВОГО помешкання не має право зайти без ТВОГО дозволу ніхто, ні прокурор, ні суддя, ніхто інший, якщо в них немає відповідної ПИСЬМОВОЇ ПОСТАНОВИ.

    Цитата (Сorvette)
    Якщо ж тільки це на папері - це шахрайство по відношенню до інших голубоводів.

    До цього я ще вагався і думав, що ти маєш юридичну освіту. А тепер переконаний, що її в тебе геть немає. Щоб ти знав шахрайство - це кримінальний злочин і обов'язково дії злочинця повинні бути пов'язані з незаконним заволодінням майном, матеріальними цінностями тощо. І нічого іншого.

    В Кодексі України про адміністративні правопорушення такого правопорушення немає. Якщо ти все-таки наполягаєш на своєму, то покажи, кому саме і які саме заподіяні збитки? Покажи об'єкт, суб'єкт, об'єктивну і суб'єктивну сторони цього так би мовити порушення.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    JohniДата: Четверг, 05.12.2013, 19:26 | Сообщение # 39
    Любитель голубей
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 168
    Статус: Offline
    Цитата Makarenkoof ()
    хто буде спростовувати отриману інформацію, про членів сім'ї?
    Разве это проблема, нужно просто перед полетами вместе с заявкой сдавать и справку о составе семьи  smile

    Добавлено (05.12.2013, 18:26)
    ---------------------------------------------

    Цитата corvette ()
    Пропоную все таки з цих питань звернутися до ФСІ - яку відповідь вони дадуть - таку і приймемо.  Якщо згідні - дайте відповідь і я підготую листа який
    перед відправкою тут викладу для правки. Після отримання відповіді припиняємо спори і дотримуємося їхніх рекомендацій, які б вони не були.
    Если серйозно, то  обращение в ФСИ по спорным вопросам, будет выходом из сложившейся ситуации


    Ребята давйте жить дружно.
    Кот Леопольд.
     
    MakarenkoofДата: Четверг, 05.12.2013, 19:41 | Сообщение # 40
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Сorvette)
    Закон України "Про фізичну культуру та спорт", розділ 1, ст.1 спорт - діяльність суб'єктів сфери фізичної культури і спорту, спрямована на виявлення та уніфіковане порівняння досягнень людей у фізичній, інтелектуальній та іншій підготовленостях шляхом проведення спортивних змагань та відповідної підготовки до них.

    Все там правильно сказано "на виявлення та уніфіковане порівняння досягнення людей...". Я вже говорив, шо ми Міністерству молоді і спорту потрібні, як рибці парасолька. А ось вони нам потрібні і ми намагаємося під них підлаштуватися. Чому? Це не моя справа.

    Але давай подискутуємо з цього приводу. Ну який з тебе, чи з мене (умовно) спортсмен? Бігати - ні, стрибати - ні, стріляти - ні, бокс - ні, важка атлетика - ні та інші види спорту - НІ.

    А написано про досягнення людей і, в перше чергу, в фізичній підготовці, поєднаній з інтелектуальною підготовкою. Якби було по іншому то і в Законі прописали б "... в фізичній, ЧИ інтелектуальній, ЧИ якій іншій...". Читай уважно Закони і вдумуйся в їх зміст.

    Давай розберемо ще таку ситуацію. За місцем свого проживання ти захотів провести відкритий урок в середній школі. Вчителька повідомила учнів, що до них прийде спортсмен. А приходиш ти (умовно), витягуєш з-за пазухи свою гордість, найкращого голуба. А діти кажуть: "Так, ми його знаємо, це Ванька голуб'ятник, який він спортсмен". Тренер поштово-спортивних голубів - це да, спортсмен - ні.

    Читаючи твої доводи, мені з цього приводу пригадалась така річ. Мій товариш в молодості при знайомстві з дівчатами на їх запитання: "Ким працюєш?" Відповідав: "Лікарем". А, за якою спеціальністю? Легко і без сором'язливості відповідав: "Кусто-терапевт". Якщо слідувати твоїм доводам, то він дійсно був лікар.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Четверг, 05.12.2013, 20:17 | Сообщение # 41
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Сorvette)
    2. Закон України "Про громадські об'єднання", Розділ 1, ст.1
    Громадське об'єднання - це добровільне об'єднання фізичних осіб, або юридичних осіб приватного права для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних та інших інтересів. Тому, якщо Ваша дружина та син не займаються фактично голубами вони не можуть бути членом такої організації.

    Сorvette, ти шо? В тебе з головою все гаразд? Де, в цьому розділі і статті сказано про заборону? В ЗАКОНОДАВСТВІ нічого автоматично не відбувається. Заборона, або є, або її немає. Якщо всі будуть так трактувати на свій лад ЗАКОНИ, то буде такий КОЛАПС.

    ЩЕ РАЗ ТОБІ ГОВОРЮ, ЗАПАМ'ЯТАЙ НА ВСЕ СВОЄ ЖИТТЯ, В ДЕРЖАВІ ІСНУЄ ГЛАВЕНСТВО ПРАВА. ВСЕ, ЩО НЕ ЗАБОРОНЕНО ЗАКОНОМ, ОЗНАЧАЄ, ЩО ВСЕ ЦЕ ДОЗВОЛЕНО. А НЕ НАВПАКИ.

    Цитата (Сorvette)
    Цитата Makarenkoof Сorvette, яке ти маєш право заборонити мені, чи іншим громадянам України, займатися бізнесом надавши приміщення своєї голуб'ятні іншим особам. Закон України "Про громадські обєднання" Розділ 1 ст.1

    В мене просто немає більше слів. Правова безграмотність, як то кажуть "на лицо".


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Четверг, 05.12.2013, 20:25 | Сообщение # 42
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Johni)
    Разве это проблема, нужно просто перед полетами вместе с заявкой сдавать и справку о составе семьи

    Звичайно ж, придумано класно. Крім цього здати треба буде довідку від ветеринара про щеплення від ящура, з міліції про судимість, з водоканалу про відсутність заборгованості і так далі ...


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Четверг, 05.12.2013, 20:36 | Сообщение # 43
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Сorvette)
    Пропоную все таки з цих питань звернутися до ФСІ - яку відповідь вони дадуть - таку і приймемо. Якщо згідні - дайте відповідь і я підготую листа, який перед відправкою тут викладу для правки.

    Без питань, згоден. Тільки є така умова. Лист повинен бути викладений тут одночасно в двох варіантах. Один лист українською чи російською, другий - іноземною (французька чи англійська).


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    MakarenkoofДата: Четверг, 05.12.2013, 20:50 | Сообщение # 44
    Заслуженый голубевод
    Группа: Друзья
    Сообщений: 457
    Статус: Offline
    Цитата (Сorvette)
    Якщо на рівні клубу - я не проти. Але питання - як комп'ютерщик має рахувати? Адже програма буде такого учасника потім витягувати при зведені категорій. У вас такої проблеми можливо і не має, а от у нас Підрахунковий центр - де все рахується централізовано. А взагалі ідея хороша, якщо сам клуб таке дозволить. І буде стимул купити годинник, якщо голуби полетять.

    Якщо я за підсумками зайняв друге місце в клубі, але фіксував приліт голубів за допомогою диспетчера, то я лише не їду на виставки та Олімпіади. Мене ніхто, не відкіль не викреслює і не здвигаються вгору, тобто, третій на друге, четвертий на третє. Ні. Виграйте змагання і їдьте на здоров'я. Правильно так чи ні? Це моя думка.


    АБО ЗНАЙДУ ДОРОГУ, АБО ПРОКЛАДУ ЇЇ САМ!
     
    corvetteДата: Четверг, 05.12.2013, 22:05 | Сообщение # 45
    Новичек со стажем
    Группа: Проверенные
    Сообщений: 69
    Статус: Offline
    Викладаю поки що українською, узгодемо текст, переклад теж викладу.
    Питання щодо голуба-учасника та "по телефону" схоже ми самі здатні вирішити.

    Доброго дня!
    До Вас звертаються голубоводи-любителі Всеукраїнської
    національної федерації аматорів поштово-спортивного голубівництва,
    Всеукраїнської асоціації любителів поштово-спортивного голубівництва та
    Федерації голубиного спорту України.
    Оскільки на сьогоднішній день в Україні існують
    розбіжності у поглядах голубоводів різних Федерацій на змагальний процес,
    просимо Вас роз’яснити нам чітку позицію ФСІ відносно наступних питань:
    1.     Чи має право голубовод заявити на гонкубільше однієї команди та щоб кожна з цих команд рахувалась як окремий учасник
    змагань, визначений в умовах виведення категорій ФСІ у Олімпійському заліку.
    2.     Чи можуть горища-посередники виставлятиголубів від імені голубоводів інших клубів, і щоб кожен з цих голубоводів
    рахувався учасником змагань, визначений в умовах виведення категорій ФСІ у
    Олімпійському заліку.
     
    З повагою,
    Голубоводи України

    Добавлено (05.12.2013, 21:01)
    ---------------------------------------------

    Цитата Makarenkoof ()
    Якщо я за підсумками зайняв друге місце в клубі, але фіксував приліт голубів за допомогою диспетчера, то я лише не їду на виставки та Олімпіади. Мене ніхто, не відкіль не викреслює і не здвигаються вгору, тобто, третій на друге, четвертий на третє. Ні. Виграйте змагання і їдьте на здоров'я. Правильно так чи ні? Це моя думка.
    На рівні клубу - проблем немає. А ось у національному заліку прийдеться посувати -  тут і можуть виникнути проблеми з програмою. Як це практично реалізувати треба ще подумати, програмістам говорити щоб поправили програму, кого не тягнути при зведені категорій - пошлють (ніби дрібничка, а в коді програми я думаю їм прийдеться добряче покопатись). Можливо і помиляюсь..?

    Вибачаюсь за відсутність форматування в пості вище - виникли проблеми з компютером.

    Добавлено (05.12.2013, 21:05)
    ---------------------------------------------

    Цитата Makarenkoof ()
    руге, не сприймай, як зауваження, але в документах при нумерації розділів, абзаців ніколи не змішують римські і арабські числа (п. ІІІ.1.3.).
    Це я для своє зручності, щоб бачити що мова йде саме про розділ загалом.
    Коли будуть готові правила - я виправлю.


    Ласкаво просимо на сайт Львівського клубу: http://galychyna.jimdo.com
     
    Форум » Голубеводство » Спортивные(почтовые) голуби » Різниця в правилах Федерацій спортивного голубівництва (Або що заважає всім літати по одних правилах)
    • Страница 3 из 9
    • «
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 8
    • 9
    • »
    Поиск:
    Новый ответ
    Имя:
    Текст сообщения:
    Опции сообщения:
    Код безопасности:

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz